Pasirengimą pasaulio čempionatui lietuviai baigė pralaimėjimu JAV bendraamžiams

Lietuvos jaunių (U19) rinktinė sužaidė paskutiniąsias kontrolines rungtynes prieš pasaulio čempionatą. Rimanto Grigo auklėtiniai rezultatu 66:89 (19:21, 28:28, 12:22, 7:18) nusileido JAV bendraamžių ekipai.

Rungtynių pradžia vyko atkakliai, varžovai didžiąją laiko dalį buvo priekyje ir lietuviai po pirmo kėlinio atsiliko 2 taškais (19:21). Antrąjį kėlinį geriau pradėjo lietuviai ir ketvirčiui įpusėjus turėjo 5 taškų pranašumą, tačiau JAV krepšininkai atitrūkti neleido ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 49:47.

Antroje rungtynių pusėje priešininkai demonstravo geresnį žaidimą ir rungtynes laimėjo rezultatu 89:66.

LIETUVA U19: G. Masiulis 16 tšk., A. Kulboka 15 tšk., T. Sedekerskis 12 tšk.

JAV U19: A. Wiley 14 tšk., C. Reddish 13 tšk., PJ Washington 13 tšk.

Lietuvos devyniolikmečių rinktinė pasaulio čempionatą pradės liepos 1 d., 18:45 val., rungtynėmis su Vokietijos ekipa.

"Neptūno" grupėje - lietuviška dvikova, ir A.Kulboka, ir J.Jucikas žaidė puikiai
FIBA Čempionų lygos B grupės, kurioje rungtyniauja ir Klaipėdos "Neptūnas" (7/5), mače susidūrė dvi komandos, kuriose žaidžia krešininkai iš Lietuvos.Arnoldo Kulbokos
A.Kulboka buvo geriausias, bet jo komanda sumindyta Čempionų lygoje
Arnoldas Kulboka žaidė įspūdingai, bet jo atstovaujama komanda buvo tiesiog sumindyta FIBA Čempionų lygos mače.Italijos klubas Kapo d'Orlando (2/9) namie net 59:106 (9:21, 16:29, 20:27, 14:29)
A.Kulboka žaidė naudingai, bet jo komanda buvo sutriuškinta
Eilinę nesėkmę FIBA Čempionų lygos turnyre patyrė Arnoldo Kulbokos atstovaujama Kapo "Betaland" (2/8) komanda, kuri svečiuose 61:79 (18:15, 17:26, 11:21, 15:17) pralaimėjo Salonikų
Tragiškai sužaistas pirmas kėlinys A.Kulbokos ekipai neleido pagalvoti apie pergalę
Trečią pralaimėjimą iš eilės Italijos "Legabasket" pirmenybėse patyrė Arnoldo Kulboko atstovaujama Kapo "Betaland" (5/9) komanda, kuri šįsyk išvykoje 73:96
G.Oreliko komanda sutriuškino A.Kulbokos ekipą, Milano klube lietuviai nežaidė
Italijos pirmenybėse antradienį susidūrė dvi komandos, kurių marškinėlius vilki krepšininkai iš Lietuvos.Gedimino Oreliko atstovaujamas Venecijos "Umana Reyer" (9/4)
"Neptūno" grupėje - pro šalį šaudžiusio A.Kulbokos komandos nesėkmė
FIBA Čempionų lygos B grupėje, kurioje rungtyniauja ir Klaipėdos "Neptūnas" (6/3) dar vieną nesėkmę patyrė vis mažiau vilčių turinti į kitą etapą patekti Kapo d'Orlando "Betaland"
T.Sedekerskis grįžta į Lietuvą - apsivilks "Nevėžio" aprangą
Sutartį su Vitorijos „Baskonia“ turintis Tadas Sedekerskis grįžta rungtyniauti į Lietuvą. Baskų klubas oficialiai skelbia, kad devyniolikmetis talentas pirmą kartą rungtyniaus „Betsafe–LKL“.Nuomos
"Žalgiris" pratęsė sutartis su jaunaisiais talentais P.Valinsku ir G.Masiuliu
Nors dažniausiai nauji kontraktai su krepšininkais yra sudarinėjami tarpsezoniu, Kauno „Žalgirio“ komanda nusprendė nelaukti vasaros ir ilgam laikui pratęsė sutartis su pagrindinėje
Triuškinančios pergalės fone A.Kulboka spindėjo visu ryškumu
Arnoldas Kulboka buvo rezultatyviausias rungtynių dalyvis, o jo vedama Kapo "Betaland" (2/6) komanda iškovojo retą pergalę FIBA Čempionų lygoje.B grupės rungtynėse Italijos ekipa
A.Kulbokos klubui - skaudus antausis Italijoje
Triuškinančią nesėkmę Italijos "Legabasket" čempionate patyrė Arnoldo Kulboko atstovaujama Kapo "Betaland" (4/6) komanda.Ji išvykoje 58:82 (14:17, 16:24, 17:26,
D.Gailius buvo "tuščias", o Burgoso klubas pralaimėjo Las Palme
Ir toliau ties iškritimo į žemesnį divizioną balansuoja Deivido Gailiaus ir Tado Sedekerskio atstovaujama Burgoso "Miraflores" (2/9) komanda.Ispanijos "Endesa" čempionate
Buvęs "Lietuvos ryto" legionierius vedė "lietuvišką" Burgoso klubą į pergalę
Kiek netikėtą pergalę Ispanijos "Endesa" krepšinio lygos čempionate iškovojo Deivido Gailiaus ir Tado Sedekerskio atstovaujama Burgoso "Miraflores" (2/8) komanda,
Svarus A.Kulbokos indėlis į pergalę Italijoje
Arnoldas Kulboka rezultatyviu žaidimu prisidėjo prie savo komandos pergalės Italijos pirmenybėse.Šeštadienį lietuvio atstovaujamas Kapo d'Orlando "Betaland" (4/5) klubas
NKL: žalgiriečius į pergalę vedė siautėjęs G.Masiulis, "Perlą" - M.Normantas
Nuo pat rungtynių pradžios į priekį šovęs Kauno „Žalgiris-2“ (8-7) Mezon NKL pirmenybėse iškovojo antrąją pergalę iš eilės.„Žalgirio“ garbę ginančių
"Baskonia" 100 taškų atseikėjo ir rezultatyviai žaidusio D.Gailiaus klubui
Deividas Gailius buvo rezultatyviausias savo komandoje, tačiau lietuvio taškų buvo gerokai per maža.Burgoso "Miraflores" (1/8) ekipa, kuriai taip pat atstovauja ir Tadas Sedekerskis
A.Kulboka - rezultatyviausias, bet jo komanda sutrypta Brešoje
34 taškai. Tokiu skirtumu Italijos krepšinio lygos reguliaraus sezono rungtynėse pralaimėjimą patyrė Arnoldo Kulbokos atstovaujama Kapo "Betaland" (3/5) komada.Ji išvykoje
Lietuvių akistatoje FIBA Čempionų lygoje - pirmoji A.Kulbokos klubo pergalė
Pirmą pergalę FIBA Čempionų lygos B grupėje šventė Arnoldo Kulbokos atstovaujama Kapo "SikelArchivi" (1/5) komanda, kuri išvykoje 66:55 (15:18, 21:17, 20:4, 10:16) pranoko
"Neptūno" sutriuškintas A.Kulbokos klubas iškovojo netikėtą pergalę Italijoje
Klaipėdos "Neptūno" komandos varžovė FIBA Čempionų lygoje Kapo d'Orlando "Betaland" (3/4) ekipa, kurios marškinėlius vilki Arnoldas Kulboka pasiekė netikėtą pergalę
"Neptūnas" tiesiog sutraiškė A.Kulbokos atstovaujamą klubą
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai įveikė išvykų barjerą - Kazio Maksvyčio auklėtiniai Italijoje net 30 taškų skirtumu – 90:60 (20:13, 23:15, 19:19,
LSKL: G.Masiulio vedami VDU 100 taškų įmetė jau trečiame kėlinyje (rezultatai)
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate praėjusį pirmadienį Klaipėdoje 15 taškų pranašumą iššvaistę ir galiausiai prieš Klaipėdos universiteto
A.Kulboka nebuvo ryškus, bet jo ekipa šventė pergalę Italijoje
Arnoldo Kulbokos atstovaujamai Kapo "Betaland" (2/4) ekipai pavyko atsispirti nuo Italijos lygos pirmenybių dugno.Kapo klubas savo aikštėje užtikrintai 73:56 (15:18, 21:11, 16:9,
Tragiškai pataikiuso A.Kulbokos komanda pažeminta Tenerifėje
Arnoldas Kulboka nesugebėjo padėti savo atstovaujamai Kapo d'Orlando "SikeliArchivi" (0/4) komandai padėti išvengti pažeminimo FIBA Čempionų lygos rungtynėse.Lietuvio atstovaujamas
A.Kulbokos klubas patyrė dar vieną nesėkmę Italijoje
Dar vieną nesėkmę Italijos pirmenybėse patyrė ir į keturioliktą vietą turnyrinėje lentelėje nukrito Arnoldo Kulbokos atstovaujama komanda.Sekmadienį Kapo d'Orlando "Betaland" (1/4)
"Real" vos išvengė sensacijos, J.Mačiulis ir D.Gailius pasirodė puikiai
Jono Mačiulio atstovaujamas Madrido "Real" (6/0) klubas lieka nepralaimėjęs tiek Eurolygoje, tiek nacionaliniame čempionate, tačiau nedaug trūko iki sensacijos.Ispanijos vicečempionai
A.Kulboka ėmėsi lyderio vaidmens, bet pergalės komandai neatnešė
Jau trečią nesėkmę FIBA Čempionų lygoje patyrė Arnoldo Kulboko atstovaujama Kapo "Betaland" (0/3) komanda, kuri B grupėje savo aikštėje 58:63 (7:18, 12:14, 19:17, 20:14) turėjo
A.Kulboka atvedė komandą į pirmą pergalę Italijoje
Arnoldas Kulboka sužaidė kol kas geriausią sezono mačą, o 19 -mečio vedama Kapo "Betaland" (1/3) komanda Italijos krepšinio lygoje įsirašė pirmą pergalę.Ekipa išvykoje
Ispanijoje E.Bendžiaus klubas sutriuškino D.Gailiaus ir T.Sedekerskio ekipą
Ispanijos pirmenybių penktajame ture susitiko komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.Eimanto Bendžiaus atstovaujamas Santjago de Kompostelos "Rio Natura Monbus Obradoiro"
A.Kulboka varžovus baudė tritaškiais
Antrą nesėkmę FIBA Čempionų lygos B grupėje patyrė Arnoldo Kulbokos atstovaujama Kapo "Betaland" (0/2) komanda.Italijos klubas išvykoje nerezultatyviose rungtynėse 55:67 (13:13,

NBA 2014-2015 (1016) 01.16 06:52