Pasirengimą sezonui "Lietkabelis" pradėjo pergale

kklietkabelis.lt
Pergale draugiškų rungtynių ciklą pradėjo Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris dvikovoje už uždarų durų 75:66 (29:16, 12:20, 17:18, 17:12) įveikė Jonavos „Petrochemos-Dexteros“ ekipą.

„Lietkabelis“ nuo pat dvikovos pradžios šovė į priekį ir prabėgus pusei kėlinio jau turėjo dviženklį pranašumą (14:4), o pasibaigus pirmosioms dešimt žaidimo minučių skirtumas išaugo iki 29:16.

Antrajame ketvirtyje panevėžiečių puolimas gerokai įstrigo – pirmuosius taškus jie pelnė tik prabėgus 5 minutėms. Tuo pasinaudojusi Jonavos komanda gerokai priartėjo – įpusėjus dvikovai komandas skyrė tik 5 taškai – 41:36.

Po didžiosios pertraukos Kazio Maksvyčio auklėtiniai atsidūrė besivejančių vaidmenyje (54:55), bet kėlinį baigė dvejomis sėkmingomis atakomis, kurios leido susigrąžinti nedidelę persvarą – 58:54.

Paskutiniajame kėlinyje „Lietkabelis“ svečiams šeimininkauti ir pirmauti nebeleido. Panevėžio klubas padidino persvarą iki saugesnės žymos ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė pergalę rezultatu 75:66.

„Lietkabelis“: Darjušas Lavrinovičius 16 (6 atk. kam.), Kšištofas Lavrinovičius ir Benas Madgenas po 11, Mindaugas Lukauskis ir Žygimantas Janavičius po 8, Žygimantas Skučas 6.

„Petrochema-Dextera“: Karolis Šarukas 15, Mintautas Bulanovas 13, Tadas Sebežiovas 9.

Kitą susitikimą K.Maksvyčio auklėtiniai taip pat žais už uždarų durų – rugpjūčio 31 dieną laukia dvikova su Jekabpilio „Jekabpils“ ekipa.

S.Jasaitis atvedė "Lietkabelį" į Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalį
Simas Jasaitis sužaidė geriausias sezono rungtynes, o antrajame kėlinyje įsibėgėjęs Panevėžio „Lietkabelis“ tapo antruoju SIL-Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalio dalyviu. Ramūno
"Lietkabelio" naujoko kroato debiutas pažymėtas solidžiu pasirodymu ir pergale
Net penki žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o Panevėžio „Lietkabelio“ (15/8) ekipa iškovojo 15-ąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Ramūno
"Siemens" arenoje - trečiasis grandų mūšis (apžvalga)
Sekmadienį sostinės „Siemens“ arenoje įvyks vienos laukiamiausių mėnesio rungtynių – Lietuvos derbyje kovos „Lietuvos ryto“ (18–4) ir Kauno „Žalgirio“
"Betsafe-Šokėjų kovos": vizitas į "Neptūno" šokėjų namus (video)
Vasario 17-18 d. vyks trečiasis istorijoje šokėjų projektas. „Betsafe–Šokėjų kovose“ dalyvaus keturių stipriausių „Betsafe–LKL“ komandų šokėjos.
"Lietkabelio" gretose - įžaidėjas iš Kroatijos (video)
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda stiprina gretas pasirašydama sutartį iki 2019 metų vasaros su Dominiku Mavra.23 metų 194 cm ūgio kroatas šį sezoną pradėjo Badalonos
Vaikystę prisiminęs A.Toupane pademonstravo lietuvių kalbos žinias (video)
„Žalgiris TV“ ir socialinis projektas „Žalgiris – tavo mokykloje“ tęsia rubriką #BackToSchool, kurioje šį kartą turėjo paprakaituoti Axelis Toupane. Krepšinio
"Lietkabelis" nugalėjo "Šiaulius" ir be dviejų svarbių žaidėjų
„Betsafe–LKL“ čempionate traumų pakirstas Panevėžio „Lietkabelis“ (14/8) „Šiaulius“ (6/14) priėmė neturėdamas komandos lyderio Žanio Peinerio ir
Oficialu: "Lietkabelis" prisiviliojo 18-metį talentą A.Veličką (video)
Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą oficialiai papildė 18 metų 192 cm ūgio Arnas Velička, kurį iki sezono pabaigos „Betsafe–LKL“ vicečempionams paskolino Barselonos „Barcelona
"Lietkabelio" šokėjoms - brolių ir S.Jasaičio dėmesys (video)
R.Seibučio ir E.Želionio duetas nukalė pergalę "Neptūnui" (trenerių komentarai)
Įtemptą trilerį namuose laimėjęs Klaipėdos „Neptūnas“ (16-4) reabilitavosi po pralaimėjimo Kauno „Žalgiriui“ bei grįžo į pergalių kelią „Betsafe–LKL“
"Lietkabelis" S.Jasaičiui už nusižengimus skyrė baudą
Panevėžio „Lietkabelio“ klubo puolėjas Simas Jasaitis sekmadienį pateko į nemalonią situaciją – buvo pristatytas į policijos komisariatą po to, kai buvo gautas
"Lietuvos rytas" sutriuškino nukraujavusį "Lietkabelį"
 „Betsafe–LKL“ čempionato turnyrinės lentelės kaimynų akistatoje lengvą pergalę iškovojo nuostabiai iš toli atakavęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ (16/4).Namuose
A.Juškevičius oficialiai paliko "Lietkabelį"
Panevėžio „Lietkabelio“ komandą palieka vienas lyderių Adas Juškevičius, kuris karjerą tęs Turkijoje.29 metų 194 cm ūgio gynėjo kontrakte buvo numatyta išvykimo
LKL savaitės apžvalga: tritaškių lietus Panevėžyje bei "Pieno žvaigždžių" antirekordas
Brolių Ballų debiutas, arti istorinio pasiekimo buvusi Utenos „Juventus“, pergalingas Axelio Toupane'o metimas, tritaškių salvė Panevėžyje, Pasvalio „Pieno žvaigždžių“
Ballų debiutas neišgelbėjo: "Lietkabelis" pratęsė "Vytauto" agoniją
„Betsafe–LKL“ savaitės rungtynėse Prienų–Birštono „Vytauto“ (4/15) ekipoje debiutavo bene garsiausi Lietuvoje esantys krepšininkai – LiAngelo
Ballų debiutą apkartins "Lietkabelio" pergalė (visos prognozės)
Labiausiai aptarinėjama pastarųjų savaičių Lietuvos komanda esantis Prienų–Birštono „Vytautas“ atvyksta į Panevėžį, kuriame susikaus su atsigaunančiu Panevėžio „Lietkabeliu“.
Dėl transliacijų internetu keičiami dvejų "Vytauto" rungtynių laikai
Lietuvos krepšinio lyga, norėdama parodyti Prienų–Birštono „Vytauto“ komandos rungtynes JAV rinkai, pavėlino dvejas artimiausias „Vytauto“ namų rungtynes
R.Butautas apie Ž.Peinerį: manau, kad jis gali rungtyniauti įžaidėju
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė antrąją pergalę iš eilės, kai namuose 98:87 nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“
A.Juškevičius paliks "Lietkabelį"?
Pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate šeštadienio vakarą iškovojęs Panevėžio "Lietkabelis" tai padarė be vieno ekipos lyderių Ado Juškevičiaus
Brolių vedamas "Lietkabelis" susitvarkė su "Dzūkija"
„Betsafe–LKL“ čempionato rungtynėse Panevėžio „Lietkabelis“ (12/6), be komandos lyderio Ado Juškevičiaus, susitvarkė su Alytaus „Dzūkijos“ (6/12)
LKL derinyje - buvę partneriai, dabar varžovai: Ž. Urbonas ir G. Petrauskas
„Betsafe–LKL“ čempionate nėra jokio kito žmogaus, geriau pažįstančio Utenos „Juventus“ komandą, už Gediminą Petrauską.Todėl kai šį savaitgalį jo treniruojama
R.Butautas: rotacijoje noriu naudoti ne 7, 8, o 10 žaidėjų
Panevėžio „Lietkabelio“ vyriausiasis Ramūnas Butautas prie komandos vairo debiutavo pergalingai – 100:91 buvo nugalėtos Pasvalio „Pieno žvaigždės.Po mačo strategas
R.Butautas pergale debiutavo prie "Lietkabelio" vairo
Pirmasis Ramūno Butauto blynas Panevėžio „Lietkabelio“ (11-6) vyriausiojo trenerio poste neprisvilo. Naujo stratego vadovaujama ekipa nutraukė penkių pralaimėjimų „Betsafe–LKL“
"Lietkabelis" atsisveikino su įžaidėju
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda abipusiu susitarimu nutraukė sutartį 27 metų 185 cm ūgio Gary Taltonu, kuris jau išvyko į Jungtines Amerikos Valstijas (JAV).„Gary
"Lietkabelio" vairą perima R.Butautas
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda turi naują vyriausiąjį trenerį – juo tapo 53-ejų Ramūnas Butautas, su kuriuo pasirašyta sutartis iki sezono pabaigos.Specialistui
"Lietkabeliui" sezonas Europoje baigėsi Juodkalnijoje
Pralaimėjimu pasirodymą Europos taurės turnyre baigė Panevėžio „Lietkabelio“ (4/6) klubas, kuris išvykoje 62:76 (17:14, 12:21, 20:22, 13:19) nusileido Podgoricos „Budučnost“
"Lietuvos rytas" pasiekė revanšą prieš "Lietkabelį"
Vienu metu net 17 taškų pranašumą turėjusi Vilniaus „Lietuvos ryto“ (12/4) ekipa tik lemiamomis akimirkomis šventė pergalę „Betsafe–LKL“ savaitės