Paskutinių sekundžių trilerį išgyvenęs "Vytis" - NKL finale

D.Lukštos nuotr., nklyga.lt
Šakių „Vyčio“ klubas žengė į Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalą, įtemptame pirmajame penktadienio pusfinalio mače 77:76 (20:28, 21:19, 20:10, 16:19) palaužęs „Telšių“ ekipą.

Rungtynių pradžia Jonavos arenoje šakiškiams nebuvo sėkminga – įpusėjus pirmajam ketvirčiui nedidelį spurtą surengę „Telšiai“ pirmavo 16:8.

Antrajame kėlinyje Pauliaus Beliavičiaus ir Pauliaus Semaškos dueto vedamas „Vytis“ deficitą buvo beveik nubraukęs, bet prieš ilgąją pertrauką jis vis dar siekė šešis taškus (41:47).

Pasibaigus pertraukai su nauja jėga į aikštę žengę šakiškiai po P. Beliavičiaus tritaškio išlygino rezultatą (53:53).

Kiek vėliau taiklius metimus „Telšiams“ įsūdė Lukas Grabauskas, P. Beliavičius ir Marijus Užupis, o „Vytis“ į priekį išsiveržė 61:57.

„Telšiai“ per trečiąjį kėlinį suklydo net šešis kartus ir jį pralaimėjo dvigubai – 10:20.

Lemiama dešimties minučių atkarpa vystėsi permainingai, o rungtynių baigtis sprendėsi paskutinę minutę.

Likus žaisti keliasdešimt sekundžių, „Vytis“ pirmavo 77:74, o po taiklių Juozo Balčiūno baudos metimų komandas skyrė vos taškas.

Visgi telšiškiai per paskutines sekundes neišsigelbėjo – varžovams pažeidus vidurio linijos taisyklę rezultatą persverti galėjęs Ovidijaus Kaminskio metimas skriejo pro šalį.

„Vytį“ pirmyn vedusiam P. Semaškai šios rungtynės buvo įspūdingos – gynėjas pelnė 21 tašką, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Jo sąskaitoje – 23 naudingumo balai.

Kitas Paulius, Beliavičius, pelnė 20 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Telšių“ ekipos gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Ignas Razutis, surinkęs 16 taškų, 3 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 23 naudingumo balus.

Antrajame pusfinalyje, kuris Jonavos arenoje penktadienį vyks nuo 20 valandos, susidurs „Palangos Kuršių“ ir Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ klubai.

„Vytis“: Paulius Semaška 21, Paulius Beliavičius 20, Marijus Užupis 15, Karolis Brusokas 6.

„Telšiai“: Ignas Razutis 16, Ovidijus Kaminskis 13 (10 atk. kam.), Mindaugas Norkus (12 atk. kam.) ir Deividas Rasys po 12, Juozas Balčiūnas 11.

NKL sezono MVP I.Razutis: galbūt bus pasiūlymų iš LKL klubų
Koronavirusas sustabdė geriausią Igno Razučio karjeros sezoną, mano pats krepšininkas.33-ejų metų 185 cm ūgio įžaidėjas su „Telšiais“ buvo tarp VIKINGLOTTO-NKL lyderių,
Delfi TV eteryje – nauja vasaros lyga su būriu LKL krepšininkų
Dėl karantino sutrumpintą įvairių šalies krepšinio divizionų sezoną bene pirmą kartą pakeis vasaros lyga, kurioje dėl rėmėjų įsteigto prizinio fondo rungsis profesionalūs krepšininkai.
NKL sezono MVP - "Telšių" atakų organizatorius
VIKINGLOTTO-NKL naudingiausiu 2019-2020 metų sezono krepšininku pripažintas „Telšių“ įžaidėjas Ignas Razutis. Jam atiteks Lietuvoje gimęs SGS laikrodis.33-ejų metų
NKL paskelbė sezono geriausiųjų penketą
VIKINGLOTTO-NKL išrinktas geriausių žaidėjų simbolinis penketukas, o visiems į jį patekusiems krepšininkams bus padovanoti Lietuvoje gimę SGS laikrodžiai. Į reguliariojo sezono
Geriausiu NKL teisėju išrinktas Š.Gabrilavičius - apie savo teisėjo idealą ir siekį įsitvirtinti LKL
VIKINGLOTTO-NKL 2019-2020 metų sezono geriausiu teisėju išrinktas Šarūnas Gabrilavičius. Jam atiteks Lietuvoje gimęs SGS laikrodis.Geriausią teisėją rinko lygos klubai. 14 komandų
NKL sezono treneris: apie įvertinimą, pratęsiamą darbą Šilutėje ir labiausiai nustebinusį žaidėją
VIKINGLOTTO-NKL geriausiu sezono treneriu pripažintas „Šilutės“ strategas Kęstutis Mačijauskas sako, kad jo darbai šioje komandoje dar nebaigti.Trečiąją vietą prieš
Pirmus metus vyr. treneriu dirbęs K.Mačijauskas - NKL sezono strategas
VIKINGLOTTO-NKL 2019-2020 metų sezono geriausiu treneriu tapo „Šilutės“ vairininkas Kęstutis Mačijauskas. Jam atiteks Lietuvoje gimęs SGS laikrodis.29-erių specialistas šį
Legendinio Š.Marčiulioniio sūnus Augustas - ir labiausiai patobulėjęs NKL žaidėjas
Labiausiai patobulėjusiu VIKINGLOTTO-NKL 2019-2020 metų sezono krepšininku pripažintas 18-metis Augustas Marčiulionis. Jam atiteks Lietuvoje gimęs SGS laikrodis.Labiausiai patobulėjusio
Geriausiai besiginantis NKL  žaidėjas I.Lukošius: apie masalus varžovams ir norą žaisti Lietuvoje
Geriausiai besiginantis NKL žaidėjas I.Lukošius: apie masalus varžovams ir norą žaisti Lietuvoje
Geriausiai besiginančiu VIKINGLOTTO-NKL 2019-2020 metų sezono krepšininku išrinktas Ignas Lukošius iš Molėtų „Ežerūno“ ir pats save pavadina į gynybą
"Blokų karalius" I.Lukošius - geriausiai besiginantis NKL sezono žaidėjas
VIKINGLOTTO Nacionalinės krepšinio lygos geriausiu besiginančiu krepšininku pripažintas Molėtų „Ežerūno“ vidurio puolėjas Ignas Lukošius. Jam atiteks Lietuvoje
"Žalgirio" estas patvirtino: išvyksta studijuoti į JAV (atnaujinta)
Kauno „Žalgirio“ talentas Kerras Kriisa kitą sezoną Lietuvos čempionų gretose nerungtyniaus. Estijos krepšinio ateitimi laikomas atletas nusprendė išvykti studijuoti į
"Gargždų" "monstras" L.Mikalauskas - efektingiausias NKL sezono žaidėjas
Nacionalinės krepšinio lygos (VIKINGLOTTO-NKL) sirgaliai efektingiausiu 2019-2020 metų sezono žaidėju išrinko „Gargždų“ vidurio puolėją Lauryną Mikalauską. Jam atiteks
Legendinio Š.Marčiulionio sūnus - apsisprendimo kryžkelėje: "Rytas" ar NCAA
Geriausias VIKINGLOTTO-NKL 2019-2020 metų sezono jaunasis krepšininkas Augustas Marčiulionis stengiasi priverstinę pertrauką nuo krepšinio išnaudoti savo kūno patobulinimui.Nacionalinės
A.Marčiulionis - geriausias NKL sezono jaunasis žaidėjas (VIDEO INTERVIU)
Geriausiu VIKINGLOTTO-NKL 2019-2020 metų reguliariojo sezono jaunuoju krepšininku pripažintas Vilniaus „Perlo“ įžaidėjas Augustas Marčiulionis. Jam atiteks Lietuvoje gimęs SGS
NKL sezono puošmena – gražiausių epizodų Top 10
Gražiausią VIKINGLOTTO-NKL reguliariojo sezono epizodą sukūrė aukštaūgis Paulius Poška, kurio įspūdingas metimas iš aikštės vidurio aidint sirenai padovanojo pergalę
Nutraukiamas ir NKL čempionatas, nugalėtoja - "Sūduva-Mantinga"
NKL vykdomasis komitetas nusprendė nuo šios dienos nutraukti VIKINGLOTTO-NKL 2019-2020 metų čempionatą vadovaujantis force majeure situacija Lietuvoje dėl koronaviruso pandemijos. Galutinė
"Žalgiris" paskelbė informaciją dėl komandų artimiausių rungtynių
Ketvirtadienį sporto pasaulį pasiekė ne viena naujiena. Eurolyga paskelbė, kad neribotam laikui stabdo savo pirmenybes, o Lietuvos Respublikos Vyriausybė nutarė, kad dvi savaites visi sporto renginiai
NKL: įtempta lyderių dvikova, "Ryto" jaunimo pergalė ir "Neptūno" dublerių nesėkmė
VIKINGLOTTO-NKL lyderių dvikovoje – Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (32-7) pergalė.Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 91:81 (25:25, 33:19, 14:28, 19:9) pranoko „Telšius“
Visos likusios NKL reguliariojo sezono rungtynės - be žiūrovų
Nuo šiandienos VIKINGLOTTO-NKL čempionato rungtynės vyks be žiūrovų. Toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į Vyriausybės nutarimą, jog artimiausias dvi savaites sporto renginiai privalo
Žalgiriečiai įveikė čempionus, "Ryto" jaunimas patyrė dar vieną nesėkmę, "Neptūno" dubleriai laimėjo per pratęsimą
VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse nutrūko Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (30-7) pergalių serija.Povilo Šakinio auklėtiniai Kaune 74:86 (14:27, 21:22, 15:17, 24:20) nusileido vietos
NKL: D.Lavrinovičius nukalė pergalę, "Žalgirio" jaunimas nusileido lyderiams, "Ryto" - "Neptūno" dubleriams
Šilutės „Šilutė“ (23-11) VIKINGLOTTO-NKL pirmosios grupės rungtynėse po pratęsimo patyrė pralaimėjimą 71:78 (10:20, 17:14, 19:10, 18:20, 7:14) Darjušo Lavrinovičiaus
Įsibėgėjanti "Jonava" planuoja keisti sudėties komplektavimo principą (interviu)
Pirmoje VIKINGLOTTO-NKL sezono pusėje savojo žaidimo ieškojęs „Jonavos“ klubas pastaruoju metu vis labiau įsivažiuoja.Po pirmųjų dviejų ratų „Jonava“ su 9 pergalėmis
Lemiamas metimas paskutinę sekundę - NKL savaitės Top 10 viršūnėje
VIKINGLOTTO-NKL aštuonioliktosios savaitės gražiausią epizodą sukūrė Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ įžaidėjas Tomas Galeckas, kuris mače su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“
NKL savaitės MVP - palangiškių amerikietis, penketuke - ir į čempionų gretas grįžęs Ž.Šimonis
Naudingiausiu VIKINGLOTTO-NKL savaitės krepšininku tapo „Palangos Kuršių“ gynėjas Quincy Tayloras.28-erių metų 183 cm ūgio amerikietis praėjusią savaitę vidutiniškai
NKL apžvalga: dviejų klubų lyderiavimas bei žalgiriečio K.Kriisos debiutas Estijos rinktinėje
VIKINGLOTTO Nacionalinėje krepšinio lygoje po ilgos pertraukos iš pirmosios vietos buvo išstumti „Telšiai“, kuriuos pavijo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.Dabar
Žalgiriečiai pratęsė pergalių, "Ryto" jaunimas - nesėkmių serijas
Kauno „Žalgirio-2“ (18-15) krepšininkai VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse iškovojo dramatišką pergalę, kuri jiems buvo ketvirtoji paeiliui.Arvydo Gronskio auklėtiniai po
NKL: žalgiriečių pergalė, "Ryto" jaunimo nesėkmė ir čempionų bei lyderių akistata
Erikas Venskus ir Vitalijus Kozys kartu surinko beveik pusę Kauno „Žalgirio-2“ (17-16)  taškų ir atvedė komandą į trečiąją pergalę paeiliui.Arvydo Gronskio vadovaujama
"Ryto" jaunimo treneris įvardijo žaidėjus, kurie jau pasirengę kilti į aukštesnį lygį
Vilniaus „Ryto“ jaunimo komandos žaidėjų ir trenerių emocijos po Kaune laimėto  Eurolygos jaunimo atrankos turnyro jau nurimo. Už komandos vairo stovintis vyriausiasis treneris