Naujienos kraunasi...

Pažintis su "Neptūno" treneriu: gyvenimas karo zonoje, nepamirštamas skambutis ir svajonės išsipildymas

Pažintis su "Neptūno" treneriu: gyvenimas karo zonoje, nepamirštamas skambutis ir svajonės išsipildymas
„Klaipėda man primena gimtąjį Zadarą, nes aš užaugau prie jūros. Mėgstu miestą, žmones ir čia supančią ramybę. Galiu drąsiai teigti, jog Klaipėdoje atradau antruosius savo namus“, – tinklalapiui „bcneptunas.lt“ sakė naujasis uostamiesčio ekipos vyriausiasis treneris Jurica Žuža.

41-erių kroatas Lietuvoje jaučiasi savas. Karjeros etapai Panevėžio „Lietkabelyje“ ir „Neptūne“ jam atnešė daugybę naujų pažinčių ir draugų, kuriuos aukštaūgis labai vertina ir myli.

Galiausiai, Klaipėdoje specialistas sulaukė progos realizuoti savo svajonę – tapti vyriausiuoju krepšinio klubo treneriu. Sezono viduryje „Neptūną“ palietė pokyčiai, kurie atvedė J.Žuža prie uostamiesčio ekipos vairo.

Klaipėdoje J.Žuža jaučiasi savas. Jis reguliariai žaidžia krepšinį mėgėjų lygoje, susibičiuliavo su vietiniais, mėgsta žvejybą ir nardymą, o beveik šešeri metai praleisti Lietuvoje padėjo kroatui pramokti lietuvių kalbą.

„Aš mėgstu žemaičių blynus, bet nemėgstu tokio šalto vėjo“, – beveik nelaužyta kalba juokdamasis sako „Neptūno“ vedlys.

Naujasis mėlynai baltų treneris papasakojo apie savo karjeros kelią nuo pirmųjų dienų, kuriame pasitaikė įvairių vingių, akmenų ir patirčių.

„TĖTI, AR GALIU DAR PAŽIŪRĖTI EUROLYGĄ?“

Juricos meilė krepšiniui užgimė kartu su auksine Splito „Jugoplastikos“ karta. Božidaro Maljkovičiaus vadovaujama tuometė Jugoslavijos ekipa dominavo Senajame žemyne, nuo 1989-ųjų iki 1991-ųjų metų laimėjusi tris Eurolygos titulus iš eilės.

Velimiras Perasovičius, Toni Kukočius, Dino Radja, Žanas Tabakas… Vaikystės herojus Jurica gali vardinti neužsikirsdamas.

„Tėtis man leisdavo žiūrėti „Jugoplastikos“ rungtynes, nors reikėdavo ruošti pamokas. Jis buvo didžiulis šio sporto sirgalius, o tuo užkrėtė ir mane“, – dabar atsiminimais dalijasi „Neptūno“ vairininkas.

Visada dideliu ūgiu išsiskyręs kroatas išbandė save daugybėje sporto šakų – tarp kurių rankinis, futbolas ir krepšinis, bet oranžinis kamuolys tapo neatsiejamu gyvenimo palydovu. „Kūno kultūros mokytojas kadaise man pasakė, kad mano likimo kelias veda į krepšinį“, – sako J.Žuža.

Pradžia krepšinyje buvo sunki, ją stabdė žiaurūs pašaliniai dalykai. Dvejus metus pasportavęs Jurica turėjo nutraukti treniruotes, nes šalyje kilo karas.

Kroatija siekė atsiskirti nuo Jugoslavijos ir tapti nepriklausoma, o tai stipriai palietė ir Žužų šeimą. Tėtis išėjo į karą, o J.Žuža su seserimi ir mama persikėlė į saugesnę zoną.

Žužų šeimyna yra kilusi iš nedidelio kaimelio 20 kilometrų atstumu nuo Zadaro. 1996-aisiais metais, pasibaigus karui, jie sugrįžo į namus, tačiau pastarieji buvo nebeatpažįstami.

„Jie buvo nuniokoti, nieko nebeliko. Gyvenimą turėjome statytis iš naujo. Tie penkeri karo metai mums buvo labai sudėtingi, bet galbūt sunki vaikystė mūsų kartos žmones pavertė stipresniais?“, – retoriškai svarstė „Neptūno“ treneris.

NEPAMIRŠTAMAS SKAMBUTIS IŠ ATĖNŲ

Nors karo metu treniruotės buvo pristabdytos, bet meilė krepšiniui neišblėso. J.Žužai buvo 16 metų, kai jis ėmė pilnavertiškai sportuoti. Kroatas buvo imlus mokinys, greitai kilęs karjeros laiptais.

1996-aisiais vidurio puolėjas su Kroatijos jaunimo rinktine (U18) triumfavo Europos čempionate Prancūzijoje, o po dvejų metų – įsimintiniausia karjeros pergalė, atstovaujant „Zadar“ klubui.

Būtent Zadaro mieste 1998-aisiais vyko Kroatijos taurės finalo ketvertas, kuriame triumfavo 20-mečio J.Žužos atstovaujama „Zadar“ komanda. Tai buvo pirmasis klubo titulas po 18 metų pertraukos.

„Šis momentas visada išliks mano atmintyje. Mieste buvo neįtikėtina šventė, patikėkite manimi. Zadaras yra krepšinio miestas, visai kaip Kaunas ar Klaipėda. Mes šventėme tikrai ilgai“, – sakė J.Žuža.

Atletas dar dvejus metus migravo tarp Kroatijos klubų „Slavonski Brod“ ir „Zadar“, kol galiausiai persikėlė į Kretoje įsikūrusi „Iraklio“.

Solidus sezonas Graikijos lygoje atvėrė jam kelius į plačiausius Europos vandenis. Platų judesių arsenalą turinčiu centru susidomėjo Eurolygos čempionė iš Atėnų.

„Niekada nepamiršiu dienos, kai paskambinęs agentas man pranešė, jog „Panathinaikos“ siūlo sutartį“, – atsiminimais dalijasi 41-erių kroatas.

Eurolygos čempionė su Željko Obradovičiumi užsigeidė savo ekipoje turėti J.Žužą. Nors aukščiausiame lygyje aukštaūgiui užsikabinti nepavyko, stipriausiame Senojo žemyno turnyre tą sezoną jis sužaidė penkiuose mačuose ir iš viso pelnė šešis taškus, tačiau darbas su tituluočiausiu visų laikų treneriu suteikė neįkainuojamos patirties.

„Iš Željko galima išmokti daugybės dalykų tiek kalbant apie žaidimą, tiek apie reikalus už aikštelės ribų, – pasakoja J.Žuža. – Man labai įstrigo tai, kaip jis akcentuodavo pagarbą. Rezultatai gali būti geri, gali būti blogi, bet pagrindinis dalykas – abipusė pagarba. Šie žodžiai man labai įstrigo, aš juos prisimenu ligi šiol. Pagarba žaidėjams, varžovams, treneriams, visiems.

Kalbant apie krepšinį – daug ir sunkių treniruočių. Atvykęs į Atėnus pirmą kartą pajutau tokį alinantį fizinį krūvį. Vykdavo praktiškai keturios treniruotės per dieną. Sakiau, jei gali išgyventi tai, tai gali bet ką.“

Tai nebuvo vienintelis J.Žužos vizitas Eurolygoje. 207 cm ūgio centras tris sezonus paeiliui žaidė Eurolygoje atstovaudamas Zagrebo „Cibona“ ekipai, o per 30 mačų fiksavo po 3,4 taško ir 1,8 atkovoto kamuolio vidurkius.

NORAS TAPTI TRENERIU

Dabartinio „Neptūno“ vyriausiojo trenerio karjeros kelias vingiavo per keletą šalių ir klubų, o apie trenerio amatą jis mąstyti pradėjo 2012-aisiais, atstovaudamas Ukrainos klubui Krivoj Rogo „Kryvbas“.

Šios ekipos treneriu dirbo specialistas iš Juodkalnijos, dabar diriguojantis Eurolygoje žaidžiančiam Vilerbano ASVEL, Zvezdanas Mitrovičius.

J.Žuža iš šio specialisto lyg sugertukas sėmėsi visą galimą įmanomą informaciją – nuo treniruočių ruošimo, vedimo, pasiruošimo rungtynėms iki analizių, taktikų, vadovavimo žaidėjams dvikovų metu ir kitų procesų.

„Pradėjau galvoti, domėtis ir mokytis. Paskutiniai mano krepšininko karjeros metai buvo skirti ruošimuisi naujam gyvenimo etapui“, – pasakoja J.Žuža.

Z.Mitrovičius nebuvo vienintelis dabartinio Klaipėdos ekipos trenerio mokytojas, suteikęs labai vertingų žinių. Jis puikiai pamena Željko pamokas Atėnuose, jis dažnai bendrauja ir su buvusiu Vilniaus „Lietuvos ryto“ treneriu Aleksandru Džikičiumi, su kuriuo yra puikūs bičiuliai.

„Mes bendraujame beveik kasdien, – apie santykį su garsiu Balkanų specialistu pasakoja J.Žuža. – Jis yra tikras krepšinio žmogus, o mes esame geri draugai. Kalbamės apie krepšinį, dalijamės mintimis apie žaidėjus ir žaidimą. Aš kažko klausiu jo, jis – manęs. Jis puikus bičiulis.“

Paskutiniai dveji krepšininko karjeros metai J.Žužai prabėgo Panevėžyje, tuomet metus padirbo Kazio Maksvyčio asistentu „Lietkabelyje“, po kurių – dar dvejus metus „Neptūne“. Per šį laikotarpį jis laimėjo tris LKL bronzos apdovanojimus.

Jis jaučiasi pasiruošęs naujam karjeros iššūkiui.

SVAJONĖS IŠSIPILDYMAS KLAIPĖDOJE

Sukauptą patirtį J.Žuža tikisi realizuoti uostamiestyje. Kroatas tapo antruoju „Neptūno“ treneriu iš užsienio. Pirmasis – 2005-2006 metų sezone klaipėdiečiams vadovavęs amerikietis Deanas Murray.

„Esu dėkingas ir labai laimingas gavęs šį šansą, – sakė J.Žuža. – Žinau, ką krepšinis reiškia lietuviams. Tai nėra tik sportas, tai lyg religija. Žinoma, lengva nebus, bet aš dirbsiu iš visų jėgų. Aš dirbsiu, mokysiuos ir tobulėsiu. Matysime, ką mums atneš ateitis.“

Treneris debiutavo skambiai – pirmajame kroato mače „Neptūnas“ pataikė rekordinį kiekį tritaškių (16) bei įmetė rekordinį skaičių taškų (115). Mėlynai balti namuose 115:89 pervažiavo svečius iš Utenos, o J.Žuža džiaugėsi tuo, ką matė aikštelėje.

„Vakar buvo gera pradžia, – sakė J.Žuža. – Darėme klaidų susikeitimuose gynyboje, bet mes tai tvarkysime. Man patiko energija, man patiko komandinis žaidimas, man patiko greitos atakos. Nepamenu kada paskutinį kartą pelnėme 15 taškų greitose atakose.

Jei norime būti sėkmingi, daugybė dalykų turi būti sudėti į tinkamas lentynas. Reikia surinkti komandą, pasirinkti taktikas – gynybos ir puolimo. Kaip mes norime žaisti, ties kuo norime rizikuoti? Nėra lengva kontroliuoti 20 žmonių klube, bet reikia surasti tinkamiausią balansą.“

„Neptūnas“ ruošiasi antradienį laukiančiam Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio atsakomajam mačui namuose su Alytaus „Sintek-Dzūkija“. Tikslas vienas – pakliūti į „Švyturio“ arenoje vasario 15-16 dienomis organizuojamą finalo ketvertą.

Kalbėdamas apie galimus pokyčius sudėtyje, treneris akcentavo, kad šiuo metu nėra jokio skubėjimo, o veiksmų imtųsi tik atsiradus labai geram variantui. „Mes galvojame, bet neskubame“, – sakė treneris.

Ilgalaikiai planai susiję su gynybos keitimu ir disciplinos įvedimu. Tai pagrindinis J.Žužos noras.

„Galime sakyti, kad mes esame kiek vyresnė ar lėtesnė komanda, bet stengsiuosi auklėtinius spausti ir išspausti kuo daugiau. Stengiuosi pritaikyti sistemą, kuria tikiu, o žaidėjams beliks ties tuo dirbti. Prieš „Juventus“ praleidome 89 taškus, tikiuosi, kad šis skaičius vis mažės, o žaidėjai vis geriau supras, ko aš noriu.

Noriu agresyvios gynybos, spausti varžovus per visą aikštelę. Noriu modernaus krepšinio. Noriu disciplinos aikštelėje ir už jos ribų. Tai labai svarbu. Mes turėsime taisykles, kuriomis žaidėjai turės vadovautis. Tikiu, kad tai padės mums siekti geresnių rezultatų“, – teigė J.Žuža.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Už nepagrįstus kaltinimus – bauda "Juventus" klubui
Už nepagrįstus kaltinimus – bauda "Juventus" klubui
Lietuvos krepšinio lyga atliko tyrimą dėl Utenos „Juventus“ klubo direktoriaus Eimanto Skersio išsakytų kaltinimų po Citadele Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio rungtynių
"Neptūno" vairą netikėtai palikęs J.Žuža: reikia ramiai apie viską pamąstyti
"Neptūno" vairą netikėtai palikęs J.Žuža: reikia ramiai apie viską pamąstyti
Klaipėdos „Neptūnas“ trečiadienį pranešė, kad kroatas Jurica Žuža nuo šiol - nebe vyriausiasis treneris, o jo vietą užima 37-erių Tomas Gaidamavičius.„Neptūno“
"Neptūnas" vėl keičia trenerį - vietoj kroato prie komandos vairo stoja lietuvis
"Neptūnas" vėl keičia trenerį - vietoj kroato prie komandos vairo stoja lietuvis
Klaipėdos „Neptūnas“ imasi permainų. Komandos rezultatais nepatenkinta klubo vadovybė atsisveikina su vyriausiuoju treneriu Tomu Rinkevičiumi, o naujuoju strategu paskirtas 41-erių
Oficialu: "Nevėžio" gretas sustiprino NBA patirties turintis puolėjas
Oficialu: "Nevėžio" gretas sustiprino NBA patirties turintis puolėjas
Kaip jau rašėme, Kėdainių „Nevėžis“ FIBA langą išnaudojo komandos stiprinimui.Antradienį vakare klubas oficialiai paskelbė sudaręs sutartį su 27-eriu Michaelu Gbinije.JAV
KMT bronzą iškovojo po pertraukos klaipėdiečius nokautavęs "Lietkabelis"
KMT bronzą iškovojo po pertraukos klaipėdiečius nokautavęs "Lietkabelis"
Karaliaus Mindaugo taurės turnyre sekmadienį pirmiausia paaiškėjo bronzos laimėtojas, kurio tapo Panevėžio "Lietkabelis" tai padaręs trečią kartą klubo istorijoje bei trečią
Paguoda Klaipėdai – O.Olisevičius tapo snaiperio konkurso nugalėtoju
Paguoda Klaipėdai – O.Olisevičius tapo snaiperio konkurso nugalėtoju
Klaipėdos „Neptūno“ sirgaliai Citadele Karaliaus Mindaugo taurės nepaliks nuliūdę. Uostamiesčio klubo atstovas nugalėjo Citadele KMT snaiperio konkurse.O. Olisevičius įtemptoje kovoje
"Rytas" sutriuškino "Neptūną" ir tapo antruoju KMT finalo dalyviu (komentarai)
"Rytas" sutriuškino "Neptūną" ir tapo antruoju KMT finalo dalyviu (komentarai)
Vilniaus „Rytas“ nepaliko vietos intrigai Citadele Karaliaus Mindaugo taurės ketverte. Vilniečiai užtikrintai 96:71 (22:10, 25:25, 28:18, 21:18) triumfavo Klaipėdoje prieš vietos
KMT finalo ketvertas: programa ir svarbiausia informacija
KMT finalo ketvertas: programa ir svarbiausia informacija
Šeštadienį ir sekmadienį Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyksta penktasis istorijoje Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalo ketvertas.Keturios stipriausios
Beveik visi "Teisėjų švilpuko" epizodai - iš "Ryto" ir "Juventus" rungtynių
Beveik visi "Teisėjų švilpuko" epizodai - iš "Ryto" ir "Juventus" rungtynių
Šį savaitgalį Klaipėdoje vyks Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalo ketvertas, į kurį keturios komandos pateko iškovojusios pergales šią savaitę.Ypatingai daug
D.Adomaitis: turime stabdyti pagrindinį "Neptūno" ginklą - greitą puolimą
D.Adomaitis: turime stabdyti pagrindinį "Neptūno" ginklą - greitą puolimą
Vilniaus „Ryto“ krepšininkai, pailsėję po „Jeep“ arenoje vyksiančios treniruotės, vakarop patrauks link Klaipėdos, kur savaitgalį vyks „Citadele Karaliaus Mindaugo
"Neptūno" direktorius apie finalo ketvertą: tokios šventės Klaipėda dar nematė
"Neptūno" direktorius apie finalo ketvertą: tokios šventės Klaipėda dar nematė
Klaipėda kyla į kovą. Prieš dvejus metus patirtas smūgis, kai „Neptūnas“ nepateko į savoje arenoje vykusį Citadele Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertą, užgavo klubo ambicijas
M.Runkauskas – favoritas laimėti snaiperio konkursą ir tapti rekordininku
M.Runkauskas – favoritas laimėti snaiperio konkursą ir tapti rekordininku
Marius Runkauskas laikomas favoritu triumfuoti šių metų „Betsafe–LKL“ snaiperio konkurse, kuris vyks sekmadienį prieš Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalą.Jau
Žalgirietis J.Landale'as traukiasi iš LKL snaiperio konkurso
Žalgirietis J.Landale'as traukiasi iš LKL snaiperio konkurso
Kauno „Žalgirio“ klubas informavo Lietuvos krepšinio lygą, kad sekmadienį vyksiančiame „Betsafe–LKL“ snaiperio konkurse nedalyvaus Jockas Landale‘as.LKL gautame
"Nevėžio" gretas sustiprins NBA patirties turintis puolėjas
"Nevėžio" gretas sustiprins NBA patirties turintis puolėjas
Įsibegėjus antrajai Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezono daliai Kėdainių "Nevėžis" nutarė sustiprinti savo gretas.Neoficialiais duomenimis skelbiama, kad vienų lygos autsaiderių
V.Šeškus: "Rytas" turi savų problemų, gali sulaukti smūgio
V.Šeškus: "Rytas" turi savų problemų, gali sulaukti smūgio
„Kas sakė, kad ten viskas jau aišku? Nejuokaukite“, – paklaustas apie artėjantį Citadele Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalį tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir Vilniaus
Klaipėdos mero pažadas: jei "Neptūnas" žais finale, atvyks palaikyti su neįgaliojo vėžimėliu
Klaipėdos mero pažadas: jei "Neptūnas" žais finale, atvyks palaikyti su neįgaliojo vėžimėliu
Achilo sausgyslės traumą patyręs Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas sunkiai judėdamas daugiausia laiko leidžia namie.Tačiau gipsuota koja nesustabdys mero atvykti palaikyti Klaipėdos „Neptūno“,
"Neptūno" treneris prieš pusfinalį su "Rytu": šios rungtynės bus kitokios, nes kovosime dėl titulo
"Neptūno" treneris prieš pusfinalį su "Rytu": šios rungtynės bus kitokios, nes kovosime dėl titulo
Praėjus 12 valandų po pergalės Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalyje Jurica Žuža jau sėdėjo Klaipėdos „Neptūno“ biure ir analizavo vakar pasibaigusias rungtynes.Poilsio
Paskelbtas KMT finalo ketverto tvarkaraštis: "Rytas" ir "Neptūnas" kovos antrajame pusfinalyje
Paskelbtas KMT finalo ketverto tvarkaraštis: "Rytas" ir "Neptūnas" kovos antrajame pusfinalyje
Paaiškėjus pirmai Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro pusfinalio porai, skelbiamas finalo ketverto tvarkaraštis.Pusfinalio barjerą įveikę Klaipėdos „Neptūnas“ ir
Ch.Collinso visų laikų rekordai neišgelbėjo dzūkų: KMT pusfinalyje - "Neptūnas"
Ch.Collinso visų laikų rekordai neišgelbėjo dzūkų: KMT pusfinalyje - "Neptūnas"
Chauncey Collinsas gerino Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) rekordus, tačiau Klaipėdos „Neptūnas“ prieš juos atsilaikė.Antrajame KMT ketvirtfinalio mače Juricos Žužos
Naujasis "Neptūno" treneris nestokoja ambicijų: mano tikslas – žaisti taurės finale
Naujasis "Neptūno" treneris nestokoja ambicijų: mano tikslas – žaisti taurės finale
Pastarieji treji metai Klaipėdos „Neptūnui“ buvo ypatingai prasti Karaliaus Mindaugo taurės turnyre.Tačiau naujasis komandos treneris Jurica Žuža į praeitį nesižvalgo.Praėjusią savaitę
Išsiskyrė "Pieno žvaigždžių" ir M.Granto keliai
Išsiskyrė "Pieno žvaigždžių" ir M.Granto keliai
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ atsisveikino su Malcolmu Grantu.Su amerikiečiu sutartis, turėjusi galioti iki sezono pabaigos, buvo nutraukta abipusiu susitarimu.31-erių krepšininkas
Galingas B.Griciūno dėjimas su pražanga - LKL savaitės epizodas
Galingas B.Griciūno dėjimas su pražanga - LKL savaitės epizodas
Nors „Šiaulių“ krepšininkai praėjusiame ture patyrė nesėkmę, būtent jų sukurtas momentas tapo gražiausiu „Betsafe–LKL“ savaitės epizodu.Laureatu tapo
Geriausias savo rungtynes Lietuvoje nuo 2017-ųjų sužaidęs E.Ulanovas - LKL savaitės MVP
Geriausias savo rungtynes Lietuvoje nuo 2017-ųjų sužaidęs E.Ulanovas - LKL savaitės MVP
Edgaras Ulanovas tapo paskutiniu „Betsafe–LKL“ naudingiausiu savaitės žaidėju prieš trijų savaičių pertrauką nacionalinėse pirmenybėse.Kauno „Žalgirio“ krepšininkai
Labai patenkintas Š.Jasikevičius: LKL rungtynėse pradedame rodyti Eurolygos lygį
Labai patenkintas Š.Jasikevičius: LKL rungtynėse pradedame rodyti Eurolygos lygį
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sekmadienį iškovojo jau 20-ą pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Žalgiriečiai svečiuose 92:63 nepaliko prošvaisčių Kėdainių
Pažintis su "Neptūno" treneriu: gyvenimas karo zonoje, nepamirštamas skambutis ir svajonės išsipildymas
Pažintis su "Neptūno" treneriu: gyvenimas karo zonoje, nepamirštamas skambutis ir svajonės išsipildymas
„Klaipėda man primena gimtąjį Zadarą, nes aš užaugau prie jūros. Mėgstu miestą, žmones ir čia supančią ramybę. Galiu drąsiai teigti, jog Klaipėdoje atradau antruosius savo namus“, –
L.Birutis tapo naudingiausiu LKL krepšininku
L.Birutis tapo naudingiausiu LKL krepšininku
Laurynas Birutis galingai sugrįžo į statistikos kategorijas „Betsafe–LKL“ pirmenybes.Prienų „CBet“ marškinėlius šį sezoną vilkintis aukštaūgis
"Žalgiris" Kėdainiuose nepasigailėjo šeimininkų
"Žalgiris" Kėdainiuose nepasigailėjo šeimininkų
Kauno „Žalgirio“ (20/2) apsilankymas Kėdainiuose praėjo be didesnių kėblumų. Iki pertraukos reikalus išsprendę žalgiriečiai svečiuose 92:63 (17:13, 32:16, 25:13, 18:21) pamokė
"Šiauliai" namie neatsilaikė prieš vos aštuoniese žaidusius prieniškius
"Šiauliai" namie neatsilaikė prieš vos aštuoniese žaidusius prieniškius
Prienų „CBet“ (10-12) krepšininkai Saulės mieste ne kartą turėjo persvarą, ne kartą ją išleido, tačiau lemiamu metu sužaidė tiksliau ir „Betsafe–LKL“

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime