Per vėlai nubudę žalgiriečiai nesėkme pradėjo Eurolygos jaunimo turnyrą

Per vėlai nubudę Kauno "Žalgirio" dubleriai nesėkme pradėjo Vitorijoje vykstantį Eurolygos jaunimo turnyrą.

Įspūdingai ketvirtajame kėlinyje spurtavę Manto Šerniaus auklėtiniai A grupės rungtynėse 83:85 (23:24, 21:31, 13:18, 26:12) pralaimėjo Miuncheno "Bayern" bendraamžiams.

Rungtynėms buvo registruotas, bet aikštėje nepasirodė po rankos traumos sveikstantis vienas "Žalgirio" lyderių Modestas Kancleris.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje kauniečiai atsilikinėjo net 19 taškų (57:76), tačiau tuomet "įjungė" geležinę gynybą ir spurtavo 18:2 - 75:78. Prasidėjus paskutinei minutei po Kerro Kriisos tritaškio ir baudų liko 2 taškų deficitas - 80:82. Likus 7 sekundėms iš toli pataikė Mantas Rubstavičius, o vėliau žalgiriečioai nesugebėjo prasižengti.

Penktadienį "Žalgiris" susitiks su Tel Avivo "Maccabi" krepšininkais, kurie šiandien 69:80 nusiuleido Belgrado "Mega Bemax" komandai.

"Žalgiris": Mantas Rubstavičius 20 (3/7 trit., 9/11 baudų, 11 išpr. praž.), Kerras Kriisa 19 (4/5 dvit., 3/9 trit., 5 rez. perd.), Paulius Murauskas 14 (6 atk. kam., 3 per. kam.), Dovydas Rimkus 10 (3/3 dvit.), Edgaras Preibys 6, Laurynas Vaištaras 5, Nojus Pankratjevas ir Gytis Mačionis po 4, Matas Repšys 1, Louisas Stormarkas ir Gabrielius Čelka taškų nepelnė.

"Bayern": Saša Grantas (7 atk. kam.) ir Jasonas George'as po 19, Filipas Skobaljas 9 (6 atk. kam.), Matteo Brazzi (3 per. kam.), Noah Jallow (6 atk. kam.) ir Danielis Zdravevskis po 8.

"Fenerbahče" pralaimėjimų seriją nutraukė įveikdama "Bayern"
Stambulo "Fenerbahče" (2/5) klubui pavyko nutrauki trijų pralaimėjimų iš eilės Eurolygoje seriją.Željko Obradovičiaus auklėtiniai praėjusią savaitę paskutinėmis akimirkomis
Žalgiriečiai laimėjo ir atsisveikinę su lyderiu, "Ryto" dubleriai sutriuškinti Šilutėje (rezultatai)
Dvikovos pabaigoje spurtavusi Kauno „Žalgirio-2“ (6-4) komanda VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse iškovojo nelengvą pergalę. Pusantros minutės atkarpą 8:0 laimėjusi Arvydo Gronskio vadovaujama
"Žalgirio" jaunimo komandos lyderis K.Kriisa paskolintas Prienų klubui
Kauno „Žalgirio“ komandai priklausantis talentingasis estas Kerras Kriisa iš Kauno keliasi į Prienus ir ten atstovaus „Betsafe–LKL“ pirmenybėse žaidžiančiai „CBet“
NKL: žalgiriečių pergalė, čempionų bei "Ryto" ir "Neptūno" dublerių nesėkmės
Ketvirtojo kėlinio pradžioje 8 taškais atsilikinėjęs Kauno „Žalgiris-2“ (5-4) po galingo spurto nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją. Kauniečiai ketvirčio viduryje laimėjo
Baskai namie tiesiog sumindė Vokietijos čempionus
Netikėtai lengvą pergalę Eurolygos šeštajame ture šventė Vitorijos "Baskonia" (3/3) klubas.Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 93:60 (29:10,
NKL lyderių dvikovoje klaipėdiečiai nukovė čempionus, žalgiriečiai sutriuškinti Telšiuose
Pralaimėjusių komandų VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse nebeliko.Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (8-1) išvykoje 76:75 (21:22, 19:20, 20:13, 20:16) palaužė Marijampolės „Sūduvos-Mantinga“
"Bayern" pratęsė "Real" nesėkmių seriją Eurolygoje
Madrido "Real" (2/3) klubas Eurolygos reguliariajame sezone patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės ir tai jau gali priversti rimtai sunerimti vyriausiąjį trenerį Pablo Laso."Karališkasis"
Š.Jasikevičius pasidžiaugė Prienų žalgiriečiais, M.Šernius prabilo apie derybas su P.Valinsku
Kauno „Žalgiris“ neturėjo didelio vargo „Betsafe – LKL“ čempionate sekmadienio vakarą nugalėdami svečius iš Prienų. Antrajame kėlinyje spurtavę kauniečiai
Mėnesį nepralaiminti Prienų komanda pasirengusi įkąsti ir "Žalgiriui"
Kai 2018-ųjų pavasarį Prienų krepšinio komanda liko „Betsafe–LKL“ čempionato dugne ir buvo per žingsnį nuo iškritimo, vargu, ar kas galėjo tikėtis, kad po pusantrų
Eurolygoje debiutavusio K.Kriisos vedami žalgiriečiai tampė nervus NKL čempionams
Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda šeštadienį Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) svečiuose metė rimtą iššūkį praėjusio sezono čempionams Marijampolės
R.Kurtinaičio auklėtiniai išsivežė užtikrintą pergalę iš Miuncheno
Sėkmingą sezono pradžią Eurolygoje tęsia Rimo Kurtinaičio vadovaujama Maskvos srities "Chimki" (3/1) komanda.Rusijos vicečempionai išvykoje 87:74 (17:19, 27:18, 26:18, 17:19) nugalėjo
NKL pergales šventė "Žalgirio", "Ryto", "Neptūno" ir "Šiaulių" dubleriai
Dramatišką pergalę Kauno „Žalgirio-2“ (4-2) komandai Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO“) namų rungtynėse atnešė Nedo Kanclerio dvitaškis.Likus
NKL: čempionų pergalė Vilniuje, pirmasis debiutantų triumfas ir žalgiriečių vargai su baltarusiais
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (5-0) Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTO-NKL) ir toliau neklumpa.Šįkart Povilo Šakinio auklėtiniai Vilniuje 80:73 (19:14, 27:13,
Fenomenaliai tritaškius pataikę "Bayern" krepšininkai sumindė išsišokėlę ASVEL
Sensacingai Eurolygoje dviem pergalėmis prieš Graikijos grandus startavę Vilerbano ASVEL (2/1) krepšininkai nuleisti ant žemės.Prancūzijos čempionai Vokietijoje 63:104 (13:30, 22:27,
"Žalgirio" jaunimas per pratęsimą palaužė "Delikatesą", nepadėjo G.Stankevičiaus rekordai
Kauno „Žalgiris-2“ (3-2) trečiąją pergalę VIKINGLOTO-NKL čempionate iškovojo per pratęsimą. Po 45 minučių kovos Arvydo Gronskio auklėtiniai namie 94:92 (24:23, 10:20,
Į Lietuvos moterų rinktinę kartu su J.Jocyte pakviestas ir jos treneris (sudėtis
Likus mažiau nei mėnesiui iki 2021 metų Europos moterų krepšinio čempionato atrankos rungtynių, Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Mantas Šernius paskelbė rinktinės sudėtį
Sensacija Vokietijoje: čempionas "Bayern" taurės varžybose eliminuotas jau aštuntfinalyje
Didžiulė sensacija Vokietijos krepšinyje: šalies čempionas ir Eurolygos dalyvis Miuncheno "Bayern" klubas taurės varžybose krito jau aštuntfinalyje.Pirmadienį Dejano
"Žalgirio" dublerius per pratęsimą nužudė metimas iš aikštės vidurio (visi rezultatai)
Paulius Poška Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO-NKL) įspūdingu metimu iš aikštės vidurio padovanojo „Šilutės“ komandai ketvirtąją pergalę
Rungtynių eigą kontroliavusi CSKA įveikė Vokietijos čempionus
Antrą pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo Maskvos CSKA (2/0) klubas.Armiečiai namuose 79:68 (22:18, 25:22, 13:10, 19:18) nugalėjo Vokietijos čempionę Miuncheno "Bayern"
NKL čempionate - žalgiriečių nesėkmė, "Ryto" dublerių pergalė ir Š.Beniušio debiutas
Šarūnas Beniušis debiutavo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (2-0) ekipoje, kuri VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse pasiekė antrąją pergalę.Povilo Šakinio auklėtiniai išvykoje
Lyderiu pasiruošęs tapti žalgirietis K.Kriisa: treneris man - kaip tėvas
Prieš metus į Lietuvą atvykęs Kerras Kriisa turėjo įrodinėti, kad sugeba žaisti krepšinį, o dabar estas gali pasigirti pirmuoju VIKINGLOTTO – NKL savaitės MVP titulu.18-os
K.Kriisos vedami žalgiriečiai per pratęsimą palaužė palangiškius (visi rezultatai)
Pratęsimą turėję žaisti Kauno „Žalgirio-2“ (2-0) krepšininkai išvykoje 93:89 (18:22, 26:17, 15:18, 17:19, 17:13) palaužė Palangos „Kuršių“ (1-1) klubą
"Bayern" Eurolygos sezoną pradėjo nušluostydama nosį "AX Armani"
Milano "AX Armani" (0/1) klubas, kuriam vis dar negali padėti lietuvis Artūras Gudaitis naująjį Eurolygos sezoną pradėjo nesėkme Vokietijoje.Italijos ekipa Miunchene 64:78 (23:22, 11:20,
"Žalgirio" ir "Ryto" dublerių dvikovoje - triuškinanti kauniečių pergalė
Po ilgosios pertraukos aikštėje dominavę Kauno „Žalgirio“ (1-0) dubleriai VIKINGLOTTO–NKL sezono starte pasiekė pergalę principiniame mūšyje. Prie kauniečių ekipos
"Ryto" dublerių treneris: starte mūsų laukia principinis varžovas
Vilniaus „Perlo“ komanda šiandien pradeda „Vikinglotto-NKL“ sezoną. Pirmose sezono rungtynėse laukia principinis varžovas – Kauno „Žalgirio“ dubleriai.
"Žalgirio" Prienų klubui paskolintas Prancūzijos talentas guls ant operacinės stalo
Prienų „CBet“ komanda sekmadienį atsidarė pergalių sąskaitą „Betsafe-LKL“ čempionate, tačiau planuotas naujoko Tomo Digbeu debiutas neįvyko.Klubo vyriausiasis treneris
Paskutiniame ikisezoniniame mače "Žalgirio" dubleriai nusileido čempionams
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ baigė pasiruošimą artėjančiam „VIKINGLOTTO-NKL“ sezonui.Povilo Šakinio auklėtiniai Kaune 85:77 (17:20, 29:13, 15:22, 24:22) nugalėjo