Pirmąją "Karalienės taurę" po atkaklios kovos laimėjo vilnietes palaužusios kaunietės

Jau pirmoji „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės savaitgalio dvikova Vilniaus „Siemens“ arenoje padovanojo intrigą ir nedidelę staigmeną.

Renginį atidarė Vilniaus „Kibirkšties“ ir Kauno „Aisčių-LSMU“ akistata dėl pirmą kartą organizuojamos „Karalienės taurės“.

Rungtynės ilgai vyko taškas į tašką, pirmaujanti komanda keitėsi bent kelis kartus, tačiau paskutinę rungtynių atkarpą sėkmingiau sužaidė kaunietės, kurios savo varžoves nugalėjo 71:61 (19:14, 15:14, 25:20, 12:13) ir iškovojo pirmąjį sezono trofėjų.

Nuo pat dvikovos starto sėkmingiau žaidė viešnios iš Kauno, kurios gana anksti pabėgo į priekį – 11:6. Persvarą pavyko išlaikyti iki pirmo kėlinio pabaigos – 19:14.

Antrajame kėlinyje „Kibirkštis“ ir toliau nerado savo žaidimo, o tuo pasinaudojusios kaunietės vienu metu pirmavo net 9 taškais – 29:20. Nepaisant to, kėlinio finiše vilnietės deficitą aptirpdė ir ilsėtis išėjo atsilikinėdamos 28:34.

Trečiojo kėlinio startas priklausė šeimininkėms – jos spurtavo ir netrukus ne tik išlygino rezultatą, bet ir išsiveržė į priekį – 42:40. Tačiau vėliau V. Gecevičiaus auklėtinės tarsi sustojo, kaunietės pradėjo pataikyti iš toli ir vėl susigrąžino persvarą, kuri po trijų kėlinių jau siekė dviženklę ribą – 59:48.

Dar trečiame kėlinyje vilnietės buvo išsiveržusios į priekį, tačiau vėliau viešnios iš Kauno tarsi įjungė aukštesnę pavarą, kurią išlaikė ir ketvirtajame kėlinyje – 65:52. Tačiau šeimininkės nebuvo linkusios sudėti ginklų ir bandė priartėti – 67:59. Tačiau kauniečių iš vėžių tai neišmušė ir jos išlaikė pergalingą pranašumą, laimėdamos rungtynes 71:61.

Tai buvo jau antroji Kauno komandos pergalė prieš varžoves iš Vilniaus paeiliui – dar vasario pradžioje jos oponentes įveikė Lietuvos Moterų krepšinio lygos (LMKL) rezultatu 62:59.

Roko Kondratavičiaus vadovaujamoje komandoje puikias rungtynes sužaidė Karolina Kazočiūnaitė. Ji finalinėje kovoje surinko 18 taškų (3/5 trit.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus. Ji ir tapo naudingiausia finalinių rungtynių krepšininke.

„Aistės-LSMU“: Karolina Kazočiūnaitė – 18 (3/5 tritaškiai, 25 naud.), Milda Sauliūtė – 16 (5 perimti kamuoliai), Daugilė Šarauskaitė – 11 (10 rez. perd.), Kristina Masionytė – 10;

„Kibirkštis“: Gabija Meškonytė – 19, Dalia Donskichytė – 15, Morgan Pullins – 12;

Puolimo variklį užkūrusi "Juventus" sumindė NKL čempionus (komentarai)
Utenos „Juventus“ komanda galingai pradėjo Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) kovas ir pirmojo etapo rungtynėse svečiuose 103:67 (26:16, 28:15, 30:19, 19:17) nepaliko vilčių Marijampolės
KMT turnyrą pradeda dar 4 komandos: "Juventus" laukia rimtas NKL čempionų iššūkis
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro pirmasis etapas įgauna pagreitį. Ketverios pirmosios rungtynės tarp Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ir „Betsafe–LKL“ ekipų jau
J.Jocytė ir A.Zdanevičiūtė įspūdingai debiutavo Moterų lygoje
Lietuvos čempionato starte – įspūdinga Europos vicečempionių Justės Jocytės ir Audronės Zdanevičiūtės akistata. Pastaroji pelnė net 37 taškus ir pagerino Moterų lygos rezultatyvumo
"Kibirkštis-MRU" patyrė triuškinamą nesėkmę Sibire
Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komandai ir toliau nepavyksta iškovoti pirmosios pergalės Europos moterų krepšinio lygoje (EWBL).Algirdo Paulausko ir Gitauto Kievino treniruojamos
A.Sireika po pergalės Palangoje: žaidėjai buvo pakeltais sparneliais
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro pirmąjį etapą „Šiauliai“ pradėjo pergale Palangoje prieš vietos „Kuršius“ 88:81 (15:19, 24:17, 31:25,
Problemų Tauragėje turėjusi "Sintek-Dzūkija" išsivežė sudėtingą pergalę
Karaliaus Mindaugo taurės atkovotų kamuolių rekordą pakartojęs Egidijus Dimša karaliavo po tauragiškių krepšiais, tačiau Alytaus „Sintek–Dzūkijai“ taip ir
Banguotose rungtynėse "Šiauliai" palaužė "Kuršius"
„Šiaulių“ ekipa šio sezono Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyrą pradėjo pergalingai ir išvykoje 88:81 (15:19, 24:17, 31:25, 18:20) įveikė Palangos
Rimto iššūkio Telšiuose sulaukusios "Pieno žvaigždės" parsiveža 5 taškų persvarą
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ pergale pradėjo Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą, tačiau namo grįžta su trapia 5 taškų persvara.Gedimino Petrausko treniruojama komanda išvykoje
Po pertraukos spurtavęs "CBet" - viena koja kitame KMT etape
Prienų „CBet“ ekipa vargo du kėlinius iki kol sugebėjo perimti rungtynių iniciatyvą ir pabėgti nuo NKL pirmenybių atstovės „Šilutės“.Pirmajame Karaliaus Mindaugo
Prasideda KMT turnyras: svarbiausios šio vakaro dvikovos
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro kovos prasideda. Šį vakarą prie starto linijos stos keturios „Betsafe–LKL“ komandos, kurioms iššūkį bandys mesti Nacionalinės
"Pieno žvaigždžių" strategas G.Petrauskas: apie banguojantį startą, lyderius ir mūšį su "Telšiais"
„Betsafe-LKL“ 2019-2020 metų sezoną Pasvalio „Pieno žvaigždės“ pradėjo dviem nesėkmėmis prieš lygos grandus Vilniaus „Rytą“ ir Kauno „Žalgirį“,
Aiškus pirmojo KMT etapo tvarkaraštis - kovos startuos jau kitą savaitę
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyras jau visai netrukus grįš į Lietuvos krepšinio sirgalių ekranus – pirmasis etapas startuoja kitą antradienį.2019–2020 metų sezono
Paaiškėjo pirmojo Karaliaus Mindaugo taurės etapo poros
Trečiadienį paaiškėjo pirmojo Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) etapo poros – burtų traukimo ceremonija surengta sostinėje esančioje „Norfos studijoje“.Joje dalyvavo
Aiškios Karaliaus Mindaugo taurės dalyvės, burtai - trečiadienį
Dvylika komandų po dviejų savaičių pradės kovą dėl Karaliaus Mindaugo taurės, o iš viso šiemet rekordiškai dideliame turnyre dalyvaus 16 krepšinio klubų.Išplėtus
Tarptautinį turnyrą laimėjusios "Kibirkšties" treneris: džiugu, kad komanda sugeba įvykdyti visus nurodymus
Vilniaus „Kibirkšties“ komanda savaitgalį triumfavo tarptautiniame keturių komandų turnyre Druskininkuose. Čia vyko jau ketvirtasis Jūratės Daktaraitės ir Angelės Rupšienės
Moterų lygos MVP iš Kauno grįžta į Vilnių
Vilniaus „Kibirkšties“ komanda beveik baigė rikiuoti gretas naujam sezonui. Į Vilniaus klubą po dviejų sezonų pertraukos grįžta 22-ejų metų 196 cm ūgio vidurio puolėja Daugilė
Išplėstas KMT formatas - su daugiau NKL klubų ir didesniu rungtynių skaičiumi
Kitą sezoną Karaliaus Mindaugo taurės žiūrovai sulauks dar įdomesnio reginio – turnyre pirmą kartą varžysis 16 komandų.Tokį sprendimą pirmadienį priėmė LKL valdyba, patvirtinusi ir
LKL: pailginta pusfinalio serija, bausmės už nepagrįstą kritiką bei išplėstas taurės formatas
Naujasis „Betsafe–LKL“ čempionatas prasidės rugsėjo 21 d. rungtynėmis Klaipėdoje tarp „Neptūno“ ir Utenos „Juventus“ komandų.Tai nuspręsta pirmadienį
Lietuvos čempionės - "Vilkmergę" palaužusios "Aistės-LSMU"
Po ilgosios pertraukos rungtynes perlaužusios Kauno „Aistės-LSMU“ tapo MultiGyn Moterų lygos čempionėmis. Roko Kondratavičiaus auklėtinės Kėdainiuose vykusiame finale 81:57 (20:12,
Bronziniame finale "Kibirkštis" palaužė "Fortūną"
Vilniaus „Kibirkšties“ komandai – MultiGyn Moterų lygos bronzos medaliai. Algirdo Paulausko vadovaujama ekipa Kėdainių arenoje vykusiame mažajame finale 76:68 (19:17,
Neįtikėtinoje dramoje K.Serkevičiūtė išvedė "Vilkmergę" į istorinį finalą
Karjeros rungtynes sužaidusi Kornelija Serkevičiūtė pelnė 36 taškus ir pakartojo lygos rezultatyvumo rekordą, kritiniu metu realizavo abu baudų metimus ir „Vilkmergė“ fantastiškoje
"Fortūną" įveikusios "Aistės-LSMU" kovos trečiajame sezono finale
Antroje dvikovos dalyje reikalus sutvarkiusios Kauno „Aistės-LSMU“ žengė į MultiGyn Moterų lygos finalą. Roko Kondratavičiaus auklėtinės Kėdainiuose vykstančio finalo ketverto pusfinalyje 83:59 (14:17,
Titulus skinanti K Kazočiūnaitė svajoja Alytui padovanoti ir aukščiausios lygos auksą
Puikiai šį sezoną rungtyniaujančią Karoliną Kazočiūnaitę galima drąsiai įvardinti jos atstovaujamų komandų sėkmės simboliu. Čempionių titulą lemiančiose rungtynėse stabilų užtikrintumą
Savaitgalį Kėdainių arenoje paaiškės Lietuvos čempionės
MultiGyn Moterų lygos sezone – finišo tiesioji. Keturios stipriausios šalies ekipos – Vilniaus „Kibirkštis“, Kauno „Aistės-LSMU“, Klaipėdos
"Kibirkštis" užsitikrino pirmą vietą reguliariajame sezone
Kauno „Aistės-LSMU“ (12-3) prarado šansus pakovoti dėl aukščiausios vietos MultiGyn Moterų lygos reguliariajame sezone, 66:63 (23:17, 18:15, 10:11, 15:20) įveikdamos Vilniaus
Sporto žurnalistų laurai - nuotraukoms iš Karaliaus Mindaugo taurės turnyro
Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) kartu su naujienų portalais 15min.lt ir sportas.info rengiamo „Mėnesio sporto nuotraukos“ konkurso antruoju šių metų laureatu tapo
Karaliaus Mindaugo taurė 2019: transliacijos užkulisiai
Dėl „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės kovojo stipriausi Lietuvos krepšinio klubai, o jų kovas nušvietė geriausi savo sričių specialistai Lietuvoje.Šį sezoną
KTM bronzą iškovojusiam "Lietkabeliui" - solidi savivaldybės premija
Antradienį Panevėžio miesto savivaldybė pasveikino „Lietkabelio“ komandos žaidėjus ir trenerius, kurie „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės turnyre iškovojo trečiąją