Pirmajame KMT etape - į atlapus kimbančios NKL ekipos

Vakar startavęs Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyras jau pirmąją dieną buvo kupinas netikėtų rezultatų.

Pirmajame turnyro etape po dukart susitinka poros, kurios yra sudarytos iš „Betsafe–LKL“ ir Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) klubų. Kelionę dėl titulo pratęs geresnį taškų santykį po dviejų rungtynių turėsianti ekipa, todėl pirmuosiuose mačuose pratęsimai nėra žaidžiami.

Didžiausią sensaciją vakar pateikė Šakių „Vyčio“ ekipa, namie 81:66 užtikrintai įveikusi be vyriausiojo trenerio Mariaus Kiltinavičiaus rungtyniavusius Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ krepšininkus.

Dar ketvirtajame kėlinyje kėdainiečiai nuo varžovų atsiliko vos vienu tašku – 64:65, tačiau tada rungtynių kontrolę į savo rankas perėmė šeimininkų žaidėjai, likusią ketvirčio atkarpą laimėję 16:2 ir susikrovę nemenką taškų rezervą antrosioms šių ekipų rungtynėms.

Net 15 taškų pranašumą į atsakomąjį mačą nusinešusius Šakių krepšininkus į priekį tempė Aurelijus Pukelis (22 tšk., 9 atk. kam., 33 naud. bal.) ir veteranas Darjušas Lavrinovičius (14 tšk.). Pralaimėjusiųjų gretose solidžiausiai atrodė Vaidas Kariniauskas, aikštę palikęs su 15 taškų.

„Žaidėjams ir man reikės pasižiūrėti į veidrodį“, – nusivylimo rungtynėmis neslėpė M. Kiltinavičių pavadavęs treneris Š. Ciparis.

Didelė intriga vakar užsimezgė Kaune, kur ginklus surėmė „Žalgiris-2“ ir Prienų „CBet“. Nors ilgą laiką rezultatas švieslentėje svyravo tai į vieną, tai į kitą pusę, mačo pabaigoje šaltesnius nervus pademonstravo labiau patyrę „CBet“ krepšininkai, triumfavę 87:84.

Energingiau rungtynes pradėjusių kauniečių pranašumą antrajame ketvirtyje sunaikino ir atsilikimu pavertė triuškinanti Prienų klubo atkarpa 19:0. Vėliau žaidimas apsilygino, o mačo nugalėtojai sprendėsi paskutiniąją minutę – jos metu du taškus pelnė pastaruoju metu siautėjantis Regimantas Miniotas, keturis pridėjo Marquisas Wrightas, o paskutinis kauniečių metimas skriejo pro šalį, taip palikdamas Prienų komandai 3 taškų pranašumą.

Būtent minėtieji žaidėjai tapo rezultatyviausiais „CBet“ ekipoje – M. Wrightas surinko 18 (4 atk. kam., 5 rez. per.), o R. Miniotas – 16 taškų (8 atk. kam., 5 rez. perd., 23 naud. bal.). Šeimininkams neįtikėtinai didelį indėlį įnešė nuo suoliuko pakilę krepšininkai – 23 taškais ir tiek pat naudingumo balų pasižymėjo Karolis Babušis, 17 taškų bei 8 atšokusius kamuolius pridėjo 16–metis Paulius Murauskas.

„Žaidžiant prieš jaunesnius, turi duoti tokią pat energiją ir šiek tiek daugiau žaisti su galva. Kartais, kai tai darydavome, viskas būdavo gerai. Negalime žaisti be šių dalykų“, – apie auklėtinių žaidimą kalbėjo „CBet“ strategas Mantas Šernius, praeityje treniravęs ir „Žalgirį-2“.

Tiek „Nevėžio-Optibet“ – „Vyčio“, tiek „CBet“ – „Žalgirio-2“ poros atsakomąsias rungtynes sužais spalio 27 dieną, tik šįkart namų aikštės pranašumu pasinaudoti mėgins „Betsafe–LKL“ ekipos.

Trečiosiose vakar vykusiose rungtynėse taip pat neišvengta neįprasto rezultato – rungtynės tarp „Mantingos-Sūduvos“ bei Utenos „Juventus“ baigėsi lygiosiomis 74:74.

Dar įpusėjus mačui uteniškiai pirmavo 44:34, tačiau šeimininkai vos per kelias pirmąsias trečiojo kėlinio minutes deficitą panaikino ir likusį laiką ėjo koja kojon su svečių komanda.

Marijampolės klube rezultatyviausiai žaidė Rokas Stankevičius (16 tšk.), Žygimantas Šimonis (13 tšk.) bei Šarūnas Beniušis (11 tšk.), tuo tarpu „Juventus“ lyderiais buvo Martynas Gecevičius (15 tšk.), Ignas Vaitkus ir Bryantas Crawfordas (po 12 tšk.).

„Antrojoje pusėje išėjome per ramūs. Mūsų dideli žaidėjai atrodė tiesiog siaubingai, kaip pametę galvas, kariavo su vėjo malūnais“, – vaizdingai apie savo komandos žaidimą kalbėjo „Juventus“ vairininkas Žydrūnas Urbonas.

Dėl patekimo į kitą etapą šios ekipos dar susigrums spalio 20 dieną Utenoje.

Šiandien 18 val. vyks dar vienerios Citadele KMT pirmojo etapo rungtynės, kuriose NKL klubų sėkmę pakartoti sieks vietos „Šilutė“. Jai ant parketo kelią pastos Alytaus „Dzūkijos“ vyrukai. Tiesiogiai stebėti šią dvikovą galėsite portale Delfi.lt.

Raumenis pademonstravusi "Juventus" įveikė marijampoliečius
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT) Utenos „Juventus“ komanda įveikė pirmo etapo barjerą.Po lygiosiomis pasibaigusių pirmųjų tarpusavio rungtynių Žydrūno Urbono auklėtiniai
Atsakomąjį mačą su "Juventus" pasitinkantis P.Šakinis: atsakysime fiziškumu
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ jau antradienį stos į atsakomąsias pirmojo Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) etapo rungtynes ir Utenoje susitiks su vietos „Juventus“ ekipa.Vyriausiasis
Marijampolėje - T.Kliučinyko karjeros rungtynės ir nelengva pergale
Tautvydas Kliučinykas sužaidė geriausias karjeros rungtynes, o jo vedama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (2-0) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse iškovojo antrąją
Puikiai iš toli atakavęs "Vytis" įveikė "Telšius"
Antrąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojo Šakių „Vyčio“ (2-0) krepšininkai. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 81:74 (15:15, 22:12,
Aistrų kupinoje KMT dvikovoje "Pieno žvaigždės" pasiekė pergalę Jonavoje
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyrą Pasvalio „Pieno žvaigždės“ pradėjo galinga pergale Jonavoje.Gedimino Petrausko auklėtiniai išvykoje 89:77 (32:33, 21:17, 21:13,
Draugiškame turnyre Jonavoje "Sūduva-Mantinga" liko trečia
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ Jonavoje vykusiame draugiškame Mero taurės turnyre užėmė trečiąją vietą.Mažajame finale Povilo Šakinio auklėtiniai 83:75 (22:20,
"Dzūkija" KMT kovas pradėjo sunkia pergale Šilutėje
Alytaus „Dzūkijos“ komanda sunkia pergale pradėjo kovas Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT). Pirmojo etapo rungtynėse išvykoje alytiškiai 76:71 (24:20, 16:11, 16:19,
Vakar startavęs Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyras jau pirmąją dieną buvo kupinas netikėtų rezultatų.Pirmajame turnyro etape po dukart susitinka poros, kurios yra sudarytos iš
Istorinę pergalę pasiekęs E.Kučiauskas: parodėme, kad NKL klubai gali pasipriešinti
Šakių „Vytis“ ruoštis sezonui pradėjo tik prieš tris savaites, sužaidė viso labo du kontrolinius mačus, tačiau jau pirmosiose oficialiose rungtynėse pateikė rimtą
Drama Marijampolėje: "Juventus" nesugebėjo palaužti "Sūduvos-Mantingos"
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyras antradienį sirgaliams padovanojo tikrą dramą Marijampolėje. Utenos „Juventus“ komanda paleido pergalę iš savo rankų ir dvikovą
"CBet" KMT kovas pradėjo dramatiška pergale Kaune
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) kovas Prienų „CBet“ pradėjo nelengva pergale. Ilgai snūduriavę prieniškiai išvykoje 87:84 (16:25, 26:13, 19:29, 26:17)
Staigmena: KMT kovos prasidėjo "Nevėžio" pralaimėjimu "Vyčiui"
Citadele Karaliaus Mindaugo taurė (KMT) prasidėjo intriguojančiomis rungtynėmis. Pirmojo etapo kovų atidaryme Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ išvykoje 66:81 (19:12, 17:27, 18:18,
Aiškus pirmojo KMT etapo tvarkaraštis - kovos startuoja jau kitą savaitę
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyras jau visai netrukus grįš į Lietuvos krepšinio arenas  – pirmasis etapas startuoja kitą antradienį.2020–2021 metų sezono
"Žalgirio" dubleriai iškovojo triuškinančią pergalę bei nusileido čempionams
Kauno „Žalgirio-2“ komanda sužaidė dar dvejas kontrolines rungtynes pasirengimo cikle. Savaitgalį jaunieji žalgiriečiai iškovojo vieną pergalę ir patyrė vieną pralaimėjimą.Penktadienį
"Sūduvos-Mantingos" treneris apie ateinantį sezoną: liko neužbaigtų darbų
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komanda pluša pasiruošimo artėjančiam NKL sezonui etape. Vyr. treneris Povilas Šakinis pasidžiaugė ilgai laukta galimybe vėl grįžti
Broliai Lavrinovičiai sportbačių ant vinies nekabina - dar žais Lietuvoje
Artėjantį NKL sezoną išvysime mažai pasikeitusią Šakių „Vyčio“ komandą, kurioje rungtyniaus ir 40-mečiai broliai dvyniai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai.Klubas
Buvęs "Šiaulių" puolėjas grįžo į Marijampolę
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pasipildė komandoje jau žaidusiu puolėju Roku Stankevičiumi.„Klubas visada siekia aukščiausių tikslų ir yra labai profesionalus. Džiaugiuosi
NKL čempionų gretas papildė J.Nausėdas
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ baigė komplektuoti gynėjų liniją – prie komandos prisijungė Justas Nausėdas. 2019-2020 m. sezone jis atstovavo Mažeikių „Erelius“
"Sūduva-Mantinga" išsaugojo efektyvų vidurio puolėją
„Sūduva-Mantinga“ pratęsė bendradarbiavimą su vidurio puolėju Edvinu Jezukevičiumi. Tai jau bus trečiasis sezonas Marijampolėje. 2019-2020 m. sezone E. Jezukevičius buvo vienas efektyviausių
"Sūduva-Mantinga" išlaikė daugiausia tritaškių pataikantį snaiperį
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ tęsia komplektacijos darbus ir praneša apie dar vieną pratęstą sutartį – komandoje liko gynėjas Jonas Zakas.Tai bus antrasis Jono sezonas
"Hoptrans 3x3" finale po dramatiškos kovos triumfavo "Juventus"
Utenos „Juventus-Uniclub Casino“ triumfavo visą liepos mėnesį Palangoje vykusiame „Hoptrans 3x3“ turnyre.Uteniškiai dramatiškame finale 21:19 įveikė Šakių
"Hoptrans 3x3" finišo tiesioji: kovą dėl titulo tęs šeši klubai
Penktadienį startavo finalinis „Hoptrans 3x3“ turnyro etapas.Po grupių varžybų paaiškėjo, kurios komandos šeštadienį tęs lenktynes dėl čempionų titulo.Tiesioginius
Pirmasis marijampoliečių naujokas - iš užsienio grįžęs lietuvis puolėjas
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ turi pirmąjį naujoką – juo tapo puolėjas Kostas Jonuška.Praėjusiame sezone K. Jonuška atstovavo Plymouth „Raiders“ klubą
"Sūduva-Mantinga" nesnaudžia - išlaikė jau penktą svarbų žaidėją
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ įpusėjo komandos komplektacijos darbus. Sutartis pratęsta su atakuojančiu gynėju Žygimantu Šimoniu.Tai jau bus ketvirtasis gynėjo sezonas Suvalkijos
Š.Beniušis ir T.Galeckas taip pat lieka Marijampolėje
NKL čempionė „Sūduva-Mantinga“ tęsia komplektacijos darbus – su klubu sutartis pratęsė vieni iš svarbiausių praėjusio sezono žaidėjų: vidurio puolėjas Šarūnas
Marijampoliečiai A.Kieža ir T.Kliučnykas lieka gimtojo miesto klube
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pradėjo aktyvius darbus komplektuodama sudėtį artėjančio sezono kovoms.Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionai pratęsė sutartis su dviem
Nutraukiamas ir NKL čempionatas, nugalėtoja - "Sūduva-Mantinga"
NKL vykdomasis komitetas nusprendė nuo šios dienos nutraukti VIKINGLOTTO-NKL 2019-2020 metų čempionatą vadovaujantis force majeure situacija Lietuvoje dėl koronaviruso pandemijos. Galutinė
NKL: įtempta lyderių dvikova, "Ryto" jaunimo pergalė ir "Neptūno" dublerių nesėkmė
VIKINGLOTTO-NKL lyderių dvikovoje – Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (32-7) pergalė.Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 91:81 (25:25, 33:19, 14:28, 19:9) pranoko „Telšius“