Pirmoji "Juventus" nesėkmė pasirengimo cikle

Pirmąjį pralaimėjimą po keturių pergalių iš eilės pasirengimo naujam sezonui cikle patyrė Utenos „Juventus“ krepšininkai. Gedimino Petrausko treniruojama komanda antradienį Prienuose 79:83 (11:18, 16:23, 24:19, 28:23) turėjo pripažinti Kazachstano čempionės Astanos „Astana“ ekipos pranašumą.

Pasirengimo etapą uteniškiai baigs penktadienį rungtynėmis Rygoje su vietos VEF ekipa. Šiame mače „Juventus“ klubui jau padės ir Carlas Lindbomas.

Aikštės šeimininkai nuo pat pirmųjų minučių sukaustė uteniškius savo gynybos gniaužtuose, o patys trijų iš eilės tolimų metimų dėka pabėgo į priekį – 9:0. Likus žaisti keturias minutes komandas ir toliau skyrė devyni taškai (3:12), o po Karolio Guščiko tolimo metimo skirtumas kiek sumažėjo – 11:16. Visgi ketvirtį dvitaškiu baigė „Astana“ klubas, kuris po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje – 18:11.

Antrojo kėlinio pradžioje „Juventus“ puolimas ir toliau strigo, o Kazachstano čempionai bėgo į priekį. Sužaidus pusketvirtos minutės svečiai įgijo keturiolikos taškų pranašumą (25:11), bet uteniškiai sugebėjo priartėti – 17:26. Visgi „Astana“ klubas atsakė dar vienu spurtu 8:0 ir likus žaisti tris minutes komandas jau skyrė septyniolika taškų – 17:34. Nors kėlinio pabaigoje Arvydas Šikšnius ir Laurynas Samėnas leido „Juventus“ ekipai kiek sumažinti deficitą, įpusėjus kėliniui kazachai ir toliau pirmavo 41:27.

Po didžiosios pertraukos agresyviai gynyboje žaidę „Astana“ krepšininkai, daugiausiai Justino Carterio tikslių metimų dėka, įgijo triuškinančią persvarą – 50:29. Į tai uteniškiai atsakė savo atkarpa 11:4, o L.Samėnas tolimu metimu likus žaisti tris minutes sumažino deficitą iki keturiolikos taškų – 40:54. Negana to, tritaškius pataikė Dovis Bičkauskis ir K.Guščikas, o prieš lemiamas dešimt minučių „Juventus“ deficitas jau buvo vienaženklis – 51:60.

Vos prasidėjus ketvirtajam kėliniui tritaškius pataikė A.Irelandas ir Simas Buterlevičius, o uteniškių deficitas sumažėjo iki trijų taškų – 57:60. Ir toliau nesustabdomai žaidusio J.Carterio baudų metimai vėl leido Kazachstano komandai atsitiesti (69:59), bet „Juventus“ dar sykį atgaivino intrigą. Likus žaisti 20 sekundžių skirtumas sumažėjo iki keturių taškų (77:81), o varžovai buvo nubausti nesportine pražanga. L.Samėnas pataikė abi baudas (79:81) ir „Juventus“ liko 19.6 sekundės.  Visgi A.Irelando tritaškis tikslo nepasiekė, o svečiai pergalę įtvirtino baudų metimais – 83:79.

„Juventus“ komandai 20 taškų pelnė Mindaugas Kupšas (dvitaškiai 5/7, baudos 10/11, 9 atk. kam.), 12 – Anthony Irelandas (baudos 9/10, 3 rez. perd.), 11 – Laurynas Samėnas (4 rez. perd.), 9 – Simas Buterlevičius (tritaškiai 3/5), 7 – Karolis Guščikas (3 atk. kam.), po 5 Arvydas Šikšnius, Jonte Flowersas (tritaškiai 1/5) ir LaRonas Dendy (3 rez. perd.), 3 – Dovis Bičkauskis, 2 – Jonas Zakas.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Justinas Carteris, kuris pelnė 35 taškus (tritaškiai 4/6, baudos 15/16), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 35 naudingumo balus.

Prieš "Žalgirį" uteniškiai tikisi kovoti jau pilna sudėtimi
Utenos „Juventus“ klubas sekmadienį Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“ – LKL) rungtynėse susitiks su Kauno „Žalgirio“ ekipa. Tai bus antrasis uteniškių
Dėl transliacijų internetu keičiami dvejų "Vytauto" rungtynių laikai
Lietuvos krepšinio lyga, norėdama parodyti Prienų–Birštono „Vytauto“ komandos rungtynes JAV rinkai, pavėlino dvejas artimiausias „Vytauto“ namų rungtynes
"Juventus" po ilgosios pertraukos subyrėjo Izraelyje
Antrą mačą per tris dienas žaidę Utenos „Juventus“ (2/8) krepšininkai patyrė skaudžią nesėkmę FIBA Čempionų lygos turnyre. A grupės rungtynėse Žydrūno Urbono auklėtiniai
"Neptūnas" turi naują savininką
Klaipėdos „Neptūnas“ pristatė naują savininką. Juo tapo klaipėdietis, žuvies srityje tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse besidarbuojantis 40-metis Sigitas Ambrazevičius. Jis
Rezultatyvumo rekordą pakartojęs A.Šikšnius atvedė "Juventus" į pergalę Pasvalyje
„Betsafe–LKL“ savaitės rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6/12) strategas Gediminas Petrauskas pirmą kartą stojo prieš savo buvusią ekipą, tačiau jokių
"Juventus" mažylis A.Irelandas tikisi pasibelsti ir į NBA duris
Košmariškai sezoną pradėjęs Utenos „Juventus“ pastaruoju metu išgyvena tikrą renesansą. Viena svarbiausių Žydrūno Urbono treniruojamos komandos detalių –
LKL’25 legendos: Linas Kunigėlis
Lietuvos krepšinio lyga per jubiliejinį 25-ąjį sezoną renka ir visuomenei pristatys 25 labiausiai lygai nusipelniusias asmenybes. Apie visus juos bus parengti vaizdo reportažai ir pateikti
E.Želioniui - LKL gruodžio mėnesio naudingiausiojo apdovanojimas
Edgaras Želionis gruodį dukart buvo paskelbtas naudingiausiu „Betsafe–LKL“ savaitės žaidėju, o sėkmingas aukštaūgio žaidimas atnešė jam ir naudingiausio mėnesio
Traumą besigydantis K.Gainesas lieka Utenoje ir turėtų grįžti maže prieš "Žalgirį"
Praėjusių metų gruodžio pradžioje prie „Juventus“ klubo prisijungęs gynėjas Kenny Gainesas įtikino ekipos trenerius, kad yra vertas vilkėti Utenos komandos marškinėlius. Po
Pergalingai metus pabaigęs "Žalgiris" turėjo vargo Utenoje (video komentarai)
Atsikvėpti kada neturintys Kauno „Žalgirio“ vyrai šįvakar Utenoje sužaidė paskutinįjį mačą šiais metais. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai rungtynių pabaigoje
Broliai nepatingėjo pašmaikštauti "iš peties"
Broliai Lavrinovičiai niekuomet nestokoja humoro jausmo, tačiau kai juos susodini vieną su kitu, gali neabejoti – pasijuokti bus iš ko.Tradicinėje betsafe.lt pristatomoje rubrikoje „Derinys“
Puikiai startavęs "Juventus" nusileido A.Trifunovičiaus treniruojamiems turkams
Labai gerai susitikimą pradėję ir pirmosiomis minutėmis solidžią persvarą įgiję Utenos „Juventus“ (2/7) krepšininkai nesugebėjo sulaikyti varžovų ekipos legionierių ir patyrė
"Juventus" namuose sutriuškino "Lietkabelį" (komentarai)
Netikėtą pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate įsirašė Utenos „Juventus“ krepšininkai.Dar prieš ilgąją pertrauką 20 taškų pranašumą
"Juventus" tik mačo pabaigoje pripažino Prancūzijos čempionų pranašumą
Visas rungtynes atkakliai kovojusi Utenos „Juventus“ (2/6) ekipa visgi buvo priversta pripažinti FIBA Čempionų lygos A grupės lyderės Monako „Monaco Basket“ (8/0) ekipos pranašumą.
"Juventus" treneris Ž.Urbonas: "Monako klubas - prancūziškas "Žalgiris"
Trečiadienį Utenos „Juventus“ klubas stos į vieną sudėtingiausių FIBA Čempionų lygos antrojo rato dvikovų. Žydrūno Urbono komanda savo aikštelėje susitiks su itin retai šį
Oro uoste įstrigęs "Monaco" klubas į Lietuvą atvyks vėliau
Trečiadienį Utenos arenoje vyksiančios FIBA Čempionų lygos rungtynės prasidės dviem valandomis vėliau, nei buvo planuota. Dvikova tarp „Juventus“ ir Monako „Monaco Basket“
"Neptūno" gydytojas - apie T.Delininkaičio traumą ir M.Kačinui atliktą operaciją
Sekmadienį 15 val. „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūnas“ Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionato rungtynėse priims Utenos „Juventus“
Derinio rubrikoje šmaikštauja "Šiaulių" treneriai
Kai Vaidas Pauliukėnas dar žaidė „Šiauliuose“ Antanas Sireika tuomet jį treniravo. Vėliau jie tapo kolegomis komandos trenerių štabe ir neatsiejamais klubo bei miesto veidais.Ar
"Juventus" neatsilaikė prieš svečius iš Ispanijos
Tolimų varžovų metimų nesustabdžiusi Utenos „Juventus“ (2/5) komanda patyrė nesėkmę FIBA Čempionų lygos mače. Traumų ir ligų išretinti Žydrūno Urbono auklėtiniai namuose
Traumų išretinta "Juventus" apkartino A.Sireikos sugrįžimą į Uteną
Simas Buterlevičius rungtyniavo be keitimo, Anthony Irelandas aikštelėje praleido beveik 39 minutes, o septyniese žaidusi Utenos „Juventus“ (4/9) ekipa savo aikštelėje 77:64
"Juventus" susigrąžino 17-metį talentą
Utenos „Juventus“ komanda savo sudėtyje ir vėl turės bent vieną uteniškį. Į ekipos gretas sugrįžo 17 metų 188 cm ūgio gynėjas Ugnius Nikitinas.Krepšininkas šią
"Juventus" gretose - Prancūzijoje karjerą pradėjęs amerikietis gynėjas
Pasinaudojusi dviejų savaičių FIBA pertrauka, Utenos „Juventus“ komanda sėkmingai baigė atakuojančio gynėjo paieškas ir sudarė dvejų metų sutartį (pagal formulę 1+1) su 23
Ž.Urbonas prie "Juventus" vairo lieka iki sezono pabaigos
Utenos „Juventus“klubo vairas lieka Žydrūno Urbono rankose. Šis sprendimas buvo priimtas antradienį vykusiame komandos valdybos posėdyje. Iš Gedimino Petrausko ekipos
"Juventus" Molėtuose nepasigailėjo šeimininkų
Triuškinančią pergalę kontrolinėse rungtynėse iškovojo FIBA pertraukos metu dvi savaites oficialaus mačo nežaidžianti Utenos „Juventus“ komanda. Žydrūno Urbono auklėtiniai
Pasikeitimai "Nevėžyje" - lyderiu tapusį latvį keičia "Vytaute" sezoną pradėjęs tautietis
Kėdainių „Nevėžyje“ suspindėjęs atvis Rihards Kuksiks pakėlė sparnus iš Lietuvos – puolėjas išvyko į aukščiausią Italijos krepšinio lygą.Tačiau
Karjeros rungtynes sužaidęs M.Kupšas leido "Juventus" įveikti  "Dzūkiją" (komentarai)
Karjeros rungtynes sužaidęs M.Kupšas leido "Juventus" įveikti "Dzūkiją" (komentarai)
Įtikinamą pergalę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“ – LKL) čempionate iškovojo Utenos „Juventus“ (3/9) klubas. Paskutinėse rungtynėse prieš dviejų
"Juventus" atsisveikino su Suomijos rinktinės puolėju
Iš FIBA Čempionų lygos rungtynių grįžęs Utenos „Juventus“ klubas atsisveikino su Carlu Lindbomu. Su 26 metų 206 cm ūgio puolėju abipusiu sutarimu nutraukta dvejus metus turėjusi
Įspūdingo J.Flowerso žaidimo "Juventus" pergalei Vokietijoje neužteko
Nesėkmę FIBA Čempionų lygos rungtynėse patyrė Žydrūno Urbono vadovaujama Utenos „Juventus“ (2/4) ekipa, kuri svečiuose Vokietijoje 95:102 (29:26, 22:18, 16:34, 28:24) nusileido Oldenburgo

NBA 2014-2015 (1016) 01.16 06:52