Pirmoji "Nevėžio" pergalė įtikinama - sutriuškinti Ukrainos čempionai

kknevezis.lt nuotr.
Šiauliuose vykstančiame draugiškame turnyre Kėdainių „Nevėžio” komanda rezultatu 82:62 (17:13; 23:13; 22:15; 20:21) sutriuškino Ukrainos čempionus Južno „Chimik“ krepšininkus ir pateko į turnyro finalą.

Pirmajame kėlinyje rungtynės vyko apylygiai, tačiau antrajame ketvirtyje „Nevėžis” spurtavo ir susikrovė dviženklį pranašumą, kurį po ilgosios pertraukos pavyko dar labiau padidinti, o ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė Laurynas Beliauskas, kuris pelnė 14 taškų (2/2 tritaškiai), po 13 taškų įmetė Viny Okouo (14 atkovotų kamuolių) ir Georgios Kalaitzakis (5 rezultatyvūs perdavimai, 6 atkovoti kamuoliai, 4 perimti kamuoliai). 12 taškų pelnė Julius Kazakauskas (5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai). Panagiotis Kalaitzakis prie pergalės pridėjo 10 taškų (7 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai).

Ukrainiečių komandoje rezultatyviausiai žaidė Lewisas Sullivanas, pelnęs 12 taškų.

Finale Kėdainių krepšininkai susitiks su „Šiaulių” ir „Jūrmalos-Betsafe” poros nugalėtojais. Finalas vyks rytoj, 18:30 val., Šiaulių miesto arenoje.

E.Bendžiaus vedamas "Rytas" LKL čempionate startavo pergale
„Betsafe-LKL“ naujojo sezono atidarymo dieną sirgalius nudžiugino atkakli kova sostinėje – tik antroje mačo pusėje aukštesnę pavarą įjungęs Vilniaus „Rytas“
Penkios didžiausios naujojo LKL sezono intrigos
Trejomis rungtynėmis Vilniuje, Klaipėdoje ir Panevėžyje šeštadienį startuos naujasis Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezonas, kuriame į kovą dėl medalių stos jau penktus metus
V.Čeponis auksą prognozuoja "Žalgiriui", bronzą - "Lietkabeliui"
Vaidas Čeponis apžvelgė artėjančias „Betsafe-LKL“ sezono batalijas: didžiausi „Žalgirio“ konkurentai ir kuo gali nustebinti „Lietkabelis“Jau šeštadienį
A.Sireika: atidarymo rungtynėse "Žalgiris" - ar gali būti geriau?
Sekmadienį „Šiaulių“ vyrų komanda pradės kovas naujajame „Betsafe-LKL“ čempionate. Pirmasis šiauliečių varžovas – į svečius atvyksiantis pajėgiausias
LKL starte prognozuojama intriguojanti dvikova Klaipėdoje bei įtikinamos favoritų pergalės
Laukimas baigtas – „Betsafe-LKL“ sezonas pagaliau grįžta į Lietuvos arenas, o jį šeštadienį atidarys intriguojanti Klaipėdos „Neptūno“ ir Utenos „Juventus“
T.Rinkevičius: apie "Neptūno" pasiruošimą sezonui bei artėjantį oficialų startą
Klaipėdos „Neptūnas“ jau rytoj pradės oficialų 2019–2020 metų sezoną, o „Betsafe–LKL“ starte klaipėdiečių lauks Utenos „Juventus“ krepšininkų
Įvyko oficialus "Žalgirio" pristatymas (Š.Jasikevičiaus, J.Landale'o komentarai)
Penktadienį naujojoje Kauno „Akropolio“ laisvalaikio ir restoranų erdvėje tvyrojo sportinė atmosfera. Čia ištikimiausiems Kauno „Žalgirio“ gerbėjams ir žiniasklaidai
"Rytas" pasirengęs šeštadienio startui LKL
Jau rytoj, šeštadienį, Vilniaus „Rytas“ žengia į pirmąją dvikovą „Betsafe–LKL“ čempionate. 17 val. „Jeep” arenoje Vilniuje sostinės komanda
V.Šeškus tapo LKL ekspertu, lyga sezoną pasitinka su nauja studija ir kokybiškomis transliacijomis
Jau rytoj geriausi Lietuvos krepšinio klubai stos prie naujojo sezono starto linijos, o Lietuvos krepšinio lyga atliks kokybinį transliacijų šuolį.Naują LKL sezoną papuoš
LKL ir "DOJUS" įmonių grupė toliau žengs kartu
Lietuvos krepšinio lyga pratęsė bendradarbiavimą su vienu iš pagrindinių savo rėmėjų – DOJUS įmonių grupe.Lygos ir didžiausios šios grupės kompanijos „DOJUS
Alytaus klubas pakeitė pavadinimą
Naują generalinį rėmėją radęs Alytaus krepšinio klubas keičia pavadinimą – nuo šiol komanda bus vadinama „Sintek–Dzūkija“.Generaliniu klubo rėmėju tapo
LKL išsaugojo pagrindinį rėmėją
Lietuvos krepšinio lyga (LKL) ir ne gyvybės draudimo bendrovė „Compensa Vienna  Insurance Group“ pratęsė partnerystę 2019-2020 metų krepšinio kovų sezonui. Draudimo
Biudžetą sumažinęs "Rytas" ateityje tikisi prisivilioti J.Kazlauską
Jau šeštadienį prasidėsiantį naująjį krepšinio sezoną pasitinkantis Vilniaus „Ryto“ klubas prisistatė žiniasklaidai ir atskleidė finansinę komandos situaciją.Pristatyme
Perspektyvusis M.Jogėla karjerą tęs "Neptūne"
Klaipėdos „Neptūnas“ stiprina sudėtį prieš netrukus startuosiantį sezoną. Uostamiesčio ekipa sudarė dvejų metų kontraktą su 21-erių puolėju Matu Jogėla.„Tai universalus
"Žalgirio" naujokas J.Landale‘as: nesitikėjau, kad taip greitai įvyks toks karjeros šuolis
Dar praėjusį sekmadienį Pekine dėl pasaulio taurės bronzos medalių su Australijos rinktine kovojęs aukštaūgis Jockas Landale‘as antradienį jau stebėjo Kauno „Žalgirio“
Biudžetą stipriai apkarpęs "Rytas" vardija privalumus: 7 faktai apie kitą sezoną
Ketvirtadienį Vilniaus "Rytas" surengė spaudos konferenciją, kurioje žiniasklaidai buvo pristatytas kito sezono biudžetas ir tikslai.Prieš praėjusį sezoną tuometinis klubo generalinis
"Neptūno" rungtynių metu - galimybė laimėti automobilį
Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio komanda sezoną pradės „Betsafe–LKL“ atidarymo rungtynėmis, kuriose vyks ne tik arši kova tarp klaipėdiečių ir Utenos „Juventus“,
Rokiruotė Prienuose: M.Jogėlą keičia M.Varnas
Prienų „CBet“ komandoje – rokiruotės sudėtyje. Matą Jogėlą keičia ekipos peržiūroje dalyvavęs Martynas Varnas.Nuo pat pasiruošimo pradžios su komanda sportuojantis
"Dzūkija" pasirengimą baigė sutriuškindama svečius iš Baltarusijos
Alytaus "Dzukija" pasirengimo naujajam sezonui kontrolinių rungtynių ciklą baigė pergale.Trečiadienį Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai namie 94:63 (22:18, 19:11, 25:18, 28:16) įveikė
Žalgiriečiu tapęs K.Lukošiūnas: mokausi iš A.Milaknio žaidimo
Pastaruosius du sezonus „Šiaulių“ komandos garbę gynęs snaiperis Karolis Lukošiūnas prieš prasidedant 2019–2020 m. sezonui žengė didelį karjeros žingsnį
"Lietkabelis" rengia projektą "Mes - tavo mokykloje"
#TuEsiKomanda, todėl palaikyk savo miesto komandą ir laimėk galimybę susitikti su „Lietkabeliu“ savo mokykloje!Mokyklos varžosi dėl „Lietkabelio“ komandos atvykimo į svečius
"Šiauliai" įveikė ir K.Maksvyčio auklėtinius, ir Ukrainos klubą
Dvejomis iškovotomis pergalėmis per dvi dienas „Šiauliai“ praėjusią savaitę užbaigė draugiškų rungtynių maratoną pasiruošimo netrukus prasidėsiančiam
"Rytas" pasirengimą baigė nugalėdamas kazachus
Pirmą kartą pasirengimo cikle visos sudėties žaidęs Vilniaus „Rytas“ pasiekė užtikrintą pergalę per paskutines priešsezonines rungtynes.„Rytas“ namie 100:76 nepaliko
"Žalgirio" treniruotėse - jau ir geros nuotaikos nestokuojantys rinktinės nariai
Sezonui besirengianti Kauno „Žalgirio“ komanda antradienį į rytinę treniruotę pagaliau rinkosi pilnos sudėties. Prie kelias savaites kartu sportuojančių žalgiriečių prisijungė iš
Pasiruošimą sezonui pergalingai baigė ir "Nevėžis"
Paskutinėse kontrolinėse rungtynėse Kėdainių „Nevėžio” komanda rezultatu 74:57 (19:15; 20:13; 18:7; 17:22) įveikė Jonavos „Jonavą“.Pirmajame kėlinyje rungtynės vyko
"Lietkabelis" pasiruošimą baigė pergale ir trečiąja vieta R.Sargūno taurėje
Raimundo Sargūno taurės turnyro mažojo finalo rungtynėse Panevėžio „Lietkabelio“ komanda 93:79 (30:13, 25:22, 13:23, 25:21) pranoko Uogrės „Ogre“ ekipą iš Latvijos.„Lietkabelis“
"Neptūnas" paskutiniame kontroliniame mače įveikė "Ventspils"
Klaipėdos „Neptūnas“ draugiškame susitikime namuose už uždarų durų 89:84 (22:16, 17:23, 26:21, 24:24) įveikė „Ventspils“ krepšininkus. Tai buvo paskutinioji
"Juventus" pergale užbaigė kontrolinių rungtynių ciklą
Anykščiuose kontrolinių rungtynių ciklą pradėję Utenos „Juventus“ krepšininkai čia jį ir pabaigė. Ketvirtajame kėlinyje galingai spurtavę Ž.Urbono auklėtiniai nugalėjo