Po 11-os taiklių iš eilės I.Sargiūno šūvių žalgiriečiai - ketvirtfinalyje, kitiems teks palaukti

D.Lukštos nuotr., nklyga.lt
Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) paaiškėjo pirmoji ketvirtfinalio pora. Kauno „Žalgiris-2“ namuose 86:74 (23:18, 23:20, 16:18, 24:18) nugalėjo Kauno KTU ir uždarė seriją rezultatu 3-0.

Ketvirtfinalyje kauniečiai susikaus su ketvirtąją vietą reguliariame sezone užėmusia „Šilutės“ komanda. Šis etapas prasidės kovo 24-ąją dieną.

Dominavęs I. Sargiūnas pataikė pirmuosius vienuolika savo metimų – dešimt dvitaškių ir vieną tritaškį, o tuomet turėjo 24 taškus. Savo pataikymo procentą gynėjas susigadino tik mačo pabaigoje, kuomet prametė vieną tolimą šūvį.

Karjeros rungtynes sužaidęs jaunųjų žalgiriečių gynėjas pelnė 26 taškus (10/10 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo kamuolį, 3 kartus suklydo ir surinko 27 naudingumo balus.

26 pelnyti taškai ir 27 surinkti naudingumo balai – naujieji asmeniniai krepšininko rekordai NKL.

Jaunieji žalgiriečiai iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos. Rokas Jokubaitis pataikė tritaškį, iš vidutinio nuotolio pataikė Ignas Sargiūnas, o „Žalgiris-2“ laimėjo atkarpą 10:4 ir įgijo 14 taškų pranašumą (56:42).

Vis tik kėlinio pabaigoje Karolis Kokoška surinko 7 taškus paeiliui, pataikydamas du tritaškius, o vieną iš jų dar ir su varžovo pražanga bei tokiu būdu grąžino intrigą į rungtynes (56:62).

Ketvirtojo kėlinio viduryje tarpusavyje varžytis pradėjo Rokas Jokubaitis ir K. Kokoška.

Žalgirietis realizavo baudų metimus, o kitoje atakoje tuo pačiu atsakė ir K. Kokoška. R. Jokubaitis vėl pelnė taškus po sėkmingo reido, tačiau svečių komandos nariui tai buvo nė motais – jis smeigė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų (70:75).

Vis tik po minėtojo epizodo iš R. Jokubaičio estafetę perėmė Ignas Sargiūnas bei Vitalijus Kozys, kuris pasižymėjo tolimu metimu ir padidino šeimininkų pranašumą iki dviženklio (80:70).

KTU paprašė minutės pertraukėlės, tačiau tai situacijos negelbėjo. V. Kozys surinko dar 6 taškus paeiliui ir nulėmė rungtynių baigtį (86:70).

Rungtynėse netrūko ir incidentų. Antrajame kėlinyje iš rungtynių buvo išvarytas „Žalgirio-2“ puolėjas Matas Jogėla. Jis kamuolį specialiai metė į vieną iš KTU krepšininkų ir už tai gavo diskvalifikacinę pražangą.

„Žalgiris-2“: Ignas Sargiūnas 26 (10/10 dvit.), Vitalijus Kozys 18 (3/3 dvit., 3/3 trit.), Martynas Sajus 15 (9 atk. kam.), Rokas Jokubaitis 10.

KTU: Karolis Kokoška 23 (5/8 trit.), Deividas Rinkūnas 13, Justinas Marcinkevičius 12.

„Perlą“ įtikinamai nugalėję „Ereliai“ serijoje išsiveržė į priekį

Mažeikių „Ereliai“ Nacionalinės krepšinio lygos („Mezon-NKL) aštuntfinalio serijoje žengė itin didelį žingsnį. Arvydo Straupio auklėtiniai išvykoje 84:70 (18:7, 26:15, 27:28, 13:20) pranoko Vilniaus „Perlą“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

Ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos antradienį Mažeikiuose.

Svečiai užtikrintai susitikimą pradėjo nuo pat jo pradžios ir pirmojo kėlinio viduryje po Antano Bertašiaus dėjimo skirtumas tarp komandų jau buvo dviženklis (14:4).

„Ereliai“ mačo baigtį nulėmė dar prieš ilgąją pertrauką. Tomas Zdanavičius pelnė 4 taškus iš eilės, Torrance‘as Rowe‘as pataikė iš toli, o „Ereliai“ spurtavo 14:5 ir antrajame kėlinyje pirmavo dvigubai (40:20).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Torrance‘as Rowe‘as, pelnęs 20 taškų (2/4 dvitaškių, 5/7 tritaškių, 1/1 baudų metimas), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, 4 kartus suklydo, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 17 naudingumo balų.

„Perlas“: Karolis Giedraitis ir Lukas Kvedaravičius po 13, Simas Jarumbauskas 11.

„Ereliai“: Torrance‘as Rowe‘as 20 (5/7 trit., 4 kld.), Tadas Pažėra 19 (5/7 dvit.), Tomas Zdanavičius 17 (6/6 dvit.).

Trečiose aštuntfinalio rungtynėse „Telšiai“ po dramatiškos kovos patiesė „Jonavą“

Pirmąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) aštuntfinalio serijoje pasiekė „Telšių“ krepšininkai, namuose 79:77 (23:17, 16:19, 14:21, 26:20) nugalėję „Jonavos“ ekipą.

Serijoje iki trijų pergalių jonaviečiai pirmauja rezultatu 2:1. Ketvirtosios serijos rungtynės vyks antradienį Jonavoje.

Atkakliai susiklosčiusių rungtynių pirmoje dalyje „Telšiai“ kontroliavo situaciją, tačiau „Jonava“ antrojo kėlinio pabaigoje sumažino savo atsilikimą (36:39) ir įdomiausiai įvykiai persikėlė į ketvirtąjį kėlinį.

Lemiamo ketvirčio metu po Ebuka Anyaorah dvitaškio jonaviečiai turėjo 3 taškų persvarą (63:60). Į tai „Telšiai“ atsakė spurtu 9:0 ir grėsmingai nutolo (69:63). Jonaviečiai nenuleido rankų ir po E.Anyaorah tritaškio bei Brytono Hobbso baudų metimų išsiveržė į priekį (71:70).

Po šio momento aikštėje įsivyravo atkakli kova. Po Martyno Pacevičiaus dėjimo „Jonava“ pirmavo (76:75). Netrukus „Telšiai“ atsakė Mindaugo Norkaus dvitaškiu su pražanga (78:76). B. Hobbsui suklydus puolime, jonaviečiai sugebėjo apsiginti ir išprovokuoti pražangą. Tiesa, M. Pacevičius pataikė tik vieną baudos metimą (77:78).

Jonaviečius spaudė laikas, kuris vertė taikyti pražangų taktiką. Prie baudų metimo linijos stojęs M. Norkus pataikė vieną baudos metimą (79:77). Per likusias keturias sekundes „Jonavą“ išgelbėti bandė B. Hobbsas, tačiau desperatiškas amerikiečio tritaškis tikslo nepasiekė.

„Telšiai“: Deividas Keburys 17, Mindaugas Norkus 16.

„Jonava“: Brytonas Hobbsas 21, Dovydas Redikas 14.

Įtemptame mače „Ežerūnas“ išsaugojo viltis žengti tolyn

Dramatišką ir gyvybiškai svarbią pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) pasiekė Molėtų „Ežerūnas“, kuris namuose 75:74 (16:17, 24:23, 18:14, 17:20) po atkaklios kovos palaužė „Tauragės“ ekipą.

Po šio laimėjimo, „Ežerūnas“ sušvelnino serijos rezultatą ir atsilieka 1-2. Artimiausios rungtynės vyks antradienį Tauragėje.

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei dviems minutėms, rezultatas vis dar buvo lygus (68:68). Vis tik Jonas Zakas įsūdė tolimą metimą ir šeimininkus išvedė į priekį 71:68.

Kitoje atakoje Raimondas Ambrulaitis realizavo tik vieną baudos metimą, o Paulius Kleiza pataikė iš toli ir svečių deficitas tesiekė tašką (71:72).

Šeimininkai ir toliau strigo ties baudų metimų linija. Jonas Zakas ir Karolis Lukošiūnas taip pat pataikė tik po vieną baudą ir padidino „Ežerūno“ persvarą iki 3 taškų (74:71).

Iki susitikimo pabaigos likus 15 sekundžių, Tadas Sebežiovas pelnė du taškus su pražanga bei rezultatą išlygino (74:74).

Vis tik po šeimininkų minutės pertraukėlės rezultatą „Ežerūno“ naudai persvėrė Karolis Lukošiūnas, kuris išprovokavo varžovo pražangą. Tiesa ir šįkart realizuotas buvo tik vienas baudos metimas (75:74).

Svečius gelbėti bandė Tadas Sebežiovas, tačiau jo dvitaškis tikslo nepasiekė ir pergale džiaugėsi „Ežerūnas“.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 23 (5/13 trit.), Ignas Lukošius 17 (8/12 dvit., 17 atk. kam.), Karolis Lukošiūnas 15 (1/6 trit.).

„Tauragė“: Tadas Sebežiovas 31 (7/14 dvit.), Rokas Čepanonis 15, Aivaras Kvedaravičius 8.

NKL atkrintamosios: žalgiriečiai prarado namų pranašumą, "Ryto" dubleriai krito Šakiuose
„7bet-NKL“ aštuntfinalio etape – pirmoji staigmena. Žemesnę vietą reguliariajame sezone užėmusi „Kretinga“ išvykoje 67:64 (19:12, 13:15, 16:14,
"7bet-NKL" aštuntfinalių spėjimais dalinasi garsūs Lietuvos krepšinio žmonės
Kasmet prieš prasidedant Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamosioms garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai pateikia savo spėjimus.Laukiant pirmojo „7bet-NKL“
Vovoro debiutas prie "Neptūno" vairo: pergalė Panevėžyje paskutinę sekundę
Georgios Vovoras debiutavo prie Klaipėdos „Neptūno“ (7-12) vairo Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“), o jo auklėtiniai svečiuose dramatiškai 78:76 (23:21,
Sargiūnas – apie pusmetį su Braziu ir naująjį "Neptūno" strategą
Klaipėdos „Neptūnas“ šiuo metu „Betsafe-LKL“ yra ilgiausiai nelaiminti komanda. Iš krepšinio žemėlapio išnykus „Gargždams“, klaipėdiečiai
Aiškios visos NKL aštuntfinalio poros
Pasibaigus Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) reguliariojo sezono kovoms, paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.40 ture buvo sužaistos šešerios rungtynės, kuriose
Žalgiriečius įveikę "Telšiai" užsitikrino antrą vietą, "Ryto" ir Neptūno" dubleriai patyrė nesėkmes
30 pergalė „Telšiams“ (30-8) užtikrino antrąją vietą „7bet-NKL“ reguliariajame sezone. Povilo Šakinio kariauna išvykoje 79:65 (16:18, 22:16, 21:16, 20:15)
Žalgiriečiai nusileido marijampoliečiams, "Ryto" jaunimas nukovė autsaiderius
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) ekipa, vedama Egidijaus Dimšos, laimėjo 28 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje
Žalgiriečiai dramatiškai pralaimėjo, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšyje triumfavo klaipėdiečiai
5 pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ sezone nutraukęs Vilkaviškio „Perlas“ (17-18) namie 73:70 (21:22, 13:20, 18:13, 21:15) dramatiškai palaužė Kauno „Žalgirį-2“
Žalgiriečiai pratęsė "Vyčio-VDU" nesėkmių seriją
Š akių „Vytis-VDU“ (15-17) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo. „7bet-NKL“ čempionate šakiškiai išvykoje 87:94 (16:25, 26:22, 17:22,
"Nevėžio" ir "Neptūno" dvikovoje prireikė pratęsimo
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) susikovė du vietos atkrintamosiose siekiantys klubai. Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (4-13) savo arenoje po pratęsimo 96:92 (26:22,
Žalgiriečiai nusileido NKL lyderiams, "Ryto" dubleriai įveikė absoliučius autsaiderius
Aštuoniese žaidusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-6) išvykoje 64:61 (17:15, 14:14, 13:9, 20:23) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-17).Šią akistatą
Žalgiriečiai krito namie, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšį laimėjo klaipėdiečiai
Pergalingai trečiajame „7bet-NKL“ rate žygiuojantis Vilkaviškio „Perlas“ (15-13) išvykoje 67:63 (16:13, 17:15, 20:18, 14:17) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“
Svajonių debiutas: Andersonas lemiamu šūviu nukovė žalgiriečius
Pergalingai 2024-uosius metus „7bet-NKL“ čempionate pradėjęs Vilkaviškio „Perlas“ (13-12) namuose 66:63 (21:18, 18:16, 10:14, 17:15) dramatiškai įveikė Kauno
Sargiūno baudos metimas išplėšė "Neptūno" pegalę prieš "Lietkabelį"
Trečiadienio vakarą nedidelį žingsnį link Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto žengė Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai.Pirmajame ketvirtfinalio
"Žalgirio" ir "Ryto" dubleriai nusileido NKL lyderiams
„Telšiai“ (20-4) tęsia sėkmingą atkarpą „7bet-NKL“ sezone. Povilo Šakinio kariauna namuose 73:66 (24:18, 16:11, 24:17, 9:20) įrodė pranašumą prieš
Žalgiriečiai itin dramatiškai nusileido "Vyčiui-VDU", marijampoliečiai pagerino rekordą
Evaldas Džiaugys sužaidė geriausią sezono mačą, o Šakių „Vytis-VDU“ (12-9) pasiekė sunkią pergalę „7bet-NKL“ sezone. Eriko Kučiausko kariauna išvykoje 65:64
Prie dublerių vairo debiutavęs Šležas: "Žalgiris" yra kitas vardas, kai turi jį ant savo krūtinės
Praėjusią Nacionalinės krepšinio lygos „7bet-NKL“ savaitę traumų ir ligų išretintas Kauno „Žalgiris-2“ sprendė įvairius galvosūkius dar prieš žengiant
Stipriai išretėję žalgiriečiai krito per pratęsimą
Mindaugo Stašio vedama „Kretinga“ (7-14) iškovojo dramatišką pergalę „7bet-NKL“ sezone. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 75:71 (18:26, 18:7,
"Žalgirio" dublerius papildė jaunių rinktinės įžaidėjas, "Šilutę" – ukrainietis centras
Prie Kauno „Žalgirio-2“ komandos šią savaitę prisijungė dar vienas jų jaunimo sistemos auklėtinis. „Žalgirio“ dubleriai į savo sudėtį „7bet-NKL“ čempionate
Žalgiriečiai laimėjo išvykoje ir be pagrindinių žaidėjų, lyderių dvikovą laimėjo "Telšiai"
10 pergalę „7bet-NKL“ sezone pasiekė Kauno „Žalgiris-2“ (10-6), kuris išvykoje 79:68 (15:23, 18:13, 19:15, 27:17) įveikė „Jurbarką-Karį“ (10-7).Kauniečių
"Olimpas" nesėkmių seriją nutraukė įveikdamas žalgiriečius
Trijų nesėkmių seriją „7bet-NKL“ sezone nutraukęs ir į pergalių kelią grįžęs Palangos „Olimpas“ (12-4) išvykoje 88:62 (21:15, 15:12, 30:22, 22:13) užtikrintai
Jaunieji žalgiriečiai sostinėje nušlavė "Ryto" dublerius
Jaunimo derbyje ir vėl triumfavo Kauno „Žalgiris-2“ (9-5). Vytauto Pliaugos auklėtiniai išvykoje 96:69 (21:14, 24:23, 26:11, 25:21) nušlavė Vilniaus „Rytą-2“
"Žalgirio" dublerius į pergalę Šilutėje vedė įspūdingai pasirodęs Bartninkas
Įspūdinga Emilio Bartninko ir Brysono Etennie mikrodvikova pažymėta Kauno „Žalgirio-2“ (7-5) 7 pergalę „7bet-NKL“ čempionate. Vytauto Pliaugos auklėtiniai išvykoje
"Žalgirio" jaunimas išplėšė pergalę neįtikėtinu metimu (rezultatai)
Dovydas Butka pergalingu metu Kauno „Žalgiriui-2“ (6-5) atnešė 6 pergalę „7bet-NKL“. Vytauto Pliaugos kariauna namuose 75:74 (17:19, 13:9, 22:14, 23:32) paskutinę sekundę
Žalgiriečiai išsivežė pergalią iš Šakių
4 pergalę „7bet-NKL“ sezone iškovojo Kauno „Žalgiris-2“ (4-5), kurie Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre 83:75 (25:17, 12:22, 23:19, 23:17) įveikė Šakių „Vytį-VDU“
Žalgiriečiai dramatiškai pralaimėjo Kauno derbį, "Ryto" dubleriai – sutriuškinti
Trijų pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse nutraukė Kauno r. „Atletas“ (3-5), kuris išvykoje 77:75 (17:17, 17:12, 22:25, 21:21) po atkaklios kovos nugalėjo Kauno
Žalgiriečiai sugadino šventę Kretingoje, pirmą pergalę šventė "Ryto" dubleriai (rezultatai)
Sausakimšai užpildytą Kretingos sporto centro atidarymą apkartino Kauno „Žalgirio-2“ (3-4) pergalė. Vytauto Pliaugos auklėtiniai išvykoje 98:77 (22:14, 26:18, 25:16, 25:29)
Žaidimas "Žalgirio" arenoje ir Maksvyčio akivaizdoje padėjo: jaunieji žalgiriečiai šventė pergalę
Antrą kartą istorijoje „Žalgirio“ arenoje rungtyniavęs Kauno „Žalgiris-2“ (2-4) nutraukė 4 pralaimėjimų seriją ir iškovojo 2 pergalę „7bet-NKL“ sezone.