Po "Juventus" kojomis - ir išvykoje nukauti Belgijos čempionai

Utenos „Juventus“ (2/0) klubas iškovojo vieną skambiausių pergalių komandos istorijoje. FIBA Čempionų lygos turnyre debiutavę uteniškiai trečiadienį išvykoje, net ir praradę Gytį Sirutavičių, 69:59 (18:8, 19:14, 20:21, 11:17) įveikė septyniolika kartų Belgijos čempione tapusią Ostendės „Telenet“ (0/2) ekipą.

Pergalės džiaugsmą kiek apkartino komandos kapitono G.Sirutavičiaus atsinaujinusi raumens trauma, dėl kurios snaiperis nuo pirmojo kėlinio vidurio buvo priverstas baigti rungtynes.

Susitikimą keturias taškais iš eilės pradėjo Vaidas Čepukaitis (4:0), o po Valdo Vasyliaus ir Jamaro Diggso metimų sužaidus keturias minutes skirtumas pasiekė penkis taškus – 8:3. Įpusėjus kėliniui skirtumas šoktelėjo iki septynių taškų (12:5), tačiau Dušanas Djordjevičius ir Khalidas Boukichou netruko sumažinti aikštės šeimininkų deficitą – 8:12. Visgi kelinio pabaigoje uteniškiai pelnė šešis taškus be atsako, o fantastiškas Dovio Bičkauskio tritaškis aidint finalinei pirmojo kėlinio sirenai padidino „Juventus“ persvarą iki dviženklės – 18:8.

Antrojo kėlinio pradžioje „Juventus“ toliau dominavo aikštelėje ir po Rolando Jakšto metimo įgijo keturiolikos taškų pranašumą – 24:10. Įpusėjus kėliniui skirtumas pasiekė penkiolikos taškų ribą (29:14), bet Corey Waldeno baudų metimai vėl leido „Telenet“ komandai sumažinti deficitą – 18:29. J.Diggso keturi taškai be atsako sugrąžino penkiolikos taškų persvarą (33:18), o per likusį laiką skirtumas nepakito – 37:22.

Trečiąjį kėlinį svečiai pradėjo keturias taškais iš eilės, bet Vytautas Šulskis pataikė iš toli ir skirtumas vėl tapo keturiolika taškų – 42:28. Įpusėjus kėliniui „Telenet“ deficitas tapo vienaženklis (35:44), o netrukus dar sumažėjo – 38:44. Visgi J.Diggsas ir V.Šulskis atsakė tritaškiais, o Dario Gjergja likus žaisti pustrečios minutės vėl buvo priverstas prašyti pasitarimo, nes „Juventus“ susigrąžino beveik visą prieš ketvirtį turėtą persvarą – 50:38. Nepaisant minutės pertraukėlės, J.Diggso ir V.Šulskio atakos toliau pasiekė tikslą, o prieš lemiamą ketvirtį skirtumas jau buvo šešiolika taškų – 58:42.

Dvi pirmosios ketvirtojo kėlinio „Juventus“ atakos pasiekė tikslą ir po Spencerio Parkerio dvitaškio skirtumas pirmą kartą pasiekė dvidešimties taškų ribą – 62:42. Likus žaisti keturias minutes aikštės šeimininkai šiek tiek sumažino deficitą (49:66), o per likusį dar laiką dar labiau priartėjo, tačiau atkurti intrigos jau nebespėjo. „Juventus“ šventė vieną skambiausių pergalių klubo istorijoje rezultatu 69:59.

Nugalėtojams 15 taškų pelnė Jamaras Diggsas (tritaškiai 3/7, 5 atk. kam., 3 rez. perd.), 14 – Vytautas Šulskis (3 atk. kam., 4 rez. perd.), 12 – Vaidas Čepukaitis (dvitaškiai 6/8, 6 atk. kam.), 7 – Valdas Vasylius (dvitaškiai 3/3, 4 atk. kam.), 6 – Rolandas Jakštas (5 atk. kam.), po 5 – Dovis Bičkauskis ir Spenceris Parkeris (5 atk. kam.), 3 – Ovidijus Galdikas (4 atk. kam., 3 blk.), 2 – Aaronas Bestas.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė Corey Waldenas (13 tšk.) bei Marko Jagodičius Kuridza (10 tšk., tritaškiai 1/8, 7 atk. kam.).

"Neptūnas" pirmąjį Čempionų lygos ratą baigė skaudžia nesėkme Vengrijoje
Klaipėdos „Neptūnas“ (4-3) pirmąjį FIBA Čempionų lygos grupių etapo ratą baigė skausmingu pralaimėjimu Vengrijoje. Tomo Rinkevičiaus kariauna Sombathėjuje 73:95 (14:21, 22:25, 18:27,
Š.Vasiliausko klubas Čempionų lygoje pralaimėjo autsaideriams
Netikėtą nesėkmę FIBA Čempionų lygoje patyrė Šarūno Vasiliausko atstovaujama Gaziantepo "Basketbol" (2/5) komanda.Turkijos klubas Juodkalnijoje 77:84 (15:19, 19:24, 20:20, 23:21)
Vos 13 minučių žaidęs M.Kupšas buvo vienas vedlių į "Hapoel" pegalę
Mindaugas Kupšas puikiai išnaudojo jam skirtą laiką, o Jeruzalės "Hapoel" (5/2) komanda pirmąjį FIBA Čempionų lygos ratą baigė triuškinančia pergale.Izraelio klubas
"CBet" be problemų ištikto L.Biručio bei su debiutavusiu D.Sabeckiu nusileido "Juventus"
Gausios „Raudonųjų velnių“ pajėgos į Uteną keliauja puikiomis nuotaikomis. Utenos „Juventus“ (5/7) svečiuose 80:74 (14:20, 33:17, 14:18, 19:19) privertė pasiduoti Prienų
Vienam D.Dulkio komandos lyderių lūžo pėdos kaulas
Sunkią traumą patyrė vienas Manresos "Baxi" komandos, kuriai atstovauja Deividas Dulkys, lyderių Frankie Ferrari.JAV ir Italijos pilietybes turintis krepšininkas patyrė traumą per
Buvęs "Juventus" lyderis Ch.Lewisas nepritapo Rusijoje
2015-2016 metų sezone Utenos "Juventus" komandoje profesionalo karjerą sėkmingai pradėjęs Chavaughnas Lewisas ieško naujos darbovietės.Žemutinio Naugardo "Nižnij Novgorod"
"Lietkabelis" sutriuškino tragišką taiklumą demonstravusius svečius iš Utenos
„Betsafe–LKL“ pirmenybėse Panevėžio „Lietkabelis“ (6/3) antrąkart sezone nugalėjo Utenos „Juventus“ (4/7) klubą, tik šįkart tą namuose padarė užtikrinčiau
"Lietkabelis iškovojo dramatišką pergalę Strasbūre
Dramatišką pergalę FIBA Čempionų lygos A grupėje pasiekė Panevėžio „Lietkabelis“ (2/4) ekipa, kuri išvykoje 66:63(17:12, 25:16, 11:18, 13:17) nugalėjo Strasbūro
Fenomenali "Neptūno" atkarpa po ilgosios pertraukos parklupdė "Bešiktaš"
Klaipėdos „Neptūnui“ (4-2) užteko vieno galingo ketvirčio, kad sugrįžtų į pergalių kelią FIBA Čempionų lygoje. Po ilgosios pertraukos varžovus užbombardavę Tomo Rinkevičiaus
Lemiamu metu lyderiu tapęs E. Dimša padėjo dzūkams revanšuotis uteniškiams
Praėjus vos kelioms dienoms „Betsafe–LKL“ pirmenybėje vėl susitiko Alytaus „Sintek–Dzūkijos“ (3/7) ir Utenos „Juventus“ (4/6) ekipos, o šįkart
Prognozė: "Juventus" braunasi į LKL ketvertuką, Šiauliuose - revanšo siekiantis "Nevėžis"
Utenos „Juventus“ šį vakarą sieks antrą kartą per penkias dienas įveikti Alytaus „Sintek–Dzūkiją“ ir pagal pergales pavyti ketvirtoje „Betsafe–LKL“
"Neptūno" kelyje - D.Ivanovičiaus "Bešiktaš" su dukart NBA čempionu priešaky
Bonoje praėjusią savaitę kritęs Klaipėdos „Neptūnas“ (3-2) trečiadienį į pergalių kelią bandys sugrįžti „Švyturio“ arenoje. Šįkart uostamiesčio ekipos
"Lietkabelio" varžovas - Prancūzijos rinktinės stratego treniruojamas klubas
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda antradienį išvyko į Strasbūrą, kur trečiadienį žais FIBA Čempionų lygos šeštojo turo rungtynes su vietos SIG ekipa.Abu klubai
"Juventus" įveikė dzūkus, A.Jomantas vėl mėtė tritaškius
Utenos „Juventus“ (4/5) pirmąjį „Betsafe–LKL“ pirmenybių ratą užbaigė pergale.Po 2 kėlinių uteniškiai atsilikinėjo 3 taškų skirtumu, tačiau po pertraukos
Puikiai laiką išnaudojęs P.Sorokas prisidėjo prie pergalės Čempionų lygoje
Naudingai savo laiką aikštėje išnaudojęs Paulius Sorokas svariai prisidėjo prie Sasario "Dinamo" (4/1) komandos pergalės FIBA Čempionų lygoje.Italijos klubas savo gerbėjų
Puikios žinios "Neptūno" stovykloje: pasirašyta sutartis su generaliniu rėmėju
„Neptūno“ stovykloje labai geros žinios – klubas rado generalinį rėmėją. Klubas ir bene didžiausia nuotolinių lošimų bei sporto lažybų įmonė Baltijos šalyse
Buvęs žalgirietis J.Dentmonas išrašė pirmąją nesėkmę M.Kupšo klubui
Kiek netikėtai pirmąją nesėkmę FIBA Čempionų lygoje patyrė Mindaugo Kupšo atstovaujama Jeruzalės "Hapoel" (4/1) komanda.Odedo Katašo treniruojami Izraelio vicečempionai
Įspūdingas Ž.Šakičiaus pasirodymas atvedė "Lietkabelį" į pirmą pergalę Čempionų lygoje
Panevėžio „Lietkabelio“ (1/4) komanda iškovojo pirmąją pergalę Čempionų lygos A grupėje, kur namie 98:83 (26:23, 24:22, 18:18, 30:20) nugalėjo Torunės „Polski
Pirmosios pergalės kalvis Ž.Šakičius: sunkiai dirbome ir tai davė rezultatą
Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa FIBA Čempionų lygoje pasiekė pirmąją pergalę, kai namuose 98:83 nugalėjo Torunės „Polski Cukier“ krepšininkus.Vyriausiasis treneris
Puikiai Utenoje pritapęs D.Tarvydas lieka "Juventus"
Bepasibaigiant pirmajam „Betsafe-LKL“ čempionato ratui Utenos „Juventus“ pratęsė sutartį su prieš mėnesį į Uteną atvykusiu Dariumi Tarvydu. 28-erių metų 200 cm
Dramatiškame Aukštaitijos derbyje "Juventus" per pratęsimą palaužė "Pieno žvaigždes"
Utenoje įvyko rezultatyviausias šio sezono „Betsafe–LKL“ mūšis, kuriame Laimonas Kisielius išplėšė pratęsimą, tačiau jame „Juventus“ (3/5)
I.Vaitkus - apie psichologinius iššūkius, "trapias" pėdas ir Ž. Urbono filosofiją
„Kovas naujajame „Betsafe–LKL“ sezone pradėjusi Utenos „Juventus“ pusantro mėnesio privalės verstis be šią vasarą komandą sustiprinusio Igno Vaitkaus“,
"Juventus" pagerbs ryškų pėdsaką klubo istorijoje palikusį A.Šikšnių
Jubiliejinį sezoną švenčiantis Utenos „Juventus“ klubas prieš šio vakaro rungtynes su Pasvalio „Pieno -žvaigždėmis“ pagerbs dar vieną žaidėją, palikusį
Čempionų lygoje "Neptūnas" sutriuškino vienus Ispanijos čempionato lyderių
Klaipėdos „Neptūnas“ (3-1) tęsia pergalingų rungtynių seriją. Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai namuose 91:73 (18:17, 25:16, 24:20, 24:20) įveikė Ispanijos lygoje siautėjančią Saragosos
Prieš "Juventus" rungtynes - "Pyragų dienos" akcija
Lapkričio 9-ąją Utenos „Juventus“ stos į dar vieną „Betsafe-LKL“ čempionato kovą, kurioje susitiks su Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ krepšininkais. Būtent
Pažintis su B.Crawfordu: jaunas legionierius, stebinantis "Juventus" trenerių štabą
„Aš aikštėje esu kovotojas“, – kalbėdamas su LKL TV kūrybine komanda tikino Utenos „Juventus“ gynėjas Bryantas Crawfordas. Šią charakterio savybę
Šiandien "Neptūnas" stoja į kovą su Ispanijoje triukšmaujančiu R.Seibučio ir D.J.Seeley klubu
Klaipėdos „Neptūnas“ (2-1) tęsia žygį FIBA Čempionų lygoje. Trečiadienį uostamiesčio krepšininkai namuose stos į mūšį prieš vieną grupės favoričių Saragosos
"Lietkabelis" išvykoje nusileido Belgijos čempionams
Ketvirtąją nesėkmę FIBA Čempionų lygos A grupėje patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (0/4) klubas, kuris išvykoje 66:80 (21:15, 12:24, 20:18, 13:23) nusileido Ostendės