Po keturių pratęsimų maratono atsigavę "Nuggets" laimėjo dar vieną trilerį Portlande

Autorius: DELFI NBA.

NBA atkrintamosiose varžybose dar vieną įsimintiną tarpusavio dvikovą sirgaliams padovanojo Portlando „Trail Blazers“ ir Denverio „Nuggets“ ekipos.

Atitinkamai trečią ir antrą vietas Vakarų konferencijoje užėmusių komandų akistatą Portlande šiąnakt po atkaklios kovos rezultatu 116:112 (29:33, 28:30, 27:14, 32:35) laimėjo svečių komanda, rašo DELFI NBA.

Po prieš mažiau nei 48 valandas iki rungtynių pradžios pasibaigusio keturių pratęsimų trilerio abi komandos pirmoje susitikimo pusėje rėmėsi sėkmingu atsarginių krepšininkų žaidimu. Portlando ekipoje gražiausiomis spalvomis sužymėjo jaunesnysis Stepheno Curry brolis Sethas, vien per antrąjį kėlinuką pagerinęs karjeros atkrintamųjų varžybų rezultatyvumo rekordą.

Po itin apmaudžia Stepho klaida pasibaigusio „Warriors“ ir „Rockets“ susitikimo jaunėlis čempionų žvaigždės brolis grąžino Curry pavardę į NBA sirgalių lūpas pataikydamas tris fantastiškus tritaškius paeiliui, o savo antrojo ketvirčio benefisą užbaigė neįtikėtinu tolimu metimu su kėlinuko sirena.

Setho inicijuotas tritaškių lietus „Trail Blazers“ puolime išdžiūvo iškart po ilgosios pertraukos. Šeštąjį sezoną NBA lygoje rungtyniaujantis ir jau šeštam klubui atstovaujantis snaiperis antrame kėlinuke viso pelnė 14 taškų – tiek, kiek Portlando krepšininkai sukrapštė per visą trečiąjį ketvirtį. Terry Stottso auklėtiniai per šį kėlinuką nepataikė nė vieno iš 8 mestų tritaškių, o tuo pasinaudoję „Nuggets“ prieš paskutiniąsias dvylika rungtynių minučių įgijo 7 taškų pranašumą.

Lemiamomis apylygio kėlinuko akimirkomis žiūrovai galėjo mėgautis puikia ryškiausių klubų žvaigždžių Damiano Lillardo ir Nikola Jokičiaus dvikova. Likus trims minutėms „Blazers“ įžaidėjas baudų metimais sumažino skirtumą iki minimalaus, tačiau į tai serbas atsakė atlikdamas keturis rezultatyvius perdavimus iš eilės, atnešusius „Nuggets“ komandai 11 taškų.

Po paskutiniojo perdavimo Jokičius buvo priverstas trumpam palikti aikštę. Per pastarąsias dvejas rungtynes net 104 minutes aikštėje praleidusio aukštaūgio raumenis ėmė traukti mėšlungis, tačiau krepšininkas po kiek laiko galėjo grįžti į aikštę ir užbaigti rungtynes.

Portlando ekipa po Rodney Hoodo tritaškio paskutinę dvikovos minutę sumažino skirtumą iki trijų taškų, o po sėkmingai sustabdytos svečių atakos Lillardas gavo progą mesti du baudų metimus. „Trail Blazers“ lyderis nesugebėjo realizuoti pirmosios galimybės, o per likusį laiką pergalę Denverio krepšininkų rankose išlaikė Jamalo Murray šaltakraujiškumas.

Kanadietis per paskutiniąsias 13 žaidimo laiko sekundžių prie baudų metimo linijos buvo pasiųstas net tris kartus, šias situacijas paversdamas 6 taškais. Dviejų atakų pranašumą „Nuggets“ komandai lemiamu metu išlaikęs gynėjas viso surinko 34 taškus, o susitikimą pradėjo pataikydamas nesuvokiamai sudėtingą metimą iš kitos lentos pusės.

Dar vienu trigubu dubliu pasižymėjęs Jokičius tokį statistinį pasiekimą savo debiutinėse atkrintamosiose varžybose užfiksavo jau ketvirtą kartą. Daugiau trigubų dublių pirmame vizite į lemiamų kovų etapą per visą NBA istoriją surinko tik 1980-ais tą padaręs Magicas Johnsonas (5).

Portlando komandos neišgelbėjo rezultatyvumu blykstelėję gynėjai Lillardas ir C. J. McCollumas. Ketvirtame kėlinyje šeimininkų duetas pelnė net 26 iš 35 ekipos pelnytų taškų.

„Trail Blazers“: C. J. McCollumas 29 (10/20 met., 4/8 trit., 5/6 baud.), Damianas Lillardas 28 (9/22 met., 7 rez. perd.), Al-Farouqas Aminu 19, Sethas Curry 16 taškų.

„Nuggets“: Jamalas Murray 34 (10/20 met., 3/7 trit., 11/11 baud.), Nikola Jokičius (8/15 met., 12 atk. kam., 11 rez. perd.) ir Paulas Millsapas (10 atk. kam.) po 21, Gary Harrisas 14, Willas Bartonas 11 taškų.

Penktiosios serijos rungtynės Denveryje vyks ankstyvą trečiadienio rytą, 5 val. 30 min. Lietuvos laiku.

Pro šalį mėtęs D.Sabonis surinko dvigubą dublį, o "Pacers" nepasipriešino "Bucks"
Taiklumu pasigirti negalėjęs Domantas Sabonis vis tiek užfiksavo dvigubą dublį, tačiau Indianos „Pacers“ (7-6) ekipa namie 83:102 (22:26, 14:23, 27:22, 20:31) neprilygo Milvokio „Bucks“
J.Hardenas sukratė 49 taškus Minesotoje, P.George'as ne mažiau įspūdingai debiutavo Los Andžele
Asmeninį karjeros rekordą pasiekęs Jamesas Hardenas atliko net 41 metimą, o rezultatyvus jo šou nulėmė užtikrintą Hjustono „Rockets“ (10-3) pergalę.Nukraujavusi, tačiau po
"Clippers" pergalė prieš "Hawks" - didžiausiu skirtumu klubo istorijoje
Kaip jau skelbėme, šiąnakt įspūdingą rezultatyvumą sirgaliai išvydo Los Andžele, kur galingai praėjusią naktį debiutavo po traumos atsitiesęs "Clippers" (8/5) naujokas
Ž.Urbonas apie KMT burtus: "Vėl "Rytas"? Eik tu šikt...Jau užkniso žaisti su tuo "Rytu"
Šeštadienį ištraukti Karaliaus Mindaugos taurės burtai eilinį kartą ketvirtfinalyje suvedė Vilniaus „Ryto“ ir Utenos „Juventus“ klubus.Ketvirtus metus
"Warriors" toliau persekioja traumos - paaiškėjo dar vienos žvaigždės traumos rimtumas
"Golden State Warriors" komandą toliau persekioja traumą - iš rikiuotės iškrito dabartinis jos lyderis D'Angelo Russellas.Praėjusią naktį NBA vicečempionai 100:105 nusileido
Graikijos žiniasklaida lenkiasi K.Kemzūrai: jis rado "Žalgirio" Achilo kulną
Slogiai sezoną Eurolygoje pradėjusi Pirėjo „Olympiakos“ ekipa grįžo į pergalių kelią namuose 83:74 įveikdama Kauno „Žalgirį“, o tiek krepšininkai, tiek Šarūnas
Eurolygos gražiausių momentų dešimtuke - įspūdingi blokai, vienas jų - E.Ulanovui
Eurolyga paskelbė aštuntojo turo gražiausių epizodų dešimtuką, kuriame netrūksta įspūdingai blokuotų metimų.Trečią vietą užėmė efektingas Pirėjo "Olympiakos" puolėjo
"Pieno žvaigždžių" gretose - Lietuvoje puikiai pažįstamas amerikietis
Į Pasvalio „Pieno žvaigždes“ atvyksta puikiai Lietuvoje pažįstamas amerikietis. Gedimino Petrausko treniruojama ekipa pasirašė sutartį su 31-erių gynėju Malcolmu Grantu.183
"Jazz" įžaidėjas negavo nė vienos techninės pražangos per 800 rungtynių
Jutos "Jazz" komandos atakų organizatorius Mike'as Conley - tolerantiškiausias NBA krepšininkas per pastaruosius 25 metus.Amerikietis jau sužaidė 800 rungtynių, per kurias
Rezultatyvaus D.Sabonio dvigubas dublis nublanko prieš J.Hardeno šou
Domantas Sabonis vėl buvo rezultatyviausias ir naudingiausias Indianos „Pacers“ (7-5) žaidėjas, tačiau komandos pergalei jo pastangų buvo maža. Nate'o McMillano auklėtiniai
K.Valančiūnas neprilygo R.Gobertui, tačiau "Grizzlies" įveikė "Jazz"
Jonas Valančiūnas aikštėje vėl susigrūmė su Prancūzijos rinktinės vidurio puolėju Rudy Gobertu, ir nors lietuvis tiesioginę dvikovą oponentui pralaimėjo, jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“
LeBronas pratęsė pergalingą "Lakers" žygį, "Wizards" vokietis užfiksavo istorinę statistiką
LeBronas Jamesas surengė galingą pasirodymą, o jo vedama Los Andželo „Lakers“ (10-2) komanda liko pergalingame kelyje.Vakarų konferencijos lyderiai namuose 99:97 (20:30, 29:20, 25:21,
NBA Top 10 viršūnėje - L.Jameso skrydis ir pergalingas M.Monko šūvis
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė lapkričio 15 dieną lygoje vykusių rungtynių gražiausių momentų dešimtuką.Antroje vietoje atsidūrė įspūdingas Los Andželo "Lakers"
D.Dedmonas pertraukos metu pasistiprino sirgaliaus užkandžiais
Sakramento "Kings" komandos vidurio puolėjas Dewayne'as Dedmonas rungtynių su Los Andželo "Lakers" metu paragavo sirgaliaus maisto.213 cm ūgio milžinas pasistiprino pertraukos
K.Kemzūros komandai pralaimėjęs Šaras: jis paruošė geresnį planą
Kauno „Žalgiris“ penktadienį Graikijoje 74:83 pralaimėjo Pirėjo „Olympiakos“ klubui, o žalgiriečių treneris Šarūnas Jasikevičius po šios nesėkmės kalbėjo
"Žalgiris" Graikijoje nusileido K.Kemzūros auklėtiniams
Eurolygos aštuntajame ture susidūrė dviejų strategų iš Lietuvos - Kęstučio Kemzūros ir Šarūno jasikevičiaus - treniruojamos komandos.Kauno "Žalgiris" (3/5) Graikijoje
Ž.Obradovičius pratrūko keiksmais savo žaidėjams
Kaip jau rašėme, Stambulo "Fenerbahče"  klubas penktadienį aštuntajame Eurolygos ture patyrė jau šeštą nesėkmę.Turkijos vicečempionai Rusijoje 70:88 neprilygo
C.Anthony pagaliau rado juo patikėjusį NBA klubą
Pastaruoju metu niekam nebereikalingas vienas ryškiausių šio šimtmečio JAV krepšininkų Carmelo Anthony visgi grįžta į NBA lygą.Su daugiau nei metus nerungtyniavusia blėstančia
"Shaqtin' A Fool" laidoje - "klišarankis" "Lakers" gynėjas bei įžaidėju nutaręs tapti T.Thompsonas
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) legenda bei TNT apžvalgininkas Shaquille'as O'Nealas pristatė savo tradicinę rubriką "Shaqtin' A Fool", kurioje parodomi juokingiausi
Latvių žvaigždė nušvilpta Niujorke, L.Dončičius driokstelėjo penktą trigubą dublį
Kristapas Porzingis viešnagę Niujorke atsimins ilgai – Latvijos krepšinio žvaigždė nuo priešiškai nusiteikusių „Knicks“ fanų švilpimo negalėjo
NBA Top 10 viršūnėje - R.Rubio "išdūręs" T.Youngas bei R.J.Barretto reidas
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė lapkričio 14 dieną lygoje vykusių rungtynių gražiausių momentų dešimtuką.Antroje vietoje atsidūrė Atlantos "Hawks" lyderis
Dviejų pratęsimų trilerį išgyvenusi ALBA išsivežė pergalę iš Atėnų
50 minučių dramą Eurolygoje sėkmingai išgyveno Berlyno ALBA (2/6) komanda, kurios garbę gina Rokas Giedraitis.Vokietijos vicečempionai svečiuose po dramatiškos kovos paskutinėmis
NKL: žalgiriečių tritaškių liūtis Tauragėje ir "Neptūno" dublerių pergalė prieš "Ryto" jaunimą
Užtikrintą pergalę VIKINGLOTTO-NKL pasiekė įspūdingai tritaškius pataikiusi Kauno „Žalgirio-2“ (7-5) ekipa. Ji išvykoje 98:73 (28:22, 26:15, 25:15, 19:21) nugalėjo Tauragės
„Olympiacos“ stiprybes išskyręs Š.Jasikevičius: „Svarbiausia – kautis“
Kauno "Žalgiris" jau rytoj, penktadienio vakarą, stos į dar vieną svarbų Eurolygos mūšį.Žalgiriečių kelyje - savojo žaidimo nerandanti Kęstučio Kemzūros vadovaujama Pirėjo
M.Jordano grafiką lenkiantis J.Hardenas, prisidirbęs barzdočiaus gynėjas ir pergalingas "raketų" kursas
Jamesas Hardenas pelnė 47 taškus, o jo vedama Hjustono „Rockets“ namuose 102:93 (31:15, 18:22, 25:31, 28:25) įveikė Los Andželo „Clippers“.„Raketos“ pasiekė
"Grizliai" rodo raumenis: rezultatyvus J.Valančiūno ir spindinčio naujoko tandemas nutildė "širšes"
Antrą pergalę paeiliui iškovojo Memfio „Grizzlies“ ekipa (4/7), kuri svečiuose 119:117 (26:29, 37:35, 31:32, 25:21) palaužė Šarlotės „Hornets“ krepšininkus
Tarp K.Townso ir R.Gay'aus įvyko incidentas, muštynių išvengta
NBA lygos rungtynių tarp Minesotos "Timberwolves" ir San Antonijaus "Spurs" klubų (129:114) į konfiktą įsivėlė Karlas-Anthony Townsas ir Rudy Gay'us.Incidentas įvyko antrajame
NBA Top 10 viršūnėje - J.Hardeno ir T.Chandlerio ataka "žemė-oras" bei pergalingas J.Moranto metimas
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė lapkričio 13 dieną lygoje vykusių rungtynių gražiausių momentų dešimtuką.Antroje vietoje atsidūrė Hjustono "Rockets"