Po pertraukos spurtavęs "CBet" - viena koja kitame KMT etape

bcprienai.lt
Prienų „CBet“ ekipa vargo du kėlinius iki kol sugebėjo perimti rungtynių iniciatyvą ir pabėgti nuo NKL pirmenybių atstovės „Šilutės“.

Pirmajame Karaliaus Mindaugo taurės etape „CBet“ ekipa užtikrintai 86:68 (20:22, 17:17, 27:10, 22:19) susitvarkė su „Šilute“ ir prieš atsakomąsias rungtynes įgavo 18 taškų persvarą. Atsakomosios rungtynės Prienuose bus žaidžiamos spalio 22-ąją.

Į kitą taurės etapą pateks komanda turinti geresnį taškų santykį po dviejų rungtynių.

Prieniškių gretose išsiskyrė etatinis „CBet“ lyderis Arnas Velička, kuris surinko 18 taškų ir 25 naudingumo balus. Jam puikiai talkino po keturis tritaškius smeigę Martynas Varnas bei Lukas Uleckas atitinkamai surinkę 16 ir 14 taškų.

„Šilutės“ gretose rezultatyviausiai žaidė komandos kapitonas Andrius Gaidys bei praėjusį sezoną „Betsafe–LKL“ pirmenybėse rungtyniavęs Valdas Vasylius. Abu krepšininkai surinko po 14 taškų.

„Šilutė“ jau pačioje rungtynių pradžioje pademonstravo, kad yra nusiteikusi rimtai ir pirmojo kėlinio pabaigoje turėjo 7 taškų pranašumą 22:15.

„CBet“ ekipai niekaip nepavyko perlaužti rungtynių ir po pirmosios rungtynių dalies turėjo besivejančiųjų rolę – 37:39.

Trečiąjį kėlinį prieniškiai pradėjo galingu spurtu 9:0 ir taip sugebėjo persverti rungtynių svarstykles į savo pusę (46:39). Svečiai prieš lemiamą ketvirtį sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą ir nutolti dar labiau – 64:49.

Ketvirtajame kėlinyje prieniškiai savo persvarą tik dar labiau padidino, kuri turės įtakos atsakomosiose rungtynėse Prienuose.

„CBet“: Arnas Velička 18 (6 atk. kam., 6 rez. perd., 25 n.b.), Martynas Varnas 16 (4/5 trit.), Lukas Uleckas 14 (4/8 trit.), Skylaras Spenceris 10 (6 atk. kam.).

„Šilutė“: Valdas Vasylius (1/5 dvit., 4/6 trit., 0/5 baud., 10 atk. kam.) ir Andrius Gaidys po 14, Paulius Poška 13 (1/6 trit.), Omaras Alstonas 12 (6 atk. kam.).

Žalgirietis J.Landale'as iškovojo bilietą į LKL snaiperio konkursą
Jockas Landale‘as nėra dažniausiai iš toli atakuojantis krepšininkas, bet būtent jis iškovojo bilietą į „Betsafe–LKL“ snaiperio konkursą.Kauno „Žalgirio“
Estas grįžta į "Žalgirį"
10 rungtynių Prienų „CBet“ ekipos gretose sužaidęs Kerras Kriisa palieka klubą. 19 metų 189 cm ūgio gynėjas grįžta į Kauno „Žalgirio“ jaunimo komandą.Lapkričio pradžioje
Sezono mačą sužaidęs L.Birutis nukalė "CBet" pergalę Alytuje (trenerių komentarai)
Prienų „CBet“ (8-10) krepšininkai Alytuje trečiojo kėlinio pradžioje buvo sustoję ir penkias minutes negalėjo pelnyti nė taško, tačiau vėliau išsijudino, surengė
Žalia šviesa: A.Velička paliks Prienus ir kelsis į VTB lygos klubą
20-metis Prienų „Cbet“ klubo įžaidėjas Arnas Velička gali grįžti į Estiją – didžiulį susidomėjimą gynėju rodo Talino „Kalev“ klubas, norintis pasiskolinti lietuvį.Vyriausiojo
"Žalgiriui" tritaškių konkurse greičiausiai atstovaus du žaidėjai
Šį savaitgalį paaiškės pirmasis LKL „Snaiperio“ konkurso dalyvis, kuris vasario 16 d. per Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą sieks laimėti tritaškių konkursą.Pasibaigus
"Neptūnas" su sugrįžusiu G.Masiuliu įveikė svečius iš Prienų
Klaipėdos „Neptūnas“ (10/7) sugrįžo į pergalių kelią. Uostamiesčio klubas namuose 86:73 (20:20, 22:16, 16:19, 28:18) triumfavo prieš Prienų „CBet“ (7/10).Po šios
KMT pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse "Juventus" parbloškė "Rytą"
Be Shannono Scotto ir Norbergo Gigos rungtyniavusi Utenos „Juventus“ Citadele Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalį pradėjo staigmena.Namuose ketvirtfinalio seriją pradėję uteniškiai
Prienų klubą paliko amerikietis aukštaūgis
Pokyčiai Prienų „CBet“ komandos gretose. Klubas abipusiu susitarimu nutraukė kontraktą su 25 metų 206 cm ūgio vidurio puolėju Skylaru Spenceriu.Tarpsezoniu komandą papildęs aukštaūgis
KMT ketvirtfinalis: Utenoje "Ryto" laukia amžinas varžovas
Šiandien vakare Vilniaus „Rytas“ pradeda kovas 2019-2020 m. sezono „Citadele Karaliaus Mindaugo taurės“ turnyre. Titulą ginantiems vilniečiams varžybų ketvirtfinalyje
Sugrįžtančiose NKL kovose artėja svarbus metas
Po šventinės savaitės pertraukos grįžtančios VIKINGLOTTO-Nacionalinės krepšinio lygos kovos artėja link antrojo rato kulminacijos. Lygos komandoms liko sužaisti po 5-6 rungtynes,
Prienuose smarkiai pirmąją pusę pralaimėję "Šiauliai" varžovų nepavijo
Regimantas Miniotas pakartojo karjeros tritaškių rekordą, o tolimų metimų lietų surengę Prienų „CBet“ (7-9) krepšininkai „Betsafe-LKL“ rungtynėse namuose 85:76
E.Ulanovo ir M.Gebeno vedamas "Žalgiris" Prienuose apkartino V.Šeškaus pagerbimo šventę
Nors už nuopelnus Prienų krepšiniui buvo apdovanotas ilgametis miesto komandos treneris Virginijus Šeškus, į aikštelę šios emocijos tinkamai nepersidavė –
V.Šeškaus pagerbimas Prienuose – tiesiogiai internetu
Lietuvos krepšinio lyga suteiks galimybę tiesiogiai stebėti Virginijaus Šeškaus pagerbimą Prienų krepšinio arenoje.Sekmadienį per „Betsafe–LKL“ rungtynių
Žalgiriečiai įveikė S.Serapino vedamą "Šilutę", "Neptūno" dubleriai krito paskutinėmis sekundėmis
Įtikinamą pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse pasiekė Kauno „Žalgirio-2“ (11-11) ekipa.Arvydo Gronskio auklėtiniai namuose 104:95 (36:14, 28:27, 24:29, 16:25) užtikrintai pranoko
Pasinaudok galimybe KMT finalus stebėti šalia komandos suolelio!
Norite stebėti Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalines kovas iš pačių geriausių vietų prie pat komandų suolelių?Jums net nereikia pirkti šio brangiausio bilieto. Lietuvos
KMT ketvirtfinalis prasidėjo sunkia "Lietkabelio" pergale Pasvalyje
Panevėžio „Lietkabelis“ antroje rungtynių dalyje spurtavo 16:3, ketvirtajame kėlinyje išlaikė varžovus be taškų penkias minutes ir Citadele Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalį
Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalis startuoja Aukštaitijos derbiu
Panevėžio „Lietkabelis“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“ trečius metus paeiliui stoja į kovą Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalyje.„Pieno žvaigždės“
Prasidėjo prekyba bilietais į Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertą
Krepšinio sirgaliai jau gali įsigyti bilietus į Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalo ketverto varžybas.Likus savaitei iki Kalėdų pradėta prekyba į vasario 15-16 d. Klaipėdoje
Šturmą atlaikęs "Nevėžis" paskutinėmis sekundėmis palaužė svečius iš Prienų
Po krepšiais siautėjęs Viny Okuou užfiksavo ketvirtąjį sezono dvigubą dublį, Julius Kazakauskas pataikė pergalingą dvitaškį, o jų atstovaujamas Kėdainių „Nevėžis“
Simboliniai V.Šeškaus marškinėliai bus iškelti į Prienų arenos palubes
Prieš pat didžiąsias metų šventes vyksiančios Prienų „CBet“ klubo rungtynės su Kauno „Žalgirio“ ekipa turės ne tik šventišką kalėdinį akcentą.
"Šilutė" vienam komandos gerbėjų dovanos "Chrysler" automobilį
Vienam „Šilutės“ komandos gerbėjui šį sezoną atiteks „Chrysler“ automobilis, kuris bus laimėtas paskutinėse komandos sezono namų rungtynėse.Su „Šilutės“
Paaiškėjo KMT finalo ketverto rengimo vieta
2020-ųjų Citadele Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertas turi namus – jais taps Klaipėdos „Švyturio“ arena.Iš sostinės estafetę perimantis uostamiestis turnyro
"Lietkabelis" vėl krito išvykoje, šį kartą - Prienuose
Prienų „CBet“ (6/7) komanda „Betsafe–LKL“ pirmenybėse privertė Panevėžio „Lietkabelį“ (7/5) klupti antrąsyk paeiliui ir varžovus savo tvirtovėje nugalėjo
Karaliaus Mindaugo taurė atsinaujina: paaiškėjo naujas šūkis ir generalinis rėmėjas
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyras turi naują generalinį rėmėją – sparčiai Baltijos šalių regione augantį „Citadele“ banką.Susitarus dėl partnerystės, turnyras
Lietuvos krepšinio lygai – įvertinimas sporto vadybos apdovanojimuose
Lietuvos krepšinio lyga sulaukė įvertinimo – antradienį sostinėje vykusiuose Lietuvos sporto vadybos apdovanojimuose metų sporto renginiu pripažintas 2019-ųjų Karaliaus Mindaugo taurės
"CBet" be problemų ištikto L.Biručio bei su debiutavusiu D.Sabeckiu nusileido "Juventus"
Gausios „Raudonųjų velnių“ pajėgos į Uteną keliauja puikiomis nuotaikomis. Utenos „Juventus“ (5/7) svečiuose 80:74 (14:20, 33:17, 14:18, 19:19) privertė pasiduoti Prienų
G.Masiulio vedamas "Neptūnas" KMT ketvirtfinalį pradėjo labai sunkia pergale Alytuje
Pirmasis Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) ketvirtfinalio susitikimas Alytuje tarp vietos „Sintek–Dzūkijos“ ir Klaipėdos „Neptūno“ žiūrovams dovanojo dramą, įspūdingus
Prasideda KMT ketvirtfinalis: ant bangos esantis "Neptūnas" tikisi neužlipti ant to paties grėblio
Kova dėl vietos Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalo ketverte prasideda jau šį vakarą.Pirmosios prie ketvirtfinalio starto linijos stoja Alytaus „Sintek–Dzūkijos“ ir Klaipėdos