Prancūzijos čempionai per pratęsimą palaužė "Crvena Zvezda"

euroleague.net
Sudėtingą pergalę po dramatiškos kovos, kurioje prireikė ir pratęsimo iškovojo Vilerbano ASVEL (5/3) klubas.

Prancūzijos čempionai svečiuose per pratęsimą 74:72 (14:16, 18:20, 15:18, 18:11, 9:7) palaužė Belgrado "Crvena Zvezda" (2/6) krepšininkus.

Pratęsimą svečiams išplėšė Livio Jean-Charleso baudų metimai iki pagrindinio laiko likus žaisti 15 sekundžių. Paskutinę ataką pergalę aikštės šeimininkams galėjo užtikrinti Dejano Davidovaco tritaškis, tačiau jis tikslo nepasiekė.

Likus rungtyniauti minutei iki pratęsimo pabaigos "Crvena Zvezda" dar buvo priekyje minimalia persvara (72:71). Tuomet svarbius taškus prancūzams pelnė Tonye Jekiri ir išvedė svečius į priekį - 73:72. Pergalę ASVEL užtikrino to paties T.Jekiri baudos metimas. Po jo desperatišku metimu iš toli pergalę Belgrado klubui dar galėjo išplėšti Jamesas Gistas, tačiau stebuklas neįvyko - 72:74.

"Crvena Zvezda": B.Baronas (3/6 trit.) - 16, L.Brownas (7 kl.) - 15. D.Davidovacas (7 atk. kam.) - 11, B.Lažičius - 8 taškai.

"ASVEL": L.Jean-Charlesas - 20, T.Jekiris (19 atk. kam.) - 18, E.Jacksonas - 11, J.Tayloras - 5 taškai.

Po "Žalgirio" pergalės – serbų spaudos apmaudas: pralaimėta autsaideriams
Akivaizdu, kad dėl vietos Eurolygos stipriausiųjų aštuntuke kovojančios Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipos sirgaliai ir serbų žiniasklaida prieš mačą su Kauno „Žalgiriu“
Milane neatsiskleidęs amerikietis taps M.Kupšo bendraklubiu
Šią vasarą iš Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) į Europą persikėlęs 29-erių metų amerikietis Shelvinas Mackas nepateisino Milano "Armani Exchange" lūkesčių.Pranešama,
Į serbiškus keiksmažodžius bučiniais atsakęs J.Landale'as rūbinėje traukė per dantį P.Jankūną
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygos rungtynėse svečiuose 76:70 nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus ir pasiekė revanšą už namuose patirtą
"Žalgiris" pasiekė revanšą ir laimėjo nervų karą Belgrade
Kauno "Žalgiris" (6/13) pasiekė Eurolygoje pasiekė revanšą prieš Adrijos ir Serbijos lygų čempionus.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje po atkaklios
Šaras ir gyrė, ir peikė tolokai nuo savo galimybių ribos žaidžiančius žalgiriečius
Eurolygos 19-ame ture Kauno „Žalgiris“ (6/13) Belgrade po klampios kovos 76:70 palaužė „Crvena Zvezda“ (9/10) krepšininkus. Po pergalės „Žalgirio“ strategas
Oficialu: A.White'as paliko Milaną ir keliasi į Ispanijos klubą
Buvęs Kauno "Žalgirio" krepšininkas Aaronas White'as oficialiai paliko Milano "Armani Exchange" komandą.Vos pasirodžius pranešimui apie 27-erių metų puolėjo
Žalgiriečiai tramdys įsibėgėjusius Serbijos čempionus
Belgradas ­­– viena iš tų vietų, kur Eurolygos klubams žaisti išvykos rungtynes yra sunkiausia. Būtent Serbijos sostinėje šį vakarą (20 val.) kovos Kauno „Žalgirio“
Į Belgradą sugrįžęs J.Landale‘as: turime būti pasiruošę išprotėjusiai atmosferai
Kauno „Žalgirio“ komandos trečiadienį Serbijos sostinėje Belgrade laukia dvikova su vietos „Crvena Zvezda“ klubu. Dvikova vyks daugiau nei 18 tūkstančių sirgalių talpinančioje
"Iš pelenų" kylanti "Fenerbahče" artėja link aštuntuko
Stambulo "Fenerbahče" (8/11) klubas demonstruoja turintis stuburą ir Eurolygoje įsirašė trečią pergalę paeiliui.Po fatališkų nesėkmių atsitiesę Željko Obradovičiaus
Šarą pagerbęs "Crvena Zvezda" strategas: "Žalgiris" – "ant bangos" ir labai pavojingas
Kauno „Žalgiris“ dvigubą Eurolygos savaitę pradės trečiadienį nuo dvikovos Belgrade su „Crvena Zvezda“, o baigs penktadienį Atėnuose maču su vietos „Panathinaikos“.
Š.Jasikevičius apie "Crvena Zvezda": atrodo, tos kūrybos nedaug, bet suranda būdų laimėti
Kauno „Žalgiris“ pasitinka pirmąją Eurolygos dvigubą savaitę, per kurią abejas išvykos rungtynės žais išvykose. Trečiadienį žalgiriečiai rungtyniaus Belgrade su „Crvena
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" "Crvena Zvezda" pademonstravo įspūdingą pataikymą Adrijos lygoje
Prieš trečiadienį vyksiantį Eurolygos dvikovą su Kauno "Žalgiriu" Belgrado "Crvena Zvezda" (9/6) klubas Adrijos lygoje iškovojo užtikrintą pergalę ir pademonstravo
ASVEL trenerį laikinai pakeis T.Parkerio brolis
Vilerbano ASVEL komandos vyriausiasis treneris Zvezdanas Mitrovičius dėl ligos praleis Eurolygos rungtynes Stambule su "Fenerbahče" klubu ir neaišku, ar ten pat galės vadovauti ekipai
CSKA persiviliojo J.Mačiulio komandos draugą
Maskvos CSKA klubas prieš ateinančią svarbiausią sezono dalį nusprendė sustiprinti savo gretas.Oficialiai pranešama, kad Eurolygos čempionai išpirko Atėnų AEK komandoje žibėjusio
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" - buvusio žalgiriečio vedamos "Crvena Zvezda" pergalė Prancūzijoje
Prieš kitą trečiadienį su Kauno "Žalgiriu" (5/13) vyksiančią dvikovą įspūdingą pergalę Eurolygoje iškovojo Belgrado "Crvena Zvezda" (9/9) klubas.Milžinišką
R.Kurtinaitis kuriam laikui prarado nosį susilaužiusį puolėją
Pergalė VTB Vieningosios lygos grandų dvikovoje Maskvos srities "Chimki" ekipai neapsėjo be pasekmių.Skelbiama, kad atlikus išsamesnius medicininius tyrimus paaiškėjo, jog
"Bayern" vairas patikėtas praeityje "Žalgiryje" dirbusiam serbui
Su Dejanu Radonjičiumi atsisveikinusi Miuncheno "Bayern" komanda jau turėjo paruošusi planą kas vyriausiojo trenerio kėdėje pakeis juodkalnietį.Pranešama, kad nuo šiol
"Real" prieš mačą su "Žalgiriu" Ispanijoje išsikapstė per pratęsimą
Madrido "Real" (13/3) klubą nuo ketvirtojo pralaimėjimo Ispanijos ACB krepšinio lygos pirmenybėse skyrė tik 2 minutės, tačiau madridiečiai sugebėjo išsigelbėti.Pablo
Prancūzijoje lyderių dvikovoje "Ryto" varžovai sutriuškino ASVEL
Prancūzijoje sekmadienio vakarą ginklus surėmė dvi čempionato lyderės - Eurolygoje solidžius rezultatus demonstruojanti Vilerbano ASVEL (15/2) bei būsima Vilniaus "Ryto" varžovė Europos
Z.LeDay blokas - Eurolygos epizodų "Top 10", viršūnėje - T.Shengelijos dėjimas per N.Mirotičių
Eurolyga paskelbė septynioliktajame ture vykusių rungtynių gražiausių epizodų dešimtuką.Jame atsidūrė du momentai iš Kauno "Žalgirio" ir Tel Avivo "Maccabi"
"Real" įspūdingą pergalių seriją pratęsė Prancūzijos čempionų tvirtovėje
šį sezoną po ilgos pertraukos į Eurolygą grįžęs Vilerbano ASVEL (8/9) klubas savo tvirtovėje yra kietas riešutas bet kuriam varžovui.Prancūzijos čempionai penktadienį namie po
"Crvena Zvezda" sumalė į miltus Vokietijos čempionus
Miuncheno "Bayern" (6/11) stratego Dejano Radonjičiaus sugrįžimas į buvusios komandos namų areną buvo itin nejaukus. Praėjusią savaitę prie Kauno "Žalgirio" puolimą
Dėl įvykių Juodkalnijoje "Crvena Zvezda" neišvyko į rungtynes su "Budučnost"
Prieš pat Naujuosius metus, pirmadienį, Podgoricoje turėjo įvykti intriguojantis Adrijos lygos mačas tarp šeimininkės "Budučnost" bei čempionų titulą ginančios Belgrado
Buvusio "Ryto" žaidėjo benefisas atvedė serbus į pergalę Sakt Peterburge
Dar vieną nesėkmę Eurolygoje patyrė turnyro debiutantė Sankt Peterburgo "Zenit" (4/12) komanda.Rusijos klubas savo gerbėjų akivaizdoje 58:65 (16:20, 24:17, 7:14, 11:14) nusileido Adrijos
Vilerbane laimėti sunku - krito ir R.Kurtinaičio auklėtiniai
Kad Vilerbane laimėti sunku, šešioliktajame Eurolygos ture įsitikino ir Rimo Kurtinaičio auklėtiniai.Maskvos srities "Chimki" (8/8) klubas po įtemptos ir permainingos kovos
Buvęs žalgirietis V.Štimacas grįžta į "Crvena Zvezda"
Kaip jau rašėme, neseniai baigėsi buvusio žalgiriečio Vladimiro Štimaco trijų mėnesių sutartis su Stambulo "Fenerbahče" klubu, o Turkiijos vicečempionai nepanoro jos pratęsti
Š.Jasikevičius – apie "Žalgirio" sistemą, nepasiteisinusį karjeros sprendimą ir kukurūzų laukus
Šį sezoną startavusi #ŽalgirisOnAir tinklalaidė artėjančių švenčių proga visiems klausytojams bei žiūrovams dovanoja išskirtinį epizodą – pokalbį su vyriausiuoju
ASVEL patyrė pirmą nesėkmę Prancūzijos pirmenybėse
Pirmąją nesėkmę šiame Prancūzijos pirmenybių sezone patyrė čempiono titulą ginantis Vilerbano ASVEL (14/1) klubas.Pirmadienį Zvezdano Mitrovičiaus auklėtiniai išvykoje 74:85 (18:14,