Pratęsimo dramą išgyvenę "Juventus" krepšininkai įveikė "CBet" (trenerių komentarai)

Ambicingasis Utenos „Juventus“ projektas vargais, negalais pasiekė pirmąją pergalę šiame „Betsafe–LKL“ sezone. Nervingoje dvikovoje uteniškiai po pratęsimo namuose 89:84 (15:19, 23:21, 18:20, 22:18, 11:6) palaužė Prienų „CBet“.

Uteniškiai didžiąją rungtynių dalį atsilikinėjo, bet ketvirtajame kėlinyje prapliupo tolimais metimais. Svarbų vaidmenį suvaidino Martynas Gecevičius ir Ignas Vaitkus, kurie ketvirtajame kėlinyje tempė puolime komandą į priekį.

Vis gi lemiamu metimu nereikalingų problemų prisidarę uteniškiai suteikė „CBet“ šansą, kuriuo pastarieji pasinaudojo ir išplėšė pratęsimą.

Pratęsimo herojumi tapo „Juventus“ amerikietis Bryantas Crawfordas. Įžaidėjas pataikė svarbų tritaškį, likus minutei pridėjo dvitaškį, o „CBet“ dar kartą neišsigelbėjo.

Uteniškius už ausų šiose rungtynėse traukė M. Gecevičiaus, Igno Vaitkaus ir Juliaus Juciko trijulė. Jie kartu realizavo 51 tašką. Verta paminėti, jog M. Gecevičius pridėjo 6 atkovotus kamuolius, o J. Jucikas – 8.

Analogiška trijulė susiformavo ir „CBet“ gretose. Marquisas Wrightas, Regimantas Miniotas ir Dominykas Domarkas kartu pelnė 55 taškus.

„Juventus“ kozeriu tapo tikslesnis dvitaškių pataikymas. Uteniškiai dvitaškius realizavo 51 proc. taiklumu, kai jų oponentai tai darė 37 proc. taiklumu.

„CBet“ vėl nuo pirmojo švilpuko įrodinėjo, kad šiame „Betsafe–LKL“ sezone su prieniškiais skaitytis reikės visiems. Uraganiniu greičiu paremtas Manto Šerniaus auklėtinių žaidimas naudojosi lėtais „Juventus“ vidurio puolėjais Mindaugu Kupšu ir Juliumi Juciku.

Jei ne apmaudžiai neišnaudotos galimybės lengvai pelnyti taškus, prieniškiai galėjo turėti net ir dviženklį pranašumą. „CBet“ po pirmojo kėlinio tenkinosi 4 taškų pranašumu (15:19).

Vis gi „CBet“ varikliukas Marquisas Wrightas sėdo poilsio minučių ant suolo, o uteniškiai tuo pasinaudojo. Išlyginę žaidimą uteniškiai pristabdė svečių puolimą, o patys nors ir retai, bet užpuldami išlygino rezultatą (27:27).

Kova taškas į tašką tęsėsi iki pat ilgosios pertraukos, tačiau sėkminga Dominyko Domarko 8 taškų atkarpa leido prieniškiams turėti 2 taškų pranašumą (38:40).

Abi ekipos stokojo kokybės puldami varžovų krepšį. Uteniškių achilo kulnu tapo klaidos – iki pertraukos jų namų komanda padarė 10.

„CBet“ nors ir klydo retai, bet efektyvumo stigo realizuojant susikurtas progas. Po 20 minučių žaidimo krepšį skrodė 38 proc. (10/26) prieniškių dvitaškių.

Po pertraukos žaidimas nesikeitė – abi ekipos gynyboje dirbo sukandusios dantis. Tai viena, tai kita ekipa susikurdavo dviejų taškų pagalvę, bet padidinti – niekaip. Problemų pradėjo kilti „CBet“ ekipai, kurios lyderis Dominykas Domarkas užsidirbo ketvirtąją asmeninę pražangą.

„Juventus“ prieš ketvirtąjį kėlinį atsilikinėjo 56:60, tačiau užuodė nuvargusių varžovų kraują. Į lemiamą ketvirtį išėję Žydrūno Urbono vyrai spurtavo 10:0 ir įgijo didžiausią rungtynių pranašumą (66:60). Pasirodo, ir to buvo negana. „CBet“ į tai atsakė spurtu 10:0 ir lemiamos 5 minutės žaidimo laiko žadėjo dar vieną sensaciją (66:70).

Vis gi „CBet“ ėmė trūkti kvapo. 8 žmonių rotacija ir pražangų problemos leido lemiamomis minutėmis įsivažiuoti uteniškių tritaškiams. Vieną smeigė Martynas Gecevičius, du pridėjo Ignas Vaitkus ir „Juventus“ likus 2 minutėms jau buvo priekyje (75:72).

Kai jau atrodė, kad „Juventus“ nugalės, „CBet“ vėl kilo į šturmą. 5 taškų pranašumą turėję uteniškiai jį iššvaistė vos iki minimumo. Žygimantas Skučas grubiai suklydo gynyboje, poto užsidirbo techninę pražangą ir rungtynės persikėlė į baudos metimų maratoną.

Martyno Gecevičiaus ranka prie baudų metimo linijos sudrebėjo, o kitoje aikštės pusėje Regimantas Miniotas realizavo dvitaškį ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsime abi komandos žaidė taškas į tašką, kol savo žodį tarė Bryantas Crawfordas. Amerikietis smeigė tritaškį išlygindamas rezultatą. Vėliau individualių sugebėjimų dėka prasiveržęs B. Crawfordas pelnė dvitaškį bei garantavo pergalę įmesdamas du baudos metimus.

„Juventus“: Ignas Vaitkus 23 (7 atk. kam., 23 naud. bal.), Julius Jucikas (5/9 met., 8 atk. kam.) ir Martynas Gecevičius (3/8 trit.) po 15, Bryantas Crawfordas 11 (3/13 met.) taškų.

„CBet“: Dominykas Domarkas 21 (5 atk. kam., 4 rez. perd., 20 naud. bal.), Marquisas Wrightas (5 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Regimantas Miniotas (7/19 met., 5 kl., 8 naud. bal.) po 17 taškų.

"Žalgirio" ir "Ryto" dublerių mūšį laimėjo kauniečiai (rezultatai)
Trečiąją pergalę iš eilės NKL – VIKINGLOTTO iškovojo gausaus sirgalių būrio palaikoma Kauno „Žalgirio-2“ ekipa. Giedriaus Bergaudo vedama ekipa namuose 86:81 (23:26,
Tarp gražiausių Eurolygos epizodų - ir galingas B.Davieso blokas
Eurolyga paskelbė penktojo turo gržiausių epizodų dešimtuką, kuriame nėra momentų iš Kauno "žalgirio" ir Valensijos "Valencia" rungtynių.Į rinkinį pateko tik
Eurolygos turo MVP - tritaškiais pratrūkęs N.Nedovičius
Eurolygoje paaiškėjo dėl koronaviruso sutrumpėjusio penktojo turo naudingiausieji žaidėjai, o MVP titulas atiteko Atėnų "Panathinaikos" naujokui Nemanjai Nedovičiui.Serbas rungtynėse
Š.Jasikevičius laimėjo pirmąjį "El Clasico" mūšį ir pavijo "Žalgirį"
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai laimėjo "El Clasico" mūšį ir pakilo į trečią Eurolygos turnyrinės lentelės vietą bei pavijo laipteliu aukščiau esančią savo
"Bayern" paslinko "Žalgirį" iš pirmosios turnyrinės lentelės vietos
Miuncheno "Bayern" (4/1) klubas iškovojo ketvirtąją pergalę ir įsitaisė Eurolygos turnyrinės lentelės pirmojoje vietoje dėl geresnio įmestų bei praleistų taškų santykio
R.Kurtinaičiui auklėtinių sugrįžimas į rikiuotę nepadėjo - "Chimki" lieka be pergalių
Maskvos srities "Chimki" (0/5) vyriausiasis treneris Rimas Kurtinaitis pasidžiaugė, kad pagaliau galės žaisti beveik pilna sudėtimi, tačiau tai nepadėjo - jo auklėtiniams nepavyko iškovoti
M.Brazio analizėje – "Žalgirio" gynybos pliusai ir minusai
LKL TV žiūrovų dėmesiui – laida „Ant lentutės“ su Mindaugu Braziu.Praėjusią savaitę šioje rubrikoje buvo gilinamasi į Vilniaus „Ryto“ žaidimo schemas. Vilniečių
"Žalgirį" sutramdęs treneris atsiprašė dėl paskutinio sprendimo ir patikslino žodžius apie sirgalius
„Valencia“ (3/1) pirmoji šio sezono Eurolygoje nukovė Kauno „Žalgirį“ (4/1), ir mojuoti kumščiais po pergalingo mūšio ispanų strategas Jaume Ponsarnau
S.Obradovičius: per daug gerbėme CSKA; D.Itoudis: paleidome savo šansą
Kaip jau rašėme, Eurolygos penktajame ture netikėtumas užfiksuotas Serbijoje, kur nesėkmę patyrė Maskvos CSKA (2/3) klubas. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai po pratęsimo 84:86 (20:18, 23:17,
Schilleris pripažįsta – per pertrauką "Žalgiris" nenumatė visų už kampo laukusių pavojų
Šarvuotas ir visa griaunantis, kuomet pataiko iš toli. Nuogas ir pažeidžiamas, kuomet meta pro šalį. Kauno „Žalgiris“ abu savo veidus parodė tose pačiose rungtynėse,
Siaubingai trečiąjį kėlinį sužaidęs "Žalgiris" patyrė pirmąją nesėkmę Eurolygoje
Nesėkmės skonio iki šio vakaro Eurolygoje nepajutęs vienvaldis Kauno "Žalgiris" (4/1) priėmė penktąjį iššūkį, ir jis buvo nesėkmingas.Martino Shillerio auklėtiniai
Netikėta: CSKA per pratęsimą krito Belgrade
Eurolygos penktajame ture netikėtumas užfiksuotas Serbijoje, kur nesėkmę patyrė Maskvos CSKA (2/3) klubas.Dimitrio Itoudžio auklėtiniai po pratęsimo 84:86 (20:18, 23:17, 8:11, 22:27, 11:13) nusileido
E.Ulanovas neišsiskyrė, o "Fenerbahče" krito Atėnuose
Dar vieną nesėkmę Eurolygoje patyrė Edgaro Ulanovo atstovaujamas Stambulo "Fenerbahče" (2/3) klubas.Igorio Kokoškovo auklėtiniai Graikijoje 68:82 (13:22, 17:15, 26:25, 12:20) nusileido
Žalgiriečiai laimėjo minimaliai, "Ryto" dubleriai krito per pratęsimą (rezultatai)
Ketvirtajame kėlinyje 14 taškų deficitą panaikinusi Kauno „Žalgirio-2“ (2-1) ekipa mače svečiuose 79:78 (23:25, 16:19, 14:21, 26:13) įveikė Palangos „Kuršius“
V.Čeponis: laukia nervų karas, o "Rytas" užkurs pirtį "Žalgiriui"
V.Čeponis: laukia nervų karas, o "Rytas" užkurs pirtį "Žalgiriui" (2)
Septintajame „Betsafe–LKL“ čempionato ture pagaliau įvyks ilgai lauktas mūšis tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“, tačiau anot krepšinio
Į Lekavičių besilygiuojantis Vilys - apie dėjimą per Jomantą bei savo idealus krepšinyje
„Bzz! Pokalbiai” – viena iš daugelio naujų LKL TV rubrikų. Šios laidos metu „Betsafe-LKL“ žaidėjus „CityBee“ automobiliu vežios ir kalbins radijo
Teodosičių aplenkęs Masiulis – Europos taurės turo MVP
22 metų Gytis Masiulis trečiadienį sužaidė karjeros rungtynes, padėjo Panevėžio „Lietkabeliui“ įveikti svečius iš Antverpeno ir tapo Europos taurės turo naudingiausiu žaidėju
Žalgirietis T.Dimša sužaidė geriausią mačą Europos taurėje bei pataikė su sirena
Tomas Dimša sužaidė geriausias savo rungtynes Europos taurės varžybose, o lietuvio atstovaujama Las Palmaso „Gran Canaria“ (3/1) išvykoje 94:76 (33:18, 20:15, 23:27, 18:16)
D.Jacksonas - apie "Žalgirį", greičiausią "Ryto" žaidėją bei geriausią dėjiką
Vilniaus „Ryto“ atakų organizatoriui Demetriusui Jacksonui tai pirmasis sezonas Europoje. Puikią fizinę formą rodantis sostinės klubo įžaidėjas yra vienas pagrindinių „Ryto“ komandos
Schilleris – apie galimą pastiprinimą, nelygias sąlygas dėl sirgalių ir "Valencia" gynybą
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienio vakarą „Žalgirio“ arenoje stos į kovą su „Valencia“ klubu ir bandys iškovoti jau penktąją pergalę
Ž.Urbonas apie KMT ketvirtfinalį: gal šiais metais gausime "Žalgirį"?
Pirmąja Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) ketvirtfinalio dalyve tapo Utenos „Juventus“ ekipa.Uteniškiai į atsakomąsias pirmojo etapo rungtynes žengė neturėdami pranašumo
Permainingose rungtynėse "Pieno žvaigždės" palaužė dzūkus
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (2/4) nutraukė 3 pralaimėjimų seriją „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.14 taškų pranašumą iššvaistę pasvaliečiai
Raumenis pademonstravusi "Juventus" įveikė marijampoliečius
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT) Utenos „Juventus“ komanda įveikė pirmo etapo barjerą.Po lygiosiomis pasibaigusių pirmųjų tarpusavio rungtynių Žydrūno Urbono auklėtiniai
Dainų teste jėgas išbandė V.Šulskis ir I.Vaitkus
Pirmajame „Dainų testo“ epizode susirungus Panevėžio „Lietkabelio“ žaidėjams, eilė atėjo kitos aukštaitijos komandos duetui.Pasivaržyti naujoje LKL TV rubrikoje susėdo
Žmonių mintis skaityti norintis M.Blaževičius prieš G.Shermadinį
„Žalgiris TV“ rubrika #60SecondsWithZalgiris sugrįžta jau trečiajam sezonui – sirgalių mėgstamuose epizoduose žalgiriečiai toliau žaibiškai atsakinės į jiems užduotus
E.Ulanovas: "Ryto" trenerio pasisakymai dar labiau motyvuoja kauniečius
Jau šį savaitgalį „Betsafe-LKL“ čempionate įvyks viena laukiamiausių viso sezono dvikovų. Sostinėje ginklus surems amžinieji priešininkai – Vilniaus „Ryto“
Gražiausi LKL savaitės epizodai - perdavimai pro nugarą
„Betsafe-LKL“ čempionate prabėgus dar vienai savaitei, labiausiai išsiskyrusius rungtynių momentus lygos sirgaliams pristato LKL.lt.Šįkart penketuką atidaro Ignas Lukošius
Įspūdinga "Gargdžų" pergalė, Kumpio ir Rubino šou bei šūviai iš aikštės vidurio
Praėjusią savaitę po kiek daugiau nei 7 mėnesių pertraukos į aikštes grįžo Nacionalinės krepšinio lygos kovos.Pirmąją 2020-2021 metų sezono savaitę trys komandos iškovojo