R.Alijevas atvedė savo komandą į pergalę RKL čempionate (savaitės apžvalga)

Donato Savicko nuotr.
Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygos čempionate buvo sužaistos 28 rungtynės, kuriose tradiciškai buvo užfiksuota nemažai staigmenų, įdomių akcentų ir puikių asmeninių pasirodymų. Tad apie viską iš eilės.

SAVAITĖS RUNGTYNĖS. Centrine savaitės dvikova drąsiai galima vadinti penktadienį vykusią Akmenės r. „Patriots-Cemento“ (7-12) ir Kauno „Atleto“ (15-4) akistatą, kurią po itin atkaklios kovos, pareikalavusios pratęsimo, laimėjo svečiuose žaidusi kauniečių komanda.

Didžiąją rungtynių dalį priekyje buvo aikštės šeimininkų ekipa, tačiau „Atleto“ vyrai neleido varžovams jaustis saugiai ir visąlaik išlaikė kovinį 4-6 taškų atstumą.

Likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes svečiai buvo priekyje (69:66), tačiau tuomet „Patriots-Cemento“ ekipa pelnė net 5 taškus be atsako ir likus žaisti 58 sek. išsiveržė į priekį – 71:69!

Pagrindinio laiko pabaigoje aikštėje vyko tikras chaosas, tačiau pačiu svarbiausiu momentu iniciatyvą į savo rankas paėmė žaidžiantysis „Atleto“ komandos treneris Rolandas Alijevas, kuris smeigė šaltakraujišką dvitaškį ir išplėšė pratęsimą – 71:71.

Papildomų penkių minučių metu savo sąlygas jau diktavo R.Alijevo vedama svečių komanda, kuri nuo pat pirmų minučių išsiveržė į priekį ir neleido varžovams peržengti raudonos linijos.

Likus žaisti 14 sek. po dviejų taiklių Martyno Valters baudų metimų „Patriots-Cemento“ atstovai dar buvo priartėję iki minimumo (81:82).

Tačiau netrukus R.Alijevas baudos metimu padidino svečių pranašumą iki dviejų taškų (83:81), antrą pratęsimą išplėšti galėjęs Antano Bertašiaus metimas skriejo pro šalį, o nuaidėjusi finalinė sirena paskelbė sunkią „Atleto“ pergalę rezultatu 83:81.

PIRMOJI. Po ilgai užsitęsusios nesėkmių serijos pirmą pergalę RKL čempionate pagaliau šventė Marijampolės ŽSM-„Kalstatos“ (1-15) kolektyvas penktadienio vakarą 79:75 palaužęs turnyrinės lentelės kaimynę Šiaulių KA „Saulė“-SG (1-16) ekipą.

Savo aikštėje žaidę marijampoliečiai geriau pradėjo rungtynes (29:22), tačiau antrajame kėlinuke svečiai atsakė ne ką prastesne atkarpa ir įpusėjus dvikovai atsidūrė priekyje (46:44).

Vis tik, po didžiosios pertraukos ŽSM-„Kalstatos“ jaunimas sužaidė dar vieną puikią atkarpą (24:16), po kurios aikštės šeimininkai susigrąžino apčiuopiamą persvarą, kurią išsaugoję iki pat finalinės sirenos šventė ilgai lauktą pergalę.

LENKTYNĖS. Įdomi kova A divizione vyksta ne tik turnyrinės lentelės viršuje, tačiau ir lenktynėse dėl teisės kitame sezone likti RKL elito grupėje.

Šeštadienį vykusioje autsaiderių akistatoje Plungės „Olimpas“ (3-16) nepasigailėjo rikiuotės dugne esančios Lietuvos sporto universiteto (1-18) komandos, šventė triuškinamą pergalę rezultatu 103:85 ir nutraukė net 15 iš eilės pralaimėjimų seriją.

Visgi netrukus plungiškiai sulaukė nelabai malonios žinios iš Klaipėdos, kur LCC tarptautinio universiteto (5-14) komanda netikėtai lengvai rezultatu 101:86 palaužė Panevėžio „Bangenės-Aiveros“ (9-10) atstovus ir išsaugojo 2 taškų atotrūkį nuo „raudonojoje zonoje“ esančios „olimpiečių“ ekipos.

ANT BANGOS. Savaitgalį dvi pergales iš eilės šventė, o tuo pačiu 9 kartą per pastarąsias 10 rungtynių varžovus įveikė pastaruoju metu „ant bangos“ esanti Kauno r. „Omegos“ (12-7) komanda.

Penktadienio vakarą „Omegos“ ekipa rezultatu 72:65 palaužė turnyrinės lentelės kaimynę „Kretingos“ (12-7) komandą, tuo tarpu šeštadienį Kauno r. atstovai kone identišku skirtumu 71:65 įrodė savo pranašumą prieš Akmenės r. „Patriots-Cemento“ atstovus.

Likusias reguliariojo sezono rungtynes „Omegos“ krepšininkai daugiausiai žais su turnyro rikiuotės vidutiniokėmis, tad jei išlaikys panašų žaidimo ritmą, kauniečiai pirmojo etapo pabaigoje veikiausiai finišuos tarp keturių stipriausių RKL komandų.

STEBINA. Pastaruoju metu vis labiau tiek savo, tiek RKL gerbėjus stebina Anykščių KKSC-„Elmio“ (12-7) komanda savaitgalį laimėjusi abejas žaistas rungtynes ir pratęsusi savo pergalių seriją iki keturių iš eilės.

Penktadienio vakarą anykštėnai svečiuose be didesnio vargo 98:63 palaužė Lietuvos kurčiųjų sporto klubo (0-18) komandą, o štai šeštadienį, jau savo aikštėje nepasigailėjo vienų A grupės lyderių Pakruojo „Pakruojo-SC-Lygūmų ŽŪB“ (9-7) krepšininkų įveikdami juos net 19 taškų persvara – 77:58.

Beje, Pakruojo atstovai pastaruoju metu patekę į gilią duobę, nes šeštadienį pralaimėjo jau trečią kartą paeiliui ir ketvirtąjį per pastarąsias penkerias rungtynes.

SEZONO REKORDAI. Savaitgalį ir vieneriose pirmadienį vykusiose turo rungtynėse buvo pasiekti trys nauji šio sezono RKL rekordai.

Pirmadienio vakarą LSU atstovas Rokas Miškinis blokavo 6 varžovų metimus, penktadienį Kaišiadorių „Savingės“ (10-8) ekipa atliko net 42 rezultatyvius perdavimus, o šeštadienį „Užpalių“ ekipa išprovokavo daugiausiai (33) varžovų pražangų.

SAVAITĖS MVP. Naudingiausio savaitės žaidėjo titulą šią savaitę gauna „Užpalių“ garbę ginantis Ernestas Leipus, kuris per dvejas savaitgalio rungtynes vidutiniškai pelnė po 30,5 taško, atkovojo po 12 atšokusių kamuolių, atliko po 2 rezultatyvius perdavimus ir rinko po 43 naudingumo balus.

RKL paskelbė perspektyviausių krepšininkų dešimtuką
Šešioliktąjį sezoną skaičiuojančioje Regionų krepšinio lygoje („TOPsport–RKL“) niekuomet netrūko ateities krepšinio žvaigždžių. Trečiajame pagal
RKL paskelbto komandų reitingo viršūnėje - Raseinių klubas
Sulig praėjusiu savaitgaliu TOPsport-Regionų krepšinio lygoje finišavo 2020 metų kovos. Dažniausiai šventinis laikotarpis simbolizuodavo čempionato pusiaukelę, tad komandos bei
RKL - sėkmingas Slaninos sūnaus žaidimas ir paskutinių sekundžių asai iš Vilniaus
Regionų krepšinio lygoje („TOPsport–RKL“) savaitgalį sužaista dar 13 susitikimų. Dvi itin dramatiškas pergales iškovojo A diviziono lyderė Vilniaus „Rivile“
RKL: rekordų bei techninių pražangų lietus ir buvusių LKL žaidėjų akistata
Regionų krepšinio lygoje („TOPsport–RKL“) savaitgalį sužaista 10 rungtynių. Kretingos „Kretinga“ (7/1) pasiekė dvi puikiais pergales – į lygos batalijas
"Žalgirio" pamaina tiesiog sumindė "Ryto" jaunimą (rezultatai, apžvalga)
Pirmąjį kalendorinės žiemos savaitgalį Regionų krepšinio lygoje („TOPsport–RKL“) sužaista 14 rungtynių. Centrinėse savaitės rungtynėse Kaune susitiko „Žalgirio-3“
RKL savaitė: 47 studento naudingumo balai ir Jurbarko "Rockets"
Regionų krepšinio lygoje („TOPsport–RKL“) savaitgalį sužaista 14 rungtynių. Vienvaldžiai čempionato lyderiai Biržų KKSC (7/1) pratęsė savo pergalių seriją iki 7, išvykoje
R.Alijevą Molėtų klube pakeis "Žalgirio" sistemoje dirbęs treneris
Molėtų „Ežerūnas-Atletas“ išsirinko naują vyriausiąjį trenerį, kuriuo tapo Remigijus Bardauskas.Laikinuoju vyr. treneriu buvęs Aidas Kuzminskas lieka komandoje ir užims R.
"TOPsport–RKL" savaitgalis: kylantis Vilniaus klubas ir stebinantys "Biržai"
Regionų krepšinio lygoje („TOPsport–RKL“) pasibaigė ketvirtojo savaitgalio kovos. Net 6 iš 10 rungtynių baigėsi 6 ir mažesniais taškų skirtumais, o 2 iš
R.Alijevas paliko nesėkmingai startavusio Molėtų klubo vairą
Rolandas Alijevas baigė darbą Molėtų „Ežerūno-Atleto“ komandos vyr. trenerio pareigose. Sprendimas buvo priimtas abipusiu sutarimu, savo feisbuko profilyje skelbia Molėtų klubas.2018-2019
RKL savaitgalis: pergalė po beveik 2 metų pertraukos ir įspūdingas sugrįžimas
Ilgąjį Vėlinių savaitgalį Regionų krepšinio lygoje („TOPsport–RKL“) sužaistos 9 rungtynės. Intriguojantis susitikimas vyko Vilniuje, kur namuose rungtyniavusi „Rivile“
RKL sezono naujovės: LKL dublerinių komandų gausa ir finalo ketvertas
Pristatyti naujojo Malsena-Regionų krepšinio lygos (RKL) sezono kontūrai. Trečiajame pagal pajėgumą Lietuvos krepšinio divizione 2020–2021 m. dalyvaus 35 klubai. A divizione tradiciškai
Patirties ant pečių nenešiosi: vasaros lygoje triumfavo vyriausia komanda
40-mečiai Darjušas ir Kšyštofas Lavrinovičiai, 38-erių Simas Jasaitis, 35-erių Rolandas Alijevas ir visa „Arotena Oaks“ komanda laimėjo pirmosios „Bucket“
LKF posėdyje patvirtinta LKL, NKL, RKL bei moterų lygų trenerių licencijavimo sistema
Palangoje penktadienį vyko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vykdomojo komiteto posėdis, kurio metu buvo patvirtinti jaunųjų žaidėjų registracijų terminai, krepšinio trenerių
Tragedija Plungėje: žuvo ilgametis "Olimpo" žaidėjas
Trečiadienio rytą Regionų krepšinio lygoje (RKL) rungtyniaujantį Plungės „Olimpo“ klubą pasiekė tragiška žinia – žuvo ilgametis komandos žaidėjas Gediminas Jakštas.Šią
Broliai Lavrinovičiai bei Jucikai, Jasaitis ir Alijevas - dar vienoje Vasaros lygos komandoje
Šeštadienį pristatyta ketvirtoji vasarą Kėdainiuose vyksiančios „Bucket Summer League“ lygos komandos sudėtis, kurią puošia didelę patirtį sukaupusių krepšininkų
Ilgiausiai Lietuvoje laukusi RKL taip pat paskelbė apie sezono nutraukimą
2020 m. gegužės 4 dieną Regionų krepšinio lygos Vykdomojo komiteto susirinkimo pratęsimo metu buvo nuspręsta nerizikuoti organizuojant Visuotinę Konferenciją ir toliau laikytis būtiniausių
"Antanas Maladiec":  "Raseiniai" sužavėjo entuziazmu ir naujam klubui nebūdinga branda (interviu)
"Antanas Maladiec": "Raseiniai" sužavėjo entuziazmu ir naujam klubui nebūdinga branda (interviu)
Regionų krepšinio lygoje rungtyniaujanti „Raseinių“ komanda aštuntfinalio serijoje 3:1 nugalėjo Kauno technologijos universiteto jaunimą ir pateko tarp aštuonių stipriausių
RKL čempionatas stabdomas mažiausiai iki balandžio pradžios
Reaguodama į Lietuvos ir pasaulio sporto pasaulyje vykstančius įvykius ir korona viruso plitimą Malsena-Regionų krepšinio lyga (RKL) nuo šiandien, kovo 13 d. stabdo čempionatą.Visos
RKL savaitgalis: pergalė 78 taškų skirtumu bei užsitikrintos pirmosios vietos
Šią savaitę Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) buvo sužaistos 31 rungtynės, po kurių paaiškėjo stipriausia pirmojo etapo A diviziono ekipa ir B diviziono grupių nugalėtojos.
RKL čempionate - įspūdinga 5 pratęsimų drama (turo apžvalga)
Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) ilsėjosi didžioji dauguma A diviziono komandų, tad buvo sužaista vos 13 rungtynių. Tačiau ir jų pilnai pakako tam, kad praėjusį turą
RKL apžvalga: intriguojanti lyderių akistata ir galingi asmeniniai pasirodymai
Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) buvo sužaistos 27 rungtynės, sulig kuriomis ne tik pasibaigė 2019-ųjų kovos, bet ir A divizione buvo pasiekta reguliariojo sezono pusiaukelė.
RKL apžvalga: lyderių vargai, sezono rekordai ir savaitės MVP
Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) įvyko 32 rungtynės, kuriose nestigo įdomių momentų ir (ne)tikėtų rezultatų, o visus įdomiausius akcentus paminėsime tradicinėje ir
RKL apžvalga: padarytos išvados, triuškinamos pergalės ir (ne)įtikėtini išsigelbėjimai
Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje buvo sužaista 30 rungtynių, kuriose buvo visko: kvapą gniaužiančių dramų, triuškinamų pergalių ir netikėtų rezultatų. Tad apie viską
Įspūdinga: "Žalgirio" jaunimas sutalžė varžovus 96 taškų skirtumu
Kauno „Žalgirio“ antroji dublerių komanda („Žalgiris-3“) įspūdingai atsidarė pergalių sąskaitą Regionų krepšinio lygoje. Kauno klubo jaunimas pasiekė pergalę
RKL starte - įspūdinga atidarymo dvikova, trijų pratęsimų trileris ir du metus laukta pergalė
Penktadienio vakarą pakilo jubiliejinio, penkioliktojo Malsena-Regionų krepšinio lygos (RKL) čempionato uždanga ir jau pirmąjį savaitgalį buvo sužaistos net 25 rungtynės. Nuobodu tikrai