R.Giedraitis su ALBA sėkmingai debiutavo Eurolygoje

euroleague.net
Rokas Giedraitis su Berlyno ALBA (1/0) klubu pergalingai debiutavo pajėgiausiame Senojo žemyno turnyre Eurolygoje.

Vokietijos vicečempionai namie be didesnių problemų 85:65 (24:18, 23:13, 20:19, 18:15) nugalėjo kitą Eurolygos debiutantę Sankt Peterburo "Zenit" (0/1).

R.Giedraitis savo pirmajame mače Eurolygoje žaidė solidžiai. Lietuvis per 25 minutes pelnė 7 taškus (2/5 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas bei surinko 14 naudingumo balų.

Atkakli kova taškas į tašką šiame susitikime vyko tik pirmąsias 7 minutes. ALBA krepšininkams spurtavus kėlinio pabaigoje ir išsiveržus į priekį 22:15, skirtumas ėmė augti kaip ant mielių.

Puikų antrąjį ketvirtį sužaidę aikštės šeimininkai prieš antrą rungtynių pusę jau turėjo dviženklę persvarą - 47:31.

Po pertraukos aikštėje ir toliau šeimininkavo berlyniečiai ir savo sugrįžimą į naujo formato Eurolygą pažymėjo gražia pergale.

ALBA: L.Nnoko (7/7 dvit., 7 atk. kam.) - 16, M.Erikssonas (4/7 trit.) - 15, T.Cavanaugh (6 atk. kam.) - 11, N.Giffey - 10, R.Giedraitis - 9.

"Zenit": W.Thomasas (8 atk. kam.) - 14, T.Abromaitis - 12, J.Hollinsas - 9, A.Renfroe ir M.Ponitka po 7 taškus.

Vokietijos čempionai po pertraukos palaužė Eurolygos debiutantus
Voikietijos čempionas Miuncheno "Bayern" (5/8) klubas nutraukė trijų nesėkmių Eurolygoje seriją.Dejano Radonjičiaus auklėtiniai namie po permainingos kovos 77:69 (14:15, 23:20, 24:15,
K.Kemzūros auklėtiniai neturėjo jokių šansų Madride
Dar vieną pralaimėjimą Eurolygos reguliariajame sezone patyrė Kęstučio Kemzūros ir Donaldo Kairio treniruojama Pirėjo "Olympiacos" (5/8) komanda.Graikai svečiuose turėjo 77:93 (10:21,
N.Stausko ir T.Šengelijos duetas nukalė pergalę baskams
Vitorijos "Baskonia" (6/7) ekipai pavyko apkarpyti po trijų pergalių iš eilės išaugusius Belgrado "Crvena Zvezda" (5/8) krepšininkų sparnus.Baskai nesvetingoje
R.Kurtinaičio auklėtiniai iš nesėkmių ruožo išsikapstė nukaudami R.Giedraičio klubą
Iš nesėkmių ruožo Eurolygoje išsikapstė keturių pralaimėjimų seriją nutraukę Rimo Kurtinaičio auklėtiniai.Maskvos srities "Chimki" (7/6) klubas namie 104:87 (23:32, 31:19,
R.Kurtinaičio auklėtiniai itin rezultatyviame mače palaužė Eurolygos debiutantus
VTB Vieningoje lygoje pirmadienį įvyko dviejų Eurolygoje dalyvaujančių Rusijos komandų akistata.Rimo Kurinaičio treniruojami Maskvos srities "Chimki" (10/0) krepšininkai išvykoje
R.Giedraičio ekipa iškovojo sunkią pergalę Vokietijos lygoje
Sunkią pergalę Vokietijos pirmenybėse iškovojo Roko Giedraičio atstovaujamas Berlyno ALBA (8/2) klubas.Šalies vicečempionai išvykoje tik po atkaklios kovos 82:78 (21:9, 24:25,
Kaune nepritapęs A.Perezas atsidūrė "Maccabi" radare
Kauno "Žalgirio" komandoje savo vietos taip ir neatradęs bei lapkritį su Lietuvos čempionų klubu atsisveikinęs meksikietis Alexas Perezas atsidūrė kito Eurolygos kubo akiratyje.Užsienio
Eurolygos Top 10 - J.Landale'o ir R.Giedraičio dėjimai bei žudikiškas metimas į "Žalgirio" krepšį
Eurolyga paskelbė 12-ojo turo gražiausių epizodų dešimtuką, kuriame netrūko ir lietuviškų akcentų.Aštuntą vietą užėmė vieno Berlyno ALBA komandos lydrių Roko Giedraičio
Rezultatyviausiai žaidusio R.Giedraičio klubas Stambule po pratęsimo nusileido "Fenerbahče"
Rezultatyviausiai savo komandoje žaidusio Roko Giedraičio atstovaujamam Berlyno ALBA (4/8) klubui Eurolygoje nepavyko iškovoti antros pergalės paeiliui.Vokietijos vicečempionai Turkijoje tik
"Zenit" palaužė ASVEL krepšininkus ir pavijo 'Žalgirį"
Eyrolygos debitantė Sankt Peterburgo "Zenit" (3/9) komanda iškovojo trečią pergalę ir pavijo Kauno "Žalgirį" (3/9).Rusijos klubas savo gerbėjų akivaizdoje po atkaklios
"Žalgirio" sirgalių numylėtinis M.Popovičius dirbs "Zenit", dėl J.Plazos pasitraukimo gali būti gandas
2006-2008 bei 2011-2013 metais Kauno "Žalgirio" marškinėlius vilkėjęs ir sirgalių numylėtiniu tapęs Marko Popovičius baigė krepšininko karjerą bei imsis administracinio
J.Plazą "Zenit" klube greičiausiai pakeis S.Pianigiani
Kaip jau rašėme, antradienį Eurolygos debiutantė Sankt Peterburgo "Zenit" komanda VTB Vieningoje lygoje savo gerbėjų akivaizdoje 80:86 nusileido Kazio Maksvyčio treniruojamai Permės
Sensacija VTB lygoje: K.Maksvyčio auklėtiniai išvykoje nukovė Eurolygos klubą
Sensaciją VTB Vieningoje lygoje pateikė Kazio Maksvyčio treniruojamas Permės "Parma" (3/6) klubas su Adu Juškevičiumi ir Eigirdu Žukausku.Vieni autsaiderių permiečiai išvykoje
Užtikrintai pirmavęs "Real" įveikė buvusio žaidėjo vedamus autsaiderius
Buvęs Madrido "Real" (8/3) klubo žaidėjas Gustavo Ayonas kėlė daugiausiai problemų ekipai su kuria prieš kelis metus tapo Eurolygos čempionu, tačiau meksikiečio indėlio Eurolygos
ALBA trenerį nustebino "Žalgirio" taiklumas, žiniasklaida išskyrė - tai nebūdinga Lietuvos klubams
Penktą iš eilės pralaimėjimą Kauno „Žalgiriui“ įteikusios Berlyno ALBA strategas negalėjo patikėti, kad Lietuvos čempionai taip prastai metė nuo trijų taškų linijos,
Tragiškai tritaškius pataikęs "Žalgiris" Berlyne patyrė penktą nesėkmę paeiliui
Kauno "Žalgiris" (3/8) krito į gilią duobę ir Eurolygoje patyrė net penktą nesėkmę iš eilės.Tragiškai iš toli atakavę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai
R.Pitino sugrįžimą "Panathinaikos" pažymėjo nušluodama baskus
Atėnų "Panathinaikos" (7/4) pratęsė pergalių seriją Eurolygoje prie vairo stojus naujajam vyriausiajam treneriui Rickui Pitino.Pakiliai žaidę Graikijos čempionai JAV specialisto
Berlyne atsiskleidusio R.Giedraičio žvilgsnis krypsta į NBA
Šį sezoną Eurolygoje be Kauno „Žalgirio“ yra dar keturi klubai, turintys krepšininkų ar trenerių iš Lietuvos. Vienas tokių – Berlyno ALBA su Roku Giedraičiu,
Su "Žalgiriu" ateitį susiejęs T.Walkupas: esu labiau nei laimingas
Kauno „Žalgirio“ klubas, dar neįpusėjus 2019–2020 m. sezonui, žengė svarbų žingsnį – susitarė dėl kontrakto pratęsimo su antrus metus komandoje rungtyniaujančiu amerikiečiu
"Žalgiris" bandys įveikti prastai besiginančią, bet solidžiai puolančią ALBA ekipą
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai šiandien bandys nutraukti keturių iš eilės nesėkmių seriją Eurolygoje. Žalgiriečiai išvykoje galynėsis su Berlyno ALBA, kurios
Š.Jasikevičius Berlyne versis be M.Grigonio
Kauno „Žalgiris“ ketvirtadienį Eurolygos 11-ame ture Berlyne akistatoje su Roko Giedraičio atstovaujama ALBA sieks nutraukti keturių iš eilės nesėkmių seriją.„Žalgiris“
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" ALBA su R.Giedraičiu sunkiai įveikė autsaiderius
Prieš dvikovą Eurolygoje su Kauno "Žalgiriu" Rokas Giedraitis sužaidė viena prasčiausių sezono rungtynių, o jo atstovaujamas Berlyno ALBA (7/2) klubas Vokietijos pirmenybėse sunkiai
Arti dvigubo dublio buvęs R.Giedraitis - vienas ALBA pergalės kalvių
Rokui Giedraičiui mažai trūko iki dvigubo dublio, o jo atstovaujamas Berlyno ALBA (6/2) klubas iškovojo pergalę Vokietijos pirmenybėse.Šalies vicečempionai namie 90:77 (29:23, 13:21,
Baskai namie susitvarkė su antru Rusijos klubu per savaitę
Vitorijos "Baskonia" (5/5) krepšininkai šią Eurolygos savaitę nukovė dvi Rusijos komandas ir abi - 10 taškų skirtumu.Penktadienį Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai
Prasčiausias rungtynes sužaidęs R.Giedraitis su pergale sveikino K.Kemzūrą
Rokas Giedraitis sužaidė prasčiausią sezono mačą Eurolygoje, o Berlyno ALBA (3/7) nepasinaudojo galimybe pratęsti pergalių seriją iki trijų.Vokiečiai namuose nesustabdę Kęstučio Kemzūros
"Barcelonos" užmojis - nusitaikė į "Blazers" atleistą Pau Gasolį
Vasarą Europos krepšinio rinką sudrebinusi ne vienu įspūdingu pirkiniu, tarp kurių – ir iš NBA sugrįžęs Nikola Mirotičius, „Barcelona“ apsukų mažinti neketina. Kaip
Graikų žiniasklaida: savo tvirtovėje įveiktas Šaras, nemaloni užuomina L.Lekavičiui ir priekaištas teisėjams
Po pergalės minimalia persvara Kaune graikai negaili komplimentų laikinajam Atėnų „Panathinaikos“ treneriui Giorgui Vovorui ir pažymi, kad pabaigoje teisėjai per plauką nepavogė iš
S.Llullas nominuotas balsavimui Eurolygos dešimtmečio komandos rinkimuose
Eurolyga surengs balsavimą renkant geriausius turnyro dešimtmečio simbolinę komandą.Sirgaliai, žaidėjai, treneriai bei žiniasklaidos atstovai rinks 2010-2020 metų geriausius krepšininkus.Viso