R.Jokubaičio dvigubo dublio pergalei nepakako, "Ryto" dubleriai laimėjo triuškinančiai (rezultatai)

Rokas Jokubaitis, D.Lukštos nuotr.
Jonavos „Sintek-Jonava“ (8-17) klubas iškovojo aštuntąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate. Jonaviečiai namuose 84:75 (13:20, 22:14, 21:11, 28:30) įveikė Kauno „Žalgirio-2“ (10-15) ekipą.

Svečiai iš Kauno geriau pradėjo rungtynes bei po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 7 taškais (20:13). Jonaviečiai ėmė vytis varžovus ir jau antrojo kėlinio viduryje pirmavo (26:24). Netrukus po Jaleno Bradley tritaškio „Sintek-Jonava“ buvo priekyje 5 taškais (31:26). Nors jaunieji žalgiriečiai priartėjo, po pirmosios mačo dalies pirmavo Rimanto Grigo auklėtiniai (35:34).

Po didžiosios pertraukos Jonavos klubas surengė spurtą 9:0 ir nutolo (44:34). Per kitas beveik penkias minutes jonaviečiai pelnė tik tris taškus, tačiau kauniečiai priartėjo nežymiai (41:47). Ketvirčio pabaigoje „Sintek-Jonava“ susigrąžino dviženklį pranašumą (56:45).

Toliau fantastiškai rungtyniavę Augustinas Jankaitis ir Martynas Linkevičius padėjo „Sintek-Jonavai“ susikrauti dviženklį pranašumą (63:49). Rankų nenuleidę žalgiriečiai bandė priartėti (71:77), tačiau šeimininkams pergalę įtvirtino taškus rinkęs M. Linkevičius (84:75).

„Sintek-Jonava“: Augustinas Jankaitis 21, Martynas Linkevičius 20 (15 atk. kam., 7 rez. perd.), Jalenas Bradley 13, Martynas Pacevičius 11, Rytis Juknevičius 10.

„Žalgiris-2“: Rokas Jokubaitis (12 rez. perd.) ir Marius Valinskas po 15, Lukas Uleckas 12 (4/14 metimai), Erikas Venskus 9 (9 atk. kam.), Laurynas Vaištaras 8.

Puikiai trečiąjį kėlinį sužaidęs „Perlas“ sutriuškino „Delikatesą“

Vilniaus „Perlas“ (14-11) NKL čempionate namuose 106:74 (27:17, 22:23, 27:9, 30:25) sutriuškino Joniškio „Delikatesą“ (15-10).

Šeimininkų pergalę lėmė puikiai sužaistas trečiasis kėlinys, kurį „Perlo“ krepšininkai laimėjo 27:9 bei įgijo triuškinamą persvarą (76:49).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Einaras Tubutis, kuris per 17 minučių spėjo pelnyti 15 taškų (3/3 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Svečių gretose naudingiausiai rungtyniavo ekipos kapitonas Rytis Biliartas. Aukštaūgis per 25 minutes pelnė 18 taškų (8/16 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

„Perlas“: Einaras Tubutis 15 (24 naud. bal.), Marekas Blaževičius 13, Karolis Giedraitis 12 (7 rez. perd.), Ąžuolas Tubelis 11.

„Delikatesas“: Rytis Biliartas 18 (6 rez. perd.), Andrius Globys 17, Giedrius Stankevičius 12 (5 kl.).

„Neptūnas-Akvaservis“ patyrė skaudžią nesėkmę Telšiuose

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (14-11) patyrė skaudų pralaimėjimą Telšiuose. Tomo Gaidamavičiaus kariaunos nesėkmę paženklino košmariškas antrasis kėlinys, kurio metu buvo pelnyti vos 6 taškai. Atsitiesti nesugebėję klaipėdiečiai 64:88 (21:19, 6:26, 20:22, 17:21) pripažino „Telšių“ (16-9) krepšininkų pranašumą.

Dvikovos lūžis įvyko antrajame ketvirtyje, kuris susiklostė tragiškai. Po pirmojo kėlinio „Neptūnas-Akvaservis“ turėjo 2 taškų persvarą (21:19), tačiau per antrąjį ketvirtį iš viso pelnė vos 6 taškus bei pataikė vos 1 metimą iš žaidimo, kurio autorius buvo veteranas Vytautas Šarakauskas.

Į ilgąją pertrauką „Neptūnas-Akvaservis“ nusinešė 18 taškų deficitą (27:45), kurio nebesugebėjo sumažinti. Nors klaipėdiečiai lengviau atrasdavo kelią link varžovų krepšio, tačiau jiems sunkiai sekėsi sulaikyti įsibėgėjusius telšiškius. Finalinė dvikovos sirena skelbė „Telšių“ pergalę – 64:88.

Klaipėdos ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Erikas Kubilius, per 22 minutes pelnęs 15 taškų. Pastarąjį kartą puolėjas taip rezultatyviai žaidė lapkričio 17-ąją, kuomet į Palangos „Kuršių“ krepšį įmetė 17 taškų.

Telšių klubo gretose 20 taškų (8/10 dvit.) įmetė Mindaugas Norkus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Erikas Kubilius 15, Nojus Mineikis 10 (2/4 trit.), Herkus Kumpys ir Tadas Pažėra po 8, Vytautas Šarakauskas ir Klaidas Metrikis – po 7.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 20 (8/10 dvit.), Tomas Rimša 15, Vilius Pocius 12, Ernestas Bružas 11.

Galingai startavusi „Sūduva-Mantinga“ vos neatidavė pergalės „Ereliams“

Nuo pat dvikovos pradžios dominavusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (20-5) sugrįžo į pergalių kelią Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Ryčio Vaišvilos auklėtiniai iššvaistė turėtą 20-ies taškų persvarą, tačiau Mažeikiuose 68:65 (18:8, 20:19, 17:19, 13:19) įveikė vietos „Erelius“ (8-17).

Galingai startavę marijampoliečiai dviženklę persvarą įgijo besibaigiant pirmajam kėliniui (18:8), o antrojo ketvirčio viduryje jau buvo priekyje net 34:14.

„Ereliai“ į kovą pakilo ketvirtajame kėlinyje, kai sumažinę atsilikimą iki vienženklio skaičiaus dar surinko penkis taškus be atsako ir priartėjo vos per keturis taškus – 51:55.

Tokia pat atkarpa paskui atsakę marijampoliečiai vėl buvo atitrūkę per 10 taškų (64:54), bet tuomet Haroldas Saprykinas susmeigė du tritaškius, Quintonas Campbellas įkrovė iš viršaus ir mažeikiškiai toliau kvėpavo varžovams į nugaras – 62:66.

Likus žaisti 20 sekundžių, H. Saprykinas dar kartą pataikė iš toli ir komandas teskyrė taškas – 65:66. Paskui tas pats H. Saprykinas, stabdydamas Žygimantą Šimonį, užsidirbo nesportinę pražangą. Ž. Šimonis pridėjo du taškus, paskutinėje atakoje H. Saprykinas prametė iš tritaškio zonos ir svečiuose triumfavo Marijampolės ekipa – 68:65.

H. Saprykinas per 31 minutę pelnė 18 taškų (0/5 dvitaškiai, 5/11 tritaškiai, 3/3 baudos).

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas 18 (5/11 trit.), Quintonas Campbellas 14 (10 atk. kam.), Lavellas Boydas 11 (6 rez. perd.).

„Sūduva-Mantinga“: Ernestas Ežerskis 16 (4 kld.), Žygimantas Šimonis 13 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), Aurimas Urbonas 11.

Simono Serapino traukiama Gargždų komanda palaužė KTU

Antrąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojo Gargždų SC (13-13) komanda, kuri šįkart svečiuose 84:69 (18:20, 20:17, 24:17, 22:15) įveikė Kauno KTU (4-21) krepšininkus.

Simono Serapino treniruojami ir vedami gargždiškiai į priekį šovė po ilgosios pertraukos, kai antrąją rungtynių pusę laimėjo 46:32 ir susikrovė pergalingą pranašumą.

Gargždų komandai negalėjo padėti vienas lyderių Vaidotas Pečiukas. Tuo metu KTU ekipoje nežaidė rezultatyviausias komandos krepšininkas Matas Ragauskas.

Gargždų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Simonas Serapinas. Jis per 26 minutes pelnė 21 tašką (4/5 dvit., 3/7 trit., 4/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

KTU: Karolis Sapiega 15 (9 atk. kam.), Matas Edgaras Staniukaitis 13, Redas Jakubauskas 11, Adomas Sidarevičius 10.

Gargždų SC: Simonas Serapinas 21 (7/12 metimai, 4/4 baudos), Laurynas Lučinskas 15 (7/7 baudos, 6 atk. kam., 21 naud. bal.). Tadas Poška 12 (7 atk. kam.), Arvydas Kačinas 9.

„Vytis“ neturėjo vargo Tauragėje

Vieni NKL čempionato lyderių Šakių „Vyčio“ (18-7) krepšininkai išvykoje 109:80 (31:20, 26:26, 25:22, 27:12) sutriuškino Tauragės krepšinio klubą (11-15).

Svečiai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (31:20), o ketvirtajame kėlinyje surengė galingą spurtą 18:0 ir iškovojo triuškinamą pergalę (109:80).

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidė neseniai klubą papildęs Lukas Grabauskas, kuris per 24 minutes pelnė 24 taškus (3/8 dvit., 3/4 trit., 9/11 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 varžovų pražangas ir surinko 30 naudingumo balų.

Šeimininkų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Mindaugas Stašys, kuris per 26 minutes pelnė 18 taškų (6/10 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

Tauragės krepšinio klubas: Mindaugas Stašys 18 (5 rez. perd., 23 naud. bal.), Paulius Morkeliūnas 14, Raidas Nacius, Tadas Sebežiovas ir Deividas Keburys po 10.

„Vytis“: Lukas Grabauskas 24 (8 išpr. praž., 30 naud. bal.), Paulius Beliavičius 21, Šarūnas Vingelis 12, Karolis Brusokas 11, Marijus Užupis ir Erikas Jakštys po 10.

„Palangos Kuršiai“ užtikrintai įveikė „Ežerūną“

„Palangos Kuršiai“ (17-8) savo aikštėje 82:66 (13:22, 19:13, 26:15, 24:16) įveikė Molėtų „Ežerūną“ (9-17) ir įsitvirtino trečioje NKL turnyrinės lentelės vietoje.

Šeimininkai po pirmojo kėlinio turėjo 9 taškų deficitą, tačiau antrajame kėlinyje prisivijo varžovus (32:35), o po ilgosios pertraukos perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas.

Trečiąjį rungtynių ketvirtį palangiškiai pradėjo spurtu 16:0 (48:35) ir užtikrintai laimėjo rungtynes (82:66).

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė ekipos kapitonas Aidas Viskontas, kuris per 33 minutes pelnė 11 taškų (1/3 dvit., 3/3 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Svečių ekipoje rezultatyviausiai žaidė Arnas Beručka, pelnęs 17 taškų (4/8 dvit., 1/3 trit., 6/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo 7 kartus ir surinko 18 naudingumo balų.

„Palangos Kuršiai“: Grantas Vasiliauskas 17, Jalen Riley 16 (1/9 trit., 5 rez. perd.), Taurantas Tamošiūnas 14, Aurimas Majauskas 13, Aidas Viskontas 11 (7 rez. perd., 21 naud. bal.).

„Ežerūnas“: Arnas Beručka 17 (7 rez. perd., 7 kld.), Remigijus Sugintas 12, Ignas Lukošius 10.

Legionierių tempiama „Šilutė“ krito prieš „Cmoki-2“

Aidienas Davisas-Howardas ir Byronas Sanfordas pelnė kiek daugiau nei pusę „Šilutės“ (12-15) taškų, tačiau jų indėlis neišgelbėjo Laimono Eglinsko vadovaujamo klubo dvikovoje su Minsko „Cmoki-2“ (16-11). Lietuvos komanda savo aikštėje pralaimėjo 86:90 (24:26, 25:16, 21:20, 20:24).

A. Davisas-Howardas nuo savęs pridėjo 24 taškus (5/9 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 2/2 baudos), tuo metu B. Sanfordas pelnė 20 taškų (5/10 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 7/11 baudos). Pastarasis taip pat dar atkovojo ir perėmė po 6 kamuolius ir išdalijo 5 rezultatyvius perdavimus.

Baltarusių gretose žibėjo Maksimas Liutyčius, per 31 minutę įmetęs 18 taškų (7/10 dvitaškiai, 4/4 baudos), atkovojęs 9 kamuolius ir įsirašęs 32 taškus.

Iki mačo pabaigos likus 1 minutei ir 40 sekundžių, po trečios B. Sanfordo taiklios baudos paeiliui „Šilutė“ buvo sumažinusi savo atsilikimą iki minimalaus – 80:81, o po šio legionieriaus pataikyto tritaškio šeimininkai netgi pirmavo 83:82.

Kitoje atakoje M. Liutyčius atsakė dviem taškais, B. Sanfordas prametė dvitaškį, Kirylas Chumakou atkovojo kamuolį puolime ir leido „Cmoki-2“ jaustis ramiai – 86:80. Minsko klubo pergalę galiausiai įtvirtino dvi taiklios Ivano Aladkos baudos – 90:84.

„Šilutė“: Aidienas Davisas-Howardas 24, Byronas Sanfordas 20 (6 atk. kam., 6 per. kam.), Evaldas Džiaugys 16.

„Cmoki-2“: Ivanas Aladka 24 (13/14 baudos), Maksimas Liutyčius (9 atk. kam.) ir Andrejus Rahosenka – po 18, Yauheni Beliankou 13, Kirylas Chumakou 10 (7 atk. kam., 6 rez. perd.).

NKL čempionų gretose - dar du naujokai
NKL čempionė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ toliu tęsia komplektacijos darbus. Ši kartą pranešama apie dar du naujokus: Joną Zaką (21 m., 192 cm) ir Julių Liesį (19
Mažeikių klubo gretas papildė trys naujokai - lietuvis ir du baltarusiai
Mažeikių „Ereliai“ pradeda komandos komplektavimo darbus. Mažeikiškių spalvas Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) nuo kito sezono gins 21-erių 190 cm ūgio Augustinas Venckus
"Šilutė" išsaugojo įžaidėją ir prisiviliojo Londone žaidusį puolėją
„Šilutės“ komanda pradėjo komplektuoti komandą 2019-2020 metų sezonui. Šilutiškiai pratęsė sutartį dar vieneriems metams su įžaidėju Andriumi Gaidžiu. Krepšininkui
P.Šakinis stoja prie NKL čempionų vairo
Nacionalinės krepšinio lygos čempionų Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ vairą perima Povilas Šakinis.Jis pakeitė Marijampolės klubą ant nugalėtojų pakylos atvedusį
"Žalgirio" jaunimui nepavyko trinktelėti durimis Eurolygos turnyre
Vitorijoe vykstančiame Eurolygos jaunimo (U 18) turnyre Kauno "Žalgirio" dubleriai pralaimėjo dvi pirmąsias rungtynes paskutinėmis sekundėmis, tad paskutinis šeštadienio mačas
Apmaudu: visas rungtynes pirmavę žalgiriečiai krito paskutinėmis sekundėmis
Apmaudžią nesėkmę Vitorijoje vykstančiame Eurolygos jaunimo (U 18) turnyre turnyre patyrė Kauno "Žalgirio" dubleriai.Visas rungtynes pirmavę Manto Šerniaus auklėtiniai paskutinėmis
Per vėlai nubudę žalgiriečiai nesėkme pradėjo Eurolygos jaunimo turnyrą
Per vėlai nubudę Kauno "Žalgirio" dubleriai nesėkme pradėjo Vitorijoje vykstantį Eurolygos jaunimo turnyrą.Įspūdingai ketvirtajame kėlinyje spurtavę Manto Šerniaus auklėtiniai
NKL pristatė įspūdingą finalo ketverto vaizdo klipą
Praėjusį savaitgalį Jonavoje įvyko Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo ketverto varžybos.Čempione tapo Šakių "Vytį" palaužusi Marijampolės "Sūduva-Mantinga",
Labiausiai patobulėjęs NKL krepšininkas E.Džiaugys tikisi persikelti į LKL
„Šilutės“ puolėjas Evaldas Džiaugys praėjusį savaitgalį buvo išrinktas labiausiai patobulėjusiu NKL krepšininku, tačiau tokiu asmeniniu įvertinimu jis šį
NKL žvaigždžių spėlionė: geriausiai sekėsi G.Petrauskui, V.Čeponis vienintelis atspėjo čempioną
Prieš prasidedant Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) atkrintamųjų kovoms, krepšinio ir pramogų atstovai spėliojo šių varžybų eigą, o tarp jų geriausiai pasirodė Pasvalio
"Sūduva-Mantinga" trečią kartą tapo NKL čempione
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ NKL ketvirtfinalyje buvo ant bedugnės krašto, bet po to laimėjo penkerias rungtynes, visas lyg finalus, ir iškovojo Nacionalinės krepšinio
NKL finalo ketverto MVP A.Urbonas: švęsime tikrai stipriai
Aurimas Urbonas po sėkmingo komandos draugo metimo ketvirtajame kėlinyje įtempė bicepsus ir suriaumojo iš džiaugsmo – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ nužygiavo iki Nacionalinės
"Vyčio" treneris E.Kučiauskas: visas rungtynes kūrėmės, bet taip ir neužsikūrėme
Po Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo rungtynių pabaigos sirenos Šakių „Vyčio“ treneris Erikas Kučiauskas nulenkė galvą varžovams – šįsyk jie buvo
Po istorinės pergalės - O.Kaminskio ir P. Šakinio džiaugsmas bei duoklė miestui
„Ovidijus Kaminskis mums svarbus buvo ne tik šiandien – jis mus tempė visą šį sezoną“, – po Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) bronzą padovanojusių rungtynių
NKL snaiperių konkurse triumfavo KTU atstovas
Nacionalinės krepšinio lygos „SB Lizingas-Snaiperio“ konkurso nugalėtoju tapo Kauno KTU ekipos gynėjas Julius Kigas.Krepšininkas finale surinko 18 taškų ir lemiamu
Karjeros rekordą pakartojęs O.Kaminskis atvedė "Telšius" į pergalę mažajame finale
„Telšių“ krepšininkai Nacionalinės krepšinio lygos mažajame finale po dramatiškos kovos 73:66 (26:14, 15:20, 19:18, 13:14) įveikė „Palangos Kuršius“
NKL žaidime "Toyota Yaris" automobilį laimėjo aistruolis iš Gargždų
Visą Nacionalinės krepšinio lygos sezoną rengtą „Sportloto Auto“ žaidimą laimėjo aistruolis iš Gargždų Valdas Jurkus, kuriam atiteko naujas „Toyota Yaris“
M.Kiltinavičius džiaugėsi auklėtinių kovingumu, R.Vaišvila išskyrė būsimų finalo varžovų stiprybę
Antrajame pusfinalyje „Palangos Kuršiams“ trečiajame kėlinyje pavyko panaikinti 15-os taškų pranašumą, tačiau, traumą patyrus lyderiui Jalenui Riley, palangiškiai
Be J.Riley likusius "Palangos Kuršius" palaužusi "Sūduva-Mantinga" - antroji NKL finalo dalyvė
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ekipa tapo Šakių „Vyčio“ varžove Nacionalinės krepšinio lygos finale. Marijampoliečiai antrajame pusfinalyje 86:79 (24:18,
P.Šakinis nesėkmę pavadino skaudžiausia karjeroje, E.Kučiauskas džiaugėsi auklėtinių charakteriu
Pirmasis Nacionalinės krepšinio lygos pusfinalis padovanojo fantastišką intrigą iki pat finalinės rungtynių sirenos – Šakių „Vytis“ „Telšius“
Rytis Pipiras – NKL dėjimų konkurso laimėtojas
Joniškio „Delikateso“ komandos puolėjas Rytis Pipiras tapo 2019 m. NKL dėjimų konkurso nugalėtoju. Finale jis dramatiškoje kovoje, po tobulai įvertinto dėjimo vienu tašku
Paskutinių sekundžių trilerį išgyvenęs "Vytis" - NKL finale
Šakių „Vyčio“ klubas žengė į Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalą, įtemptame pirmajame penktadienio pusfinalio mače 77:76 (20:28, 21:19, 20:10, 16:19) palaužęs
Antrasis NKL pusfinalis: lemiamose kovose - pažįstamų trenerių akistata
Nacionalinės krepšinio lygos finalo ketverto antrajame pusfinalyje šiandien Jonavoje 20 valandą susikaus Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ir „Palangos Kuršiai“.
Pirmasis NKL finalo ketverto pusfinalis - tiesiogiai per BTV
Jau šiandien Jonavoje startuoja Nacionalinės krepšinio lygos finalo ketverto kovos, o pirmajame pusfinalyje jėgas išbandys reguliariojo sezono nugalėtojas Šakių „Vytis“
"Neptūno" dublerių treneris: jaunimas dvigubai pateisino lūkesčius
Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ ekipos sezonas baigėsi prieš dvi savaites, tačiau darbai nesibaigė – klubas dėlioja gaires kitam sezonui.Vyriausiasis uostamiesčio ekipos
NKL finalo ketverto video apžvalga
Nacionalinės krepšinio lygos komentatorius Tautvydas Kubilius ir krepšinio apžvalgininkas Haris Zenkovas pristato NKL finalo ketverto video apžvalgą.Finalo ketverte pusfinaliuose jau
Dėl trečiojo NKL titulo kovosiantis M.Kiltinavičius: palangiškiai mus pasitiko su fejerverkais
Prieš šį sezoną įkurta „Palangos Kuršių“ komanda jau pirmajame sezone Nacionalinėje krepšinio lygoje atsidūrė tarp keturių stipriausių ekipų.Į finalo