R.Jokubaičio dvigubo dublio pergalei nepakako, "Ryto" dubleriai laimėjo triuškinančiai (rezultatai)

Rokas Jokubaitis, D.Lukštos nuotr.
Jonavos „Sintek-Jonava“ (8-17) klubas iškovojo aštuntąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate. Jonaviečiai namuose 84:75 (13:20, 22:14, 21:11, 28:30) įveikė Kauno „Žalgirio-2“ (10-15) ekipą.

Svečiai iš Kauno geriau pradėjo rungtynes bei po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 7 taškais (20:13). Jonaviečiai ėmė vytis varžovus ir jau antrojo kėlinio viduryje pirmavo (26:24). Netrukus po Jaleno Bradley tritaškio „Sintek-Jonava“ buvo priekyje 5 taškais (31:26). Nors jaunieji žalgiriečiai priartėjo, po pirmosios mačo dalies pirmavo Rimanto Grigo auklėtiniai (35:34).

Po didžiosios pertraukos Jonavos klubas surengė spurtą 9:0 ir nutolo (44:34). Per kitas beveik penkias minutes jonaviečiai pelnė tik tris taškus, tačiau kauniečiai priartėjo nežymiai (41:47). Ketvirčio pabaigoje „Sintek-Jonava“ susigrąžino dviženklį pranašumą (56:45).

Toliau fantastiškai rungtyniavę Augustinas Jankaitis ir Martynas Linkevičius padėjo „Sintek-Jonavai“ susikrauti dviženklį pranašumą (63:49). Rankų nenuleidę žalgiriečiai bandė priartėti (71:77), tačiau šeimininkams pergalę įtvirtino taškus rinkęs M. Linkevičius (84:75).

„Sintek-Jonava“: Augustinas Jankaitis 21, Martynas Linkevičius 20 (15 atk. kam., 7 rez. perd.), Jalenas Bradley 13, Martynas Pacevičius 11, Rytis Juknevičius 10.

„Žalgiris-2“: Rokas Jokubaitis (12 rez. perd.) ir Marius Valinskas po 15, Lukas Uleckas 12 (4/14 metimai), Erikas Venskus 9 (9 atk. kam.), Laurynas Vaištaras 8.

Puikiai trečiąjį kėlinį sužaidęs „Perlas“ sutriuškino „Delikatesą“

Vilniaus „Perlas“ (14-11) NKL čempionate namuose 106:74 (27:17, 22:23, 27:9, 30:25) sutriuškino Joniškio „Delikatesą“ (15-10).

Šeimininkų pergalę lėmė puikiai sužaistas trečiasis kėlinys, kurį „Perlo“ krepšininkai laimėjo 27:9 bei įgijo triuškinamą persvarą (76:49).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Einaras Tubutis, kuris per 17 minučių spėjo pelnyti 15 taškų (3/3 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Svečių gretose naudingiausiai rungtyniavo ekipos kapitonas Rytis Biliartas. Aukštaūgis per 25 minutes pelnė 18 taškų (8/16 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

„Perlas“: Einaras Tubutis 15 (24 naud. bal.), Marekas Blaževičius 13, Karolis Giedraitis 12 (7 rez. perd.), Ąžuolas Tubelis 11.

„Delikatesas“: Rytis Biliartas 18 (6 rez. perd.), Andrius Globys 17, Giedrius Stankevičius 12 (5 kl.).

„Neptūnas-Akvaservis“ patyrė skaudžią nesėkmę Telšiuose

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (14-11) patyrė skaudų pralaimėjimą Telšiuose. Tomo Gaidamavičiaus kariaunos nesėkmę paženklino košmariškas antrasis kėlinys, kurio metu buvo pelnyti vos 6 taškai. Atsitiesti nesugebėję klaipėdiečiai 64:88 (21:19, 6:26, 20:22, 17:21) pripažino „Telšių“ (16-9) krepšininkų pranašumą.

Dvikovos lūžis įvyko antrajame ketvirtyje, kuris susiklostė tragiškai. Po pirmojo kėlinio „Neptūnas-Akvaservis“ turėjo 2 taškų persvarą (21:19), tačiau per antrąjį ketvirtį iš viso pelnė vos 6 taškus bei pataikė vos 1 metimą iš žaidimo, kurio autorius buvo veteranas Vytautas Šarakauskas.

Į ilgąją pertrauką „Neptūnas-Akvaservis“ nusinešė 18 taškų deficitą (27:45), kurio nebesugebėjo sumažinti. Nors klaipėdiečiai lengviau atrasdavo kelią link varžovų krepšio, tačiau jiems sunkiai sekėsi sulaikyti įsibėgėjusius telšiškius. Finalinė dvikovos sirena skelbė „Telšių“ pergalę – 64:88.

Klaipėdos ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Erikas Kubilius, per 22 minutes pelnęs 15 taškų. Pastarąjį kartą puolėjas taip rezultatyviai žaidė lapkričio 17-ąją, kuomet į Palangos „Kuršių“ krepšį įmetė 17 taškų.

Telšių klubo gretose 20 taškų (8/10 dvit.) įmetė Mindaugas Norkus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Erikas Kubilius 15, Nojus Mineikis 10 (2/4 trit.), Herkus Kumpys ir Tadas Pažėra po 8, Vytautas Šarakauskas ir Klaidas Metrikis – po 7.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 20 (8/10 dvit.), Tomas Rimša 15, Vilius Pocius 12, Ernestas Bružas 11.

Galingai startavusi „Sūduva-Mantinga“ vos neatidavė pergalės „Ereliams“

Nuo pat dvikovos pradžios dominavusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (20-5) sugrįžo į pergalių kelią Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Ryčio Vaišvilos auklėtiniai iššvaistė turėtą 20-ies taškų persvarą, tačiau Mažeikiuose 68:65 (18:8, 20:19, 17:19, 13:19) įveikė vietos „Erelius“ (8-17).

Galingai startavę marijampoliečiai dviženklę persvarą įgijo besibaigiant pirmajam kėliniui (18:8), o antrojo ketvirčio viduryje jau buvo priekyje net 34:14.

„Ereliai“ į kovą pakilo ketvirtajame kėlinyje, kai sumažinę atsilikimą iki vienženklio skaičiaus dar surinko penkis taškus be atsako ir priartėjo vos per keturis taškus – 51:55.

Tokia pat atkarpa paskui atsakę marijampoliečiai vėl buvo atitrūkę per 10 taškų (64:54), bet tuomet Haroldas Saprykinas susmeigė du tritaškius, Quintonas Campbellas įkrovė iš viršaus ir mažeikiškiai toliau kvėpavo varžovams į nugaras – 62:66.

Likus žaisti 20 sekundžių, H. Saprykinas dar kartą pataikė iš toli ir komandas teskyrė taškas – 65:66. Paskui tas pats H. Saprykinas, stabdydamas Žygimantą Šimonį, užsidirbo nesportinę pražangą. Ž. Šimonis pridėjo du taškus, paskutinėje atakoje H. Saprykinas prametė iš tritaškio zonos ir svečiuose triumfavo Marijampolės ekipa – 68:65.

H. Saprykinas per 31 minutę pelnė 18 taškų (0/5 dvitaškiai, 5/11 tritaškiai, 3/3 baudos).

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas 18 (5/11 trit.), Quintonas Campbellas 14 (10 atk. kam.), Lavellas Boydas 11 (6 rez. perd.).

„Sūduva-Mantinga“: Ernestas Ežerskis 16 (4 kld.), Žygimantas Šimonis 13 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), Aurimas Urbonas 11.

Simono Serapino traukiama Gargždų komanda palaužė KTU

Antrąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojo Gargždų SC (13-13) komanda, kuri šįkart svečiuose 84:69 (18:20, 20:17, 24:17, 22:15) įveikė Kauno KTU (4-21) krepšininkus.

Simono Serapino treniruojami ir vedami gargždiškiai į priekį šovė po ilgosios pertraukos, kai antrąją rungtynių pusę laimėjo 46:32 ir susikrovė pergalingą pranašumą.

Gargždų komandai negalėjo padėti vienas lyderių Vaidotas Pečiukas. Tuo metu KTU ekipoje nežaidė rezultatyviausias komandos krepšininkas Matas Ragauskas.

Gargždų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Simonas Serapinas. Jis per 26 minutes pelnė 21 tašką (4/5 dvit., 3/7 trit., 4/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

KTU: Karolis Sapiega 15 (9 atk. kam.), Matas Edgaras Staniukaitis 13, Redas Jakubauskas 11, Adomas Sidarevičius 10.

Gargždų SC: Simonas Serapinas 21 (7/12 metimai, 4/4 baudos), Laurynas Lučinskas 15 (7/7 baudos, 6 atk. kam., 21 naud. bal.). Tadas Poška 12 (7 atk. kam.), Arvydas Kačinas 9.

„Vytis“ neturėjo vargo Tauragėje

Vieni NKL čempionato lyderių Šakių „Vyčio“ (18-7) krepšininkai išvykoje 109:80 (31:20, 26:26, 25:22, 27:12) sutriuškino Tauragės krepšinio klubą (11-15).

Svečiai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (31:20), o ketvirtajame kėlinyje surengė galingą spurtą 18:0 ir iškovojo triuškinamą pergalę (109:80).

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidė neseniai klubą papildęs Lukas Grabauskas, kuris per 24 minutes pelnė 24 taškus (3/8 dvit., 3/4 trit., 9/11 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 varžovų pražangas ir surinko 30 naudingumo balų.

Šeimininkų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Mindaugas Stašys, kuris per 26 minutes pelnė 18 taškų (6/10 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

Tauragės krepšinio klubas: Mindaugas Stašys 18 (5 rez. perd., 23 naud. bal.), Paulius Morkeliūnas 14, Raidas Nacius, Tadas Sebežiovas ir Deividas Keburys po 10.

„Vytis“: Lukas Grabauskas 24 (8 išpr. praž., 30 naud. bal.), Paulius Beliavičius 21, Šarūnas Vingelis 12, Karolis Brusokas 11, Marijus Užupis ir Erikas Jakštys po 10.

„Palangos Kuršiai“ užtikrintai įveikė „Ežerūną“

„Palangos Kuršiai“ (17-8) savo aikštėje 82:66 (13:22, 19:13, 26:15, 24:16) įveikė Molėtų „Ežerūną“ (9-17) ir įsitvirtino trečioje NKL turnyrinės lentelės vietoje.

Šeimininkai po pirmojo kėlinio turėjo 9 taškų deficitą, tačiau antrajame kėlinyje prisivijo varžovus (32:35), o po ilgosios pertraukos perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas.

Trečiąjį rungtynių ketvirtį palangiškiai pradėjo spurtu 16:0 (48:35) ir užtikrintai laimėjo rungtynes (82:66).

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė ekipos kapitonas Aidas Viskontas, kuris per 33 minutes pelnė 11 taškų (1/3 dvit., 3/3 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Svečių ekipoje rezultatyviausiai žaidė Arnas Beručka, pelnęs 17 taškų (4/8 dvit., 1/3 trit., 6/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo 7 kartus ir surinko 18 naudingumo balų.

„Palangos Kuršiai“: Grantas Vasiliauskas 17, Jalen Riley 16 (1/9 trit., 5 rez. perd.), Taurantas Tamošiūnas 14, Aurimas Majauskas 13, Aidas Viskontas 11 (7 rez. perd., 21 naud. bal.).

„Ežerūnas“: Arnas Beručka 17 (7 rez. perd., 7 kld.), Remigijus Sugintas 12, Ignas Lukošius 10.

Legionierių tempiama „Šilutė“ krito prieš „Cmoki-2“

Aidienas Davisas-Howardas ir Byronas Sanfordas pelnė kiek daugiau nei pusę „Šilutės“ (12-15) taškų, tačiau jų indėlis neišgelbėjo Laimono Eglinsko vadovaujamo klubo dvikovoje su Minsko „Cmoki-2“ (16-11). Lietuvos komanda savo aikštėje pralaimėjo 86:90 (24:26, 25:16, 21:20, 20:24).

A. Davisas-Howardas nuo savęs pridėjo 24 taškus (5/9 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 2/2 baudos), tuo metu B. Sanfordas pelnė 20 taškų (5/10 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 7/11 baudos). Pastarasis taip pat dar atkovojo ir perėmė po 6 kamuolius ir išdalijo 5 rezultatyvius perdavimus.

Baltarusių gretose žibėjo Maksimas Liutyčius, per 31 minutę įmetęs 18 taškų (7/10 dvitaškiai, 4/4 baudos), atkovojęs 9 kamuolius ir įsirašęs 32 taškus.

Iki mačo pabaigos likus 1 minutei ir 40 sekundžių, po trečios B. Sanfordo taiklios baudos paeiliui „Šilutė“ buvo sumažinusi savo atsilikimą iki minimalaus – 80:81, o po šio legionieriaus pataikyto tritaškio šeimininkai netgi pirmavo 83:82.

Kitoje atakoje M. Liutyčius atsakė dviem taškais, B. Sanfordas prametė dvitaškį, Kirylas Chumakou atkovojo kamuolį puolime ir leido „Cmoki-2“ jaustis ramiai – 86:80. Minsko klubo pergalę galiausiai įtvirtino dvi taiklios Ivano Aladkos baudos – 90:84.

„Šilutė“: Aidienas Davisas-Howardas 24, Byronas Sanfordas 20 (6 atk. kam., 6 per. kam.), Evaldas Džiaugys 16.

„Cmoki-2“: Ivanas Aladka 24 (13/14 baudos), Maksimas Liutyčius (9 atk. kam.) ir Andrejus Rahosenka – po 18, Yauheni Beliankou 13, Kirylas Chumakou 10 (7 atk. kam., 6 rez. perd.).

Kretingoje šeimininkavę ir šturmą atlaikę jurbarkiečiai išlygino finalo seriją
Iš sausakimšo Kretingos sporto centro pergalę išsivežė „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio kariai išvykoje 84:76 (23:18, 31:21, 18:21, 12:16) atlaikė „Kretingos“
Marijampoliečiai dramatiškai palaužė "Olimpą" ir išlygino bronzinės serijos rezultatą
Netekčių pažymėtose „7bet-NKL“ mažojo finalo rungtynėse triumfavo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai, kurie namų tvirtovėje 83:81 (23:20, 20:15, 22:25,
Jurbarke vos neprisižaidusi "Kretinga" finalą pradėjo pergale
Prasidėjusiame „7bet-NKL“ didžiajame finale plonu ledu vaikščiojusi „Kretinga“ įsirašė pirmąją pergalę. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 87:78
78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi "Kretinga" dramatiškai prasibrovė į finalą
10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Veteranų Delininkaičio, Lukauskio ir Šarakausko vedami jurbarkiečiai išplėšė lemiamą mačą
Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21,
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
NKL pusfinalių prognozės: Maksvytis mato autsaiderių finalą
Intriguojančios Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamųjų kovos nenustoja stebinti komandų sirgalių, o prieš naują etapą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai
Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,