R.Kaukėnas žaidė fantastiškai, bet finalą pergale pradėjo M.Kalniečio klubas

Italijos krepšinio pirmenybėse penktadienį prasidėjo finalas. Jame susitinka dvi komandos, kurių marškinėlius vilki žaidėjai iš Lietuvos.

Manto Kalniečio atstovaujamas reguliariojo sezono nugalėtojas Milano "EA7 Emporio Armani" klubas namie 87:80 (20:21, 27:14, 19:18, 21:27) įveikė šalies vicečempionę Emilijos Redžo "Grissin Bon" ekipą su Rimantu Kaukėnu ir Darjušu Lavrinovičiumi bei serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1:0.

39-erių metų veteranas R.Kaukėnas ne be reikalo neseniai buvo išgirtas Italijos žiniasklaidos. Starto penkete rungtynes pradėjęs gynėjas per 32 minutes pelnė 27 taškus (4/7 dvit., 5/7 trit., 4/4 baudų), atliko 5 rezultatyviu perdavimus, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas, dusyk suklydo 4 kartus praižengė ir surinko 30 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs D.Lavrinovičius per 14 minučių įmetė 7 taškus (2/3 dvit., 1/3 trit.), perėmė kamuolį, išprovokavo pražangą, dusyk suklydo  ir 4 kartus pažeidė taisykles bei baigė pasirodymą be naudingumo balų.

Po 9 taškus pridėjo Achille Polinara (8 atk. kam., 6 per. kam.) ir Ojaras Silinis (4/5 dvit.), 8 - Vladimiras Veremejenka (4/5 dvit., 5 atk. kam.).

Starto penkete mačą pradėjęs M.Kalnietis per 22 minutes įmetė 8 taškus (1/2 dvit., 1/1 trit., 3/4 baudų), atkovojo 1 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, dukart suklydo, sykį prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Nugalėtojams Alessandro Gentile pelnė 15, Milanas Mačvanas (5/6 dvit., 7 atk. kam.) - 14, Jamelas McLeanas (6 atk. kam., 3 bl.) ir Rakimas Sandersas (3/4 trit.) - po 13 taškų.

Komentuoti
antasulc2016-06-04 10:11:04 Cituoti
Žiūrėjau pirmus du kėlinukus. Ką galiu pasakyti - mačiau daug atkrintamųjų rungtynių ir visose Kaukėnas buvo komandos ramstis, o vakar pranoko pats save. Smagu buvo girdėti italų komentatorių susižavėjusius balsus ir žodžius "Kaukėnas", "lituano" (daugiau nesupratau:)). Joo, Kazlui turėtų suktis galva, nes Lietuvoje Kaukėnui, jo pozicijoje, lygių nėra.

G.Oreliko tritaškis galėjęs išplėšti pergalę skriejo pro šalį
Gediminas Orelikas Italijoje galėjo tapti rungtynių herojumi, tačiau lietuvio tritaškis su sirena tiksli nepasiekė.Puolėjo iš Lietuvos atstovaujama Venecijos "Umana Reyer"
Karjeros rungtynes Eurolygoje sužaidęs A.Švedas nuskriaudė "AX Armani"
Trečią pralaimėjimą iš eilės Eurolygoje patyrė Artūro Gudaičio ir Manto Kalniečio atstovaujama Milano "AX Armani" (3/8) komanda.Nesustabdę karjeros rungtynių Eurolygoje sužaidusio
M.Kalniečio ir A.Gudaičio taškų "AX Armani" pergalei Stambule neužteko
Septintą pralaimėjimą Eurolygos reguliariajame sezone patyrė Milano "AX Armani" (3/7) komanda su Artūru Gudaičiu ir Mantu Kalniečiu."Dizaineriai" svečiuose po atkaklios kovos
Monstriškai žaidęs A.Gudaitis aidint sirenai stebėjo beviltišką C.Jerrellso metimą
Apmaudų pralaimėjimą Eurolygos reguliaraus sezono rungtynėse patyrė Milano "AX Armani" (3/6) komanda su Artūru Gudaičiu ir Mantas Kalnietis."Dizaineriai" namuose po dramatiškos
A.Gudaitis Italijoje užfiksavo "kosminį" dvigubą dublį, "AX Armani" krito po dviejų pratęsimų
Labai apmaudžią nesėkmę po 50 minučių kovos Italijos "Legabasket" pirmenybėse patyrė Milano "AX Armani" (6/2) komanda su Mantu Kalniečiu ir Artūru Gudaičiu."Dizaineriai"
A.Kulboka - rezultatyviausias, bet jo komanda sutrypta Brešoje
34 taškai. Tokiu skirtumu Italijos krepšinio lygos reguliaraus sezono rungtynėse pralaimėjimą patyrė Arnoldo Kulbokos atstovaujama Kapo "Betaland" (3/5) komada.Ji išvykoje
"AX Armani" lietuvių duetas buvo vienas svarbiausių pergalės eliksyrų
Milano "AX Armani" (3/5) komanda, kurios garbę gina Mantas Kalnietis ir Artūras Gudaitis po trijų kėlinių turėjo 8 taškų deficitą, o "dizainerių" kraityje buvo vos 43
"Neptūno" sutriuškintas A.Kulbokos klubas iškovojo netikėtą pergalę Italijoje
Klaipėdos "Neptūno" komandos varžovė FIBA Čempionų lygoje Kapo d'Orlando "Betaland" (3/4) ekipa, kurios marškinėlius vilki Arnoldas Kulboka pasiekė netikėtą pergalę
Broliai Lavrinovičiai ir S.Jasaitis prisidėjo prie kilnaus tikslo (komentarai)
Ketvirtadienį sostinėje maltiečiai pradėjo kasmetinę labdaros akcijos „Maltiečių sriuba“ žygį per Lietuvą. Ja siekiama priminti, kad šalia mūsų gyvena daugybė vienišų,
Ar A.Gudaitis ir M.Kalnietis nepakiš kiaulės "Žalgiriui"?
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai šiandien sieks diktuoti madas Italijoje. Madų sostinėje Milane kauniečiai Eurolygos rungtynėse išmėgins jėgas su „Armani Olimpia“
M.Kalnietis: "Žalgiris" subūrė naują sudėtį, bet jau dabar yra stiprus ir pavojingas
Milano „Mediolanum Forum“ treniruočių salėje treniruotę užbaigę „AX Armani“ krepšininkai atliko paskutinius metimus, o būrys žurnalistų iš Lietuvos jau buvo
Kas laukia M.Kalniečio? "AX Armani" gynėjų grandį papildė C.Jerrellsas
Milano "AX Armani" ekipa, kurios garbę gina du lietuviai Artūras Gudaitis ir Mantas Kalnietis nusprendė papildyti gynėjų grandį dar vienu krepšininku."Dizaineriai" į savo
G.Orelikas žaidė nuostabiai, bet "Umana Reyer" suklupo namuose
Gediminas Orelikas ir vėl buvo sunkiai sulaikomas, tačiau šį kartą jo atstovaujamos Venecijos "Umana Reyer" (5/1) komandos nuo pralaimėjimo tai neišgelbėjo.Čempionų titulą ginanti
A.Kulboka nebuvo ryškus, bet jo ekipa šventė pergalę Italijoje
Arnoldo Kulbokos atstovaujamai Kapo "Betaland" (2/4) ekipai pavyko atsispirti nuo Italijos lygos pirmenybių dugno.Kapo klubas savo aikštėje užtikrintai 73:56 (15:18, 21:11, 16:9,
A.Gudaitis buvo naudingiausias komandoje, tačiau "AX Armani" pralaimėjo Izraelyje
Artūras Gudaitis ir vėl laiką aikštėje išnaudojo itin produktyviai, tačiau jo ir Manto Kalniečio atstovaujamai Milano "AX Armani" (1/4) komandai antrosios pergalės Eurolygos
Po pergalės Eurolygoje "lietuviškas" Milano klubas sutriuškintas Sasaryje
Milano "AX Armani" (4/1) klubas, kurio garbę gina Artūras Gudaitis ir Mantas Kalnietis prarijo pirmą karčią piliulę Italijos krepšinio lygos čempionate.Pirmą pergalę šią
G.Orelikas buvo vienas pagrindinių dramatiškos Venecijos klubo pergalės kalvių
Dramatišką pergalę Italijoje iškovojo Gedimino Oreliko atstovaujama Venecijos "Umana Reyer" (5/0) komanda.Kol kas nepralaimintys Italijos čempionai šįsyk išvykoje
M.Kalniečio ir J.Theodore'o tandemas nukalė pirmą "AX Armani" pergalę
Pirmą pergalę Eurolygoje šį sezoną iškovojo Manto Kalniečio ir Artūro Gudaičio atstovaujama Milano "AX Armani (1/3) komanda."Dizaineriai" savo aikštėje po dramatiškos
J.Mačiulio akivaizdoje - įspūdingas A.Gudaičio pasirodymas Madride
Įspūdingą pasirodymą trečiajame Eurolygos reguliaraus sezono ture surengė Artūras Gudaitis, tačiau jo ir Manto Kalniečio atstovaujamos Milano "AX Armani" (0/3) nuo nesėkmės tai neišgelbėjo."Dizaineriai"
A.Gudaičio indėlis į "dizainerių" pergalę svarus, M.Kalnietis - vėl neregistruotas
Milano "AX Armani" (4/0) ekipa, kuriai atstovauja Mantas Kalnietis ir Artūras Gudaitis Italijos krepšinio lygos čempionate toliau žygiuoja be suklupimų."Dizaineriai" savo
A.Kulboka atvedė komandą į pirmą pergalę Italijoje
Arnoldas Kulboka sužaidė kol kas geriausią sezono mačą, o 19 -mečio vedama Kapo "Betaland" (1/3) komanda Italijos krepšinio lygoje įsirašė pirmą pergalę.Ekipa išvykoje
A.Gudaitis taškus rinko baudų metimais, o "AX Armani" išplėšė pratęsimą, bet ne pergalę
Artūro Gudaičio ir Manto Kalniečio atstovaujama Milano "AX Armani" (0/2) ekipa patyrė apmaudžią nesėkmę Eurlygoje."Dizaineriai" savo aikštėje po dramatiškos 45
A.Gudaitis svariai prisidėjo prie sunkios "AX Armani" pergalės prieš A.Kulbokos klubą
Milano "AX Armani" (3/0) ekipa, kuriai atstovauja Artūras Gudaitis ir Mantas Kalnietis išvargo pergalę Italijos "Legabasket" čempionate ir lieka viena iš ekipų, kuri
Galingas A.Gudaičio sugrįžimas į Eurolygą, M.Kalnietis - silpnai (video)
Galingas A.Gudaičio sugrįžimas į Eurolygą, M.Kalnietis - silpnai (video) (2)
Vilniaus "Lietuvos rytą" palikęs Artūras Gudaitis galingai grįžo į Eurolygą, kur rungtyniavo dar vilkėdamas Kauno "Žalgirio" marškinėlius.Ketvirtadienį vidurio puolėjo
"Dizaineriai" išvargo pergalę, A.Gudaitis žaidė naudingai
Artūro Gudaičio ir Manto Kalniečio atstovaujama Milano "Olimpia" (2/0) komanda Italijos pirmenybėse žengia be pralaimėjimų, bet antrame ture turėjo daug vargo."Dizaineriai"
Nesulaikomai rungtyniavęs G.Orelikas išplėšė pergalę savo komandai
Gediminas Orelikas buvo didžiausias varžovų galvos skausmas, o jo vedama Venecijos "Umana Reyer" (2/0) pasiekė dramatišką pergalę paskutinėmis sekundėmis.Italijos čempionai savo
A.Kulbokos klubas Italijos čempionate startavo pralaimėjimu
Pralaimėjimu savo sirgalių akivaizdoje Italijos krepšinio lygos čempionate startavo Arnoldo Kulbokos atstovaujama Kapo "Betaland" (0/1) komanda, kuri 57:73 (14:27, 17:10, 13:24,
A.Gudaitis Italijos čempionate debiutavo galingu dvigubu dubliu
Milano "AX Armani" ekipa, kuriai atstovauja Artūras Gudaitis ir Mantas Kalnietis pergale pradėjo 2017 - 2018 metų sezono Italijos lygos čempionatą."Dizaineriai" išvykoje

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45