Naujienos kraunasi...

Rinktinės krepšininkai stebės "Sprite" talentų kovas vienas prieš vieną

Rinktinės krepšininkai stebės "Sprite" talentų kovas vienas prieš vieną
Pradėjus sportuoti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei, savo kovas pradeda ir „Sprite“ talentų kovų vienas prieš vieną dalyviai. Baigę treniruotes krepšinio salėse ir lauko aikštelėse, jaunieji krepšininkai liepos 29 susirinks į vasaros sostinę Palangą, kur pradės savo kelionę link titulo ir daugybės prizų.

Šiais metais kvalifikacinių turnyrų nugalėtojams atiteks „Sprite“ firminės kuprinės, gėrimo pakuotės ir diplomai. Finalo antros vietos laimėtojai savo amžiaus grupėje laimės „Elektromarkt“ 300 eurų vertės čekius, o nugalėtojams atiteks 1000 eurų vertės „Nike“ dovanų čekiai bei specialios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės trenerio Sigito Kavaliausko treniruotės. Absoliučios įskaitos nugalėtojas taip pat džiaugsis 1000 eurų „Elektromarkt“ čekiu.

Lietuvos krepšinio federacija jau dešimt metų kartu su kompanija „Coca-Cola HBC” organizuoja analogų Lietuvoje neturintį krepšinio turnyrą, kurio metu jaunieji talentai gali atskleisti savo individualius sugebėjimus.

„Sprite“ talentų kovų pirmame etape Palangoje varžysis kiek daugiau nei 300 jaunųjų krepšininkų ir krepšininkių, kurie yra suskirstyti į tris amžiaus kategorijas:

gimę 2004 – 2005 m. (atskirai vaikinai ir merginos);
gimę 2002 – 2003 m. (atskirai vaikinai ir merginos);
gimę 2000 – 2001 m. (atskirai vaikinai ir merginos).

Jau pirmame „Sprite“ talentų kovų vienas prieš vieną etape savo jėgas nusprendė išbandyti ir daugybė Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ krepšininkų, kurie sezono metu demonstravo puikius rezultatus tarp savo bendraamžių. Kas šįkart gali labiausiai nustebinti?

„Svarbiausia tokiose varžybose visą laiką išlaikyti koncentraciją“, – sakė ne vienerius metus „Sprite“ talentų kovose dalyvaujantis „Tornado“ krepšinio mokyklos auklėtinis Tautvydas Kupstas. – Specialiai šiam etapui nesiruošiau, tačiau daug dėmesio skiriu fiziniam pasiruošimui, noriu, kad sezono metu būtų lengviau, todėl „Sprite“ turnyras bus labai puiki įžanga“.

T.Kupstas varžysis pačių vyriausiųjų amžiaus grupėje, o praėjusiame sezone MKL čempionate per mačą rinkdavo po 18 taškų, atkovodavo 9 ir perimdavo 2 kamuolius.

„Manau, kad rungtyniaujant vienas prieš vieną labai svarbus yra nusiteikimas. Viskas priklauso tik nuo tavęs, kaip tą dieną būsi pasirengęs, tai taip ir sužaisi. Mane žavi Russellas Westbrookas, jis tikras antžmogis, norėčiau būti kaip jis“, – sakė T.Kupstas.

Sunkioms kovoms ruošiasi ir Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos auklėtinis Emilis Butkus. Keturiolikmetis krepšininkas varžysis vidurinėje amžiaus grupėje (gimę 2002 – 2003 m.), o praėjusiame sezone rinko po 21 tašką, atkovodavo po 12 kamuolių ir blokuodavo metimą.

„Tobulinu savo įgūdžius individualiose treniruotėse tiek su treneriu, tiek įvairiose stovyklose. Manau, kad šiose kovose reikia būti gerai pasiruošus, kietai kovoti ir negailėti jėgų. Manau, kad daug lemia fiziniai duomenys, o aš žaviuosi Kobe Bryanto žaidimu, jis puikiai dirbo kojomis, turėjo didelį klaidinančių judesių arsenalą“, – sakė E.Butkus.

Toje pačioje amžiaus grupėje kovos ir olimpinio čempiono Šarūno Marčiulionio sūnus Augustas. Penkiolikmetis gynėjas praėjusiame MKL sezone rinko po 12 taškų, atkovojo po 6 ir perėmė po 3 kamuolius.

„Vasarą daug sportuoju, todėl „Sprite“ turnyrui būsiu pasiruošęs. Manau, kad čia svarbiausios individualios savybės, viskas krenta tik ant tavęs ir visi rezultatai tavo paties reikalas“, – teigė A.Marčiulionis. – Viską lems kovingumas, noras laimėti. Tai tos savybės, kurios padės laimėti. Visada stebiu Kyrie Irvingo žaidimą, jeigu kalbėtume apie žaidimą vienas prieš vieną, tai norėčiau būti kaip jis“.

2002 – 2003 metais gimusių vaikinų grupėje „marčiulioniukams“ iššūkį pasiruošęs mesti ir „Tornado“ krepšinio mokyklos narys Laurynas Virbalas. Kaunietis praėjusiame sezone rinkdavo po 21 tašką, atkovodavo po 10 ir perimdavo po 2 kamuolius.

„Šiuo metu ruošiuosi naujam sezonui, dalyvauju stovyklose, treniruotėse“, – pasakojo L.Virbalas. – Manau, kad čia bus svarbus fizinis pasiruošimas ir nusiteikimas psichologiškai. Pats esu gynėjas, mano stiprioji savybė greitis, bandysiu tuo pasinaudoti. Žinoma, bus sunku prieš techniškus ir aukštus varžovus“.

Į kovą dėl aukščiausių vietų šioje amžiaus grupėje įsitrauks ir Jokūbas Rubinas. Mažeikių sporto mokyklos auklėtinis, kuris šį sezoną nuvedė savo komanda į Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ viršūnę, pelnydavo po 17 taškų, atkovodavo 7 ir perimdavo 3 kamuolius.

„Turnyrui ruošiuosi žaisdamas vienas prieš vieną su draugais, dirbu per treniruotes“, – vardino J.Rubinas. – Svarbu turėti charakterį ir niekada nepasiduoti. Tu esi vienas, nėra komandos draugų ir turi būti visiškai susikoncentravęs. Mano stipriosios pusės tolimi metimai ir prasiveržimai. Mėgstu stebėti Kyrie Irvingo žaidimą vienas prieš vieną, jis puikiai žaidžia tiek prieš savo ūgio varžovus, tiek prieš aukštesnius“.

Merginų „Sprite“ talentų kovoms vienas prieš vieną ruošiasi Plungės sporto ir rekreacijos centro krepšininkė Gabrielė Grauslytė. Talentinga žaidėja rungsis 2002 – 2003 m. gimusių merginų grupėje. Praėjusiame sezone MKL čempionate ji rinkdavo po 19 taškų, atkovodavo 7 ir perimdavo 3 kamuolius.

„Treniruojuosi lauko aikštelėje, žaidžiu vienas prieš vieną ne tik su mergaitėmis, tačiau ir su berniukais“, – šypsosi G.Grauslytė. – Manau, kad tokiose varžybose svarbu išsiaiškinti varžovių silpnybes. Svarbu pasitikėjimas savimi, šeimos ir draugų palaikymas, geras kamuolio varymas ir sunkus darbas aikštėje. Man motyvacijos suteikia Lietuvos rinktinės žaidėjas Lukas Lekavičius, kuris irgi yra iš Žemaitijos rajono“.

Nors su L.Lekavičiumi greičiausiai susitikti nepavyks, tačiau „Sprite“ talentų kovas aplankys ir ne tik su dalyviais, tačiau ir su visais susirinkusiais krepšinio mėgėjais bendraus ir įvairiuose konkursuose dalyvaus Lietuvos rinktinės žaidėjai Martynas Gecevičius, Evaldas Kairys, Mindaugas Girdžiūnas bei rinktinės treneris Ramūnas Šiškauskas.

„Sprite“ talentų kova startuos jau šį šeštadienį Palangoje, antrasis atrankinis etapas vyks rugpjūčio 11 dieną Kaune, o finalas – rugpjūčio 25 dieną Vilniuje. Registruotis į Kauno etapą visi norintys gali jau dabar, adresu www.spritepromo.eu.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Atranka į 2019 Pasaulio čempionatą susilaukė gausaus susidomėjimo
Atranka į 2019 Pasaulio čempionatą susilaukė gausaus susidomėjimo
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradėjo kovas dėl patekimo į Pasaulio čempionatą. Po to, kai FIBA pakeitė pasaulio čempionato atrankos sistemą, rinktinei tenka žaisti atskirame atrankos
Klaipėdos krepšinio atgimimas: nuo LKL vidutiniokų iki Lietuvos rinktinės pagrindo
Klaipėdos krepšinio atgimimas: nuo LKL vidutiniokų iki Lietuvos rinktinės pagrindo
Jau buvome įpratę matyti, kaip Lietuvos rinktinės pagrindą sudaro krepšininkai iš Kauno.Stiprią Arvydo Sabonio krepšinio mokyklą ir itin gilias šio sporto tradicijas turintis
Mindaugas Lukauskis. Neišsipildžiusi svajonė
Mindaugas Lukauskis. Neišsipildžiusi svajonė
Krepšinis mane lydi visą gyvenimą. Jis yra įaugęs mūsų šeimai į kraują. Tėtis buvo krepšininkas ir didelis krepšinio fanas, mama – irgi. Mano žmona labai domisi
Užtikrintai rungtyniavę lietuviai sutriuškino ir lenkus (video komentarai)
Užtikrintai rungtyniavę lietuviai sutriuškino ir lenkus (video komentarai)
Daug laiko poilsiui po pergalės 99:61 Kosove, Lietuvos nacionalinė vyrų rinktinė neturėjo. Sekmadienio vakarą lietuviai, Klaipėdoje – „Švyturio“ arenoje, priėmė Lenkijos
Lietuvos rinktinė pasirodys Klaipėdos publikai, varžovai - pavojingi lenkai
Lietuvos rinktinė pasirodys Klaipėdos publikai, varžovai - pavojingi lenkai
Vakar vakare Prištinoje rungtynėmis su Kosovo krepšininkais atranką į 2019 metų pasaulio krepšinio čempionatą pradėję lietuviai, sekmadienį 19.30 val. Klaipėdoje, „Švyturio“
Lietuvos rinktinė išsivežė triuškinančią pergalę iš Kosovo
Lietuvos rinktinė išsivežė triuškinančią pergalę iš Kosovo
Į Balkanus ketvirtadienį atvykusi Lietuvos rinktinė pradeda kovas atrankos į 2019 metų pasaulio čempionatą varžybas. Pirmieji Dainiaus Adomaičio auklėtinių varžovai buvo dar nepažįstami Kosovo
D.Adomaitis galutiniame dvyliktuke nepaliko dviejų jauniausių žaidėjų
D.Adomaitis galutiniame dvyliktuke nepaliko dviejų jauniausių žaidėjų
Lietuvos nacionalinės komandos vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis apsisprendė dėl galutinio dvyliktuko.Jame nebus dviejų jauniausių krepšininkų - 19-mečio Arnoldo Kulbokos ir 20-mečio
Neįprasta rinktinės fizinio pasiruošimo savaitė
Neįprasta rinktinės fizinio pasiruošimo savaitė
Palanga. Miesto stadionas. Dvimetriniai vyrai šiltą vasaros dieną suka ratus. Bėgančius stebi ir jiems patarimus dalija dar vienas vyriškis – fizinio pasiruošimo treneris.
Sutrumpėjo Lietuvos rinktinės kandidatų sąrašas - nepadės M.Grigonis
Sutrumpėjo Lietuvos rinktinės kandidatų sąrašas - nepadės M.Grigonis
Prieš pirmąjį FIBA pasaulio čempionato atrankos langą – skaudus kirtis Lietuvos rinktinei. Dvi pastarąsias vasaras rinktinei atstovavęs M. Grigonis neatvyks į pirmadienį prasidedančią
A.Štalbergas: džiaugiuosi dėl į rinktinę kviečiamų žaidėjų  (interviu)
A.Štalbergas: džiaugiuosi dėl į rinktinę kviečiamų žaidėjų (interviu)
Sunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris svečiuose 88:81 nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“
D.Adomaitis paskelbė sutrumpintą rinktinės sąrašą, jame nėra D.Motiejūno
D.Adomaitis paskelbė sutrumpintą rinktinės sąrašą, jame nėra D.Motiejūno
Antradienio popietę Vilniuje, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyr. treneris Dainius Adomaitis pristatė reprezentacinės šalies komandos kandidatų sąrašą Pasaulio čempionato
D.Dulkys ilgam iškrito iš rikiuotės (rinktinei tikrai neatstovaus)
D.Dulkys ilgam iškrito iš rikiuotės (rinktinei tikrai neatstovaus)
Stambulo „Buyuksehir Belediyesi“ klubo garbę šį sezoną ginantis Deividas Dulkys bus priverstas kurį laiką praleisti be krepšinio.Į Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio
D.Adomaitis paskelbė išplėstinį Lietuvos rinktinės sąrašą
D.Adomaitis paskelbė išplėstinį Lietuvos rinktinės sąrašą
Likus trims savaitėms iki Pasaulio čempionato atrankos rungtynių su Kosovo ir Lenkijos komandomis, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Dainius Adomaitis paskelbė 24-ių kandidatų sąrašą,
R.Seibutis: "Nieko aukščiau nei rinktinė negali būti" (video interviu)
R.Seibutis: "Nieko aukščiau nei rinktinė negali būti" (video interviu)
Renaldas Seibutis skambiai pradėjo naują „Betsafe–LKL“ čempionatą ir pateikė rimtą paraišką rinktinę formuojančiam Dainiui Adomaičiui.32 metų gynėjas po blankaus sezono
M.Grigonis. Į pergales su Lietuva
M.Grigonis. Į pergales su Lietuva
Mano šeima yra tipinė lietuviška. Tėvas ir senelis žiūri visas „Žalgirio“ ir Lietuvos rinktinės rungtynes, brolis labai serga ir domisi krepšiniu, o močiutė negali
Kaip Lietuvos rinktinė atrodytų be Eurolygos žaidėjų?
Kaip Lietuvos rinktinė atrodytų be Eurolygos žaidėjų?
Kol FIBA ir Eurolyga vis dar pešasi, Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis braižo galimai neįprastos rinktinės kontūrus.FIBA organizacijai vakar nusprendus, kad nacionalinių
M.Špokas - apie tikslus rinktinėms, "langų" sąrašą ir kita (video konferencija)
M.Špokas - apie tikslus rinktinėms, "langų" sąrašą ir kita (video konferencija)
Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius-direktorius Mindaugas Špokas šiandien dalyvavo specialioje LKF TV vaizdo konferencijoje, kurioje atsakinėjo į sirgaliams
Lietuvos policininkai tapo Europos vicečempionais
Lietuvos policininkai tapo Europos vicečempionais
Europos policijos krepšinio čempionato finale Lietuva pralaimėjo Graikijai 84:95 ir iškovojo sidabro medalius.Kaip ir prieš ketverius metus, šį kartą vėl teko tenkintis
D.Adomaitis išvyko į JAV, patirties semsis "Celtics" klube
D.Adomaitis išvyko į JAV, patirties semsis "Celtics" klube
Neseniai iš "Eurobasket 2017" pirmenybių grįžęs Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis išvyko semtis patirties į Jungtines Amerikos Valstijas.Su Lietuvos
D.Adomaitis: esame krepšinio šalis, rinktinėje turi žaisti čia išugdyti žaidėjai
D.Adomaitis: esame krepšinio šalis, rinktinėje turi žaisti čia išugdyti žaidėjai
Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės treneris Dainius Adomaitis šiandien dalyvavo specialioje Lietuvos krepšinio federacijos konferencijoje, kur atsakinėjo į žurnalistams
A.Bagatskis oficialiai paliko Latvijos rinktinės trenerio postą
A.Bagatskis oficialiai paliko Latvijos rinktinės trenerio postą
Latvijos nacionalinė komanda "Eurobasket 2017" pirmenybėse pasiekė geriausią rezultatą po Nepriklausomybės atkūrimo - iškopė į ketvirtfinalį, kur 97:103 nusileido be pralaimėjimų
"FIBA pabusk!" - įspūdingas lietuviškas video kreipimąsis
"FIBA pabusk!" - įspūdingas lietuviškas video kreipimąsis
Lietuvoje jau gerai žinomas vaizdo klipų apie krepšinį kūrėjas Giedrius Šiškovas, internetinėje erdvėje pasivadinęs „Gidranity" pseudonimu, pristato naują savo
Italijos krepšinio federacijos biudžetas 10 kartų didesnis už LKF
Italijos krepšinio federacijos biudžetas 10 kartų didesnis už LKF
Prabėgus 2017 metų Europos krepšinio čempionatui, Italijos krepšinio federacijos prezidentas Giannis Petrucci pranešė apie naują Italijos krepšinio rinktinių direktorių
Delno atspaudą Vilniui padovanojęs M.Kuzminskas: "Knicks" stebėjo mano žaidimą
Delno atspaudą Vilniui padovanojęs M.Kuzminskas: "Knicks" stebėjo mano žaidimą
Prieš išvykdamas į antrąjį sezoną NBA, Mindaugas Kuzminskas kartu su „Citadele“ banku surengė mėtymo į krepšinį turnyrą, kurio taškus pavertė lėšomis
Iki Europos čempionato pusfinalio rusus atvedęs S.Bazarevičius lieka poste
Iki Europos čempionato pusfinalio rusus atvedęs S.Bazarevičius lieka poste
Europos krepšinio čempionate ketvirtą vietą užėmusiai Rusijos rinktinei ir toliau vadovaus Sergėjus Bazarevičius.Rusijos krepšinio federacija paskelbė, kad 52 -ejų metų krepšinio
"Eurobasket 2017" MVP G.Dragičius visgi baigė karjerą Slovėnijos rinktinėje
"Eurobasket 2017" MVP G.Dragičius visgi baigė karjerą Slovėnijos rinktinėje
Slovėnijos nacionalinė komanda iškovojo "Eurobasket 2017" čempionato auksą, tai buvo pirmas trofėjus šios šalies vyrų krepšinio rinktinės istorijoje.Visgi jos
Gimtadienį švenčiantis D.Motiejūnas prisijungė prie savo komandos Kinijoje
Gimtadienį švenčiantis D.Motiejūnas prisijungė prie savo komandos Kinijoje
"Eurobasket 2017" čempionatas nebuvo sėkmingas nei Lietuvos rinktinei, nei jai atstovavusiam Dontui Motiejūnui.27-ąjį gimtadienį šiandien švęsiantis kaunietis nusileido oro
A.Djordjevičius dar ilgam vadovaus Serbijos rinktinei (video)
A.Djordjevičius dar ilgam vadovaus Serbijos rinktinei (video)
Praeityje garsus Jugoslavijos krepšininkas Aleksandras Djordjevičius skina apdovanojimus ir trenerio kėdėje.Nors specialisto vadovaujami serbai "Eurobasket 2017" finale 85:93 nusileido

Vartotojo meniu
Diskusijos
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Krepšinio torentai (154) 10.29 10:27
Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45
Apie
Draugaukime