Rungtynių pradžioje šiauliečius nokautavęs "Neptūnas" grįžo į pergalių kelią

Klaipėdos „Neptūnas“ įspūdingu stiliumi atsitiesė po pralaimėjimo praėjusią savaitę. Pirmąjį kėlinį 19 taškų pranašumu laimėję klaipėdiečiai namuose 90:70 (34:15, 12:15, 19:24, 25:16) nepasigailėjo „Šiaulių“.

Uostamiesčio klubas sugrįžo į ketvirtąją vietą turnyrinėje lentelėje. „Šiauliai“ laikosi aštuntoje pozicijoje per vienos pergalės atstumą nuo artimiausių persekiotojų.

Pirmoje rungtynių pusėje labai greitai išaiškėjo, kuri komanda nusiteikusi nugalėti. Darrinas Dorsey ir Gytis Masiulis užkūrė „Neptūno“ vakarėlį ir po pirmojo kėlinio klaipėdiečiai įgijo 19 taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje namų komanda kiek pristabdė arklius, tačiau pranašumas abejonių nekėlė – 46:30.

Būtent Gytis Masiulis ir tapo naudingiausiu rungtynių žaidėju. Jis pelnė 16 taškų, atkovojo 6 kamuolius, išrašė net 7 blokus bei surinko 29 naudingumo balus. G. Masiulis užfiksavo didžiausią blokų kiekį šiame „Betsafe–LKL“ sezone.

Į aukščiausio lygio formą sugrįžta ir Darrinas Dorsey. -8 naudingumo balus prieš „Lietkabelį“ surinkęs amerikietis reabilitavosi ir „Šiauliams“ atseikėjo 12 taškų (20 naud. bal.).

„Šiaulių“ gretose naudingiausias buvo Rokas Gustys. Vidurio puolėjas pelnė 14 taškų, atkovojo 14 kamuolių bei surinko 15 naudingumo balų.

„Neptūnas“ puikiai dalinosi kamuoliu (19 rez. perd.) bei geru procentu metė dvitaškius metimus (19/31 dvit., 61 proc.).

„Šiaulius“ žudė priešingi žaidimo elementai. Kamuolis taip gerai nejudėjo, o statistikos protokole akis badė 18 klaidų. Vienas pagrindinių Antano Sireikos auklėtinių ginklų tritaškiai taip pat neveikė – įkrito vos 4 tolimos bombos iš 15 bandymų.

„Neptūnas“ šioje statistikos kategorijoje irgi nežibėjo – 9 taiklūs tritaškiai iš 29.

„Šiaulių“ neišgelbėjo ir laimėta kova dėl atšokusių kamuolių – 46:41.

Po pirmojo kėlinio rungtynių eiga drastiškai nesikeitė. „Šiauliai“ trečiajame kėlinyje sugebėjo šiek tiek atsitiesti ir sumažinti atsilikimą iki 11 taškų.

Rimčiau pakovoti saulės miesto ekipai nepavyko – „Neptūnas“ sulėtino žaidimo tempą ir poziciniame žaidime pranoko varžovus.

Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos „Betsafe–LKL“ pirmenybėse debiutavo 20-metis klaipėdiečių puolėjas Klaidas Metrikis. Jis pasižymėjo taikliu baudos metimu ir tritaškiu.

„Neptūnas“: Osvaldas Olisevičius 18 (7/11 met.), Gytis Masiulis 16 (3/4 met., 9/10 baud. met.), Darrinas Dorsey 12 (6 atk. kam., 5 rez. perd.) taškų.

„Šiauliai“: Rokas Gustys 14 (14 atk. kam., 6/14 met., 5 asm. praž.), Justas Furmanavičius 13 (14 naud. bal.), Evaldas Šaulys ir Kevinas Hardy po 10 taškų.

Lemiamą ketvirtį solidžiai sužaidęs "Neptūnas" įveikė "Nevėžį"
Klaipėdos „Neptūnas“ (2-0) liko viena iš dviejų „Betsafe–LKL“ komandų, kartu su Vilniaus „Rytu“, šį sezoną dar nepatyrusi pralaimėjimo kartėlio.
"Žalgiris" T.Dimšą skolina Ispanijos klubui
Po penkerių metų pertraukos į Kauno „Žalgirio“ komandą sugrįžęs ir vasarą dvejų metų sutartį su galimybe ją pratęsti dar metams sudaręs Tomas Dimša šiame sezone
Gražiausią antrosios LKL savaitės epizodą sukūrė "Ryto" gynėjas
Kaip ir įprastai, LKL.lt jums pateikia įspūdingiausių antrosios „Betsafe–LKL“ savaitės epizodų rinkinį.Šįkart jį atidaro Kauno „Žalgirio“ gynėjų guetas
Šiauliuose siautėjusi "Dzūkija" įsirašė pirmąją sezono pergalę
Puolime problemų neturėjusi ir visos dvikovos metu dominavusi Alytaus „Dzūkijos“ (1-2) komanda išvykoje sutriuškino „Šiaulių“ (0-3) krepšininkus
"Neptūne" ir "Ryte" žaidęs snaiperis paskelbė apie karjeros pabaigą
Praeityje Klaipėdos „Neptūno“ ir Vilniaus „Ryto“ marškinėlius vilkėjęs Jimmy Baronas kabina sportbačius ant vinies.34-erių gynėjas šeštadienį paskelbė,
Galingai žaidęs "Rytas" parbloškė "Pieno žvaigždes" (trenerių komentarai)
Pirmoje rungtynių pusėje puolimo mašiną įspūdingai užkūręs Vilniaus „Rytas“ (3-0) po pertraukos atsipalaidavo, bet pergalės iš savo rankų nepaleido.Donaldo Kairio auklėtiniai
Pratęsimo dramą išgyvenę "Juventus" krepšininkai įveikė "CBet" (trenerių komentarai)
Ambicingasis Utenos „Juventus“ projektas vargais, negalais pasiekė pirmąją pergalę šiame „Betsafe–LKL“ sezone. Nervingoje dvikovoje uteniškiai po pratęsimo
Paskutinius kelialapius į Čempionų lygos turnyrą iškovojo Danijos ir Bosnijos klubai
Pasibaigus atrankos turnyrui paaiškėjo visos ateinantį sezoną FIBA Čempionų lygoje dalyvausiančios komandos.Vieninteliam Lietuvos klubui dalyvavusiam atrankoje - Klaipėdos "Neptūnui"
"Neptūnas" Čempionų lygoje nežais - nusileido baltarusiams
Klaipėdos „Neptūno“ žygis į FIBA Čempionų lygos grupių etapą baigėsi atrankos turnyro finale Bulgarijoje. Uostamiesčio krepšininkai Botvegrado mieste 59:69 (15:12, 21:26, 13:14,
FIBA Čempionų lyga keičia formatą: "Rytas" turės mažiau varžovų
FIBA Čempionų lyga ketvirtadienio vakarą paskelbė apie formato pokyčius. Pasikeitus grupių etapo sistemai, vietoje keturių grupių po aštuonias komandas sudaryti aštuoni pogrupiai
J.Manigato tritaškis paskutinę sekundę nužudė "Šiaulius"
Labai atkakliose „Betsafe-LKL“ rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1/1) komanda pademonstravo sugrįžimą ir panaikino 13 taškų deficitą, o mačo herojumi tapo
"Šiauliai" paskolino "Perlui" jauną gynėją
Artėjantį ir debiutinį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną pasitinkantis Vilkaviškio „Perlo“ klubas baigė komplektacijos darbus.„Perlas“ paskelbė, kad
Dž.Slavinsko ir N.Gigos vedamas "Neptūnas" - per žingsnį nuo Čempionų lygos
FIBA Čempionų lygos atrankos pusfinalyje Bulgarijoje Klaipėdos „Neptūnas“ 77:73 (24:21, 16:17, 14:16, 23:19) įveikė Londono „Lions“ krepšininkus bei prasibrovė į
Buvęs "Šiaulių" aukštaūgis karjerą tęs Prancūzijoje
Šiaulių "Šiaulių" klube profesionalo karjerą pradėjęs egiptietis Assemas Marei'us keliasi rungtyniauti į Prancūziją.Oficialiai paskelbta, kad 28-erių metų 206 cm ūgio
"Neptūno" varžovė Čempionų lygos atrankoje – buvusių NBA žaidėjų vedama "Lions"
Sekmadienio popietę Klaipėdos „Neptūno“ komandą iš Vilniaus skraidinęs lėktuvas nusileido Botevgrado mieste, Bulgarijoje, kur rugsėjo 22-24 dienomis klaipėdiečiai sieks bilieto
"Žalgiris" LKL pirmenybėse startavo galingai
„Betsafe-LKL“ čempionų žiedus ir taurę atsiėmę žalgiriečiai naują sezoną pradėjo užtikrinta pergale. „Žalgirio“ arenoje Lietuvos čempionai rezultatu 89:56 (23:21;
Ch.Barkley po "Nuggets" pralaimėjimo stvėrė šluotą ir iššlavė studijos grindis
Krepšinio Šlovės muziejaus narys bei TNT televizijos laidų vedėjas Charlesas Barkley vėl rado būdą pritraukti publikos dėmesį.NBA legenda po pirmosios Los Andželo "Lakers"
Pirmosiose LKL rungtynėse liejosi ir kraujas
Pirmosios rungtynės – pirmas trileris. Nervų karą namuose laimėję Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai „Betsafe–LKL“ pirmenybėse startavo pergalingai. Šeimininkai
"Šiauliai" įveikė latvius ir R.Sargūno taurėje užėmė trečią vietą
Pasiruošimą naujajam „Betsafe-LKL“ sezonui „Šiauliai“ užbaigė pergalingai. R.Sargūno taurės varžybų mažajame finale geltonieji 84:71 (31:14, 23:17, 19:17,
LKL komentatorių nuomonė. V.Čeponis: "Rytas" gal kartą "Žalgirį" ir įveiks; K.Tiškevičius: 2-2
Jau šį savaitgalį startuosiančiame „Betsafe–LKL“ čempionate neturėtų trūkti intrigų. Dauguma lygos ekipų kardinaliai pakeitė sudėtis ir naujojo sezono pradžią pasitinka
"Šiaulius" nugalėjusi "Juventus" – R.Sargūno taurės turnyro finale
Pasiruošimą jau šeštadienį startuojančiam sezonui tęsiantys Utenos „Juventus“ krepšininkai Panevėžyje sužaidė dar vienerias kontrolines rungtynės. R.Sargūno
"Neptūnas" pasiruošimo etapą baigė sutriuškindamas "Šiaulius"
Draugiškų rungtynių maratoną Klaipėdos „Neptūnas“ baigė iškovodamas pergale prieš „Šiaulius“, o jau artėjantį penktadienį namuose pradės oficialų
Naujojo sezono "Žalgiris" iškilmingai pristatytas Kauno "Akropolyje"
Penktadienį Kauno „Akropolio“ laisvalaikio erdvėje krepšinio fanams pirmą kartą oficialiai pristatyta naujos sudėties Kauno „Žalgirio“ komanda. Siekiant užtikrinti
Ž.Janavičiaus metimas lėmė "Neptūno" pergalę prieš "Lietkabelį"
Klaipėdos „Neptūnas“ draugiškame mače namuose 76:74 (12:29, 22:16, 26:16, 16:13) įveikė Panevėžio „Lietkabelį“.Slogiai rungtynes pradėję Tomo Gaidamavičiaus
Rezultatyviame mače "Juventus" nukovė "Šiaulius"
Utenos „Juventus“ krepšininkai sužaidė dar vienerias kontrolines rungtynes, kuriose susikovė su A.Sireikos treniruojama „Šiaulių“ ekipa. Permainingose rungtynėse
"Nevėžio" laukia Eurolygos klubo egzaminas
Kėdainių "Nevėžio" sirgaliai klubo socialinio tinklo paskyroje išvydo netikėtą žinią - į vidurio Lietuvos miestą kontrolinėms rungtynėms atvyksta Eurolygos klubas
Į ketvertuką nusitaikiusių "Šiaulių" treneris: sunkių užduočių aš nebijau (apžvalga)
Iki naujojo „Betsafe–LKL“ sezono pradžios likus mažiau nei dviems savaitėms, LKL.lt ir toliau pristato visų komandų vasaros darbus. Naujausioje apžvalgoje – „Šiaulių“
D.Amigo vedamos "Pieno žvaigždės" palaužė "Neptūną"
Antrąją pergalę pasiruošimo etape iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda su Danieliu Amigo priešakyje.Centras surinko 20 taškų, o Gedimino Petrausko