S.Serapino vedami gargždiečiai sutriuškino "Žalgirio" dublerius (rezultatai)

Mato Baranausko nuotr., NKL
Simonas Serapinas savo komandoje tapo tikru pavyzdžiu ne tik už aikštelės ribų. Žaidžiančiojo trenerio vedamas Gargždų SC (4-4) išvykoje 91:61 (27:19, 26:15, 27:14, 11:13) sutriuškino Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkus.

S. Serapinas vos per 18 minučių pelnė 25 taškus (4/4 dvitaškių, 5/9 tritaškių, 2/4 baudų metimų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Antrojo kėlinio pradžioje Arvydas Kačinas pataikė iš vidutinio nuotolio, S. Serapinas surinko 5 taškus iš eilės, o gargždiškiai spurtavo 11:0 ir nurūko 19 taškų persvara (40:21). Po ilgosios pertraukos Tomo Keršio auklėtiniai toliau sunkiai rinko taškus ir po trečiojo ketvirčio svečių pranašumas tapo triuškinamas – 80:48.

Kauniečiai šiame mače itin prastai atakavo iš toli – tikslą pasiekė vos 2 tritaškiai iš 22 bandymų (9 proc.). Tuo metu svečiai tritaškius metė 40 proc. taiklumu (13/32). Gargždiškiai taip pat atliko kur kas daugiau rezultatyvių perdavimų (27-8).

„Žalgiris-2“: Erikas Venskus 12 (6/9 dvit.), Kerras Kriisa 9 (3/4 dvit., 1/7 trit.), Marius Valinskas 8 (1/5 trit.).

Gargždų SC: Simonas Serapinas 25 (4/4 dvit., 5/9 trit.), Vaidotas Pečiukas 15 (3/6 trit., 10 rez. perd.), Laurynas Lučinskas 12 (7 atk. kam.), Laurynas Mikalauskas 11 (5/8 dvit.).

Užtikrinčiau mačo pabaigoje žaidusi „Sūduva-Mantinga“ parklupdė „Perlą“

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (6-2), kuri namuose 88:83 (18:20, 23:23, 19:18, 26:24) palaužė Vilniaus „Perlą“ (4-4).

Viso susitikimo metu vyko atkakli kova, o nugalėtojas paaiškėjo paskutinėmis akimirkomis. Prasidėjus paskutinei minutei, „Perlas“ pirmavo 83:81, tačiau Aurimas Urbonas realizavo keturias baudas paeiliui ir padidino savo ekipos pranašumą iki 4 taškų (87:83).

Likus mažiau nei 20 sekundžių, Robertas Keliačius taikliu metimu rezultatą sušvelnino (85:87), bet Žygimantas Šimonis išprovokavo pražangą bei realizavo vieną baudos metimą ir realizavęs vieną baudos metimą įtvirtino šeimininkų pergalę (88:83).

Nugalėtojų pagrindiniu vedliu buvo Edvinas Jezukevičius, kuris pelnė 24 taškus (7/9 dvitaškių, 10/11 baudų metimų), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir surinko 33 naudingumo balus.

„Sūduva-Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 24 (7/9 dvit., 10/11 baud. met., 33 naud. bal.), Aurimas Kieža 17 (3/3 trit.), Aurimas Urbonas (1/5 dvit.) ir Antanas Bertašius (6/7 dvit.) po 14.

„Perlas“: Karolis Giedraitis 22 (5/7 trit.), Domantas Vilys 13 (3/5 dvit.), Augustas Marčiulionis 12 (5/7 dvit.), Einaras Tubutis 10.

7 tritaškius įsmeigusio T. Rowe‘o vedami „Ereliai“ po atkaklios kovos patiesė „Telšius“

Torrance‘as Rowe‘as įskraidino 7 tolimus metimus, o jo vedami Mažeikių „Ereliai“ (4-4) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) namų rungtynėse 91:86 (23:21, 23:22, 17:23, 28:20) įveikė Telšių „Telšius“ (4-4).

T. Rowe‘as per 26 minutes pelnė 26 taškus (2/7 dvitaškių, 7/10 tritaškių, 1/3 baudų metimų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir surinko 21 naudingumo balą.

Iki mačo likus mažiau nei 3 minutėms, „Ereliai“ turėjo 5 taškų deficitą (79:84), tačiau šeimininkai rungtynes užbaigė itin galingai.

Prasidėjus paskutinei minutei, „Ereliai“ dar atsilikinėjo 84:86, tačiau tuomet T. Rowe‘as pataikė iš toli, o Karolis Jonuška ir Haroldas Saprykinas pataikė baudų metimus ir įtvirtino šeimininkų pergalę (91:86).

„Erelius“ šiame mače gelbėjo įspūdingas tritaškių pataikymas (13/24, 54 proc.), kuomet „Telšiai“ pataikė 10 tolimų metimų iš 29 (34 proc.).

„Ereliai“: Torrance‘as Rowe‘as 26 (7/10 trit.), Haroldas Saprykinas 15 (2/3 trit.), Tomas Balčiūnas 13 (5/9 dvit.), Tomas Zdanavičius 11 (3/5 dvit.), Darius Griškėnas 10 (2/4 dvit.).

„Telšiai“: Deividas Rasys 19 (5/10 dvit.), Ignas Razutis 17 (4/4 dvit., 3/6 trit.), Ovidijus Kaminskis 12, Juozas Balčiūnas 10 (1/8 trit.).

J. Dumašiaus karjeros rungtynės pažymėtos „Neptūno-Akvaservis“ triumfu

Jonas Dumašius sužaidė rezultatyviausią ir naudingiausią karjeros mačą, o tris ketvirčius tritaškio metimo varžovams neleidęs įmesti Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (4-3) iškovojo ketvirtąją pergalę šį sezoną.

Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namuose 85:65 (12:16, 28:15, 22:16, 23:18) Joniškio „Delikateso“ (2-5) ekipą.

J. Dumašius pergalingame mače varžovams atseikėjo 23 taškus bei surinko 25 naudingumo balus. Ankstesni gynėjo rekordai buvo 22 taškai bei 18 efektyvumo balų, surinkti 2007-ųjų lapkričio 4-ąją, dvikovoje su „Žalgirio“ dubleriais.

Šiandien gynėjas per 24 minutes pelnė 23 tašką (6/12 dvit., 3/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Puikią gynybą demonstravę klaipėdiečiai pirmąjį tritaškį varžovams leido įmesti 32-ąją mačo minutę.

Iš viso „Delikatesas“ šiame susitikime realizavo 2 tolimus metimus iš 16 (12 proc.), tuo metu Klaipėdos krepšininkai – 9 iš 20 (45 proc.).

Uostamiesčio krepšininkai galingai pasirodė ir kovoje po krepšiu, kovą dėl atšokusių kamuolių laimėdami 43-30.

Puolime strigęs „Neptūnas-Akvaservis“ per pirmąjį susitikimo kėlinį pelnė 12 taškų (12:16), tačiau užsikūrė antrajame ketvirtyje. Prieš ilgąją pertrauką klaipėdiečiai spurtavo 17:6 bei įgijo 9 taškų pranašumą.

Per paskutines 100 trečiojo kėlinio sekundžių uostamiesčio krepšininkai pelnė 7 taškus be atsako bei persvarą padidino iki 15 taškų (62:47).

Lemiamas ketvirtis tebuvo formalumas. Likus pustrečios minutės iki susitikimo pabaigos, po J. Dumašiaus dvitaškio, „Neptūnas-Akvaservis“ įgijo rekordinę 21 taško persvarą (80:59).

Kitą susitikimą uostamiesčio ekipa žais lapkričio 2-ąją, kuomet namuose priims Tauragės krepšininkus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Jonas Dumašius 23 (3/3 trit., 25 naud. bal.), Ignas Ramašauskas 14 (7/9 dvit., 6 atk. kam.), Vytautas Šarakauskas 10, Klaidas Metrikis 9 (9 atk. kam.).

„Delikatesas“: Rytis Biliartas ir Šarūnas Beniušis – po 17, Rytis Pipiras 10.

Tauragės klubas triumfavo dvikovoje su „Sintek-Jonava“

Pralaimėjimą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse patyrė Jonavos „Sintek-Jonava“ (3-5), kuri išvykoje 67:74 (12:18, 15:20, 16:21, 24:15) nusileido Tauragės krepšinio klubui (3-4).

Rungtynes Tauragėje geriau pradėjo šeimininkai, kurie antroje pirmojo kėlinio pusėje pirmavo šešiais taškais (14:8). Toks atstumas tarp komandų išliko ir po pirmojo ketvirčio (18:12).

Jonaviečiai sunkiai rinko taškus antrajame kėlinyje, kuriame šeimininkai spurtavo 11:2 ir gerokai nutolo (29:14). „Sintek-Jonavos“ puolimas atsigavo pataikius kelis tritaškius iš eilės, o po Martyno Linkevičiaus dvitaškio ekipas skyrė 8 taškai (27:35). Tiesa, prieš didžiąją pertrauką „Tauragė“ susigrąžino dviženklį pranašumą (38:27).

Murato Didino auklėtinių puolimas po didžiosios pertraukos neįsivažiavo, o tuo pasinaudojuso „Tauragė“ susikrovė 18 taškų persvarą (53:35).

Netrukus ekipas jau skyrė ir 20 taškų (59:39). Iki lemiamo kėlinio „Sintek-Jonava“ kiek sumažino savo atsilikimą (43:59).

Antroje ketvirtojo kėlinio dalyje po Justo Vazalio tritaškio iš šeimininkų pranašumo liko tik 5 taškai (58:63). Tauragiškiams vėl nutolus (69:62), situaciją dar bandė gelbėti Rytis Juknevičius (65:69), bet sukurti didesnei intrigai „Sintek-Jonavai“ nebeužteko laiko (67:74).

Tauragės krepšinio klubas: Mindaugas Stašys 21, Paulius Morkeliūnas 18 (8/10 dvit.), Raidas Nacius ir Deividas Keburys (10 atk. kam.) po 10, Liudas Radavičius 9.

„Sintek-Jonava“: Augustinas Jankaitis 15 (8 atk. kam.), Rytis Juknevičius 12, Troy Franklinas 11 (2/12 metimai), Martynas Linkevičius 9 (13 atk. kam.), Justas Vazalis 8.

„Vytis“ namuose nugalėjo KTU ir iškovojo septintąją pergalę iš eilės

Įtemptoje dvikovoje Šakiuose vietos „Vytis“ (7-1) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate 89:78 (31:17, 21:26, 18:20, 19:15) įveikė Kauno KTU (3-5).

Trečiojo kėlinio pabaigoje 16:9 spurtavusi KTU ekipa lemiamame ketvirtyje nuo šeimininkų atsilikinėjo vos 5 taškais (65:70).

Po šio epizodo šakiškiai įjungė aukštesnę pavarą ir ėmė didinti pranašumą. Laimėtas ketvirtasis kėlinys leido „Vyčiui“ sėkmingai užbaigti rungtynes bei laimėti septintąjį kartą iš eilės.

Rezultatyviausiai šeimininkų komandoje žaidė Marijus Užupis. Puolėjas pelnė 24 taškus (9/11 dvit., 2/3 trit., 0/2 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus, taip surinkdamas net 33 naudingumo balus.

KTU ekipoje labiausiai pasižymėjo Karolis Sapiega (7/8 dvit., 2/2 baud. met.) ir Dominykas Ratkus (6/10 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud. met.), pelnę po 16 taškų. Pastarasis dar prisidėjo atkovodamas 2 kamuolius.

K. Sapiega atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Vytis“: Marijus Užupis 24 (9 atk. kam., 5 rez. perd., 33 naud. bal.), Paulius Beliavičius 20, Justas Sakalauskas 14 (5 atk. kam.), Šarūnas Vingelis 11.

KTU: Karolis Sapiega (7 atk. kam.) ir Dominykas Ratkus po 16, Gytis Asačiovas 15 (6 atk. kam.), Matas Ragauskas 13 (5 rez. perd.).

Lemiamu metu užstrigęs „Ežerūnas“ pripažino svečių iš Baltarusijos pranašumą

Pralaimėjimą tarptautiniame Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) turnyre patyrė Molėtų „Ežerūnas“. Prastai rungtynių pabaigą sužaidę Tomo Purlio auklėtiniai 83:86 (25:27, 14:13, 28:23, 16:23) nusileido Minsko „Cmoki-2“.

Ketvirtojo kėlinio viduryje šeimininkai pirmavo 78:75, tačiau Andrejus Rachošenka pataikė iš toli, Antonas Vaškevičius pridėjo dvitaškį ir atkarpą 7:0 laimėjęs Minsko klubas išsiveržė į priekį 82:78.

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 2 minutėms, Jonas Zakas pataikė iš toli ir „Ežerūną“ priartino iki 2 taškų (81:83), bet A. Rachošenka pelnė dvitaškį, o Kirilas Chumakou pataikė vieną baudą iš dviejų ir įtvirtino „Cmoki-2“ pergalę (86:81).

„Ežerūno“ neišgelbėjo ir solidus tritaškių pataikymas (14/31, 45 proc.). Tiesa, Molėtų ekipa pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (27-40).

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 17 (5/9 trit.), Remigijus Sugintas 16 (4/7 trit.), Kristijonas Kirlys 15 (3/3 dvit., 2/3 trit.), Justas Šukelis 13, Mantvydas Staniulis 10 (9 atk. kam.).

„Cmoki-2“: Andrejus Rachošenka 18 (4/6 trit.), Antonas Vaškevičius 15 (5/9 dvit.), Vladislavas Blizniukas 11 (3/4 dvit.), Kirilas Chumakou, Jauhenijus Beliankou ir Ivanas Aladka po 10.

Labiausiai patobulėjęs NKL krepšininkas E.Džiaugys tikisi persikelti į LKL
„Šilutės“ puolėjas Evaldas Džiaugys praėjusį savaitgalį buvo išrinktas labiausiai patobulėjusiu NKL krepšininku, tačiau tokiu asmeniniu įvertinimu jis šį
NKL žvaigždžių spėlionė: geriausiai sekėsi G.Petrauskui, V.Čeponis vienintelis atspėjo čempioną
Prieš prasidedant Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) atkrintamųjų kovoms, krepšinio ir pramogų atstovai spėliojo šių varžybų eigą, o tarp jų geriausiai pasirodė Pasvalio
"Sūduva-Mantinga" trečią kartą tapo NKL čempione
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ NKL ketvirtfinalyje buvo ant bedugnės krašto, bet po to laimėjo penkerias rungtynes, visas lyg finalus, ir iškovojo Nacionalinės krepšinio
NKL finalo ketverto MVP A.Urbonas: švęsime tikrai stipriai
Aurimas Urbonas po sėkmingo komandos draugo metimo ketvirtajame kėlinyje įtempė bicepsus ir suriaumojo iš džiaugsmo – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ nužygiavo iki Nacionalinės
"Vyčio" treneris E.Kučiauskas: visas rungtynes kūrėmės, bet taip ir neužsikūrėme
Po Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo rungtynių pabaigos sirenos Šakių „Vyčio“ treneris Erikas Kučiauskas nulenkė galvą varžovams – šįsyk jie buvo
Po istorinės pergalės - O.Kaminskio ir P. Šakinio džiaugsmas bei duoklė miestui
„Ovidijus Kaminskis mums svarbus buvo ne tik šiandien – jis mus tempė visą šį sezoną“, – po Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) bronzą padovanojusių rungtynių
NKL snaiperių konkurse triumfavo KTU atstovas
Nacionalinės krepšinio lygos „SB Lizingas-Snaiperio“ konkurso nugalėtoju tapo Kauno KTU ekipos gynėjas Julius Kigas.Krepšininkas finale surinko 18 taškų ir lemiamu
Karjeros rekordą pakartojęs O.Kaminskis atvedė "Telšius" į pergalę mažajame finale
„Telšių“ krepšininkai Nacionalinės krepšinio lygos mažajame finale po dramatiškos kovos 73:66 (26:14, 15:20, 19:18, 13:14) įveikė „Palangos Kuršius“
NKL žaidime "Toyota Yaris" automobilį laimėjo aistruolis iš Gargždų
Visą Nacionalinės krepšinio lygos sezoną rengtą „Sportloto Auto“ žaidimą laimėjo aistruolis iš Gargždų Valdas Jurkus, kuriam atiteko naujas „Toyota Yaris“
M.Kiltinavičius džiaugėsi auklėtinių kovingumu, R.Vaišvila išskyrė būsimų finalo varžovų stiprybę
Antrajame pusfinalyje „Palangos Kuršiams“ trečiajame kėlinyje pavyko panaikinti 15-os taškų pranašumą, tačiau, traumą patyrus lyderiui Jalenui Riley, palangiškiai
Be J.Riley likusius "Palangos Kuršius" palaužusi "Sūduva-Mantinga" - antroji NKL finalo dalyvė
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ekipa tapo Šakių „Vyčio“ varžove Nacionalinės krepšinio lygos finale. Marijampoliečiai antrajame pusfinalyje 86:79 (24:18,
P.Šakinis nesėkmę pavadino skaudžiausia karjeroje, E.Kučiauskas džiaugėsi auklėtinių charakteriu
Pirmasis Nacionalinės krepšinio lygos pusfinalis padovanojo fantastišką intrigą iki pat finalinės rungtynių sirenos – Šakių „Vytis“ „Telšius“
Rytis Pipiras – NKL dėjimų konkurso laimėtojas
Joniškio „Delikateso“ komandos puolėjas Rytis Pipiras tapo 2019 m. NKL dėjimų konkurso nugalėtoju. Finale jis dramatiškoje kovoje, po tobulai įvertinto dėjimo vienu tašku
Paskutinių sekundžių trilerį išgyvenęs "Vytis" - NKL finale
Šakių „Vyčio“ klubas žengė į Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalą, įtemptame pirmajame penktadienio pusfinalio mače 77:76 (20:28, 21:19, 20:10, 16:19) palaužęs
Antrasis NKL pusfinalis: lemiamose kovose - pažįstamų trenerių akistata
Nacionalinės krepšinio lygos finalo ketverto antrajame pusfinalyje šiandien Jonavoje 20 valandą susikaus Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ir „Palangos Kuršiai“.
Pirmasis NKL finalo ketverto pusfinalis - tiesiogiai per BTV
Jau šiandien Jonavoje startuoja Nacionalinės krepšinio lygos finalo ketverto kovos, o pirmajame pusfinalyje jėgas išbandys reguliariojo sezono nugalėtojas Šakių „Vytis“
"Neptūno" dublerių treneris: jaunimas dvigubai pateisino lūkesčius
Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ ekipos sezonas baigėsi prieš dvi savaites, tačiau darbai nesibaigė – klubas dėlioja gaires kitam sezonui.Vyriausiasis uostamiesčio ekipos
NKL finalo ketverto video apžvalga
Nacionalinės krepšinio lygos komentatorius Tautvydas Kubilius ir krepšinio apžvalgininkas Haris Zenkovas pristato NKL finalo ketverto video apžvalgą.Finalo ketverte pusfinaliuose jau
Dėl trečiojo NKL titulo kovosiantis M.Kiltinavičius: palangiškiai mus pasitiko su fejerverkais
Prieš šį sezoną įkurta „Palangos Kuršių“ komanda jau pirmajame sezone Nacionalinėje krepšinio lygoje atsidūrė tarp keturių stipriausių ekipų.Į finalo
Efektingiausiu NKL krepšininku išrinktas Domantas Vilys
Efektingiausio Nacionalinės krepšinio lygos krepšininko balsavime triumfavo Vilniaus „Perlo“ gynėjas Domantas Vilys, surinkęs 28 proc. sirgalių balsų.Iš viso balsavime
NKL finalo ketverte - galimybės M.Kiltinavičiui ir "Sūduvai-Mantingai" patekti į istorinius puslapius
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ turi galimybę Nacionalinėje krepšinio lygoje titulų skaičiumi pakartoti geriausią rezultatą.Nuo 2005 metų gyvuojančią lygą daugiausiai
Sparčiai tirpsta bilietai į NKL finalo ketverto renginį Jonavoje (tvarkaraštis)
Sparčiai tirpsta bilietai į Nacionalinės krepšinio lygos finalo ketverto renginį, kuris balandžio 12-13 dienomis vyks Jonavos sporto arenoje.Jau dabar yra nupirkta beveik pusė bilietų į
NKL ketvirtfinalio gražiausių epizodų dešimtuko viršūnė - be legionierių
Gražiausią Nacionalinės krepšinio lygos ketvirtfinalio epizodą sukūrė Ignas Lukošius. Molėtų „Ežerūnas“ centras savo žiūrovų akivaizdoje negailestingai įkrovė į
Marijampoliečius stebuklingam sugrįžimui įkvėpė trenerio  pavyzdžiai
Marijampoliečius stebuklingam sugrįžimui įkvėpė trenerio pavyzdžiai
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių buvo atsidūrusi nepavydėtinoje situacijoje – prieš Joniškio „Delikatesą“ atsiliko
Paaiškėjo NKL snaiperio konkurso dalyviai (programa)
Paaiškėjo dvylika dalyvių, kurie Nacionalinės krepšinio lygos finalo ketverto metu susikaus dėl geriausio pirmenybių snaiperio vardo.Finalo ketvertas balandžio 12-13 dienomis vyks Jonavos
NKL skelbia efektingiausio sezono žaidėjo rinkimus (balsavimas)
Nacionalinė krepšinio lyga visus sirgalius kviečia išrinkti šį sezoną pirmenybėse efektingiausiai rungtyniavusį žaidėją.Laimėti šią kategoriją pretenduoja aštuoni
Istorinį žygį Telšiuose surengęs P.Šakinis: išlaikėme stabilumą ir turime rezultatą
Ketvirtąjį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje dalyvaujanti „Telšių“ komandą pirmą kartą pasiekė pirmenybių finalo ketverto kovas.Povilo Šakinio kariauna reguliariajame
50 minučių žaidęs A.Urbonas - penktojo NKL ketvirtfinalio mačo MVP
Naudingiausiu Nacionalinės krepšinio lygos penktųjų ketvirtfinalio rungtynių krepšininku tapo Aurimas Urbonas.Šį laimėjimą 26-erių metų 198 cm ūgio žaidėjas gavo ir ketvirtose