Septyniolikmečiai pateko į pasaulio čempionato ketvirtfinalį (viso mačo video)

43. Tiek tritaškių metė Lietuvos septyniolikmečiai (U17) krepšininkai Saragosoje per Pasaulio čempionato aštuntfinalio rungtynes su egiptiečiais. Jas lietuviai antradienį laimėjo 80:65 (22:11, 15:13, 19:21, 24:20), pataikydami 15 tolimų metimų ir jais surinkdami daugiau nei pusę taškų.

„Pradėjome tikrai gerai, turėjome saugią persvarą. Tačiau prieš aikštės gynybą buvo sunku. Mums leido mesti iš toli. Pataikėme, bet prie tokios gynybos negalėjome padaryti. Įsivaizdavome, kad galime žaisti per priekinę liniją, tačiau jie buvo labai susispaudę. Turime gerų metikų, tai reikėjo progas išnaudoti, nors buvo atvejų, kai nemetėme ir laisvi. Tačiau jei esi laisvas, turi mesti”, – po rungtynių sakė Lietuvos septyniolikmečių rinktinės vyr. treneris Gediminas Petrauskas.

Lietuvos rinktinė mažiau klydo (prarasti kamuoliai – 11:19), tačiau praleido daugiau dvitaškių (lietuviai įmetė 14, Egipto krepšininkai – 26 metimus).

Rezultatyviausias Lietuvos rinktinėje buvo Ignas Sargiūnas, įmetęs 22 taškus (5/11 tritaškių). 13 taškų pridėjo Arnas Velička, po 12 Lukas Uleckas (4/8 tritaškių) ir Grantas Vasiliauskas (2/7 tritaškių).

Ketvirtfinalyje Lietuvos septyniolikmečiai susitiks su prancūzais.

„Turėsime pusantros dienos pasirengti. Iš pernai atsimenu, kad tai labai atletiška komanda, turinti ir gerą priekinę liniją, ir gynėjus”, – sakė G.Petrauskas.

"Lietkabelis" po dramatiškos kovos pralaimėjo Belgijoje
Nesėkmę FIBA Čempionų lygoje patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (3/5) komanda, kuri svečiuose 64:70 (8:16, 16:10, 18:25, 22:19) nusileido Antverpeno „Giants“ (4/4)
A.White'as: turime būti pasiruošę stabdyti G.Printezį (VIDEO)
Šį ketvirtadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygos vienuoliktojo turo rungtynėse „Žalgirio“ arenoje priims Pirėjo „Olympiacos“ komandą.Praėjusiame
Fantastiškai po pertraukos žaidęs "Skycop" eliminavo "Dzūkiją" iš KMT (komentarai)
Prienų „Skycop“ į Alytų atvyko turint vieno taško deficitą, tačiau tai nesutrukdė jiems žengti į Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalį. Dviženklį deficitą panaikinę prieniškiai
Š.Jasikevičius apie "AX Armani": tai viena geriausiai puolančių komandų
Kauno "Žalgirio" komanda Eurolygoje vis dar ieško pirmosios pergalės namuose, o dar vieną šansą tai padaryti kauniečiai turės jau šį ketvirtadienio vakarą."Žalgirio"
"Neptūnas" namie turėjo pripažinti "Ryto" pranašumą
Arnas Butkevičius dominavo aikštėje per pirmą sugrįžimą į Klaipėdą ir atvedė Vilniaus „Rytą“ (8/2) į pergalę „Betsafe–LKL“ rungtynėse.Klaipėdietis surinko
Po pertraukos Pasvalyje audrą surengę šeimininkai nubloškė "Juventus" (komentarai)
Ketvirtąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai (4/6), namų arenoje 90:71 (22:23;
Eurolygos turo epizodą sukūrė šoklusis Th.Antetokounmpo
Eurolygoje tradiciškai ir vėl buvo sukurta daug gražių bei efektingų epizodų, o gražiausieji buvo išrinkti į savaitės "TOP 10".Dešimtuką pradeda Kauno "Žalgirio"
N.Woltersas: "Podgoricoje labai sunku iškovoti pergalę" (VIDEO)
Dvi pergales per pirmuosius penkis Eurolygos mačus iškovoję Kauno „Žalgirio“ krepšininkai penktadienį Juodkalnijos sostinėje Podgoricoje žais trečiąsias išvykos
Paskelbta Lietuvos moterų rinktinės sudėtis atrankos rungtynėms
Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Mantas Šernius paskelbė komandos sudėtį 2019 metų Europos čempionato atrankos rungtynėms su Rusijos ir Albanijos rinktinėmis.
NKL savaitės apžvalga: 15-mečio rezultatyvumas ir lyderių pergalių serijos
Nacionalinės krepšinio lygos sezonas įsibėgėja – įvyko jau šeši turai, po kurių turnyrinės lentelės viršūnėje įsitaisė po 5 pergales iš eilės iškovojusios
A.Sabonį pažeminti bandęs Sh.O‘Nealas apsikvailino tiesioginiame eteryje
Į kuriozišką situaciją tiesioginiame JAV nacionalinio transliuotojo TNT eteryje pateko vienas geriausių visų laikų vidurio puolėjų Shaquille‘as O‘Nealas. Populiarios laidos apie
"Panathinaikos" sulaukė antausio Miunchene, L.Lekavičius tinkamai išnaudojo laiką
Atėnų "Panathinaikos" (1/1) klubas, kurio garbę gina Lukas Lekavičius, antrajame Eurolygos ture kiek netikėtai suklupo Vokietijoje.Graikijos čempionai svečiuose po įnirtingos ir permainingos
M.Kalnietis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias Europos taurės mače
Antrą pergalę Europos taurės C grupėje iškovojo puikiai pasirodžiusio Manto Kalniečio atstovaujama Vilerbano ASVEL (2/1) komanda.Antradienį Prancūzijos klubas savo žiūrovų akivaizdoje
B.Motumo ir Sh.Larkino vedamas "Anadolu Efes" išsivežė pergalę iš Miuncheno
Pergalingai 2018 - 2019 metų Eurolygos sezoną pradėjo praėjusių metų autsaiderė Stambulo "Anadolu Efes" (1/0) komanda.Turkijos klubas vedinas buvusio žalgiriečio Brocko Motumo išvykoje
G.Petrauskas imasi permainų: "Pieno žvaigždes" paliko E.McClellanas, ieškoma naujoko
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandoje – permainos gynėjų grandyje. Aukštaitijos klubas abipusiu susitarimu nutraukė bendradarbiavimą su 25-erių Ericu McClellanu.Amerikietis
LKL apžvalga: įspūdingos komandų atkarpos bei neramumai Pasvalyje
Lyderių kova Vilniuje, įspūdingi komandų spurtai, permainomis pakvipusios „Pieno žvaigždės“, autsaiderių susirėmimas Kėdainiuose, naujos bei sugrįžusios rubrikos – LKL.LT
Į Eurolygą žvelgiantis Šaras džiaugėsi charakterį pademonstravusiais auklėtiniais
Kauno „Žalgiris“ naująjį Eurolygos sezoną pasitiks geros nuotaikos. Lietuvos čempionai Vilniuje po fantastiškai sužaisto ketvirtojo kėlinio 76:69 nugalėjo „Rytą“
"Žalgiris" kviečia patirti pirmąjį kartą
Naująjį sezoną Kauno „Žalgirio“ klubas pasitinka su nauju iššūkiu bei tikslu – į namų rungtynes sukviesti čia dar nesilankiusius gerbėjus.Kaip atskleidė vasarą
"Juventus" po dramatiškos kovos palaužė "Pieno žvaigždes" (trenerių komentarai)
Trečiadienį vykusiose Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) ketvirtojo turo rungtynėse Utenos „Juventus“ (2/2) namuose 82:79 (26:20, 24:25, 12:20, 20:14) palaužė
Europos taurės turnyre "Rytas" startavo pergale prieš "Unicaja"
Vilniaus "Ryto" klubas pergalingai pradėjo 2018 - 2019 metų Europos taurės turnyro sezoną. Vilniečiai savo aikštėje po permainingos kovos 80:72 (20:13, 14:23, 20:19,
M.Kalniečio klubas tragiškai sužaidė paskutinį kėlinį ir buvo sutriuškintas Valensijoje
Ir Mantas Kalnietis, ir jo atstovaujama Vilerbano ASVEL komanda labai nesėkmingai startavo Europos taurės turnyro C grupėje.Prancūzijos klubas Ispanijoje 62:84 (17:12, 18:24, 21:28, 6:20) triuškinamai
Geriausių Eurolygos žaidėjų šimtuke A.Gudaitis ir A.White'as - greta vienas kito
Gerai žinomas užsienio krepšinio portalas "Eurohoops" sudarė tradicinį Eurolygos žaidėjų šimtuką bei išlaikant intrigą po truputį jį paskelbti.Šįkart portalas
Prieš dvikovą su "Rytu" "Unicaja" užtikrinta pergale startavo Ispanijos lygoje
Ispanijos krepšinio pirmenybių starte penktadienį susitiko dvi pajėgios komandos - praėjusį sezoną Eurolygoje rungtyniavusios, o dabar Europos taurės varžybose dalyvausiančios Malagos "Unicaja"
"Raptors" treneris ketina J.Valančiūnui suteikti dar daugiau atsakomybės puolime
Jonas Valančiūnas artėjantį sezoną greičiausiai netaps lietuviškuoju Magicu Johnsonu ir atkovojęs kamuolį gynyboje su juo veikiausiai nepasileis į kitą aikštės pusę lyg garvežys,
Shaq'o sūnui Shareefui teks praleisti debiutinį sezoną NCAA
Buvusios Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) superžvaigždės Shaquille'o O'Nealo sūnui Shareefui nepavyks šiemet debiutuoti NCAA čempionate.18-metis baigė vidurinę mokyklą
Oficialu: "Bayern" sudarė sutartį su antruoju NBA biržos šaukimu
Po ilgokos pertraukos į Eurolygą grįžtantis Miuncheno "Bayern" klubas gsulaukė itin rimto papildymo.Oficialiai paskelbta, kad Vokietijos čempionai susitarė su 2011 metų NBA naujokų biržoje
"Rytas" tik susitikimo pabaigoje palaužė "Nevėžį" (trenerių video komentarai)
Vilniaus „Rytas“ (2/0) iškovojo antrą pergalę „Betsafe–LKL“ pirmenybėse, kur išvykoje 80:70 (21:22, 17:17, 21:18, 21:13) įveikė Kėdainių „Nevėžį“
B.Bogdanovičiui atlikta kelio operacija, serbas praleis NBA sezono pradžią
Antrus metus Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygoje rungtyniausiantis Bogdanas Bogdanovičius praleis naujojo sezono pradžią.Pirmadienį Skramento "Kings" komandos gynėjui

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08