Serbijos čempionai paskutinėmis sekundėmis nukovė "Maccabi"

euroleague.net
Dramatišką pergalę ketvirtajame Eurolygos reguliaraus sezono ture pasiekė Belgrado "Crvena Zvezda" (2/2) komanda.

Serbijos čempionai savo tvirtovėje paskutinėmis susitikimo minutėmis 87:84 (19:24, 20:25, 23:12, 25:23) parklupdė Tel Avivo "Maccabi" (2/2) krepšininkus.

Mačą sėkmingiau pradėjo svečiai iš Izraelio. Po dviejų kėlinių "Maccabi" turėjo dviženklį pranašumą - 49:39.

Vis tik iškart po pertraukos visai kitą veidą pademonstravę serbai sugebėjo priartėti, o prieš lemiamą ketvirtį net ir įgijo minimalią persvarą - 62:61.

Paskutinės dešimt minučių klostėsi labai atkakliai. Taškas į tašką iki paskutinės minutės žaidusių komandų likimas sprendėsi lemiamose atakose. Svarbiausią rugntynių metimą į buvusios komandos krepšį pataikė "Crvena Zvezda" gynėjas Tayloras Rochestie - 86:84. Žydai dar turėjo laiko išlyginti rezultatą arba išplėšti pergalę tritaškiu metimu, tačiau šiose rungtynėse sunkiai sulaikomas buvęs DeShaunas Thomasas prametė tritaškį, o serbai šventė pergalę - 87:84.

"Crvena Zvezda": T.Rochestie - 22, J.Feldeine'as (3/6 trit.) - 19, M.Bjelica (4/4 trit.) - 16, O.Dobričius - 8 taškai.

"Maccabi": D.Thomasas (7/10 dvit., 4/6 trit.) - 28, P.Jacksonas - 14, J.Boldenas ir M.Rollas po 11, A.Tyusas (8 atk. kam.) - 6 taškai.

"Olympiacos" prieš mačą Tel Avive sulaukė ir gerų, ir blogų naujienų
Praėjusią savaitę aštuoniese žaidęs ir Eurolygos mačą vistiek laimėjęs Pirėjo "Olympiacos" klubas sulaukė ir gerų, ir prastų naujienų.Pastaroji yra ta, kad dėl patirtos
"Maccabi" paskutinę minutę iškovojo pergalę Valensijoje
Trečią pergalę iš eilės iškovojo vienas eurolygos lyderių Tel Avivo "Maccabi" (17/8) klubas.Izraelio čempionai išvykoje po atkaklios kovos 85:82 (18:19, 15:19, 25:23,
Po pertraukos spurtavusi M.Jameso vedama CSKA laimėjo Belgrade
Pergalę po dviejų pralaimėjimų Eurolygoje iškovojo Maskvos CSKA (17/8) komanda.Eurolygos čempionai svečiuose nutolo iškart po ilgosios pertraukos ir 86:81 (16:17, 20:20, 24:16, 26:28) įveikė
"AX Armani" prieš tiesioginius konkurentus Eurolygoje versis be serbo
Milano "AX Armani" klubas bus priverstas verstis be svarbaus krepšininko ateinančiose Eurolygos reguliaraus sezono turo rungtynėse.Eilinį fiasko Italijos taurės turnyre praėjusį
"Real" ir vėl prarado savo rezultatyviausią žaidėją
Madrido "Real" klubas vėl turės verstis be rezultatyviausio žaidėjo Anthony Randolpho pagalbos.Ispanijos čempionai pranešė, kad Slovėnijos pilietybę turintis amerikietis per treniruotę
L. Lekavičius atskleidė, ko ilgėjosi dirbdamas Graikijoje ir kas traukė į Kauną
Eurolygos svetainės dėmesio sulaukė Kauno „Žalgirio“ įžaidėjas Lukas Lekavičius. 10,9 taško per Eurolygos rungtynes renkantis mažasis įžaidėjas Kauno ekipoje yra trečias
"Crvena Zvezda" sustiprino gynėjų grandį
Belgrado "Crvena Zvezda" klubas prieš artėjančias svarbiausias kovas Eurolygoje ir Adrijos lygoje nutarė sustiprinti gynėjų grandį."Sportando" šaltinių duomenimis
Oficialu: "Zenit" rado J.Plazos įpėdinį vyriausiojo trenerio kėdėje
Viena Eurolygos autsaiderių Sankt Peterburgo "Zenit" komanda rado kuo vyriausiojo trenerio kėdėje pakeisti atleistą ispaną Joaną Plazą.Oficialiai paskelbta, kad prie Rusijos klubo vairo
Dar vienas smūgis: "Fenerbahče" nusileido "Maccabi" paskutinėmis sekundėmis
Stambulo "Fenerbahče" (11/13) sirgaliams dar kartą šiame sezone teko nuryti karčią pralaimėjimo piliulę pačioje rungtynių pabaigoje.Dėl vietos pirmajame aštuonete kovojantys
"Chimki" į pergalių kelią grįžo nukaudama Serbijos čempionus
Trijų pralaimėjimų iš eilės seriją Eurolygoje nutraukė Rimo Kurtinaičio vadovaujama Maskvos srities "Chimki" (10/14) komanda.Rusijos ekipa namuose 78:72 (28:18, 20:18, 16:15, 14:21)
"Maccabi" paskutinę minutę palaužė R.Kurtinaičio auklėtinius
Rimo Kurtinaičio auklėtinius Eurolygos turnyrinėje lentelėje aplenkė į vienuoliktą vietą pakilęs Kauno "Žalgiris" (9/14).Maskvos srities "Chimki" (9/14) klubas išvykoje
Įspūdingai sugrįžusi "Crvena Zvezda" parklupdė "Panathinaikos"
Belgrado "Crvena Zvezda" (10/13) krepšininkai pademonstravo tvirtą charakterį ir nutraukė kelių iš eilės pralaimėjimų seriją Eurolygoje. Kevino Punterio vedami Serbijos
Be R.Giedraičio pavyzdinį puolimą demonstravusi ALBA įveikė A.Gudaičio klubą
Kiek nelauktą pergalę Eurolygos reguliariajame sezone pasiekė Berlyno ALBA (8/15) komanda, kuriai šiame susitikime negalėjo padėti Rokas Giedraitis.Vokietijos vicečempionai pademonstravę
Dviejų Serbijos milžinų akistatoje - "Crvena Zvezda" pergalė
Adrijos krepšinio lygoje atėjo laikas suremti ginklus "amžiniems" varžovams iš vieno miesto.Belgrado klubų derbyje "Crvena Zvezda" (12/6) po atkaklios kovos 92:86
"Maccabi" suskubo pratęsti sutartį su vienu iš komandos lyderių
Tel Avivo „Maccabi“ (14-8) pratęsė sutartį su vienu iš komandos lyderių Othello Hunteriu.33 metų amerikietis pasirašė kontraktą kitam sezonui su galimybe ją pratęsti
Užsnūdusi "Anadolu Efes" turėjo atlaikyti "Crvena Zvezda" šturmą
Eilinę pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo Stambulo "Anadolu Efes" (19/3) komanda.Turkijos čempionai išvykoje 85:78 (24:16, 27:14, 21:28, 13:20) nugalėjo Belgrado
"Real" pralaimėjimų seriją nutraukė Tel Avive
Madrido "Real" (16/6) krepšininkams pavyko nutraukti trijų iš eilės nesėkmių seriją Eurolygoje."Karališkasis" klubas svečiuose po atkaklios kovos 81:77 (21:19,
Š.Vasiliausko bendraklubis perviliotas į "AX Armani" ekipą
Sėkmingai Turkijos klube rungtyniavęs amerikietis Drew Crawfordas patraukė Italijos grandų dėmesį, kuris nusprendė surizikuoti ir pasikviesti krepšininką į savo gretas.Skelbiama, kad
N.Mirotičiaus vedama "Barca" išnešė sveiką kailį prieš Serbijos čempionus
Sunkią pergalę Eurolygoje iškovojo viena turnyro favoričių Barselonos "Barcelona" (15/6) komanda.Katalonai permainingose rungtynėse savo aikštėje tik mačo pabaigoje 86:82
Šešių pralaimėjimų seriją Eurolygoje "Bayern" nutraukė patiesdama "Maccabi"
Miuncheno "Bayern" (7/14) klubas bando kapstytis iš Eurolygos turnyrinės lentelės dugno.Vokietijos čempionai savo aistruolių akivaizdoje 80:68 (23:12, 12:21, 22:20, 23:15) pranoko
Serbai nepasimoko: iš Eurolygos – dar viena solidi bauda "Crvenai Zvezdai"
Pastaroji dviguba Eurolygos savaitė buvo itin nesėkminga Belgrado „Crvenai Zvezdai“ – Serbijos klubas ne tik pralaimėjo abu žaistus mačus, nors juose buvo laikomas favoritu ir galėjo
"Maccabi" gretose - buvusi NBA superžvaigždė
Šešiskart NBA "Visų žvaigždžių" rungtynių dalyvis Amare'as Stoudemire'as pirmą kartą karjeroje pasirodys Eurolygos kovose.Krepšininkas pasirašė kontraktą
Vienam "Maccabi" lyderių prireiks kelio operacijos
Po 10 metų praleistų NBA lygoje į Tel Avivo "Maccabi" komandą grįžęs Omri Casspi iškart tapo jos lyderiu, tačiau dėl traumos nerungtyniauja nuo lapkričio mėnesio.Krepšininkas
"Maccabi" teks susimokėti už sirgalių įžeidinėjimus N.Mirotičiui
Tel Avivo "Maccabi" sirgaliai nuo seno jaučia ypatingą nepalankumą Barselonos "Barcelona" komandai.Šį kartą Eurolyga Izraelio čempionų klubui skyrė 4 tūkst. eurų baudą
R.Giedraičiui nekrito, o ALBA išgyveno pratęsimo dramą Belgrade
Belgrado "Crvena Zvezda" (9/11) komanda neatsitiesė po trečiadienį patirto pralaimėjimo namuose Eurolygoje prieš Kauno "Žalgirį".Serbijos čempionai savo sirgalių akivaizdoje
"Dizaineriai" su labai netaikliu A.Gudaičiu krito Tel Avive
Eurolygoje antrą nesėkmę šią savaitę patyrė Artūro Gudaičio atstovaujamas Milano "AX Armani" (10/10) klubas.Ettore Messinos auklėtiniai išvykoje po atkaklios kovos 63:69