Naujienos kraunasi...

Skaisgirys – apie trijulių krepšinį: neįeiti į šią rinką būtų didelė klaida

Skaisgirys – apie trijulių krepšinį: neįeiti į šią rinką būtų didelė klaida
Lietuvos krepšinio federacija (LKF) naujienas apie šią sporto šaką nuo šiol pateikia ir žurnale „Krepšinio namai“. Kartą į ketvirtį leidžiamame leidinyje yra apžvelgiamos Lietuvos rinktinių naujienos, LKF organizuojami projektai, dėmesys  skiriamas krepšinio lygų aktualijoms bei šios sporto šakos asmenybėms.

Ketvirtajame žurnalo numeryje buvo apžvelgti Lietuvos moterų ir vyrų rinktinių pasirodymai Europos čempionato atrankoje, apžvelgti įdomiausi Lietuvos krepšinio lygų įvykiai bei pokalbiai su krepšinio pasaulio žmonėmis. Vienas tokių – 3×3 krepšinio asociacijos įkūrėjas Rolandas Skaisgirys.

Lietuvos 3×3 krepšinio asociacijos kūrėjas Rolandas Skaisgirys pats investuoja į naujus projektus ir nusiteikęs neatsilikti nuo pasaulinio krepšinio ekspreso, kuris jau įsiveržė į olimpiadą. Nepaisydamas nuostolingo praėjusių metų asociacijos biudžeto, buvęs pasaulio trijulių krepšinio čempionas ir pramogų pasaulio verslininkas nusiteikęs optimistiškai. Pasak jo, daug svarbesni už minusinį biudžetą yra praėjusių metų 3×3 krepšinio įvykiai Lietuvoje, kurie iš esmės pakeitė padėtį.

Pinigai

Šių metų pradžioje Lietuvos 3×3 krepšinio asociacija paskelbė savo praėjusių metų finansinius rezultatus. Asociacijai pavyko surinkti 434,4 tūkst. eurų pajamų. Pajamų šaltiniai – parama (249 tūkst.), reklamos pajamos (64,7 tūkst.), reklamos mainai, grąžinimai (10,7 tūkst.) bei FIBA prizinių fondų lėšos (110 tūkst.). Į šią sumą neįtraukta papildoma Lietuvos krepšinio federacijos parama – federacija krepšinio plėtojimui išleido papildomus 45 tūkstančius eurų.

Asociacijos išlaidos 2020-aisiais siekė beveik 495 tūkst. eurų. Administracijos išlaikymui buvo skirti kiek daugiau nei 8 tūkst. eurų, kitam personalui – 6,7 tūkst., ryšiams su visuomene ir marketingui – 16,6 tūkst.

FIBA 3×3 Pasaulio turo kelionės ir komandoms pervesti piniginiai prizai įvertinti beveik 110 tūkst., FIBA licencijos – 10,5 tūkst.

Liepą Palangoje praūžęs „Hoptrans 3×3“ turnyras asociacijai kainavo daugiau nei 262 tūkst. eurų, o kiti pernai organizuoti turnyrai – 11,4 tūkst.

Taip pat buvo vykdoma vaikinų U-17 rinktinės atranka, kainavusi 6,3 tūkst. eurų. Olimpinei atrankai metų pradžioje rengėsi bei draugiškuose turnyruose dalyvavo ir pagrindinė šalies rinktinė. Jos, rezervinės komandos ir jaunimo rinktinės treniruotės atsiėjo 23 tūkst. eurų.

Sporto inventoriaus sandėliavimui ir ilgalaikio turto įsigijimui skirta 14 tūkst. eurų. Skolų dengimui ir PVM – daugiau nei 23 tūkst. eurų.

Bendras finansinis asociacijos veiklos rezultatas – didesnis nei 60,5 tūkst. eurų nuostolis.

Būtina investicija

„Daug kur gyvenime biudžetai minusiniai būna. Juk investuoji – jei yra naujas verslas, ar asociacija, ar nauja sporto šaka. Aš investuoju asmeniškai, suprantu, kad be investicijų rezultatą sunku pasiekti“, – sako R. Skaisgirys.

Jis į verslo pasaulį pasuko tapo dar paskutiniame praėjusio amžiaus dešimtmetyje studijuodamas ir žaisdamas Vilniaus universiteto krepšinio komandoje, rungtyniavusioje aukščiausioje šalies lygoje.

„Taip ir su tais pirmaisiais metais buvo. Jei nebūtų vykęs „Hoptrans” turnyras, į kurį investavome daug, nežinau, ar būtume pralaužę ledus. Pirmi metai buvo „Gulbelės“ dalyvavimas pasaulinėje rinkoje, „masteriuose“ (aukščiausio lygio FIBA turnyruose – red.)  ir kituose turnyruose, per kuriuos pakilome į tam tikrą lygį ir pamatėme, kad reikia plėtoti šį olimpinį sportą. O „Hoptrans“ parodė, kaip gyventi tam tikromis sąlygomis, kaip krepšiniui gyventi. Juk negali gyventi tik iš federacijos arba olimpinio komiteto pinigų – jie yra riboti. Turi suvokti kaip tuos pinigus užsidirbti“, – teigia R. Skaisgirys.

Beje, „Hoptrans 3×3” turnyras pelnė prestižinį Lietuvos sporto žurnalistų federacijos apdovanojimą kaip geriausias metų sporto renginys.

Šio turnyro tąsos pavyzdžiu R. Skaisgirys pateikia dabar statomą universalią kilnojamą areną. Jos kaina yra apie 700 tūkst. eurų.

„Asociacija pati neturi tokių pinigų. Tačiau iš tos arenos asociacija turės galimybių užsidirbti. Tai toks atvejis, kai neduodi asociacijai pinigų, tačiau duodi įrankį didintis biudžetą ir įgyvendinti savo projektus – ar tai būtų moterų krepšinis, ar vaikų“, – sako R. Skaisgirys.

Pasak jo, kai uždirbs iš arenos pelną, asociacija galės pati investuoti į savo renginius – Lietuvos čempionatą arba „Hoptrans” turnyrą, arba galbūt FIBA 3×3 „masterius“.

„Arenos įrangos, infrastruktūros nuoma yra didelė, todėl skaičiavome, supratome, kad nuomotis yra per didelė prabanga“ , – pasakoja R. Skaisgirys.

Tiesa, savo arenos idėja kilo anksčiau, kai 2019 m. rudenį jis buvo „masteryje“ Saudo Arabijoje. Tik tiek, kad tose šalyse arenos statomos saugantis nuo saulės, o Lietuvos atveju reikia saugotis lietaus ir vėjo. Todėl naujosios arenos struktūra bus kitokia, tačiau naudojama tokiais pačiais tikslais.

Šis statinys, pavadintas „Hoptrans” arena, talpins apie 1,5 tūkst. žiūrovų, jo plotas – 1,6 tūkst. kvadratinių metrų. Tai bus didžiausia lauko arena Lietuvoje. Svarbu ir tai, jog ji yra kilnojama – mobilumas leis arenoje vykstančius renginius perkelti į įvairiausius šalies kampelius.

Būtent tokiose arenose visoje planetoje yra rengiami aukščiausio lygio trijulių krepšinio renginiai – FIBA 3×3 Pasaulio turo „Masters“ turnyrai. Naujoji arena išsiskirs dar ir tuo, kad po jos stogu tilps ir sirgalius priimsiančios tribūnos.

Be to, „Hoptrans“ arena jau nuo šios vasaros bus naudojama ne tik įvairių sporto šakų varžyboms ar vietos bendruomenių renginiams, tačiau ir kitoms pramogoms – koncertams ir sporto renginių, tokių kaip olimpinės žaidynės arba Europos futbolo čempionatas, stebėjimui.

Formuojama nauja rinktinė

Vasariui baigiantis, Lietuvos krepšinio federacijos iniciatyva, Anykščiuose pirmąsyk buvo surengta Lietuvos trijulių krepšinio rinktinės stovykla. Į šešių dienų stovyklą buvo pakviesti trylika geriausių šio sporto žaidėjų Lietuvoje: Aurelijus Pukelis, Paulius Semaška, Marijus Užupis, Paulius Beliavičius, Šarūnas Vingelis (visi – iš Šakių „Vyčio“ ekipos, NKL), Žygimantas Skučas, Vytautas Šulskis, Gintautas Matulis ir Ignas Vaitkus (visi – Utenos „Juventus“, LKL), taip pat Darius Tarvydas bei Aurimas Urbonas iš Jovanos „CBet“ (NKL) ir Žygimantas Šimonis su Šarūnu Beniušiu iš Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (NKL). Tiesa, vėliau susižeidusį Ž. Šimonį pakeitė dar vienas „CBet“ atstovas – Edvinas Šeškus. Treniruotėms vadovavo Lietuvos trijulių krepšinio treneris Dainius Novickas ir Utenos „Juventus“ strategas Žydrūnas Urbonas.

„Viskas pastaruoju metu labai keitėsi. Lygiai prieš metus, kai karantino nebuvo, nebuvo praėjęs „Hoptrans“ turnyras, išskyrus federaciją nelabai kas ir palaikė tą trijulių krepšinį. Buvo vienintelė „Gulbelė“, ant kurios buvo statoma trijulių krepšinio struktūra. Jie keliavo po turnyrus ir buvo manoma, kad būtent jie ir dalyvaus olimpinėje atrankoje. O kai įvyko „Hoptrans“, kai kurios komandos ir žaidėjai pamatė, kad tai įdomu ir perspektyvu. Akivaizdus pavyzdys yra Uteną, kuri dalyvavo ir „Hoptrans“, ir masteriuose, treniravosi ir didįjį krepšinį, ir trijulių. Šiandien LKL Utena yra tarp lyderių – tai reiškia, kad trijulių krepšinis netrukdė jiems“, – pasakoja R. Skaisgirys.

Taip atsirado daugiau žaidėjų, kurie galėtų atstovauti Lietuvai. Vieno stovykloje nebuvo – tai Jonas Mačiulis, kuris yra kandidatas, tačiau tuo metu žaidė Lietuvos rinktinėje ir Graikijoje.

„Norisi atsirinkti tikrai geriausius, kurie važiuotų į olimpinę atranką. Trijulių krepšinis žengia į priekį ir sportine, ir pinigų prasme.  Neįeiti mums į šią rinką būtų didelė klaida“, – teigia R. Skaisgirys.

Pagrindinis Lietuvos rinktinės tikslas – patekti į Tokijo olimpiadą. Tai bus galima padaryti per olimpinės atrankos turnyrą Graco mieste Austrijoje gegužės 26-30 dienomis.

3×3 krepšinio rinktinės stovykla Anykščiuose | Nuotrauka: D.Kriaučiūno

Bus ir moterų rinktinė

Nors dabar didžiausias ir operatyviausias asociacijos dėmesys skiriamas vyrų trijulių olimpinei atrankai, R. Skaisgirys turi aiškią viziją, kaip į pasaulinius turnyrus išsiųsti ir moteris.

„Kelias nuo šių metų turi būti toks pats, kaip su vyrais. Suformuoti pasaulinio lygio rinktinę komandą, kuri galėtų dalyvauti „masteriuose“. Atėjus laimėjimams merginos pamatytų, kad verta dalyvauti ir žaisti. Tas pats yra su U23, U21, U17 vyrais. Šiam sportui, kad užsiaugintume žaidėjus – ir merginas, ir vaikinus – prireiks 5-10 metų“, – teigia R. Skaisgirys.

Pasak jo, dabar iškart nieko nepadarysi – nėra 3×3 žaidėjų – jie visi didžiajame krepšinyje.

„Kai kurioms lygoms reikės dalytis tais žaidėjais ir žaidėjomis. Kito kelio nėra. RKL, NKL, LKL, moterų lygai reikės derintis. Po 5-10 metų išaugs nauja karta, jie atsisijos visiškai kitaip“, – sako R. Skaisgirys.

Kol kas nėra net metodinės trijulių krepšinio medžiagos – ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje.

„Dabar drauge su federacija ją rengiame, manome – galbūt jau ateinantį rudenį turėsime metodinės medžiagos. Treneriams, teisėjams, sporto mokykloms ir panašiai. Čia dar nearti dirvonai. Aš pats daug ko nežinau ir darau spontaniškai. Faktas tas, kad iš principo, žaidimo IQ požiūriu tas krepšinis nesiskiria. Jei tavo krepšinio IQ aukštas, žinosi, kaip jį išnaudoti trijulių krepšinyje“, – sako R. Skaisgirys.

Jo teigimu, dar šiais metais bus sukurta merginų/moterų komanda. Jau aišku, kaip ji bus kuriama, kas bus rėmėjas. Lietuvos trijulių čempionatas prasideda nuo balandžio 17 dienos, jį sudarys 10 turų visose amžiaus grupėse – ir merginų, ir PRO lygos, ir įvairios vaikų grupių. Visos rungtynės vyks profesionaliose aikštėse, ant profesionalios dangos, net jei dėl oro sąlygų ją reikės sumontuoti salėse po stogu.

„Moterų komanda tikrai bus ir ją auginsime“, – garantuoja R. Skaisgirys.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Juk nesame bananų respublika" – sėkmingą sezoną lydėjo ir nesklandumai
"Juk nesame bananų respublika" – sėkmingą sezoną lydėjo ir nesklandumai
Sekmadienį finišavęs U23 pasaulio čempionatas reiškė ir Lietuvos 3x3 rinktinių sezono pabaigą. Sezono, kuris tapo sėkmingiausiu mūsų šalies istorijoje.Ryškiausias pasiekimas
"Kibirkšties“ suburta moterų 3×3 rinktinė ruošiasi prestižiniam turnyrui Prancūzijoje
"Kibirkšties“ suburta moterų 3×3 rinktinė ruošiasi prestižiniam turnyrui Prancūzijoje
Įspūdingai prasidėjusi Lietuvos moterų krepšinio rinktinę subūrusios Vilniaus „Kibirkšties“ vasara tęsiasi – liepos 6-7 dienomis Bordo (Prancūzija) mūsų
Lietuvos trijulių rinktinės išvyko kovoti dėl medalių pasaulio čempionate (komentarai)
Lietuvos trijulių rinktinės išvyko kovoti dėl medalių pasaulio čempionate (komentarai)
Lietuvos trijulių rinktinės pasitinka didžiausią sezono iššūkį – šiandien tiek vyrų, tiek moterų ketvertukai su trenerių komanda išskrido į Belgiją, kur antradienį
Sėkmingas Jocytės debiutas 3x3 krepšinyje ir aiškios rinktinių sudėtys pasaulio čempionatui
Sėkmingas Jocytės debiutas 3x3 krepšinyje ir aiškios rinktinių sudėtys pasaulio čempionatui
Pasaulio trijulių čempionatas Antverpene (Belgija) startuos jau antradienį (06.21), o prieš jį Lietuvos rinktinės treneris Dainius Novickas apsisprendė dėl finalinių sudėčių. Vyrų
Kaune vyks du prestižiniai turnyrai
Kaune vyks du prestižiniai turnyrai
Lietuvos 3×3 asociacija jau dėliojasi planus 2022-iesiems – paaiškėjo nacionalinių komandų tvarkaraštis, kuriame iššūkiai laukia ne tik vyrų ir moterų rinktinių,
Pasaulio 3x3 viršūnę pasiekusi Lietuva nežada sustoti: stipriai pasistūmėjome link olimpiados
Pasaulio 3x3 viršūnę pasiekusi Lietuva nežada sustoti: stipriai pasistūmėjome link olimpiados
Šakių „Gulbelės“ pasirodymu Džedoje baigėsi 3 x 3 sezonas, kuris Lietuvai buvo įspūdingas – mūsų šalies federacija per metus atsidūrė pasaulio viršūnėje.Būtent
Latviams nusileidusi Lietuvos 3x3 rinktinė olimpiadoje nežais
Latviams nusileidusi Lietuvos 3x3 rinktinė olimpiadoje nežais
Austrijos mieste Grace vykstančiame olimpiniame trijulių krepšinio atrankos turnyre kelialapio į Tokijo žaidynes nepavyko iškovoti Lietuvos komandai.Lietuvių žygis nutrūko ketvirtfinalyje,
Auksinį tašką sumedžioję lietuviai žais olimpinės 3x3 atrankos turnyro ketvirtfinalyje
Auksinį tašką sumedžioję lietuviai žais olimpinės 3x3 atrankos turnyro ketvirtfinalyje
Graco mieste Austrijoje vykstančio atrankos į Tokijo olimpines žaidynes 3x3 turnyro B grupės ketvirtose rungtynėse Lietuvos trijulių rinktinė 22:12 nugalėjo Pietų Korėjos ekipą ir pateko į
Lietuvos 3x3 rinktinė olimpinėje atrankoje itin dramatiškai palaužė belgus
Lietuvos 3x3 rinktinė olimpinėje atrankoje itin dramatiškai palaužė belgus
Lietuvos 3×3 rinktinė šeštadienį pratęsė savo pasirodymą Austrijoje vykstančiame olimpinės atrankos turnyre. Lietuviai trečiose B grupės rungtynėse 17:16 nugalėjo Belgijos
3x3 rinktinė olimpinėje atrankoje po dramatiškos kovos nusileido amerikiečiams
3x3 rinktinė olimpinėje atrankoje po dramatiškos kovos nusileido amerikiečiams
Lietuvos 3×3 rinktinė Austrijoje vykstančiame olimpinės atrankos turnyre po dramatiškos kovos turėjo pripažinti Jungtinių Amerikos Valstijų ekipos pranašumą – 20:21.Lietuvos
Lietuvos 3x3 rinktinė olimpinį atrankos turnyrą pradėjo triuškinančia pergale
Lietuvos 3x3 rinktinė olimpinį atrankos turnyrą pradėjo triuškinančia pergale
Lietuvos 3×3 rinktinė pergalingai pradėjo Austrijoje vykstantį olimpinį atrankos turnyrą. Pirmose B grupės rungtynėse lietuviai 21:9 nugalėjo Kazachstano krepšininkus.Lietuvos rinktinėje
Sabonis į 3x3 olimpinę atranką išlydėtai rinktinei: 1992 metais Lietuva taip pat gavo pirmą šansą
Sabonis į 3x3 olimpinę atranką išlydėtai rinktinei: 1992 metais Lietuva taip pat gavo pirmą šansą
Pirmadienį Kaune esančiuose Krepšinio namuose į olimpinę atranką Austrijoje išlydėta Lietuvos 3×3 krepšinio rinktinė.Rinktinės krepšininkams – Aurelijui
Olimpinė Vaitkaus svajonė baigėsi: "Juventus" puolėjui sezonas baigtas
Olimpinė Vaitkaus svajonė baigėsi: "Juventus" puolėjui sezonas baigtas
Kartu su Lietuvos 3x3 krepšinio rinktine į Olimpinę atranką keliauti besiruošusiam Ignui Vaitkui skilo dešinės kojos padikaulis.Pirmadienį gydytojų konsiliumas spręs ar žaidėjui
Lietuvos ir Jungtinių Arabų Emiratų krepšinio federacijos užmezgė bendradarbiavimą
Lietuvos ir Jungtinių Arabų Emiratų krepšinio federacijos užmezgė bendradarbiavimą
Lietuvos ambasados Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) kvietimu, Dubajuje lankėsi Lietuvos krepšinio federacijos atstovai, vadovaujami generalinio sekretoriaus Mindaugo Špoko. Tai –
Lietuva kaip reikiant šoktelėjo pasaulio trijulių rinktinių reitinge (komentarai)
Lietuva kaip reikiant šoktelėjo pasaulio trijulių rinktinių reitinge (komentarai)
Ketvirtadienį po metų pertraukos atsinaujinus FIBA 3×3 pasaulio klubiniams ir nacionaliniams reitingams, Lietuva dar labiau pagerino savo pozicijas tarptautiniame trijulių krepšinyje.Kaip
Lietuvos 3×3 krepšininkai ketvirtfinalyje nusileido vienai geriausių pasaulio komandų
Lietuvos 3×3 krepšininkai ketvirtfinalyje nusileido vienai geriausių pasaulio komandų
Sankt-Peterburge (Rusija) vykstančiame antrajame „3×3 United League Europe“ lygos ture, Lietuvos komanda savo pasirodymą baigė ketvirtfinalyje. Gintauto Matulio, Vytauto Šulskio,
Skaisgirys – apie trijulių krepšinį: neįeiti į šią rinką būtų didelė klaida
Skaisgirys – apie trijulių krepšinį: neįeiti į šią rinką būtų didelė klaida
Lietuvos krepšinio federacija (LKF) naujienas apie šią sporto šaką nuo šiol pateikia ir žurnale „Krepšinio namai“. Kartą į ketvirtį leidžiamame leidinyje
Ką svarbiausia žinoti apie naują 3×3 krepšinio sezoną
Ką svarbiausia žinoti apie naują 3×3 krepšinio sezoną
Penktadienį Katare sulig pirmuoju Dohos „Masters“ turnyro maču prasidės naujasis trijulių krepšinio sezonas. Kovo 26-27 d. vyksiantis turnyras žymės jubiliejinio – 10-ojo
Lietuvos trijulių rinktinė pasirodymą "United League Europe 3×3" turnyre baigė pusfinalyje
Lietuvos trijulių rinktinė pasirodymą "United League Europe 3×3" turnyre baigė pusfinalyje
Utenos „Juventus“ žaidėjų pagrindu sudaryta Lietuvos trijulių rinktinė Sankt Peterburge vykstančiame „United League Europe 3×3“ turnyre pasirodymą baigė pusfinalyje.Vytauto
3x3 rinktinė kontrolinių turnyrų maratoną pradėjo pralaimėjimu rusams ir pergale prieš prancūzus
3x3 rinktinė kontrolinių turnyrų maratoną pradėjo pralaimėjimu rusams ir pergale prieš prancūzus
Utenos „Juventus“ žaidėjų pagrindu sudaryta Lietuvos trijulių rinktinė pradėjo pasirodymą Sankt Peterburge vykstančiame „United League Europe 3×3“ turnyre.Vytauto
3×3 rinktinės stovykloje – bekompromisė kova net treniruočių metu (trenerių komentarai)
3×3 rinktinės stovykloje – bekompromisė kova net treniruočių metu (trenerių komentarai)
Anykščiuose stovyklaujanti Lietuvos 3×3 krepšinio rinktinė nuo pat sekmadienio pluša komandinėse treniruotėse.Trečiadienio vakarinė treniruotė buvo kiek kitokia. Jos metu
Į olimpiadą besitikintis patekti Novickas: visi esame iš tos pačios 3×3 krepšinio šeimos
Į olimpiadą besitikintis patekti Novickas: visi esame iš tos pačios 3×3 krepšinio šeimos
Sekmadienį Anykščiuose susirinkę į 3×3 krepšinio rinktinės stovyklą, visi jos atstovai – tiek krepšininkai, tiek treneriai – nieko nelaukdami kibo į darbus
Prasideda kelias į Tokiją: 3x3 rinktinės kandidatų sąraše – trylika pavardžių
Prasideda kelias į Tokiją: 3x3 rinktinės kandidatų sąraše – trylika pavardžių
Sekmadienį prasideda Lietuvos 3×3 krepšinio rinktinės kelias į Tokijo olimpines žaidynes. Trylika geriausių šios sporto šakos atstovų renkasi į šešių dienų
2020 metų Lietuvos 3x3 krepšinis – su rekordiniu biudžetu
2020 metų Lietuvos 3x3 krepšinis – su rekordiniu biudžetu
3×3 krepšinis 2020-aisiais išgyveno permainingus metus – nors dėl pandemijos metams nusikėlė kova dėl patekimo į Tokijo olimpines žaidynes, kuriose trijulių krepšinis
Svarbiausias LKF metų noras - vyrų rinktinės bei 3x3 komandos patekimas į olimpiadą
Svarbiausias LKF metų noras - vyrų rinktinės bei 3x3 komandos patekimas į olimpiadą
Šie metai tiek Lietuvos krepšinio federacijai, tiek visoms, krepšinio ritmu gyvenančioms organizacijoms, buvo kupini iššūkių ir išbandymų. Buvo nukeltos olimpinės
Naujiena: pavasarį startuos pirmasis Lietuvos 3x3 krepšinio čempionatas
Naujiena: pavasarį startuos pirmasis Lietuvos 3x3 krepšinio čempionatas
Lietuvos krepšinyje – nauji vėjai. Jau artėjantį pavasarį startuos Lietuvos 3x3 krepšinio čempionatas, kuriame pirmą kartą varžysis profesionalios trijulių komandos.Svarbiausias
Lietuvos trijulių krepšinio klubai ruošiasi istorinių aukštumų šturmui: nori susitikti finale
Lietuvos trijulių krepšinio klubai ruošiasi istorinių aukštumų šturmui: nori susitikti finale
Sėkmingi Lietuvos trijulių krepšiniui metai bus vainikuoti dar vienu skambiu įrašu. Pasaulio turo finale Džedoje (Saudo Arabija) pirmąkart dalyvaus net dvi mūsų šalies ekipos
COVID-19 puolamas "Juventus" jau šį mėnesį dalyvaus trijulių turnyre Katare
COVID-19 puolamas "Juventus" jau šį mėnesį dalyvaus trijulių turnyre Katare
Garsiai trijulių krepšinio pasauliui šiemet prabilusi Utenos „Juventus-Uniclub Casino“ ekipa gavo dar vieną šansą įrodyti, jog sėkmingas debiutas 3x3 krepšinio

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (169) 02.09 12:36
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime