Slouko dvitaškis išplėšė dramatišką "Olympiacos" pergalę

euroleague.net
Pirėjo "Olympiacos" (5/2) klubas dramatišku stiliumi Eurolygoje iškovojo penktąją pergalę.

Georgios Bartzoko auklėtiniai namų arenoje paskutinėmis mačo sekundėmis 67:65 (19:14, 26:20, 10:19, 12:12) nukovė trečiąją nesėkmę iš eilės patyrusią Stambulo "Fenerbahče" (2/5).

Iki ilgosios pertraukos situaciją aikštėje gana tvirtai kontroliavo aikštės šeimininkai pirmaudami dviženkliu skirtumu - 45:34.

Vis dėlto trečiajame kėlinyje "Fenerbahče" kibo į atlapus varžovams ir priartėjo 53:55.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Janas Vesely pelnė dvitaškį ir svečiai jau pirmavo - 62:59. Tuomet prasidėjo tikras buvusio "Fenes" žaidėjo Kosto Slouko šou. Baudų metimais graikas išlygino rezultatą, o likus žaisti dviems minutėms smeigė tritaškį - 65:62.

Achille Polonara atsakė dvitaškiu su pražanga ir rezultatas tapo lygus - 65:65. Susitikimas būtų persikėlęs į pratęsimą, bet paskutinėje atakoje tas pats K. Sloukas pataikė lemiamą metimą likus žaisti 2 sekundes ir padovanojo pergalę saviškiams - 67:65.

Ne kokį mačą "Oly" gretose sužaidė buvęs žalgirietis Thomasas Walkupas. Per 22 žaidimo minutes pasižymėjo tik 3 taškais (1/5 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 6 naudingumo balus.

"Olympiacos": K. Sloukas (3/4 trit.) - 14, T. Dorsey, G. Larentzakis ir M. Fallas (9 atk. kam.) po 10, S. Vezenkovas - 7 taškai.

"Fenerbahče": J. Vesely (9 atk. kam.) - 14, M. Guduričius ir N. De Colo po 10,  A. Polonara - 9, P. Henry - 8 taškai.

"Fenerbahče" įveikė Europos taurės finalo dalyvių barjerą ir žengė į pusfinalį
Turkijos reguliariojo sezono nugalėtojas Stambulo "Fenerbahče" klubas gana sunkiai prasibrovė į pusfinalį.Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai atsigavo po triuškinamo pralaimėjimo
Vilius darbuosis pirmajame Eurolygos pusfinalio mače, vadovaus ukrainietis
Kaip jau rašėme, Belgrade šiandien startuosiančiose Eurolygos finalo ketverto varžybose dirbs aštuoni teisėjai, tarp kurių paskirtas ir Gytis Vilius, kuriam tai bus antras toks
Startavo ateinančio sezono "Žalgirio" abonementų prekyba
Dar nenusileidus šio sezono uždangai, ištikimiausi Kauno „Žalgirio“ komandos gerbėjai gali dėliotis planus artėjantiems metams – į prekybą sugrįžta 6000 „Žalgirio“
Europos taurėje triumfavo ir kelialapį į Eurolygą iškovojo "Virtus"
Milošas Teodosičius buvo pagrindinis Bolonijos "Virtus" vedlys, o Italijos klubas iškovojo Europos taurę bei tuo pačiu bilietą į kito sezono Eurolygos turnyrą.Finale boloniečiai
Įvertinimas Jokubaičiui – skirtas Eurolygos kylančios žvaigždės apdovanojimas
Eurolyga trečiadienį tęsė geriausių turnyro krepšininkų įvertinimą ir Eurolygos kylančios žvaigždės titulą skyrė „Barcelona“ gynėjui Rokui Jokubaičiui.21-erių R. Jokubaitis
Eurolyga trina rankomis: parduoti bilietai į Belgrade vyksiantį finalo ketvertą
Eurolygos finalo ketverto kovas Belgrado „Stark“ arenoje turėtų stebėti sausakimšos tribūnos: skelbiama apie parduotus visus bilietus į svarbiausias turnyro kovas.Kiek bilietų
Eurolyga labai griežtai nubaudė "Olympiacos" už triumfo šėlsmą
Kaip jau rašėme, po lemiamo Eurolygos ketvirtfinalio mačo, kuriame Pirėjo "Olympiacos" namie 94:88 (11:13, 30:35, 25:22, 28:18) palaužė Donato Motiejūno atstovaujamą Monako "AS
Eurolyga pasmerkė pergalės vakarėlį Pirėjuje, Durantas įvertino vienu žodžiu: apokalipsė
Dešimtys ar net šimtai Pirėjo „Olympiakos“ sirgalių neiškentė paskutinių sekundžių: po penkerių metų pertraukos Graikijos klubui iškopus į Eurolygos finalo
Lemiamame kėlinyje palūžęs "Monaco" su Motiejūnu nepateko į Eurolygos finalo ketvertą
Monako "AS Monaco" klubas su Donatu Motiejūnu savo debiutiniame sezone Eurolygoje nepateko į finalo ketverto varžybas Belgrade.Sašos Obradovičiaus auklėtiniai išvykoje po atkaklios
Itoudis prie "Fenerbahče" vairo turėtų pakeisti vilčių nepateisinusį Džordževičių
Kaip praneša Graikijos žiniasklaida, Stambulo "Fenerbahče" vairą kitą sezoną turėtų perimti Maskvos CSKA vyriausiasis treneris Dimitris Itoudis.Nuo 2014 metų 51-erių specialisto
"Monaco" su naudingu Motiejūnu – ant bedugnės krašto
Donato Motiejūno atstovaujamai Monako "AS Monaco" komandai nepavyko priartėti pasinaudoti įgytu savo aikštės pranašumu Eurolygos ketvirtfinalyje.Sašos Obradovičiaus
Raumenis pademonstravusi "Real" - per žingsnį nuo finalo ketverto
Madrido "Real" komanda tapo pirmąja, kuri atsidūrė per vieną pergalę nuo patekimo į Eurolygos finalo ketvertą."Karališkieji" antrose ketvirtfinalio serijos rungtynėse
Antrajame kėlinyje nutolusi "Monaco" išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą
Eurolygos ketvirtfinalyje dar viena ekipa panaikino namų aikštės pranašumą ir išlygino serijos rezultatą.Donato Motiejūno atstovaujama "AS Monaco" išvykoje užtikrintai
Delaney nebepadės "AX Armani" ketvirtfinalio kovose
Eurolygos ketvirtfinalio serijos rezultatą išlyginusi Milano "AX Armani" turės rimtų nuostolių tolimesnėse kovose Stambule.Pranešama, kad iš "dizainerių"
Sirgaliams dėkojantis "Žalgiris" pateikė apeliaciją dėl Eurolygos skirtos baudos
Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubas pateikė apeliaciją dėl Eurolygos drausmės teisėjo sprendimo skirti baudą Lietuvos čempionams už įvykius balandžio 3 d. rungtynėse su Belgrado
"Monaco" su minusiniu Motiejūnu ketvirtfinalį pradėjo nesėkme
Donatas Motiejūnas pasirodė itin nesėkmingai, o jo atstovaujama Monako "AS Monaco" komanda pralaimėjimu pradėjo Eurolygos ketvirtfinalį.Turnyro debiutantai prarado net 18 kamuolių, aikštės
Žukausko ekipa po atkaklios kovos nusileido "Fenerbahče"
Didesnę susitikimo dalį pirmavusi Eigirdo Žukausko atstovaujama komanda Turkijos pirmenybėse tik lemiamame ketvirtyje turėjo pripažinti Eurolygos dalyvių pranašumą.Bursos "Tofaš"
Paskutiniame Eurolygos reguliariojo sezono mače "Maccabi" sudėliojo taškus ant "i"
Eurolygoje sužaistos paskutinės reguliariojo sezono rungtynės, po kurių paaiškėjo visos ketvirtfinalio poros.Tel Avivo "Maccabi" (17/11) namie 85:76 (21:21, 24:22, 21:19, 19:14) pranoko
Graikijos grandų mūšyje – nelengva "Olympiacos" pergalė Atėnuose
Graikijos grandų mūšį laimėjo antrą vietą Eurolygos reguliariajame sezone užėmęs Pirėjo "Olympiacos" (18-1).Georgio Bartzoko auklėtiniai išvykoje po atkaklios kovos 68:62
"Žalgirio" galutinę vietą Eurolygoje nulėmė tritaškis paskutinę sekundę
Atėnų "Panathinaikos" (9-19) krepšininkai sugebėjo trinktelėti durimis paskutiniame Eurolygos sezono mače.Dimitrio Prifčio auklėtiniai išvykoje po dramatiškos kovos
"Fenerbahče" permainingame mače palaužė vietą ketvirtfinalyje jau turinčius bavarus
Pergalę Eurolygoje iškovojo viltį dalyvauti atkrintamosiose varžybose jau seniau praradusi Stambulo "Fenerbahče" (10-16) komanda.Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai namie 81:76
"Barcelona" nusileido į antrą vietą pakilusiam "Olympiacos"
Nesėkmę Eurolygoje patyrė reguliariojo sezono nugalėtojos vardą jau seniau užsitikrinusi Barselonos "Barcelona" (21-6).Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje po atkaklios
Prancūzus sutriuškinęs "Maccabi" užsitikrino vietą ketvirtfinalyje
Tel Avivo "Maccabi" (15/11) klubas Eurolygoje laikinai pakilo į penktąją reguliariojo sezono turnyrinės lentelės vietą.Izraelio flagmanė savo sirgalių akivaizdoje be didesnių problemų
Eurolygos ketvirtfinalis – veikiausiai be "Fenerbahče" žvaigždyno, "Alba" tęsia kovą
Tarpsezonyje skambių permainų sudėtyje bei prie komandos vairo ėmusis Stambulo "Fenerbahče" (9-16) veikiausiai lieka už Eurolygos atkrintamųjų varžybų borto.Aleksandro Džordževičiaus
"Fenerbahče" sutriuškinusi "Barcelona" užsitikrino Eurolygos reguliariojo sezono nugalėtojos vardą
21-ą pergalę iškovojusi Barselonos „Barcelona“ (21-5) anksčiau laiko užsitikrino Eurolygos reguliariojo sezono nugalėtojos titulą.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai penktadienį
Po pergalės Kaune ASVEL krito savo tvirtovėje
Po pergalės Kaune prieš "Žalgirį" (7-19) pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Vilerbano ASVEL (8-18) krepšininkai.Prancūzijos klubas namie 80:94 (26:26, 17:21, 21:22, 16:25) turėjo
Motiejūnas kukliai prisidėjo prie "Olympiacos" sutriuškinimo
Triuškinančią ir labai svarbią pergalę kovojant dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas iškovojo Donato Motiejūno atstovaujama Monako "AS Monaco" (12-13) komanda.Sašos
Lietuviškoji "Baskonia" nukovė "Fenerbahče" su grįžusiu Vesely
Dar vieną pergalę Eurolygoje iškovojo Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (11-15).Neveno Spahijos auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje užtikrintai