T.Jogėla vėl žaidė puikiai, "lietuviška" komanda laimėjo po pratęsimo

Mindaugo Budzinausko treniruojamas Ščecino "King" (7/5) klubas, kuriam atstovauja trys lietuviai Lenkijos pirmenybėse iškovojo itin sunkią pergalę.

"Lietuviška" komanda išvykoje po pratęsimo 99:91 (14:22, 19:18, 15:14, 31:25, 20:15) palaužė Ostravo "BM Slam Stal Wielkopolski" (4/4) ekipą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Tauras Jogėla per 36 minutes pelnė 16 taškų (6/8 dvit., 0/1 trit., 4/8 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas, sykį suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 17 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolo pakilęs Martynas Paliukėnas per 17 minučių įmetė 2 taškus (1/3 dvit.), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas bei 3 kartus prasižengė pats ir surinko 4 naudingumo balus.

Kostas Jonuška buvo registruotas mačui, bet aikštelėje vėl nepasirodė.

Solidus J.Gintvainio indėlis į dramatišką pergalę
Visus savo taškus pirmojoje susitikimo pusėje pelnęs Jokūbas Gintvainis prisidėjo prie dramatiškos savo komandos pergalės Lenkijos pirmenybėse.Stargardo "Spojnia PGE" (4/6)
P.Dambrausko klubas Lenkijoje šoktelėjo per 5 pozicijas
Paulius Dambrauskas rezultatyviu žaidimu prisidėjo prie nedažnos savo komandos pergalės Lenkijos pirmenybėse.Šeštadienį Ostravo "Slam Stal" (4/6) klubas išvykoje 85:64
T.Jogėla keliasi rungtyniauti į Vengriją
Pastaruosius sezonus Lenkijoje rungtyniavęs Tauras Jogėla rado naują karjeros stotelę, tiesa, toli gražu ne pačioje pajėgiausioje krepšinio lygoje.Oficialiai pranešam, kad 26-erių
Lenkijoje J.Gintvainio klubas įveikė P.Dambrausko ekipą
Lenkijos pirmenybėse sekmadienį susitiko komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.Jokūbo Gintvainio atstovaujamas Stargardo "PGE Spojnia" (3/5) klubas namie 80:66
J.Gintvainis kūrė daugiausiai problemų varžovams
Dar vieną pralaimėjimą Lenkijos krepšinio lygoje patyrė Jokūbo Gintvainio atstovaujama Starogrado "Spojnia" (2/5) komanda.Pastaroji išvykoje 73:82 (16:24, 17:14, 23:20,
P.Dambrauskas pirmąja pergale Lenkijoje džiaugėsi prieš favoritus
Pirmąją pergalę Lenkijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Pauliaus Dambrausko atstovaujama Ostruvo "BM Slam" (1/5) komanda.Ji netikėtai išvykoje 71:69 (16:16,
J.Gintvainis neišsiskyrė, bet jo komanda laimėjo trilerį
Sudėtingą pergalę Lenkijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Stargardo "Spojnia" (2/3) komanda su Jokūbu Gintvainiu.Ekipa išvykoje per pratęsimą 97:93 (22:23,
Rezultatyvaus P.Dambrausko žaidimo pergalei Lenkijos pirmenybėse nepakako
Lenkijos pirmenybėse vis dar be pergalių lieka Pauliaus Dambrausko atstovaujama komanda.Ostruvo "BM Slam Stal" (0/3) klubas išvykoje po atkaklios kovos 74:80 (16:24, 18:13, 28:14, 12:29)
Rezultatyviai žaidusio J.Gintavinio klubas nusileido Lenkijos lygos lyderiams
Antrą nesėkmę Lenkijos pirmenybėse patyrė po pertraukos atsibudusio, bet savo komandai jau nepadėjusio Jokūbo Gintvainio atstovaujamas klubas.Šeštadienį Stargardo "Spojnia"
P.Dambrauskas buvo vienas lyderių, tačiau Lenkijoje patirta jau antroji nesėkmė
Kol kas neseniai prasidėjusiame Lenkijos pirmenybių sezone pergalės skonio nepavyko patirti Pauliaus Dambrausko komandai.Ketvirtadienį Ostruvo "BM Slam Stal" (0/2) klubas namie po atkaklios
Puikaus P.Dambrausko pasirodymo pirmajame Lenkijos čempionato mače nepakako
Paulius Dambrauskas buvo rezultatyviausias ir naudingiausias dvikovos žaidėjas, tačiau jo komanda pralaimėjo pirmąjį Lenkijos pirmenybių mač.Ostruvo "Slam Stal" (0/1) klubas namie po
P.Dambrausko taikiklis Lenkijos Supertaurės rungtynėse strigo
Pauliaus Dambrausko atstovaujamai Astravo "Slam Stal Wielkopolski" nepavyko iškovoti Lenkijos Supertaurės.Ekipa 66:95 (22:27, 10:17, 23:20, 11:31) neprilygo Vroclaveko "Anwil"
Kovoje dėl septintos vietos amerikiečiams pasipriešino ir lenkai
Pasaulio čempionato kovoje dėl septintos vietos Pekine susitiko dvi komandos, kurios pirmenybėse pateikė dideles staigmenas - viena dėl labai žemos užimtos pozicijos, kita - dėl patekimo tarp aštuonių
Čekai ketvirtajame kėlinyje palaužė Lenkiją ir kovos dėl 5 vietos
Čekijos rinktinė pasaulio čempionate Kinijoje kovos dėl 5 -ios vietos su Serbijos krepšininkais.Tai, paaiškėjo po šiandien įvykusių rungtynių, kuriose čekai po atkaklios kovos
Ispanai tik lemiamame ketvirtyje palaužė atkakliai besipriešinusią Lenkiją
Antrąja pasaulio čempionato Kinijoje pusfinalio dalyve tapo Ispanijos rinktinė.Ketvirtfinalyje Sergio Scariolo auklėtiniai tik paskutiame kėlinyje įtvirtino savo pranašumą ir įveikė Lenkiją
Kovoje dėl pirmos vietos I grupėje Argentina tiesiog sumindė lenkus
Pasaulio čempionato I grupėje susitiko dvi dar nepralaimėjusios rinktinės, bet intrigos šiame susitikime nebuvo.Argentina (5/0) pratęsė pergalių seriją be jokio vargo 91:65 (20:14,
Ketvirtą pergalę iš eilės iškovoję lenkai laimėjo trilerį prieš Rusiją
Fošano mieste prasidėjusiopasaulio čempionato antrojo etapo rungtynėse įvyko įtempta ir permaininga kova tarp kaimyninių europos valstybių.Lenkijos nacionalinė komanda 79:74 (16:22,
Lenkai pirmąjį etapą baigė be pralaimėjimų
Pekine vykusių pasaulio čempionato A grupės varžybų nugalėtoja tapo nė sykio nesuklupusi Lenkijos nacionalinė komanda.Pirmajame kėlinyje buksavę lenkai vėliau perėmė iniciatyvą ir 80:63 (20:24,
Lenkai niršta: pergalę trukdė iškovoti už ausų Kinijos rinktinę tempę teisėjai
Po daugiau nei pusės amžiaus į pasaulio čempionatą sugrįžę Lenkijos krepšininkai po dviejų pergalių iš eilės užsitikrino pirmąją A grupės vietą, tačiau po pergalės prieš
Lenkai per pratęsimą palaužė pasaulio čempionato šeimininkus
Dramatišką pergalę Pasaulio čempionato antrajame grupės etapo ture pasiekė Lenkijos krepšininkai (2/0).Pastarieji A grupėje po įtemptos kovos, kurioje prireikė ir papildomų 5 minučių,
Kaimynai pergale startavo pasaulio čempionate Kinijoje
kinijoje prasidėjusiame pasaulio čempionate pergalingai startavo kaimyninės Lenkijos nacionalinė komanda.Pekine vykiusiame A grupės mače Mike'o Tayloro auklėtiniai 80:69 (22:24, 22:12, 16:15,
Pavasarį "Neptūną" palikęs amerikietis rungtyniaus Lenkijoje
Su Klaipėdos "Neptūno" komanda prieš prasidedant Lietuvos krepšinio lygos (LKL) atkrintamosioms varžyboms atsisveikinęs amerikietis Kyle'as Weaveris rado naują klubą.Lengvabūdišku
Mirė Š.Jasikevičiaus ir J.Mačiulio agentas
Netikėtai vienas garsiausių Europos jaunųjų krepšinio talentų ieškotojas italas Maurizioo balducci.Agentūros "ProTalent" įkūrėjo bei prezidento kūnas rastas jo apartamentuose
Fantastiškas D.Schroderio pasirodymas lėmė vokiečių pergalę prieš lenkus
Hamburge vykstančiame "VGT Supercup 2019" turnyre susitiko dviejų kaimyninių pasaulio čempionatui Kinijoje besirengiančių valstybių rinktinės.Šeimininkai vokiečiai po permainingos
Lenkijos rinktinė draugiškame turnyre nusileido Afrikos komandai
Pasaulio čempionato kovoms besirengianti Lenkijos rinktinė draugiškame turnyre Čekijoje patyrė dar vieną nesėkmę.Lenkai 64:75 (16:21, 16:13, 15:26, 17:15) nusileido Tuniso krepšininkams,
Rusai tritaškiu išplėšė pergalę prieš Italiją, Antetokounmpo siautėjo Graikijoje
Itin dramatišką pergalę Italijoje vykstančiame Veronos taurės draugiškame turnyre išplėšė pasaulio čempionatui besiruošianti Rusijos rinktinė.Didžiąją susitikimo
Antrą kartą Pasvalį palikęs amerikietis tapo P.Dambrausko komandos draugu
Praėjusį sezoną į Pasvalio "Pieno žvaigždžių" komandą po šešerių metų pertraukos sugrįžęs amerikietis Yancy Gatesas keliasi rungtyniauti į Lenkiją.Paskelbta, kad
Su "Neptūnu" atsisveikinęs P.Dambrauskas grįžta į Lenkiją
Klaipėdos "Neptūno" ekipoje savo vietos neradęs ir abipusiu susitarimu dar ateinantiems metams turėjusią galioti sutartį nutraukęs Paulius Dambrauskas grįžta rungtyniauti į Lenkiją.27