T.Lydeka ilgai "Sintek-Dzūkijos" gretose neužsibuvo

36-erių centras išregistruotas iš Alytaus klubo paraiškos dalyvauti „Betsafe–LKL“ čempionate.

208 cm ūgio krepšininkas prie „Sintek–Dzūkijos“ prisijungė sausio viduryje ir per 6 rungtynes „Betsafe–LKL“ čempionate rinko po 6,2 taško bei 2,8 atkovoto kamuolio.

Išvykus T. Lydekai, Alytaus klube liko aukštaūgiai Egidijus Dimša (7,9 tšk., 5,5 atk. kam.) bei Kemalis Canbolatas (0,7 tšk., 2 atk. kam.).

„Sintek–Dzūkija“ šį vakarą „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynes žais Prienuose su „CBet“, rungtynes nuo 16 val. tiesiogiai transliuos LKL.lt ir Delfi.lt.

Visų laikų rekordas: R.Gustys įrašė savo pavardę į LKL metraščius
13 puolime atkovotų kamuolių nuo šiol yra naujas Lietuvos krepšinio lygos rekordas.„Šiaulių“ aukštaūgis Rokas Gustys sekmadienį įrašė pavardę į lygos
P.Jankūnas - ketvirtas istorijoje pagal sužaistas rungtynes
Kauno „Žalgirio“ kapitonas Paulius Jankūnas pakilo į ketvirtą vietą daugiausiai rungtynių Lietuvos krepšinio lygoje sužaidusių krepšininkų sąraše.Puolėjui sekmadienio
A.Milaknio ir R.Jokubaičio vedamas "Žalgiris" šventė pergalę Utenoje
Artūras Milaknis ir Rokas Jokubaitis buvo rezultatyviausi Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pataikę kartu 7 tritaškius, o čempionai iš Utenos grįžo su penkta pergale
Rungtynių pradžioje šiauliečius nokautavęs "Neptūnas" grįžo į pergalių kelią
Klaipėdos „Neptūnas“ įspūdingu stiliumi atsitiesė po pralaimėjimo praėjusią savaitę. Pirmąjį kėlinį 19 taškų pranašumu laimėję klaipėdiečiai namuose 90:70 (34:15,
Spurtas trečiajame kėlinyje garantavo "CBet" triumfą prieš "Sintek-Dzūkiją"
Prienų „CBet“ apgynė namų sienas. Tris tarpusavio dvikovas kišenėje turintys prieniškiai namuose 94:70 (20:17, 23:24, 24:8, 27:19) nugalėjo Alytaus „Sintek–Dzūkiją“.Prieniškiai
Beveik du mėnesius „Betsafe–LKL“ čempionate praleidęs Tautvydas Lydeka atsisveikino su Alytaus „Sintek–Dzūkija“.36-erių centras išregistruotas iš
Rungtynių ritmą kontroliavęs "Rytas" neturėjo rūpesčių su "Nevėžiu"
Po ilgosios pertraukos dėjimų konkursą surengęs Vilniaus „Rytas“ (17-7) savo žiūrovų akivaizdoje iškovojo triuškinančią pergalę.„Betsafe-LKL“ rungtynėse
Pirmą pralaimėjimą namuose "Lietkabeliui" įrašė "Pieno žvaigždės"
Iki šių rungtynių Panevėžio „Lietkabelis“ buvo iškovojęs 11 pergalių iš eilės namuose. Pasvalio „Pieno žvaigždės“ į sunkiausią tvirtovę „Betsafe–LKL“
V.Chomičiaus auklėtiniams Pasvalyje nepavyko nutraukti nesėkmingo ruožo
„Betsafe–LKL“ į pergalių kelią grįžo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7/16) komanda, kuri namuose įveikė turnyro lentelės kaimynę Alytaus „Sintek–Dzūkiją“
T.Gaidamavičiaus debiutas pažymėtas sunkia "Neptūno" pergale prieš dzūkus
Trečiadienį buvo sužaistos vienerios atkeltos „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynės, o jose Klaipėdos „Neptūnas“ (13-9) iškovojo dar vieną pergalę, rezultatu
"Šiauliai" atsisveikino su patyrusiu amerikiečiu A.Wrightu
Antrasis legionieriaus iš JAV Akeemo Wrighto laikotarpis Lietuvoje baigėsi. Sutartis abipusiu susitarimu buvo nutraukta, o vyriausias „Šiaulių” komandos krepšininkas
Ch.Collinso visų laikų rekordai neišgelbėjo dzūkų: KMT pusfinalyje - "Neptūnas"
Chauncey Collinsas gerino Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) rekordus, tačiau Klaipėdos „Neptūnas“ prieš juos atsilaikė.Antrajame KMT ketvirtfinalio mače Juricos Žužos
Trečiajame kėlinyje pabėgęs "Lietkabelis" išsivežė nelengvą pergalę iš Alytaus
Pirmus porą kėlinių Alytuje sunkumų turėjęs Panevėžio „Lietkabelis“ (15-7) galų gale namo išvyko su pergale – po pertraukos spurtavę Nenado Čanako auklėtiniai 73:65 (19:18,
"Juventus" įveikė svečius iš Alytaus ir iškovojo penktą pergalę paeiliui
Karščiausia „Betsafe–LKL“ komanda Utenos „Juventus“ pratęsė pergalingą seriją namie pranokusi Alytaus „Sintek–Dzūkijos“ krepšininkus.Varžovų
N.Haysas ir Th.Walkipas - apie žalgiriečių stilių bei broliais tapusiais R.Jokubaitį ir Z.Leday'ų
Žalgiris TV“ komanda pristato antrąjį Nigelo Hayeso ir Thomaso Walkupo laidos „Ball Fondlers“ (liet. „Kamuolių suvaldytojai“) epizodą.Jame, kaip ir pirmame epizode, komandos
T.Holloway'aus ir E.Bendžiaus vedamas "Rytas" lengvai susitvarkė su "Šiauliais"
Vilniaus „Rytas“ (14-7) trečią kartą šiame „Betsafe-LKL“ sezone įveikė „Šiaulių“ (6-15) ekipą, savoje arenoje pergalę iškovodamas 96:75
"Žalgiris" tik paskutinėmis sekundėmis laimėjo Pasvalyje (komenatarai)
Kauno „Žalgirio“ antras šio sezono vizitas Pasvalyje buvo kur kas sunkesnis. Iki ketvirtojo kėlinio vidurio atsilikinėję kauniečiai svečiuose 77:74 (27:24, 14:22, 13:14,
"Šiauliai" į Vilnių vyksta tikėdamiesi nukauti dar vieną lygos favoritą
Šį savaitgalį Lietuvos arenose ir toliau tęsiasi „Betsafe–LKL“ pirmenybės, o centrinis mačas vyks šeštadienį Vilniuje, kai „Jeep“ arenoje vietos
M.Mažeika grįžta į "Neptūną"
Klaipėdos „Neptūnas“ sulaukė pastiprinimo. Uostamiesčio ekipa iki sezono pabaigos sudarė sutartį su 35-erių klaipėdiečiu Martynu Mažeika.193 cm ūgio gynėjas į „Neptūną“
D.Domarkas: apie įsitvirtinimą LKL bei ryšį su P.Petrilevičiumi
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) eilę metų solidžią statistiką rinkęs Dominykas Domarkas savojo šanso stipriausioje Lietuvos krepšinio lygoje sulaukė būdamas 25-erių.Vis
"Protų kovose" - M.Runkausko ir Ž.Skučo kaktomuša
Utenos „Juventus“ šiuo metu yra viena karščiausių komandų visame „Betsafe–LKL“ čempionate ir būtent šios komandos nariai išbandė savo jėgas
"Neptūnas" neribotam laikui prarado T.Delininkaitį
Klaipėdos „Neptūno“ gynėjas Tomas Delininkaitis FIBA Čempionų lygos dvikovoje su Bonos „Telekom Baskets“ patyrė šlaunies traumą.Atlikus išsamesnius tyrimus
Antrajame kėlinyje pabėgęs "Žalgiris" dar kartą įveikė vilniečius (komentarai)
Kauno „Žalgiris“ (18-2) strigo Vilniaus „Ryto“ (13-7) diktuotame klampiame žaidime, tačiau lemiamu metu Artūras Milaknis smeigė du svarbius tritaškius ir leido emocinę
Galinga pirmoji rungtynių pusė atnešė "Juventus" pergalę Kėdainiuose
Ir toliau karščiausia lygos komanda išlieka Utenos „Juventus“ (12-8). Šiais kalendoriniais metais dar nepralaimėję Žydrūno Urbono auklėtiniai į savo sąskaitą įsidėjo
Antrajame kėlinyje spurtavęs "Lietkabelis" nepaliko šansų prieniškiams
Panevėžio „Lietkabelis“ iškovojo 13-ąją sezono pergalę. 3 poziciją turnyrinėje lentelėje užimantys panevėžiečiai namuose be didesnių problemų 76:62 (19:18, 25:9,
Sekmadienį Kaune – dar vienas Lietuvos grandų mūšis (prognės)
Savaitgalį Lietuvos arenose startuos 20-asis „Betsafe–LKL“ turas, o per dvi jo dienas bus sužaistos ketverios iš penkerių rungtynių.Krepšinio sirgalių akys sekmadienį
Alytuje - dramatiška "Nevėžio" pergalė paskutinėmis sekundėmis
Neįtikėtina atkarpa antroje ketvirto kėlinio pusėje padėjo Kėdainių „Nevėžio“ (6-13) krepšininkams iš Alytaus grįžti su įspūdinga pergale – lemiamu metu spurtavę