Naujienos kraunasi...

T.Sabonis – apie ryšį su broliu, darbą "Žalgiryje" ir laukiančią akistata su "Rytu"

T.Sabonis – apie ryšį su broliu, darbą "Žalgiryje" ir laukiančią akistata su "Rytu"
Kauno „Žalgiris“ pasitinka dar vieną nelengvą savaitę. Jau šiandien Turkijoje kauniečių laukia Stambulo „Fenerbahče“ iššūkis, o sekmadienį „Betsafe-LKL“ čempionate jiems kelią pastoti mėgins Vilniaus „Rytas“.

Prieš laukiančias svarbias šios savaitės dvikovas portalas LKL.lt kalbėjo su šiemet prie Lietuvos čempionų trenerių štabo prisijungusiu asistentu Tautvydu Saboniu.

Dar nepraėjo nė dveji metai, kai tuomet 27-erių T. Sabonis krepšininko aprangą iškeitė į trenerio kostiumą. Visgi Tutis greitai užsitarnavo žalgiriečių pagarbą. Kiekvieną dieną jis vienas pirmųjų atskuba į Nemuno saloje įsikūrusią „Žalgirio“ areną ir ten visad yra pasiruošęs padėti tiems žaidėjams, kurie nori padirbėti individualiai.

„Labai gera chebra šiais metais, malonu dirbti su jais, – supančia aplinka džiaugėsi T. Sabonis. – Ir jiems, manau, irgi malonu dirbti su manimi, jeigu jie man rašo, nori ir prašo, kad ateičiau, reiškia, gerai dirbu savo darbą.“

Šiuo metu Lietuvos čempionai galanda ginklus lemiamoms kovoms Eurolygoje, tačiau intensyvus tvarkaraščio režimas laukia ir vietiniame fronte. Nepaisant to, pasak T. Sabonio, rimtai reikia žiūrėti į visus mačus, ne išimtis – sekmadienio mūšis sostinėje.

„Žalgiris“ yra „Žalgiris“. Reikia visas rungtynes nusiteikti laimėti. Turėdami tokį tvarkaraštį, mes ruošiamės rungtynėse visokiems atvejams. Ruošiamės visad laimėti, rodyti savo geriausią pusę. Jei matome, kad rungtynės eina geriau ir galime duoti lyderiams truputį poilsio ir išleisti jaunimą, taip ir būna. Bet kiekvienos rungtynės mums yra svarbios“, – pasiteisinimų neieškojo trenerio asistentas.

„Pasibaigus rungtynėms, treneris gauna skautingą, kitą dieną mes grįžtam ir ruošiamės kitoms rungtynėms, šįkart taip bus su „Rytu“. Po Turkijos lėktuve jau ruošimės jiems“, – pridūrė T. Sabonis.

– Kaip šitoje sezono stadijoje atrodo jūsų savaitė?

– Kas liečia komandines treniruotes, šie metai man yra pirmi Eurolygoje, o esant koronavirusui tų treniruočių nėra tiek daug, kiek visi treneriai norėtų. Sezonas ilgas, rungtynių daug, jų laikus pakeičia, įdeda naujus. Šią savaitę turime dvigubą treniruotę, to gal mėnesį laiko nebuvo, neprisimenu. Neįmanoma su tokiu tvarkaraščiu. Įdomu, kad nėra tiek daug komandinių treniruočių.

Asmeniškai, nesvarbu, ar treniruotė rytinė, ar vakarinė, būnu arenoje ryte, sportuoju. Atvažiuoja treneriai, perkalbame rungtynes, ką darysime mes, ką daro jie (varžovai, – aut. past.). Paskui ateina daug žaidėjų, gauname labai daug individualaus darbo. Kaip minėjau, nėra tiek komandinių treniruočių, kiek norėtum. Žaidėjai atlieka metimus, kitus darbus.

Treneriai dirba su žaidėjais. Kai žaidėjai patys prašo, ateinam ir dirbam. Skautingas, video analizė, sukarpai žaidėjui klipus, parodai, ką jis darė, kaip būtų geriau. Nieko įspūdingo, visi turime savo atsakomybes, man asmeniškai labai faina, nes turiu daug pasitikėjimo iš trenerio ir yra malonu dirbti.

– Ar pats daugiausiai dirbate su aukštaūgiais? Kaip galėtumėte įvertinti tų žaidėjų, su kuriais kartu dirbate, patobulėjimą nuo sezono pradžios ir jūsų kartu įdėto darbo vaisius?

– Su aukštaūgiais daugiausiai dirba Arnis (Arne Woltmannas, – aut. past.), jis už juos atsakingas. Bet visi dėliojamės tuos žaidėjus. Su tuo pačiu Karoliu turiu aš dirbti, Patricio labai daug dirba, Thomas, Nigelas. Teko ir su Mareku daug dirbti, tas iš jo matosi. Dirbome su įpročiais, kaip juos pakeisti. Tuo momentu, kai darai pratimus, nelabai matosi, bet po laiko jau matyti, kad geriau dirba ir meta metimus.

– O kiek su žaidėjais palaikote ne darbinį, o asmeninį ryšį? Su kuriais žaidėjais tas ryšys artimiausias? Kuris yra didžiausias darbininkas?

– Nigelas kviečia daugiausiai, kiekvieną dieną. Pirmadienį gavo laisvą dieną ir neparašė, nustebino mane. Net žmona žino, kad jeigu rašo kažkas, tikriausiai tai jis. Su juo įdomu šnekėti – su amerikonais man lengva, su tuo pačiu Thomasu kiekvieną dirbu. Šiaip su visais – Grigu, Milu. Jis buvo Jankio treniruočių partneris, todėl dabar padedu treniruotis ir Jankiui. Su visais yra trenerio ir žaidėjo santykiai, bet tuo pačiu kaip ir draugystė.

– Kiek pats jaučiatės paaugęs kaip treneris per šį laikotarpį „Žalgiryje“?

– Labai daug, pats jaučiu tą. Kalbėjau neseniai su tėčiu ir sakiau, kad 3-4 mėnesiai čia duoda tikrai daug. Visai kitaip mąstai ir žiūri. Yra daug rungtynių, skautini žaidėjus, domiesi, kaip daro ir ką akcentuoja treneris. Kartais atrodo, kad niekad nebuvai taip pagalvojęs. Labai daug teko kalbėti su Evaldu, iš jo labai įdomu mokytis, nes jis buvęs tiek daug metų prie Šaro. Turi labai daug Šaro mąstymo. Man neteko tokiam lygyje būti, todėl mokausi iš visų – ir trenerių, ir žaidėjų. Tikrai jaučiuosi daug patobulėjęs ir noriu tai daryti toliau, visą laiką gali kažką naujo išmokti.

– Martinui Schilleriui tai yra pirmas sezonas už Eurolygos komandos vairo. Kiek visiems reikėjo prisitaikyti prie amerikietiško treniravimo būdo?

– Aš, kaip buvęs ir matęs tėtį ar Domą Amerikoj, tokį treniravimo stilių žinau. Pats žiūriu video, man tai įdomu, NBA ne tik dėl Domo ar tėčio, bet ir dėl paties savęs kažkiek įdomu sekti. Visus tuos Europoje naujus metodus aš iš karto apkalbėjau su Domu. Jis sakė, kad bus įdomu, kaip lietuviai reaguos į tai. Visiems buvo truputį nauja ir reikėjo priprasti, o dabar viskas gerai. O šiaip man labai lengva buvo pagauti, ko jis norėjo. Pats esu buvęs, matęs, todėl nebuvo sunku.

– Pats esate sakęs, kad aktyviai stebite brolio žaidimą NBA, o kiek sulaukiate atgalinio ryšio – kiek brolis stebi „Žalgirį“?

– Visą laiką atsiunčia žinutę šeimos grupėje – „maladec, Tuti, gera pergalė, taip ir toliau“. Kiek jis žiūri tas rungtynes, nežinau, bet visad parašo. Kaip ir aš – brolis brolį žiūri. Aišku, jo tvarkaraštis yra dar sunkesnis negu mūsų, dar tas valandų skirtumas. Aš kartais atsikeliu naktį, bet žinau, kad ir jis viską tikrai stebi ir žino, jam įdomus „Žalgiris“.

– Prieš mėnesį su komanda iškovojote pirmąjį tavo titulą – Citadele KMT trofėjų. Kiek daug jums pačiam reiškia toks pasiekimas ir pirmasis titulas su „Žalgiriu“?

– Paskutinį kartą pats kažką asmeniškai laimėjau su U-20 rinktine, kai laimėjome Europos čempionatą Slovėnijoje. Praėjo 8 metai – nieko nelaimėjau. Kur žaidžiau, teko žaisti atkrintamosiose, bet ne laimėti. Tas pats taurės kėlimas, jausmas, kad darbas padarytas, buvo seniai pasiilgtas. Citadele KMT man pirmas titulas, kad ir kaip trenerio asistentui, bet man buvo labai svarbu. Toks Jankis jau daug turi titulų, jam gal ir nelabai daug tai reiškia, bet man pačiam buvo svarbu, žinau, kad ir treneriui taip pat. Jausmas buvo geras, atidirbi ir gauni prizą. Nuotraukos, prisiminimai, pirma taurė su „Žalgiriu“ – manau, niekad nepamiršiu šito.

– Jūsų trenerių štabe dirba du užsieniečiai. Ar jums su Evaldu Beržininkaičiu reikėjo supažindinti M. Schillerį ir A. Woltmanną su mačų prieš „Rytą“ svarba?

– Nereikėjo sakyti nė žodžio. Kas labai nustebino nuo pirmos dienos, kai treneris visiems skambino, buvo labai pasiruošęs, visa tai žinojo. Jis yra darboholikas, žinojo, kas yra „Žalgiris“, kas „Rytas“, kas čia yra svarbu. Mums nereikėjo nieko sakyti.

– Pirmas dvi rungtynes su „Rytu“ šiemet užtikrintai laimėjote. Prisiminus vasarą, daug kas tikėjosi, jog intriga dėl titulo šiemet gali grįžti. Kiek tai žaidėjams suteikė papildomo stimulo tuose mačuose?

– Lengva šnekėti, nematant, kaip yra dirbama. Aš žinau, kad žaidėjai tikrai labai norėjo ta pergale įrodyti, kad yra geresni. Mes parodėme, kad esame geresnė komanda ir kad net neturėtų būti tų kalbų. Tų kalbų vis tiek visąlaik bus, bet mes parodėm ir padarėme viską, kaip turėjome padaryti. Žaidėjai buvo nusiteikę parodyti visiems, kad mes „Žalgiris“ ir Lietuvoje visad būsime numeris vienas. Tai ir parodėm. Tų pirmų rungtynių pirma pusė jiems buvo visai gera, tribūnose buvo žmonių, jie darė gerą darbą, bet pabaigoje parodėme charakterį, kas mes esam. Antrose rungtynėse net nebuvo kalbų – laimėjome dideliu skirtumu.

– Šiuo metu „Rytas“ jau kelis mėnesius neklumpa „Betsafe-LKL“ čempionate. Kiek tai kitokia komanda nei tada, kai ją sutriuškinote Kaune?

– Neteko daug žiūrėti, nes vis dar ruošiamės rungtynėms su „Fenerbahče“. Žiūri į rezultatus ir matai, kad vilniečių treneris padarė gerą darbą. Tiek rungtynių laimėti yra tikrai nelengva, nesvarbu, kokia situacija. Matosi, kad žaidėjai vėl tiki treneriu, jie žaidžia gerai. O mes būsime vėl nusiteikę įrodyti, kad esame geriausia komanda Lietuvoj.

– „Ryto“ kapitonas ir lyderis yra buvęs tavo komandos draugas jaunimo rinktinėse Arnas Butkevičius. Kiek svarbu rungtynėse bus neleisti jam dominuoti?

– Dar negaliu nieko sakyti apie artėjančias rungtynes, bet pirmame mače Arnas labai gerai pradėjo, paskui pats save išėmė iš rungtynių su nelabai protingomis pražangomis, bet jis iš pradžių buvo jiems labai geras variklis, atakavo mus greitame puolime.

Arną atsimenu, kai jis atėjo į U-19 rinktinę, buvau nustebęs, kad jo anksčiau pas mus nebuvo ir iš kur jis atsirado. Arnas yra darbininkas, viską darantis 3-4 pozicijų žaidėjas. Reikės jam ruoštis.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Prisegtas mikrofonas atskleidė Kalniečio emocijas paskutiniame karjeros mače
Prisegtas mikrofonas atskleidė Kalniečio emocijas paskutiniame karjeros mače
2023 metų sausio 29 dieną Mantas Kalnietis sužaidė paskutines savo karjeros rungtynes.Jos sulaukė ir išskirtinio Betsafe-LKL TV dėmesio. Legendiniam šalies krepšininkui rungtynių
Prieš KMT finalo ketvertą – Brazdeikis: būsime kaip įmanoma susifokusavę; Lipkevičius: "Žalgiris" yra "Žalgiris"
Prieš KMT finalo ketvertą – Brazdeikis: būsime kaip įmanoma susifokusavę; Lipkevičius: "Žalgiris" yra "Žalgiris"
Lieka jau mažiau nei dvi savaitės iki vieno laukiamiausių metų renginių Lietuvos krepšinyje – Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto.Jau vasario 18–19
Pakeistas "Žalgirio" ir "Barcelonos" dvikovos laikas
Pakeistas "Žalgirio" ir "Barcelonos" dvikovos laikas
Kauno "Žalgiris" n pirmą kartą šiame sezone turės žaisti Eurolygos rungtynes kitu laiku, nei buvo numatyta, dėl futbolo.Kazio Maksvyčio kariauna su katalonais išvykoje susitiks
"Žalgirio" aistruoliams – unikali galimybė rungtynes stebėti šalia Jankūno
"Žalgirio" aistruoliams – unikali galimybė rungtynes stebėti šalia Jankūno
Kauno „Žalgirio“ organizacija nusprendė į „Žalgirio“ areną plūstantiems aistruoliams suteikti unikalią galimybę – stebėti rungtynes kartu su Pauliumi Jankūnu sėdint
LKL svarstė trenerių peržiūras, sirgalių grupių elgesio taisykles, svarstys ir galimybę žaisti užsienyje
LKL svarstė trenerių peržiūras, sirgalių grupių elgesio taisykles, svarstys ir galimybę žaisti užsienyje
Pirmadienį įvykus LKL valdybos posėdžiui, lyga praneša apie posėdyje priimtus nutarimus.Keičiasi trenerių iššūkio taisyklės tvarka – nuo artėjančio turo(vasario
Pergalę prieš "Žalgirį" nuskynęs Kurtinaitis: pusmetis darbo davė savo vaisių
Pergalę prieš "Žalgirį" nuskynęs Kurtinaitis: pusmetis darbo davė savo vaisių
Alytaus „Wolves“ (13-5) komanda pradžiugino savo sirgalius skambiausia šio sezono pergale „Betsafe-LKL“. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai pirmadienį vakare 80:75 (23:17,
Turkijoje dėl žemės drebėjimo atšauktos Eurolygos ir Europos taurės rungtynės
Turkijoje dėl žemės drebėjimo atšauktos Eurolygos ir Europos taurės rungtynės
Eurolyga pirmadienį vakare informavo apie 24-o turo atšauktas rungtynes Stambule, tokį žingsnį diktavo Turkijos vyriausybės sprendimas dėl žemės drebėjimo kuriam laikui atšaukti
Penktą nesėkmę iš eilės sugėręs Maksvytis: nenoriu savęs teisinti, "Vilkai" buvo stipresni
Penktą nesėkmę iš eilės sugėręs Maksvytis: nenoriu savęs teisinti, "Vilkai" buvo stipresni
Kazys Maksvytis turėjo priekaištų savo auklėtiniams, kurie Alytuje 75:80 (17:23, 16:16, 19:19, 23:22) nusileido „Wolves“ krepšininkams. Iš savo auklėtinių „Žalgirio“
Į save nepanašus "Žalgiris" pralaimėjo ir Alytuje
Į save nepanašus "Žalgiris" pralaimėjo ir Alytuje
Alytaus „Wolves“ (13-5) komanda pradžiugino savo sirgalius skambiausia šio sezono pergale „Betsafe-LKL“. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai 80:75 (23:17, 16:16, 19:19, 22:23)
"Gargždų" charakterį palaužę uteniškiai išgyveno dramą
"Gargždų" charakterį palaužę uteniškiai išgyveno dramą
Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (13-5) komanda išbarstė solidų pranašumą, bet išgyveno dramą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Donaldo
Čeponis: "Žalgirio" ir "Litekabelio" pusfinalio mače itin svarbus tritaškių faktorius
Čeponis: "Žalgirio" ir "Litekabelio" pusfinalio mače itin svarbus tritaškių faktorius
Likus mažiau nei dviems savaitėms iki didžiausios krepšinio šventės, komentatorius Vaidas Čeponis apžvelgia antrąjį Citadele KMT pusfinalį, kuriame susitiks Panevėžio „7bet-Lietkabelis“
Svarstymai Ispanijoje: taupančiai "Barcai" Jasikevičiaus atlyginimas gali tapti neįkandamu (įvardintas galimas įpėdinis)
Svarstymai Ispanijoje: taupančiai "Barcai" Jasikevičiaus atlyginimas gali tapti neįkandamu (įvardintas galimas įpėdinis)
Su ekonominiais sunkumais susiduriantis ir taupyti priverstas „FB Barcelona“ sporto klubas toliau planuoja tęsti algų mažinimo politiką, o labiausiai apkarpyti po šio sezono turėtų
Prieš dvikovą Kaune – Sedekerskio sezono mačas bei kuklus Giedraičio pasirodymas
Prieš dvikovą Kaune – Sedekerskio sezono mačas bei kuklus Giedraičio pasirodymas
Prieš Eurolygos dvikovą Kaune su "Žalgiriu" užtikrintą pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo dvigubą dublį užfiksavusio Tado Sedekerskio bei kukliai pasirodžiusio Roko
"Pieno žvaigždės" dešimties nesėkmių seriją nutraukė prieš "Neptūną"
"Pieno žvaigždės" dešimties nesėkmių seriją nutraukė prieš "Neptūną"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įvyko intriguojanti dviejų apatinės turnyro lentelės dalies klubų akistata.Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (4-13) savo žiūrovų
"Lietkabelio" krizė? Namie nusileidę "Šiauliams" panevėžiečiai pralaimėjo trečiąkart iš eilės
"Lietkabelio" krizė? Namie nusileidę "Šiauliams" panevėžiečiai pralaimėjo trečiąkart iš eilės
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) prastos atkarpos neatsikrato Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (10-8). Pirmenybių vicečempionai savo arenoje 94:103 (15:26,
Jokubaitis buvo pagrindinis "Barcos" vedlys į pergalę prieš Eurolygos klubą
Jokubaitis buvo pagrindinis "Barcos" vedlys į pergalę prieš Eurolygos klubą
Rokas Jokubaitis buvo naudingiausias savo komandoje, o Barselonos "Barcelona" (16-3) Ispanijos pirmenybėse pranoko kitą Eurolygos dalyvę.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo gerbėjų
Neveikiančias galvas išskyręs Šeškus kalbėjo apie baigtą pasakėlę, Žibėnas – apie gerus darbus
Neveikiančias galvas išskyręs Šeškus kalbėjo apie baigtą pasakėlę, Žibėnas – apie gerus darbus
„Lengva pasakėlė baigėsi. Tris su puse kėlinio žaidėme tikrai neblogai ir visiems buvo į ką pažiūrėti. Po to fiziškumas atsiliepė – neveikė galvos“, – pralaimėjimo
"Rytas" revanšavosi pabaigoje jėgų netekusiems bei septyniese žaidusiam "CBet"
"Rytas" revanšavosi pabaigoje jėgų netekusiems bei septyniese žaidusiam "CBet"
Vilniaus „Ryto“ (13-4) komanda turėjo daugiau jėgų rungtynių pabaigoje ir taip išsivežė pergalę iš Jonavos.Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) mače
Be lyderio žaidęs "Nevėžis" išsivežė sunkią pergalę iš Prienų
Be lyderio žaidęs "Nevėžis" išsivežė sunkią pergalę iš Prienų
Prienų „Labas GAS“ (1-17) komanda metė rimtą iššūkį Kėdainių „Nevėžiui-Optibet“ (8-10), tačiau nesugebėjo papildyti kuklios pergalių sąskaitos Lietuvos
Čeponis: ar Šeškus pergudraus Žibėną KMT pusfinalyje?
Čeponis: ar Šeškus pergudraus Žibėną KMT pusfinalyje?
Nenumaldomai artėja kvapą gniaužiančios Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto varžybos. Jos vyks vasario 18-19 dienomis Šiauliuose.Likus dviems savaitėms iki didžiausios
Žalgirio arenoje pakalbinti LeDay, Evansas, po tribūnomis užaugusi Palšytė bei rėmėjai
Žalgirio arenoje pakalbinti LeDay, Evansas, po tribūnomis užaugusi Palšytė bei rėmėjai
Dešimtose Eurolygos namų rungtynėse iš eilės žalgiriečius palaikė sausakimša „Žalgirio“ arena. Nors Kauno „Žalgiriui“ pergalės prieš Belgrado
Eurolygos Top 10 – dėjimas "Žalgirio" krepšį, viršūnėje – "Valncia" mažylio skrydis
Eurolygos Top 10 – dėjimas "Žalgirio" krepšį, viršūnėje – "Valncia" mažylio skrydis
Eurolyga paskelbė 23-iojo turo gražiausių epizodų dešimtuką, į kurį šį kartą nepateko nei lietuviai, nei žalgiriečiai.Tačiau trečioje vietoje atsidūrė Kauno "Žalgirio"
Iš legendinio serbo lūpų – pagyrimai Maksvyčiui ir "Žalgiriui"
Iš legendinio serbo lūpų – pagyrimai Maksvyčiui ir "Žalgiriui"
Nors Belgrado „Partizan“ ir antrą kartą šį sezoną įveikė Kauno „Žalgirį“, bet Serbijos ekipos vyriausias treneris Željko Obradovičius nepašykštėjo
"Žalgirio" problemas išskyręs Maksvytis: kai nesiseka, tą ubagą ir su lazda visi muša
"Žalgirio" problemas išskyręs Maksvytis: kai nesiseka, tą ubagą ir su lazda visi muša
Dvigubą Eurolygos savaitę Kauno „Žalgiris“ (12-11) baigė antru pralaimėjimu bei penktadienį patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės. Strategui Kaziui Maksvyčiui akivaizdu –
Keturių lietuvių mūšyje Eurolygoje pergalę šventė solidžiau žaidę Giedraitis ir Sedekerskis
Keturių lietuvių mūšyje Eurolygoje pergalę šventė solidžiau žaidę Giedraitis ir Sedekerskis
Eurolygos 23-iajame ture susidūrė komandos, kurių gretose rungtyniauja keturi krepšininkai iš Lietuvos.Vitorijos "Baskonia" (13-10) namie po atkaklios kovos 95:90 (21:23. 31:15,
"Virtus" Eurolygoje antrą pergalę iš eilės šventė Prancūzijoje
"Virtus" Eurolygoje antrą pergalę iš eilės šventė Prancūzijoje
Antrą pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo Europos taurės laimėtoji Bolonijos "Virtus" (11-12) krepšininkai.Sergio Scariolo auklėtiniai išvykoje užtikrintai
Motiejūno komanda nusileido Hezonjos vedamam "Real"
Motiejūno komanda nusileido Hezonjos vedamam "Real"
Nesėkmę Eurolygoje po atkaklios kovos patyrė Donato Motiejūno atstovaujama Monako "AS Monaco" (14-9) komanda.Sašos Obradovičiaus auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 91:95 (20:24,
"Žalgiris" namie nusileido Obradovičiaus partizanams
"Žalgiris" namie nusileido Obradovičiaus partizanams
Kauno „Žalgirio“ (12/11) krepšininkai patyrė skaudų pralaimėjimą Eurolygos namų rungtynėse. Kazio Maksvyčio auklėtiniai rezultatu 74:88 (15:26, 15:21, 24:14, 20:27) pralaimėjo

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (169) 02.09 12:36
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime