Traumų išretinta "Juventus" apkartino A.Sireikos sugrįžimą į Uteną

utenosjuventus.lt
Simas Buterlevičius rungtyniavo be keitimo, Anthony Irelandas aikštelėje praleido beveik 39 minutes, o septyniese žaidusi Utenos „Juventus“ (4/9) ekipa savo aikštelėje 77:64 (19:8, 21:13, 14:25, 23:18) įveikė Šiaulių „Šiaulių“ (3/10) klubą.

Prieš rungtynes „Juventus“ klubas ypatingai pagerbė pastaruosius dvejus metus Utenoje dirbusį, o dabar gimtajam „Šiaulių“ klubui vadovaujantį Antaną Sireiką. Pristatymo metu strategui buvo parodytas specialus vaizdo klipas bei įteikta simbolinė atminimo dovana.

Labai nerezultatyviai prasidėjusiose rungtynėse sužaidus keturias minutes uteniškiai buvo priekyje 4:2, o įpusėjus kėliniui rezultatas tapo lygus – 6:6. S.Buterlevičiaus bei Karolio Guščiko metimai likus žaisti tris minutes padidino „Juventus“ pranašumą iki septynių taškų (15:8), o per likusį laiką aikštės šeimininkų persvara tapo dviženklė – 19:8.

Antrojo kėlinio pradžioje „Juventus“ surengė dar vieną spurtą 6:3 ir po galingo K.Guščiko dėjimo A.Sireika buvo priverstas prašyti pasitarimo, nes uteniškiai pabėgo į priekį – 25:11. Sužaidus keturias minutes skirtumas pasiekė šešiolikos taškų ribą (29:13), bet Armino Urbučio bei Evaldo Šaulio metimai sumažino šiauliečių deficitą – 21:31. „Juventus“ į tai atsakė savo spurtu 7:0 ir po Anthony Irelando metimų vėl pabėgo į priekį – 38:21. Per likusį laiką aikštės šeimininkai pelnė dar du taškus be atsako ir įpusėjus mačui pirmavo rezultatu 40:21.

Trečiajame kėlinyje sužaistus keturias minutes Jonte Flowersas tolimu metimu sugrąžino uteniškiams aštuoniolikos taškų persvarą (48:30), bet spurtu 10:0 atsakę šiauliečiai vėl priartėjo – 40:48. A.Irelando tritaškis sugrąžino uteniškiams dviženklę persvarą (51:40), o po Giedriui Stankevičiui skirtos nesportinės pražangos skirtumas dar šiek tiek paaugo – 53:40. Nors paskutinėmis kėlinio minutėmis vėl sėkmingiau žaidė šiauliečiai, prieš lemiamas dešimt minučių „Juventus“ turėjo aštuonių taškų persvarą – 54:46.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje uteniškių jėgos ėmė sekti, o tuo pasinaudoję „Šiauliai“ sužaidus tris minutes sumažino deficitą iki trijų taškų – 53:56. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė keturi taškai (61:57), o po S.Buterlevičiaus dviejų baudų metimų išaugo iki šešių taškų – 63:57. Likus pustrečios minutės skirtumas vėl sugrįžo prie devynių taškų ribos (70:61), o po J.Flowerso tritaškio „Juventus“ pranašumas tapo dviženklis – 73:61. Per likusį laiką uteniškiai pranašumo neišbarstė ir iškovojo pergalę rezultatu 77:64.

Nugalėtojams 20 taškų pelnė Anthony Irelandas (tritaškiai 4/8, 8 atk. kam., 9 rez. perd.), 15 – Mindaugas Kupšas (dvitaškiai 5/9, baudos 5/9, 9 atk. kam.), 13 – Karolis Guščikas (10 atk. kam.), 12 – Jonte Flowersas (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 2/5, 9 atk. kam.), 8 – LaRonas Dendy, 7 – Simas Buterlevičius (5 atk. kam., 5 rez. perd.), 2 – Maksymas Korniienko.

Svečių gretose išsiskyrė Laurynas Birutis (16 tšk., dvitaškiai 6/9, 4 atk. kam.), Evaldas Šaulys (15 tšk., tritaškiai 3/8, 5 atk. kam., 4 rez. perd.) bei Arminas Urbutis (11 tšk., 9 atk. kam.).

Gražiausią LKL savaitės epizodą sukūrė "Ryto" legionierius D.Suttonas
Dominique‘as Suttonas prisistato Lietuvos krepšinio sirgaliams įspūdingu dėjimu.Vilniaus „Ryto“ naujokas sukūrė gražiausią pirmos 2018-2019 m. „Betsafe–LKL“
10 didžiausių "Betsafe–LKL" sezono intrigų
Savaitgalį prasidėjęs 26-asis „Betsafe–Lietuvos krepšinio lygos“ sezonas žada ne vieną intriguojančią dvikovą. Itin pasikeitusios jo dalyvės jau stojo į kovą dėl vietos
"Juventus" gretose - į Lietuvą grįžęs snaiperis M.Runkauskas
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“ – LKL) čempionate kovas pradėjusi Utenos „Juventus“ komanda sulaukė pastiprinimo. Klubas sudarė vienerių metų sutartį su
Buvęs "Juventus" legionierius karjerą tęs Vokietijos klube
2016 - 2017 metų sezone įspūdingais skrydžiais ir dėjimais Utenos "Juventus" sirgalius džiuginęs kanadietis Aaronas Bestas grįžta rungtyniauti į Europą.Oficialiai paskelbta, kad 26
LKL savaitės apžvalga: lengvos favoritų pergalės bei veteranų šėlsmas Prienuose
Įtikinamos praėjusio sezono prizininkų pergalės sezono starte, Prienų „Skycop“ kirtis Panevėžio „Lietkabeliui“, karjeros rekordą užfiksavęs Mindaugas Lukauskis, sudėties
"Žalgirio radijas" eteryje - jau tryliktą sezoną
Jau šį pirmadienį, rugsėjo 24-ąją, į eterį tryliktajam sezonui sugrįžta „Žalgirio radijas“. Laida ir vėl bus girdima kiekvieną darbo dieną nuo 15 iki 16 val. radijo stoties
M.Lukauskis - pirmasis naujojo LKL sezono savaitės MVP
Mindaugas Lukauskis įrodė, kad dar turi parako. Vyriausias „Betsafe–LKL“ krepšininkas dominavo centrinėse savaitės rungtynėse ir tapo naudingiauoju pirmojo turo krepšininku.39-erių
"Rytas" LKL sezone startavo įspūdinga pergale prieš "Juventus" (video komentarai)
Vilniaus „Ryto“ (1/0) ekipa „Betsafe–LKL“ pirmenybes pradėjo itin aukšta nata. Antrojo kėlinio pabaigoje ir trečiojo pradžioje 21:2 spurtą surengęs „Rytas“
M.Lukauskio karjeros rekordas pažymėtas pergale prieš "Lietkabelį" (komentarai)
Prienų „Skycop“ (1/0) pradžiugino sirgalius pirma pergale naujajame „Betsafe–LKL“ sezone. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 93:78 (25:23, 21:13, 21:18,
Prieš sezono startą "Rytas" išsiskyrė su amerikiečiu gynėju
Vilniaus „Ryto“ klubą palieka šią vasarą iš NCAA atvykęs amerikietis įžaidėjas Mattas Farrellas. Sutartis buvo nutraukta abipusiu susitartimu.Su M.Farrellu vasarą buvo
"Žalgiris" LKL starte nušlavė "Pieno žvaigždes" (trenerių video komentarai)
Kauno „Žalgirio“ (1/0) ekipa „Betsafe–LKL“ sezoną pradėjo užtikrinta pergale namuose. Kiek sunkiai įsibėgėjęs „Žalgiris“ galiausiai atitrūko nuo Pasvalio
Stebuklas neįvyko: "Šiauliai" krito ir Sofijoje bei baigė pasirodymą Čempionų lygoje
"Šiaulių" krepšininkams reikėjo nedidelio stebuklo Bulgarijoje, tačiau jis neįvyko, Antano Sireikos auklėtinių debiutas FIBA Čempionų lygos turnyre baigėsi jau pirmajame
LKL sezonas prasidėjo, o "Dzūkija" žaidžia draugiškas rungtynes - nusileido kazachams
Nors „Betsafe–LKL“ sezonas jau oficialiai prasidėjo, Alytaus „Dzūkija“ ir toliau tęsia pasiruošimą sezonui. Dzūkai draugiškose rungtynėse buvo priversti
K.Maksvytis apie "Neptūno" pasiruošimą: trūksta laiko, kaip tikram studentui
Klaipėdos „Neptūnas“ jau rytoj stos į pirmąjį „Betsafe–LKL“ sezono mūšį – į uostamiestį atvyksta Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai.Praėję
Žinomas politikas V.Žiemelis - naujasis Prienų klubo prezidentas, paskelbti rėmėjai
Praėjusį penktadienį Prienų rajone esančiame „Harmony Park“ komplekse praūžusioje Prienų „Skycop“ sezono atidarymo šventėje buvo pristatyta ne tik artėjančio
Ištraukti pirmų dviejų Karaliaus Mindaugo taurės turnyro etapų burtai
Per „Betsafe–LKL“ čempionato atidarymo rungtynių Kaune ilgąją pertrauką ištraukti Karaliaus Mindaugo taurės turnyro burtai.Šį sezoną Karaliaus Mindaugo taurės turnyras
Patvirtintas LKL biudžetas ir prizinis fondas, paskelbti valdybos nariai
Naują sezoną „Betsafe–LKL“ komandos pasitiks kovodamos dėl 300 tūkst. eurų prizo.Šeštadienį Kaune vykusiame LKL valdybos susirinkime užverstas praėjusio sezono puslapis
Prognozė: sezono starte - "Žalgirio" pamokos pasvaliečiams (visos prognozės)
Šiandien startuoja naujasis „Betsafe–LKL“ sezonas, o uždangą nukels Kauno „Žalgirio“ dvikova su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“. Šarūno Jasikevičiaus
"Rytas" pristatė būsimojo sezono biudžeto planą bei klubo tikslus
Logotipą bei pavadinimą šią vasarą pakeitęs Vilniaus „Rytas“ penktadienį spaudos konferencijoje pristatė būsimuosius sezono tikslus bei biudžetą. Klubo biudžetą pristatė
"Rytas" pasirašė ilgalaikį kontraktą su sostinės krepšinio auklėtiniu N.Giga
Vilniaus „Rytas“ pasirašė ilgalaikę sutartį su buvusiu sostinės krepšinio sistemos auklėtiniu Norbertu Giga. Tiesa, vilniečiai turės mėnesio trukmės bandomąjį laikotarpį,
LKL pristato oficialias komandų sudėtis
Lietuvos krepšinio klubų vasaros darbai jau nudirbti. Rytoj Kauno „Žalgiris“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“ stoja prie sezono starto linijos, o LKL.LT pristato oficialias
"Pieno žvaigždžių" naujokas iš Nigerijos neabejoja, kad LKL gali rinkti dvigubus dublius
Kiek daugiau nei savaitę Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandoje esantis Aukštaitijos komandos naujokas Emmanuelis Omogbo jau intensyviai ruošiasi sezonui, tačiau prieš
A.Sireika: draugiškų rungtynių man neužteko, kad pažinčiau savo vyrus
Naująjį sezoną „Šiauliai” pradėjo debiutu FIBA Čempionų lygos turnyre. Tačiau jis Saulės miesto komandai nepasisekė. Pirmojo atrankos etapo starte Lietuvos klubas nusileido
Pristatytas LKL 2018-2019 metų sezonas: pasikeitimai ir naujovės
Lietuvos krepšinio lyga ketvirtadienį žiniasklaidai pristatė artėjantį 26-ąjį sezoną.Naujasis „Betsafe–LKL“ čempionatas prasidės jau šį savaitgalį – atidarymo
"Šiauliai" tragiškai sužaidė paskutiniame kėlinyje ir pralaimėjo pirmąjį atrankos mačą
Šiaulių "Šiauliai" palūžo paskutiniame kėlinyje, kuriame buvo visiškai supančioti varžovų gynybos, ir pirmąjį FIBA Čempionų lygos atrankos mačą pralaimėjo dviženkliu
Pas pažįstamą trenerį grįžęs L.Williamsas: džiaugiuosi vėl galėdamas būti savimi
Į Klaipėdą iš Panevėžio persikėlęs Lorenzo Williamsas uostamiestyje rado keletą bičiulių – su Simu Galdiku gynėjas rungtyniavo Kazio Maksvyčio treniruotame „Lietkabelyje“,
LKL klubų pasiruošimo etape geriausiai pasirodė "Žalgiris", prasčiausiai - "Šiauliai"
„Betsafe–LKL“ sezonas startuos jau už dviejų dienų, o pasiruošimo etapą sėkmingiausiai įveikė be pralaimėjimų pražygiavęs ir čempionų titulą pirmenybėse ginsiantis
A.Sireika prieš dvikovą su bulgarais: varžovai tikrai galingi, bet tai manęs negąsdina
„Šiaulių” krepšinio klubas atveria naują savo istorijos puslapį, ketvirtadienį debiutuodamas FIBA Čempionų lygos turnyre. Šiauliečiai kovas pradės nuo pirmojo atrankos

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08