Trečiajame kėlinyje nepavejamai pabėgę alytiškiai ramiai pateko į kitą KMT etapą

Alytaus „Sintek–Dzūkija“ atsakomosiose Karaliaus Mindaugo taurės pirmojo etapo rungtynėse kelis kartus paleido dviženklį pranašumą, tačiau galingai sužaidę trečiąjį kėlinį atitrūko ir, nugalėję Tauragės krepšinio klubą 73:55 (20:18, 17:15. 23:9, 13:12), garantavo sau vietą antrajame KMT etape.

Pirmąsias rungtynes Tauragėje Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai buvo laimėję 79:71.

Verta paminėti, jog ir antroje dvikovoje alytiškiai nebuvo tikri rungtynių šeimininkai – dėl sudėtingos situacijos Alytuje rungtynės buvo perkeltos į Druskininkus.

Tačiau Druskininkų lankai alytiškių per daug negąsdino – tiek pirmajame, tiek ir antrajame kėliniuose jie buvo susikrovę dviženklius pranašumus (19:8, 33:20), tačiau abu kartus prisileido oponentus arti ir prieš didžiąją pertrauką pirmavo tik 37:33.

Į visus dar likusius klausimus galutinai buvo atsakyta trečiajame kėlinyje – jį dzūkai laimėjo 23:9 ir Tauragės komandai rimčiau pagalvoti apie pergalę nebeleido.

Per ketvirtąjį kėlinį „Betsafe–LKL“ atstovai ir toliau ramiai mėgavosi žaidimu, o po finalinės sirenos džiaugėsi patekimu į kitą varžybų etapą.

Alytaus komandos gretose nesustabdomas buvo neseniai į Lietuvą grįžęs Chauncey Collinsas.

Amerikietis savo komandą į priekį vedė surinkęs 22 taškus (4/5 trit.) ir sukaupęs net 27 naudingumo balus.

„Sintek–Dzūkija“: Ch. Collinsas 22 (4/5 trit., 6 rez. perd., 27 naud.), Loganas McLane`as 15, Egidijus Dimša ir Paulius Danisevičius po 7;

Tauragės KK: Rytis Biliartas 12, Karolis Babkauskas 9, Ernestas Serkevičius ir Oskaras Pleikys 8;

Dzūkai susitvarkė su "Nevėžiu" ir žengė į KMT ketvirtfinalį
Namo sugrįžusi Alytaus "Sintek–Dzūkija" nebejuokavo. 4 taškų pranašumą iš svečių teritorijos parsivežę dzūkai, antradienį namuose rezultatu 82:73 (23:9,
"Rytą" nubloškusiam "Nevėžiui" - niūrios prognozės
Kėdainių „Nevėžis“ grįžta į krepšinio aikštelę praėjus trims dienoms po skambiausios sezono pergalės.Šeštadienį pranokusi Vilniaus „Rytą“,
"Žalgiris" dzūkams leido priešintis tik du kėlinius, vėliau juos sutriuškino
Aukštesnę pavarą po didžiosios pertraukos Alytuje įjungę Kauno „Žalgirio“ (9/0)krepšininkai 91:65 (17:18, 23:21, 28:12, 23:14) nugalėjo „Sintek-Dzūkijos“ (2/6)
V.Chomičiaus auklėtiniai iššvaistė triuškinantį pranašumą, tačiau išvykoje palaužė "Nevėžį"
Vienu metu 21 taško pranašumą turėjusi (49:28) Alytaus „Sintek–Dzūkija“ jo išlaikyti nesugebėjo ir iš Kėdainių išsivežė 4 taškų pranašumą.Antrojoje
"Nevėžis" laukia grįžtančių lyderių (komentaras, prognozė)
Kėdainių „Nevėžis“ savaitgalį vykusiose rungtynėse vertėsi be trijų krepšininkų, tačiau visi jie šį vakarą gali grįžti į aikštę.„Nevėžis“
"Šiauliai" tikrame trileryje nukovė prieniškius
Charakterį pademonstravusi „Šiaulių“ ekipa sugebėjo išnešti sveiką kailį namuose ir antrąjį Karaliaus Mindaugo taurės etapą pradėti sudėtinga pergale.Rungtynes
"Šiauliai“ ir "CBet" pradeda maratoną: tarpusavyje žais triskart per 9 dienas
Karaliaus Mindaugo taurės turnyro II etapas prasideda šį vakarą Šiauliuose.Dvi praėjusį savaitgalį „Betsafe–LKL“ čempionate smūgius patyrusios „Šiaulių“
Mažeikių klubui netiko "Dzūkijai" priklausantis I.Mulaomerovičius
Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) stringantys Mažeikių „Ereliai” atsisveikino Ibrahimu Mulaomerovičiumi.Alytaus „Dzūkijai“ priklausantis
Į savo areną grįžę dzūkai sutriuškino "Šiaulius"
Alytaus „Sintek–Dzūkijos“ (2-5) krepšininkai su griausmu grįžo į savo areną. Pirmą kartą nuo spalio 12-osios Alytuje žaidę Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai sužaidė
Sudarytas KMT antrojo etapo tvarkaraštis
Keturios komandos kitą savaitę pradės kovas dėl vietos Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalyje.Trečiadienį ištraukus antrojo etapo burtus skelbiamas šio etapo tvarkaraštis.„Šiauliai“
Ištraukti antrojo KMT etapo burtai
Trečiadienį ryte ištraukti antrojo Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) etapo burtai, kurie į poras suskirstė keturias „Betsafe-LKL“ ekipas.Per Lietuvos krepšinio lygos būtinėje
"Juventus" tiesiog sumindė NKL čempionus
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ krepšininkai pirmojo Karaliaus Mindaugo taurės etapo antrosiose rungtynėse revanšuotis nesugebėjo.Povilo Šakinio kariauna svečiuose
"Nevėžis" nepasigailėjo svečių iš Molėtų ir lengvai žengė į kitą KMT etapą
Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai tapo dar viena „Betsafe–LKL“ komanda, patekusia į antrąjį Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) etapą.Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai
"Nevėžis" sieks iškopti į antrą KMT etapą, "Juventus" - į ketvirtfinalį (prognozė)
Kėdainių „Nevėžio“ ir Utenos „Juventus“ komandos šį vakarą žais atsakomąsias Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro pirmojo etapo rungtynes, tačiau sėkmės atveju
"Lietkabelis" nepaliko vilčių V.Chomičiaus auklėtiniams
Panevėžio „Lietkabelio“ (4/2) komanda nuo pradžių uždavė gerą toną rungtynėms ir „Betsafe–LKL“ namų mače 91:73 (30:14, 13:17, 25:13, 23:29) užtikrintai įveikė
Sekmadienio vakaras "Lietkabelio" rungtynėse - geriausias pasirinkimas Panevėžyje
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas kviečia sirgalius aktyviai palaikyti savo komandą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynėse sekmadienį su Alytaus „Sintek-Dzūkija“.„Lietkabelio“
Dėl gaisro "Sintek–Dzūkija" liko be treniruočių ir nežino, kada grįš į namų areną
Gaisras Alytuje sujaukė ir „Betsafe–LKL“ čempionate kovojančios „Sintek–Dzūkijos“ komandos planus.Dėl ekstremalios padėties mieste šios komandos rungtynės
"Šiauliai" tiesiog sumindė "Palangos Kuršius"
„Šiaulių“ ekipa Palangoje sugebėjo įgyti vos 7 taškų pranašumą prieš vietos „Kuršius“, tačiau namuose nepasigailėjo Nacionalinės krepšinio
Alytaus „Sintek–Dzūkija“ atsakomosiose Karaliaus Mindaugo taurės pirmojo etapo rungtynėse kelis kartus paleido dviženklį pranašumą, tačiau galingai sužaidę trečiąjį
"Pieno žvaigždės" tiesiausiu keliu žengė į KMT ketvirtfinalį
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai antrose Karaliaus Mindaugo taurės pirmojo etapo rungtynėse didesnių problemų neprisidarė – Gedimino Petrausko auklėtiniai savo
Dar kartą "Šilutę" įveikę prieniškiai užtikrintai žengė į kitą KMT etapą
Prienų „CBet“ ekipa užbaigė darbą, kurį pradėjo Šilutėje ir užtikrintai žengė į kitą Karaliaus Mindaugo taurės etapą.18 taškų pranašumą svečiuose susikrovę
Dėl ekstremalios padėties Alytuje KMT rungtynės keliamos į Druskininkus
Antradienį numatytos atsakomosios Karaliaus Mindaugo taurės turnyro rungtynės tarp Alytaus „Sintek–Dzūkijos“ ir Tauragės krepšinio klubo vyks Druskininkuose.LKL priėmė sprendimą
Dėl ekstremalios padėties Alytuje nukeliamos LKL rungtynės
Lietuvos krepšinio lyga priėmė sprendimą nukelti sekmadienį turėjusias vykti „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynes Alytuje tarp „Sintek–Dzūkijos“ ir Utenos
Rekordinį taiklumą pademonstravęs "Nevėžis" tritaškiais užliejo "Ežerūną" (komentarai)
Įspūdingai iš toli atakavęs Kėdainių „Nevėžio“ klubas užtikrinta pergale pradėjo pasirodymą Karaliaus Mindaugo taurės turnyre. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai svečiuose 102:70 (28:23,
Puolimo variklį užkūrusi "Juventus" sumindė NKL čempionus (komentarai)
Utenos „Juventus“ komanda galingai pradėjo Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) kovas ir pirmojo etapo rungtynėse svečiuose 103:67 (26:16, 28:15, 30:19, 19:17) nepaliko vilčių Marijampolės
KMT turnyrą pradeda dar 4 komandos: "Juventus" laukia rimtas NKL čempionų iššūkis
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro pirmasis etapas įgauna pagreitį. Ketverios pirmosios rungtynės tarp Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ir „Betsafe–LKL“ ekipų jau
"Rytas" išliejo pyktį ant dzūkų
Vilniaus „Ryto“ (5/0) ekipa ir toliau tęsia pergalingą žygį „Betsafe–LKL“ pirmenybėse be jokių kluptelėjimų.Vilniečiai svečiuose be didesnio vargo 90:54 (23:14,
A.Sireika po pergalės Palangoje: žaidėjai buvo pakeltais sparneliais
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro pirmąjį etapą „Šiauliai“ pradėjo pergale Palangoje prieš vietos „Kuršius“ 88:81 (15:19, 24:17, 31:25,