Trilerį prieš "Žalgirio" dublerius laimėjusi "Sūduva-Mantinga" - LKF Mažosios taurės savininkė

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ DNB Lietuvos krepšinio lygos (LKF) Mažosios taurės finalo atsakomose rungtynėse sugebėjo panaikinti 9 taškų deficitą, triumfuoti ir kelti į viršų taurę. Marijampoliečiai namuose po atkaklios kovos 83:73 (22:19, 14:13, 23:17, 24:24) nugalėjo Kauno „Žalgirio-2“ ekipą.

Rungtynių pradžioje nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo – sužaidus pirmas penkias susitikimo minutes, marijampoliečiai pirmavo minimaliu skirtumu – 13:12. Vis tik kėlinio pabaigoje, po dviejų Pauliaus Petrilevičiaus baudų metimų šeimininkų komanda įgijo trijų taškų pranašumą – 22:19.

Antro kėlinio pradžioje Tautvydas Kliučinykas ir Rokas Čepanonis smeigė po tritaškį ir Marijampolės klubo persvara išaugo iki septynių taškų – 28:21. Vis tik jaunieji žalgiriečiai varžovams atitrūkti neleido – kiekvieną sėkmingą šeimininkų išpuolį lydėjo kauniečių atsakymas (33:30). Prieš pat ilgąją pertrauką Aurimas Kieža taikliu tolimu metimu padvigubino „Sūduvos-Mantingos“ persvarą, tačiau „Žalgirio-2“ gynėjas Paulius Valinskas dar suspėjo atsakyti dvitaškiu ir komandos ilsėtis išėjo esant keturių taškų skirtumui – 36:32.

Po ilgosios pertraukos Paulius Valinskas taikliu tolimu metimu išlygino rezultatą (38:38). Kitoje aikštelės pusėje A. Kieža taip pat smeigė tritaškį, tačiau Regimantas Miniotas čia pat vėl sugrąžino pusiausvyrą – 41:41. Sūduviečiai nesutriko ir po spurto 7:0 susikrovė septynių taškų pranašumą – 48:41. Netrukus A. Kieža pataikė dar vieną tritaškį ir šeimininkų persvara tapo dviženklė – 51:41. Negana to, netrukus, po Igno Labučio dvitaškio „Sūduvos-Mantingos“ pranašumas išaugo iki 14 taškų (59:45). Tačiau Tomo Masiulio auklėtiniai iki ketvirčio pabaigos dar spėjo sumažinti savo atsilikimą iki 10 taškų – 59:49.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo svečių komandos taškais ir marijampoliečių persvara sumenko iki 9 taškų, kas, sumuojant dviejų rungtynių rezultatą, reiškė lygybę – 62:53. Tačiau „Sūduva-Mantinga“ nesutriko, spurtavo 10:0 ir susikrovė 19 taškų pranašumą (72:53).

Marijampolės klubo deficitas ėmė tirpti kėlinio pabaigoje – Vidas Ginevičius pataikė tritaškį, o Martynui Echodui ir P. Valinskui pataikius po dvitaškį skirtumas tarp komandų sumenko iki 11 taškų – 77:66.

Tiesa, čia pradėjo veikti patirties faktorius – Paulius Kleiza ir A. Kieža dviem taikliais tritaškiais ant kojų pakėlė visą sausakimšai susirinkusią Marijampolės ŽSM sporto salę ir padidino savo atotrūkį iki 13 taškų – 83:70. Įsisiautėjusius vietos fanus tritaškiu nutildę jaunieji žalgiriečiai dar priartėjo iki 10 taškų – 83:73. Kitoje atakoje iš užribio išsimesdamas kamuolį suklydo Maksimas Šustovas, taip varžovams suteikdamas realų šansą triumfuoti. Vis tik P. Valinsko reidas link krepšio buvo nesėkmingas ir sūduviečiai šventė pergalę reikiamu, 10 taškų skirtumu, kas jiems leido kelti į viršų LKF Mažąją taurę.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju buvo pripažintas „Sūduvos-Mantingos“ aukštaūgis A. Kieža. Puolėjas per 31 minutę pelnė 23 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 23, Paulius Petrilevičius 15 (10 atk. kam), Paulius Abramavičius ir Paulius Kleiza po 10, Rokas Čepanonis ir Donatas Sabeckis po 6 taškus.

„Žalgiris-2“: Vidas Ginevičius 13, Paulius Valinskas 11, Regimantas Miniotas 8 (8 atk. kam.), Laurynas Birutis, Martynas Varnas ir Laurynas Bieliauskas po 7 taškus.

Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
Titulo gynyba tęsiasi: "Žalgirio" dubleriai Kretingoje išplėšė lemiamą mačą
„7bet-NKL“ atkrintamosios įgauna pagreitį, o jose žūtbūtinę pergalę pasiekė Kauno „Žalgiris-2“. Titulą ginantys Vytauto Pliaugos auklėtiniai aštuntfinalyje svečiuose 88:72 (25:16,
NKL atkrintamosios: žalgiriečiai prarado namų pranašumą, "Ryto" dubleriai krito Šakiuose
„7bet-NKL“ aštuntfinalio etape – pirmoji staigmena. Žemesnę vietą reguliariajame sezone užėmusi „Kretinga“ išvykoje 67:64 (19:12, 13:15, 16:14,
Aiškios visos NKL aštuntfinalio poros
Pasibaigus Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) reguliariojo sezono kovoms, paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.40 ture buvo sužaistos šešerios rungtynės, kuriose
Žalgiriečius įveikę "Telšiai" užsitikrino antrą vietą, "Ryto" ir Neptūno" dubleriai patyrė nesėkmes
30 pergalė „Telšiams“ (30-8) užtikrino antrąją vietą „7bet-NKL“ reguliariajame sezone. Povilo Šakinio kariauna išvykoje 79:65 (16:18, 22:16, 21:16, 20:15)
"Sūduva-Mantinga" nutraukė fantastinę "Olimpo" seriją
„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos
Dramoje su pratęsimu "Olimpas" laimėjo reguliarųjį sezoną (rezultatai)
Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18,
Žalgiriečiai nusileido marijampoliečiams, "Ryto" jaunimas nukovė autsaiderius
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) ekipa, vedama Egidijaus Dimšos, laimėjo 28 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje
Žalgiriečiai dramatiškai pralaimėjo, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšyje triumfavo klaipėdiečiai
5 pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ sezone nutraukęs Vilkaviškio „Perlas“ (17-18) namie 73:70 (21:22, 13:20, 18:13, 21:15) dramatiškai palaužė Kauno „Žalgirį-2“
Žalgiriečiai pratęsė "Vyčio-VDU" nesėkmių seriją
Š akių „Vytis-VDU“ (15-17) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo. „7bet-NKL“ čempionate šakiškiai išvykoje 87:94 (16:25, 26:22, 17:22,
Žalgiriečiai nusileido NKL lyderiams, "Ryto" dubleriai įveikė absoliučius autsaiderius
Aštuoniese žaidusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-6) išvykoje 64:61 (17:15, 14:14, 13:9, 20:23) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-17).Šią akistatą
Žalgiriečiai krito namie, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšį laimėjo klaipėdiečiai
Pergalingai trečiajame „7bet-NKL“ rate žygiuojantis Vilkaviškio „Perlas“ (15-13) išvykoje 67:63 (16:13, 17:15, 20:18, 14:17) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“
Svajonių debiutas: Andersonas lemiamu šūviu nukovė žalgiriečius
Pergalingai 2024-uosius metus „7bet-NKL“ čempionate pradėjęs Vilkaviškio „Perlas“ (13-12) namuose 66:63 (21:18, 18:16, 10:14, 17:15) dramatiškai įveikė Kauno
"Žalgirio" ir "Ryto" dubleriai nusileido NKL lyderiams
„Telšiai“ (20-4) tęsia sėkmingą atkarpą „7bet-NKL“ sezone. Povilo Šakinio kariauna namuose 73:66 (24:18, 16:11, 24:17, 9:20) įrodė pranašumą prieš
Žalgiriečiai itin dramatiškai nusileido "Vyčiui-VDU", marijampoliečiai pagerino rekordą
Evaldas Džiaugys sužaidė geriausią sezono mačą, o Šakių „Vytis-VDU“ (12-9) pasiekė sunkią pergalę „7bet-NKL“ sezone. Eriko Kučiausko kariauna išvykoje 65:64
Prie dublerių vairo debiutavęs Šležas: "Žalgiris" yra kitas vardas, kai turi jį ant savo krūtinės
Praėjusią Nacionalinės krepšinio lygos „7bet-NKL“ savaitę traumų ir ligų išretintas Kauno „Žalgiris-2“ sprendė įvairius galvosūkius dar prieš žengiant
Stipriai išretėję žalgiriečiai krito per pratęsimą
Mindaugo Stašio vedama „Kretinga“ (7-14) iškovojo dramatišką pergalę „7bet-NKL“ sezone. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 75:71 (18:26, 18:7,
"Žalgirio" dublerius papildė jaunių rinktinės įžaidėjas, "Šilutę" – ukrainietis centras
Prie Kauno „Žalgirio-2“ komandos šią savaitę prisijungė dar vienas jų jaunimo sistemos auklėtinis. „Žalgirio“ dubleriai į savo sudėtį „7bet-NKL“ čempionate
Žalgiriečiai laimėjo išvykoje ir be pagrindinių žaidėjų, lyderių dvikovą laimėjo "Telšiai"
10 pergalę „7bet-NKL“ sezone pasiekė Kauno „Žalgiris-2“ (10-6), kuris išvykoje 79:68 (15:23, 18:13, 19:15, 27:17) įveikė „Jurbarką-Karį“ (10-7).Kauniečių
"Olimpas" nesėkmių seriją nutraukė įveikdamas žalgiriečius
Trijų nesėkmių seriją „7bet-NKL“ sezone nutraukęs ir į pergalių kelią grįžęs Palangos „Olimpas“ (12-4) išvykoje 88:62 (21:15, 15:12, 30:22, 22:13) užtikrintai
Jaunieji žalgiriečiai sostinėje nušlavė "Ryto" dublerius
Jaunimo derbyje ir vėl triumfavo Kauno „Žalgiris-2“ (9-5). Vytauto Pliaugos auklėtiniai išvykoje 96:69 (21:14, 24:23, 26:11, 25:21) nušlavė Vilniaus „Rytą-2“

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07