Tritaškiais "Neptūną" užbombardavusios "Pieno žvaigždės" nugalėjo "Neptūną"

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (12/9) ir toliau demonstruoja fantastišką formą „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Ivaras Žviguris sužaidė geriausias karjeros rungtynes Lietuvoje, o Klaipėdos „Neptūną“ (16/5) įveikę pasvaliečiai iškovojo jau penktąją pergalę iš eilės. Negana to, 19 tritaškių per rungtynes pataikę svečiai pagerino šio sezono tritaškių rekordą.

Aštuntąjį laimėjimą per paskutines devynerias rungtynes iškovojusios „Pieno žvaigždės“ nuo varžovų pabėgo dar iki ilgosios pertraukos ir iškovojo pergalę 103:89 (26:21, 27:19, 30:20, 20:29).

Ilgiausią pergalių seriją šalies pirmenybėse turinčias „Pieno žvaigždes“ į pergalę vedė I. Žiguris, kuris asmeninį rezultatyvumo rekordą (15) dar pagerino iki ilgosios pertraukos. Iš viso latvis surinko 29 taškus ir 32 naudingumo balus.

Legionierius realizavo visus penkis mestus tritaškius, o „Pieno žvaigždės“ iš viso pataikė net 19 tolimų metimų iš 35 (54%). Tuo pačiu bandę atsakyti klaipėdiečiai kaip reikiant nusvilo ir iš 36 bandymų pataikė tik 7 tritaškius (19%). Prieš tai pataikytų tritaškių rekordas priklausė Prienų „Skycop“ krepšininkams, kurie buvo pataikę 17 tritaškių.

„Neptūno“ komandos neišgelbėjo 19 taškų pelnęs Jerai Grantas bei 17 ir 16 taškų atitinkamai surinkę Laimonas Kisielius bei Deividas Gailius.

Galingą puolimą pademonstravusios „Pieno žvaigždės“ jau pirmajame kėlinyje įgijo aštuonių taškų persvarą (25:17).

„Neptūnas“ antrajame ketvirtyje buvo priartėjęs iki dviejų taškų (26:28), tačiau „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai į tokį aikštės šeimininkų išpuolį atsakė pelnydami 11 taškų be atsako (39:26).

Po ilgosios pertraukos „Pieno žvaigždės“ pradėjo triuškinti varžovus ir įgijo 23 taškų persvarą (67:44).

Būtent tokį skirtumą „Pieno žvaigždės išlaikė viso trečiojo kėlinio metu (83:60), o paskutinės 10 rungtynių minučių buvo tik formalumas. Apsukų ir ketvirtajame kėlinyje nemažinę pasvaliečiai vienu metu turėjo net 28 taškų pranašumą – 90:62.

Nors „Neptūnas“ gėdingo pralaimėjimo išvengė ir deficitą sumažino, tačiau intrigos atkurti nesugebėjo.

„Labai giliai aiškinti nieko nereikia. Pataikėme 19 tritaškių iš 35. Tai yra fantastiškas rezultatas, – teigė pasvaliečių treneris Gediminas Petrauskas. – Labai džiaugiamės žaidėjų atsipalaidavimu. Tuo, kaip jie mėgaujasi žaidimu. Esame išretinti traumų, todėl negalėjo būti mūsų gynyba kokybiška. Mūsų gynyba šlubavo ir ketvirtame kėlinyje praleidome 30 taškų. Nenorėčiau, kad žaidėjai taip atsipalaiduotų, nes įkritęs vienas ar kitas metimas, likus trims minutėms, galėjo įnešti labai daug intrigos.“

„Labai didelė gėda dėl to, kaip žaidžiame namuose, – nusivylimo neslėpė „Neptūno“ strategas Kazys Maksvytis. – Praleidome 103 taškus... Net sunku surasti kažkokių žodžių. Šiandien buvome lėti, stori, nemotyvuoti ir dar nelabai protingi. Kai yra tokie dalykai, tai iki krepšinio, paprasčiausiai, neateinama. Sunku kažką kalbėti apie krepšinį, kadangi šiandien mes jo nežaidėme.“

„Neptūnas“: Jerai Grantas 19 (7/10 dvit., 24 n.b.), Laimonas Kisielius 17, Deividas Gailius 16, Gytis Masiulis 13 (6 atk. kam.), Džiugas Slavinskas 8.

„Pieno žvaigždės“: Ivaras Žviguris 29 (5/5 trit., 32 n.b.), Tomas Lekūnas 17, Jay Threattas 13 (9 rez. perd.), Dagoberto Pena ir Žygimantas Skučas (7 atk. kam.) po 12.

"Rytui" skirta bauda už sirgalių elgesį
Lietuvos krepšinio lyga (LKL) skyrė finansines baudas Vilniaus „Ryto“ klubui už jų sirgalių elgesį per „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalo ketverto
V.Mačiulis: apie kelią sporto žurnalistikoje bei dabartinę žurnalistų kartą
Straipsnį parengė LKL akademijos praktikantas Vaidotas Kazlauskas. LKL akademija – socialinis projektas, skatinantis prisidėti prie LKL klubų veiklos. LKL akademijos tikslas – suteikti
FIBA rinktinių lange - 15 žaidėjų iš septynių LKL klubų
Septynios „Betsafe–LKL“ komandos delegavo krepšininkus į nacionalines komandas FIBA rinktinių langui.Daugiausia atstovų rinktinėse turės Vilniaus „Ryto“ klubas.
Dešimtmečio istorija: "Žalgiris" boikotuoja LKL rungtynes
Ištrauka iš rengiamos knygos apie vieną įdomiausių „Žalgirio“ istorijos puslapių Kauno „Žalgirio“ krepšininkai atsisako vykti į LKL rungtynes. Tokia
"Žalgirio" verslo klubas - verslo plėtros galimybėms atrasti
Kauno „Žalgiris“ be emocingų rungtynių nuo šiol turi dar vieną ypatingą pasiūlymą verslininkams. Šią savaitę pradėtas burti „Žalgirio“ verslo klubas, kurio
"Žalgirio" užnugaris - ištikimiausi sirgaliai
Kai Kauno „Žalgirio“ krepšininkai žengia ant savo arenos parketo, jie jaučia įspūdingą palaikymą. Tarp tūkstančių žiūrovų išsiskiria triukšmingiausia vadinamųjų
Kovoje dėl "bronzos" "Lietkabelis" sumindė "Neptūną"
Penkis tritaškius smeigęs ir karjeros rekordą pakartojęs Saulius Kulvietis padėjo Panevėžio „Lietkabelio“ ekipai iškovoti „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės
Pasvalietės laimėjo LKL komandų palaikymo šokėjų grupių konkursą
Nors Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai į „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą nepateko, tačiau turi priežasčių džiaugtis.Būtent Pasvalio komandos
Lauktos intrigos nebuvo: "Rytas" lengvai sudorojo "Neptūną"
Kaip ir pirmajame, taip ir antrajame „Kiddy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalyje sirgaliai išvydo tritaškių lietų bei užtikrintą favoritų pergalę.Pasipriešinimo
Savaitgalis, dėl kurio gyvena komandos
„Komandos gyvena dėl tokių momentų, kaip šis savaitgalis“, – „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto išvakarėse sakė Klaipėdos „Neptūno“
"Teisėjo švilpuke" - 5 epizodai iš KMT ketvirtfinalio rungtynių
Lietuvos krepšinio lyga, siekdama šviesti krepšinio visuomenę ir atidžiau sekti arbitrų darbą, vysto rubriką „Teisėjo švilpukas“ ir kiekvieną savaitę išskiria
Ilgalaikį kontraktą su "Neptūnu" pasirašęs T.Pažėra: esu maksimalistas
Vasarą į uostamiestį persikėlęs ir ilgalaikį kontraktą su Klaipėdos „Neptūnu“ sudaręs Tadas Pažėra žaibiškai tapo vienu iš dublerių komandos lyderių.Nacionalinėje
D.Zavackas: manau, kad galime iškovoti taurę
Donatas Zavackas, kaip ir Klaipėdos „Neptūnas“, po dvejų metų pertraukos grįžta į „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą.Tik šį kartą jis prestižiniame
"Lietkabelis" tapo paskutiniuoju KMT finalo ketverto dalyviu
Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa atsakomajame „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio mače dar kartą įrodė pranašumą prieš Pasvsalio „Pieno
"Neptūnas" tapo pirmuoju Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto dalyviu
Klaipėdos „Neptūno“ komanda ilgai vargo su svečiais iš Prienų, tačiau galų gale iškovojo pergalę ir po dvejų metų pertraukos iškopė į „Kidy Tour“
"Skycop" problemos tęsiasi: su "Neptūnu" žais be dviejų žaidėjų
Banguojantis Prienų „Skycop“ klubas neišbrenda iš nesėkmių ruožo – rytoj per atsakomąsias „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės turnyro rungtynes Klaipėdoje
Po šalto dušo atsitiesęs "Neptūnas" triumfavo Utenoje (komentarai)
Banguojantis Klaipėdos „Neptūnas“ (17-5) dramatiškai grįžo į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ čempionate. 17 taškų deficitą panaikinę Kazio Maksvyčio auklėtiniai
"Pieno žvaigždės" po pertraukos "surakino" šiauliečius
Nesulaikomai rungtyniaujančios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (13/9) iškovojo jau šeštąją pergalę paeiliui. Dviženklį deficitą prieš „Šiaulių“
LKL prognozė: banguojantis "Neptūnas" į pergalių kelią sugrįš Utenoje
Utenos „Juventus“ ekipa tęsia sudėtingų rungtynių atkarpą – per pastarąsias dvi savaites jėgomis pasitikrinę su Kauno „Žalgiriu“ ir Vilniaus „Rytu“, šį
"Šiauliai" atsisveikino ir su S.Nimley
Tris mėnesius Saulės mieste praleidęs legionierius Saah Nimley Šiauliuose neliks. Nors „Šiaulių“ klubas, pasibaigus bandomajam laikotarpiui, pasiūlė įžaidėjui likti ir
K.Maskvytis prieš lemiamą mūšį: turime realius šansus žengti tolyn
Klaipėdos „Neptūnas“ pasiruošęs stoti į lemiamą FIBA Čempionų lygos reguliaraus sezono dvikovą. Bilieto į atkrintamąsias besivaikanti uostamiesčio ekipa ne tik privalo namuose
Savaitės apžvalga: galingi debiutai bei tritaškių rekordas
Sezono tritaškių rekordą pagerinusios bei Klaipėdos „Neptūną“ paskandinusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“, į rikuotę sugrįžęs Leo Westermannas,
L.Westermanno sugrįžimą "Žalgiris" pažymėjo sutriuškindamas "Skycop"
„Žalgiris“ (19-2) sugrįžo į legendinę Kauno sporto halę, į rikiuotę sugrįžo daugiau nei mėnesį dėl traumos nežaidęs Leo Westermannas, o šie sugrįžimai buvo pažymėti
D.Dimavičius lieka prie "Nevėžio" vairo, R.Cvirka - sporto direktorius
Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio klubo valdyba vyriausiojo ekipos trenerio pareigas patikėjo strategui Dariui Dimavičiui.Penkiasdešimties metų amžiaus krepšinio
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (12/9) ir toliau demonstruoja fantastišką formą „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Ivaras Žviguris sužaidė geriausias karjeros rungtynes
"Pieno žvaigždes" palieka E.Omogbo
Sėkmingai pastaruoju metu rungtyniaujančių Pasvalio „Pieno žvaigždžių sudėtyje – pasikeitimai. Klubas oficialiai informuoja, kad Aukštaitijos ekipos marškinėlių šį
G.Radzevičiaus dėjimas per D.Sirvydį - LKL mėnesio epizodas
Gytis Radzevičius išgyveno geriausią mėnesį „Betsafe–LKL“ čempionate.Utenos „Juventus“ puolėjas įgavo daugiau trenerio pasitikėjimo, pateko į „Snaiperio“
LKL sausio mėnesio MVP - T.Lekūnas
Geriausią krepšinį karjeroje žaidžiantis Tomas Lekūnas išrinktas naudingiausiu sausio mėnesio „Betsafe–LKL“ čempionato krepšininku.25-erių puolėjas padėjo