Vėl įspūdingai puolęs "Žalgiris" sutriuškino ir "Juventus" (video komentaras)

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes. Penktadienį Martino Schillerio auklėtiniai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 102:71 (20:18; 28:10; 33:20; 21:23) sutriuškino Utenos „Juventus“ komandą.

Dvikovoje su Utenos komanda žaliai baltiems vis dar nepadėjo reabilitaciją tęsiantis Patricio Garino ir smulkias traumas patyrę Augustine‘as Rubitas ir Karolis Lukošiūnas.

Rungtynes keturiais taškais iš eilės pradėjo Utenos „Juventus“, o į tai „Žalgirio“ krepšininkai atsakė spurtu 11:0. Du tritaškius pataikė Nigelas Hayesas, penkis taškus surinko Steve‘as Vasturia – 11:4. Tolimą metimą pataikė Tomas Dimša, tačiau varžovai surengė gerą atkarpą ir priartėjo – 14:12. Po du baudų metimus realizavo T.Dimša ir Lukas Lekavičius, taškus baudos aikštelėje pelnė Rokas Jokubaitis, tačiau varžovai taip pat atsakė savo rezultatyviomis atakomis ir po pirmojo kėlinio žalgiriečiai buvo priekyje rezultatu 20:18.

Antrą rungtynių kėlinį tolimu metimu pradėjo Artūras Milaknis, po kartą iš po krepšio pataikė Joffrey Lauvergne ir Marekas Blaževičius, o varžovai taškų pelnyti negalėjo daugiau nei tris kėlinio minutes – 27:20. Po minutės pertraukėlės penkis taškus iš eilės pelnė Marius Grigonis ir žalgiriečiai pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą 32:22. Greitoje atakoje pataikė Thomasas Walkupas, baudų metimais taškus rinko J.Lauvergne, N.Hayesas ir M.Grigonis, o žalgiriečių persvara dar labiau išaugo – 39:24. Kėlinio pabaigoje po du taškus pelnė M.Grigonis ir Martinas Gebenas, o tritaškį iš kampo pataikęs L.Lekavičius kėlinuką uždarė dar dviem taškais – 48:28.

Trečiąjį ketvirtį žalgiriečiai pradėjo T.Walkupo ir M.Grigonio tritaškiais bei taikliu N.Hayeso baudos metimu – 55:31. Dar du taškus pelnė M.Grigonis, du tritaškius pataikė S.Vasturia ir komandas jau skyrė daugiau nei 30 taškų – 64:33. Į šešis varžovų taškus taikliu tolimu metimu atsakė L.Lekavičius, vėliau sukūręs progą M.Gebeno dėjimui – 69:39. Du tolimus metimus iš eilės realizavo vėliau ir dvitaškį pataikęs komandos kapitonas Paulius Jankūnas, po du taškus vėl pelnė L.Lekavičius ir M.Gebenas. Įspūdingą puolimą demonstravę kauniečiai po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 81:48.

Paskutinį ketvirtį taikliu tritaškiu pradėjo A.Milaknis, baudos metimą pridėjo M.Gebenas, o aštrų reidą surengęs T.Dimša dar labiau padidino „Žalgirio“ persvarą – 87:53. Du tolimus metimus iš eilės smeigė A.Milaknis, tačiau savo taškais atsakė ir uteniškiai – 93:64. Keturis taškus iš eilės surinko T.Walkupas, o šimtąjį komandos tašką tolimu metimu pelnė M.Grigonis – 100:66. Dar du taškus pelnė T.Walkupas ir komanda iškovojo antrą pergalę pasirengimo cikle.

„Žalgiris“: M.Grigonis 17 (4 rez. perd.), L.Lekavičius 12 (5 rez. perd.), A.Milaknis 12 (4/7 trit.), S.Vasturia 11 (3/3 trit.), T.Walkupas 11 (7 rez. perd.), N.Hayesas 9 (4 rez. perd.), P.Jankūnas 8, T.Dimša 7, M.Gebenas 7 (8 atk. kam.), J.Lauvergne 4 (5 atk. kam.), M.Blaževičius 2 (5 atk. kam.), R.Jokubaitis 2.

„Juventus“: J.Jucikas 13 (8 atk. kam.), B.Crawfordas 13 (6 rez. perd.), G.Rice 10 (4 rez. perd.), M.Runkauskas 10, M.Kupšas ir V.Šulskis po 8.

Motiejūnas apie buvusį komandos draugą Rice'ą: problemos prasidėjo persikėlus žaisti į NBA
Vakar LKL TV studijoje lankėsi krepšininkas Donatas Motiejūnas bei jo treneris Virginijus Mikalauskas.Jie kartu su laidos vedėju Ignu Grinevičiumi dalinosi įžvalgomis apie Kauno „Žalgirio“
Gražiausią antrosios LKL savaitės epizodą sukūrė "Ryto" gynėjas
Kaip ir įprastai, LKL.lt jums pateikia įspūdingiausių antrosios „Betsafe–LKL“ savaitės epizodų rinkinį.Šįkart jį atidaro Kauno „Žalgirio“ gynėjų guetas
Apie  Kariniausko išlaikymą prabilęs "Nevėžio" strategas: tai yra didelis mano noras
Apie Kariniausko išlaikymą prabilęs "Nevėžio" strategas: tai yra didelis mano noras
Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ galingai startavo „Betsafe–LKL“ čempionate. Paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje praėjusį sezoną užbaigusi Kėdainių ekipa, šiuo
Startuoja bilietų prekyba į pirmąsias Eurolygos rungtynes "Žalgirio" arenoje
Eurolygos reguliarusis sezonas sugrįžta į „Žalgirio“ areną. Spalio 15-ąją Kaune lankysis praėjusių metų Eurolygos lyderiai – Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkai,
Neįtikėtino "Heat" sezono kulminacija: Majamio krepšininkai sensacingai pasiekė NBA finalą
LeBronas Jamesas ir Los Andželo „Lakers“ ankstyvą pirmadienio rytą sužinojo savo varžovus artėjančiame NBA finale.Jais tapo Majamio „Heat“ krepšininkai, šeštosiose
Prieš Eurolygos debiutą pamoką gavęs Schilleris atskleidė, kas neramina jį labiausiai
Kauno „Žalgiris“ patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą netikėtai padovanodamas pirmąją sezono pergalę iki tol buksavusiam Panevėžio „Lietkabeliui“.Lietuvos čempionų vairininkas
"Žalgirio" puolimą sukaustęs "Lietkabelis" laimėjo Kaune
Panevėžio „Lietkabelio“ (1/2) komanda kol kas „Betsafe-LKL“ žengė be pergalių, tačiau pirmąją pasiekė ne bet kur, o Kaune, kur 72:61 (13:19, 20:17, 29:11, 10:14) sugebėjo
Šiauliuose siautėjusi "Dzūkija" įsirašė pirmąją sezono pergalę
Puolime problemų neturėjusi ir visos dvikovos metu dominavusi Alytaus „Dzūkijos“ (1-2) komanda išvykoje sutriuškino „Šiaulių“ (0-3) krepšininkus
"Ryto“ žvaigždė A. Goudelockas – apie karčią praeitį JAV ir nuostabų jausmą Lietuvoje
Įsibėgėjusiame 2020-2021 m. „Betsafe-LKL“ čempionate netrūksta ryškių pavardžių. Prie lygos prisijungė 73 nauji krepšininkai, todėl sirgaliai sezono metu spės rasti žmonių,
"Neptūne" ir "Ryte" žaidęs snaiperis paskelbė apie karjeros pabaigą
Praeityje Klaipėdos „Neptūno“ ir Vilniaus „Ryto“ marškinėlius vilkėjęs Jimmy Baronas kabina sportbačius ant vinies.34-erių gynėjas šeštadienį paskelbė,
"Nuggets" stebuklai baigėsi: LeBrono trigubas dublis atvedė "Lakers" į finalą
NBA atkrintamųjų metu du kartus 1-3 deficitą panaikinusi ir serijas laimėjusi Denverio „Nuggets“ ekipa šįkart stebuklo nesukūrė.„Nuggets“ penktosiose Vakarų konferencijos
Galingai žaidęs "Rytas" parbloškė "Pieno žvaigždes" (trenerių komentarai)
Pirmoje rungtynių pusėje puolimo mašiną įspūdingai užkūręs Vilniaus „Rytas“ (3-0) po pertraukos atsipalaidavo, bet pergalės iš savo rankų nepaleido.Donaldo Kairio auklėtiniai
Pratęsimo dramą išgyvenę "Juventus" krepšininkai įveikė "CBet" (trenerių komentarai)
Ambicingasis Utenos „Juventus“ projektas vargais, negalais pasiekė pirmąją pergalę šiame „Betsafe–LKL“ sezone. Nervingoje dvikovoje uteniškiai po pratęsimo
Traumas patyrę "Lakers" lyderiai ketina žaisti nepaisydami skausmų
Los Andželo „Lakers“ prieš penktąsias Vakarų konferencijos finalo serijos rungtynes su Denverio „Nuggets“ paskelbė, jog klubo lyderiai Anthony Davisas ir LeBronas Jamesas
A.Milaknis: turime dar daug darbo kol veiksime kaip vienas mechanizmas
„Betsafe-LKL“ čempionatas vis sparčiau įgauna pagreitį – savaitgalį bus sužaistas jau trečiasis turas, kuriame įvyks ketverios rungtynės – Klaipėdos „Neptūno“
Tatumo ir Browno tandemas pratęsė "Celtics" sezoną
Prie sienos priremta Bostono „Celtics“ komanda nepasiduoda. Brado Stevenso auklėtiniams pavyko išplėšti šeštąsias Rytų konferencijos finalo serijos rungtynes.Po
Dimša iš "Žalgirio" kelsis į Ispaniją?
Anot Ispanijos žiniasklaidos, Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ klubas artėja prie susitarimo su Kauno „Žalgiriu“ dėl gynėjo Tomo Dimšos pasiskolinimo.Į „Žalgirį“
"Volfas Engelman" toliau rems LKL
Lietuvos krepšinio lyga („Betsafe-LKL“) naująjį 2020-2021 m. sezoną pasitinka su dar vienu ištikimu rėmėju – pratęsta jau penkerius metus trunkanti partnerystė su
Jasikevičius Barselonoje nekeičia retorikos – kalbėjo apie skirtumą tarp vyrų ir berniukų
Šarūnas Jasikevičius buvo labai patenkintas „Barcelona“ pergale antrame Ispanijos ACB lygos ture.Penkerius metus Malagoje laimėti negalėję katalonai ketvirtadienį įveikė „Unicaja“
"All-NBA" tandemas pastatė "Nuggets" į kovinę poziciją
NBA neleido Denverio „Nuggets, kaip juokais prašė šios ekipos strategas Michaelas Malone'as, pradėti Vakarų konferencijos finalo serijos atsiliekant 1-3. Bet tuo pasirūpino
Murray'aus metimas Jordano stiliumi - gražiausias NBA nakties momentas
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos finale Los Andželo "Lakers" 114:108 palaužė Denverio "Nuggets" krepšininkus ir serijoje iki keturių
P.Jankūnas giria dienos šviesą išvydusį naująjį "Žalgirio" laikrodį
Kauno „Žalgiriui“ pasitinkant naująjį sezoną, pristatytas išskirtinis riboto tiražo – „Žalgirio“ laikrodis. Aksesuaras pagamintas Šveicarijoje, „Swiss
V.Kariniausko vedamas "Nevėžis" patiesė "Lietkabelį"
„Nevėžis–Optibet“ sezoną pradėjo įspūdingai. Išvykoje patiesę „Pieno žvaigždes“ kėdainiškiai ketvirtadienį namuose 76:70 (25:16, 17:14, 19:18, 15:22)
NBA jis uždirbo 16 mln.: LeBrono ir Ilgausko bendražygis gatvėje prašo išmaldos
Buvusio ilgamečio NBA žaidėjo Delonte Westo nuotrauka ir vėl šmėžuoja socialiniuose tinkluose ir sporto žiniasklaidoje. Akivaizdu, kad krepšininkas toliau išgyvena labai sunkų
Naujoje LKL TV rubrikoje – nuotaikinga S.Jasaičio ir K.Žemaičio dvikova
Atsinaujinusi LKL TV lygos aistruoliams pristato vieną iš daugelio naujų, šiame sezone pasirodysiančių rubrikų – žaidimą „5 sekundės“.Šiame žaidime „Betsafe–LKL“
Rekordą pasiekęs 20-metis nukalė pergalę – "Heat" per žingsnį nuo finalo
Ketvirtose NBA Rytų konferencijos finalo rungtynėse trečiadienį Majamio „Heat“ 112:109 (24:23, 26:21, 27:32, 35:35) nugalėjo Bostono „Celtics“ ekipą ir serijoje iki 4 pergalių
Visų LKL komandų koronaviruso testai - neigiami
„Betsafe–LKL“ ir „Antėja laboratorija“, viena pirmųjų visiškai robotizuotų medicininių tyrimų laboratorijų Baltijos šalyse, šį sezoną
"Žalgirio" treneris pakomentavo gandus: Blaževičių tikrai matau sudėtyje, dėl Dimšos – pažiūrėsime
Rungtynėms prieš Alytaus „Dzūkiją“ Martinas Schilleris vėl neregistravo Kauno „Žalgirio“ naujokų Tomo Dimšos ir Mareko Blaževičiaus, taip dar labiau pakurstydamas