Vėl šėlęs D.Sirvydis atvedė "Perlą" į pergalę prieš "Žalgirio" dublerius (kiti rezultatai)

Deividas Sirvydis šį sezoną NKL pirmenybėse sužaidė tik antrąsias rungtynes, tačiau jo pasirodymas ir vėl buvo nuostabus.

Vilniaus „Perlo“ talentas pelnė 33 taškus, o jo atstovaujama sostinės komanda namie 89:87 (36:9, 8:32, 26:20, 19:26) pranoko Kauno „Žalgirį-2“.

Sunkiai sulaikomai žaidęs D. Sirvydis per 31 minutę surinko 33 taškus (6/7 dvit., 6/11 trit., 3/6 baud. met.), atkovojo kamuolį, penkiskart suklydo ir surinko 28 naudingumo balus.

Kitoje barikadų pusėje rungtyniavo Kauno „Žalgirio“ pagrindinės komandos narys Rokas Jokubaitis, kuris per 29 minutes pelnė 24 taškus (8/10 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud. met.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir taip pat buvo ryškus.

Iki susitikimo pabaigos likus 26 sek., „Perlas“ turėjo trijų taškų pranašumą (87:84), tačiau netrukus dar labiau šeimininkus nutolino Einaras Tubutis, dėjimu persvarą padidinęs iki 89:84.

Vėliau Rokas Jokubaitis dar pataikė tritaškį, tačiau rungtynių tėkmės tai jau nebepakeitė.

Tiesa, žalgiriečiai šiame susitikime parodė kovingą charakterį, kai grįžo į rungtynes, nors po pirmo kėlinio atsiliko 9:36. Antrajame kėlinyje „Žalgiris“ spurtavo 17:0, o vėliau švieslentėje degė rezultatas, kai iš „Perlo“ persvaros liko viso labo trys taškai (44:41).

Tai buvo jau trečioji iš eilės „Perlo“ komandos pergalė.

„Perlas“: Deividas Sirvydis 33, E.Tubutis 18 (6 atk. kam.), Simas Jarumbauskas 13, Ąžuolas Tubelis 11, Marekas Blaževičius 9.

„Žalgiris-2“: Rokas Jokubauskas 24 (8 rez. perd.), Erikas Venskus 14, Vitalijus Kozys 11, Kerras Kriisa 10

Per kiek mažiau nei tris minutes 17 taškų surinkę Gargždų SC (8-8) krepšininkai Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo pergalę. Jie savo aikštėje 101:90 (21:19, 21:17, 27:27, 32:27) įveikė Molėtų „Ežerūną“ (5-11). Iki šio susitikimo molėtiškiai buvo laimėję penkiskart per šešerias rungtynes.

Likus žaisti 3 minutes, Remigijus Sugintas pelnė du taškus su pražanga ir „Ežerūnas“ prie šeimininkų priartėjo per tašką – 83:84. Kitoje atakoje Simonas Serapinas iš karto atsakė dvitaškiu, o paskui Vaidotas Pečiukas pridėjo tritaškį – 89:83.

Po Arno Beručko dvitaškio, iki pabaigos likus 20 sekundžių, molėtiškiai dar bandė kabintis – 90:95, tačiau pražanga sustabdytas Arvydas Eitutavičius nuo baudų metimų linijos neklydo, Tadas Poška varžovų klaidą pavertė dėjimu iš viršaus ir padėjo tašką šiame susitikime – 99:90.

Gargždiškiai ketvirtajame kėlinyje iš viso pelnė 32 taškus, o svečiai – 27.

Asmeninį karjeros rezultatyvumo rekordą „Ežerūno“ gretose užfiksavęs R. Sugintas per 36 minutes pelnė 28 taškus (4/6 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 8/9 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, 4 sykius prasižengė bei surinko 33 naudingumo balus.

SC: Vaidotas Pečiukas 26 (10/16 metimai), Arvydas Eitutavičius 18 (3/7 trit.), Ernestas Jonkus ir Tadas Poška – po 13, Laurynas Lučinskas ir Simonas Serapinas – po 10.

„Ežerūnas“: Remigijus Sugintas 28 (8/13 metimai), Kostas Jonuška 18 (8 atk. kam.), Arnas Beručka 16 (7/18 metimai, 8 atk. kam.), Marius Pociukonis 12.

Jonavos „Sintek-Jonavos“ (6-9) ekipa pergalingai sugrįžo po dviejų savaičių pertraukos į Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) kovas. Jonaviečiai namuose 96:76 (30:12, 16:23, 26:22, 24:19) įveikė „Šilutės“ (7-9) klubą.

Naudingiausias karjeros rungtynes šįvakar Jonavos arenoje sužaidė Rytis Juknevičius, pelnęs 25 taškus ir surinkęs 40 naudingumo balų. Pastarasis rodiklis geriausias krepšininko karjeroje. Rytoj „Sintek-Jonava“ Marijampolėje susitiks su „Sūduva-Mantinga“.

Rungtynes jonaviečiai pradėjo rezultatyvių atakų serija bei šaudami į priekį net 15 taškų skirtumu (17:2). Pirmojo kėlinio metu šeimininkai realizavo net 6 tritaškius ir susikrovė 18 taškų persvarą (30:12).

Antrajame kėlinyje „Sintek-Jonava“ puolimo apsukos sumažėjo ir šilutiškiai sugebėjo kiek priartėti (29:41). Varžovams dar labiau aptirpdžius šeimininkų persvarą (35:43), situaciją jonaviečiams taisė fantastiškai rungtynėse atrodęs Rytis Juknevičius (46:35).

Po ilgosios pertraukos Jonavos klubas prisiminė pirmojo kėlinio pradžią ir dar viena atakų serija krovėsi didesnį pranašumą (59:41). Laimono Eglinsko auklėtiniai stengėsi neatsilikti (47:61), tačiau R. Juknevičiaus bei komandos draugų pastangos leido išlaikyti didesnį atstumą nuo varžovų (72:57).

Ketvirtajame ketvirtyje aktyviau į šeimininkų puolimą įsijungė po traumos sugrįžęs Martynas Pacevičius, po kurio 6 taško kėlinyje ekipas jau skyrė 20 taškų skirtumas (83:63). Neilgai trukus, 25 tašką tritaškiu pelnė R. Juknevčius (88:65), o aštuoniese rungtyniavę jonaviečiai pergalę rungtynėse iškovojo įtikinamu skirtumu.

„Sintek-Jonava“: Rytis Juknevičius 25 (7 rez. perd., 40 naud. bal.), Martynas Linkevičius 19, Martynas Pacevičius 14, Ernestas Serkevičius 12, Justas Vazalis 10.

„Šilutė“: Evaldas Džiaugys 16, Jeffery Perkins, Mantas Šerkšnas ir Dovydas Rimkus – po 11.

Haroldas Saprykinas per ketvirtąjį kėlinį surinko 11 iš savo 14 taškų, o jo vedami Mažeikių „Ereliai“ (6-10) svečiuose 82:69 (24:15, 22:21, 14:20, 22:13) įveikė Tauragės krepšinio klubą (6-10).

H. Saprykinas ketvirtąjį kėlinį pradėjo surinkdamas 6 taškus iš eilės, Calebas Davisas pataikė dvitaškį, o H. Saprykinas pataikė dar vieną tolimą metimą ir „Ereliai“ įgijo dviženklę persvarą (71:61).

Paulius Morkeliūnas į tai atsakė taikliu tritaškiu, tačiau estafetę „Erelių“ gretose perėmė Ignas Fiodorovas, kuris surinko 4 taškus iš eilės, o Ronaldas McGhee pridėjo metimą iš po krepšio ir susitikimo baigtis tapo aiški (77:64).

Būtent R. McGhee ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Jis pelnė 18 taškų (8/14 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų metimų), taip pat atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir surinko 12 naudingumo balų.

Tauragės krepšinio klubas: Paulius Morkeliūnas 20 (7/14 dvit., 8 atk. kam.), Raidas Nacius 16 (7/9 dvit.), Mindaugas Stašys 8.

„Ereliai“: Ronaldas McGhee 18 (8/14 dvit.), Haroldas Saprykinas 14 (3/5 trit.), Ignas Fiodorovas (4/7 dvit.) ir Darius Griškėnas po 10.

Deivido Anužio ir Eriko Kubiliaus sugrįžimu pažymėtame mače Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (9-7) nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.

Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai išvykoje 77:68 (18:16, 17:7, 24:22, 18:23) pranoko Kauno KTU krepšininkus (3-13), kuriems tai buvo 12-oji nesėkmė iš eilės.

Trejas rungtynes dėl atsinaujinusios šlaunies traumos praleidęs D. Anužis pergalingame mače pelnė 11 taškų, atkovojo 3 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu E. Kubilius dėl skilusios nosies per pastaruosius du mačus buvo žaidęs tik 10 minučių. Šiandien jis rungtyniavo 18 minučių ir surinko 4 taškus.

Pirmasis dvikovos kėlinys pasižymėjo atkaklumu (18:16), tačiau į priekį „Neptūnas-Akvaservis“ šovė antrajame ketvirtyje, per kurį varžovams leido įmesti vos 7 taškus.

13-ąją mačo minutę rezultatas dar buvo lygus (23:23), tuomet puikią gynybą demonstravę klaipėdiečiai nebeleido varžovams iki ilgosios pertraukos pelnyti taškų – 12:0 atkarpa bei po Deivido Anužio baudos metimų įgyta dviženklė persvara – 35:23.

Sėkmingą žaidimą „Neptūnas-Akvaservis“ pratęsė ir trečiajame ketvirtyje, kurio pradžioje spurtavo 8:0 bei po E. Kubiliaus dvitaškio susikrovė 20 taškų pranašumą (43:23).

Likęs susitikimo laikas tebuvo formalumas – T. Gaidamavičiaus auklėtinių persvara buvo pasiekusi rekordinę 23 taškų ribą, o finalinis teisėjų švilpukas skelbė pergalę 77:68.

Kitas rungtynes uostamiesčio ekipa žais jau rytoj, šeštadienį, kuomet sostinėje susikaus su Vilniaus „Perlo“ krepšininkais.

„Neptūnas-Akvaservis“: Klaidas Metrikis 15 (3/3 trit.), Jonas Dumašius 12, Deividas Anužis 11, Tadas Pažėra 10, Herkus Kumpys 8.

KTU: Dominykas Ratkus 12, Karolis Sapiega 11, Matas Ragauskas ir Julius Kigas – po 10.

Jonavos klubas pasirašė kontraktą su Graikijoje sezoną pradėjusiu J.Furmanavičiumi
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) turnyro lentelėje pozicijas gerinantis Jonavos „Sintek-Jonava“ (12-21) klubas pasirašė sutartį su sezoną antroje Graikijos krepšinio
NKL savaitės MVP: nedaug pašoku, dėl to ir neatlieku daug blokų
Jonavos „Sintek-Jonava“ Nacionalinės krepšinio lygos sezoną pradėjo sunkiai rinkdama pergales, todėl šiuo metu išgyvena žūtbūtinę atkarpą.Iki reguliaraus sezono
D.Vilio vedamas "Perlas" po pertraukos pamokė "Neptūną-Akvaservis"
Įtikinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Vilniaus „Perlo“ (18-14) komanda su Domantu Viliu priešakyje. 19-metis gynėjas antroje dvikovos dalyje
NKL: dviejų pratęsimų trileryje triumfavo "Ryto" dubleriai (rezultatai)
Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) šventė Vilniaus „Perlas“ (17-14) kuris svečiuose po dviejų pratęsimų pareikalavusios kovos 93:86 (24:13,
NKL savaitės dvikovoje per BTV - sunkumų turinčių komandų akistata
NKL savaitės rungtynes, kurias šiandien 18 val. transliuos BTV televizija, Jonavos „Sintek-Jonavos“ ir Mažeikių „Erelių“ ekipos pasitinka su nerimu. Abi komandos turi
NKL: sudėtis papildė Mažeikių, Klaipėdos ir Gargždų klubai
Trys Nacionalinės krepšinio lygos komandos prieš šio savaitgalio kovas pasipildė savo sudėtis.Mažeikių „Ereliai“ į savo sudėtį įtraukė 24-erių metų 189 cm ūgio
"Ereliai" į peržiūrą pasikvietė du žaidėjus
Mažeikių „Ereliai“ pasiruošę stiprinti komandą. Mažeikių ekipa į peržiūrą pasikvietė 24-erių Modestą Žaunieriūną ir bendraamžį Arminą Kelmelį.189 cm
NKL apžvalga: "Vyčio" pergalių serija, tritaškių lietus bei dominuojantis J.Riley
Nacionalinėje krepšinio lygoje startavo trečiojo rato kovos, kuriose komandos jau kovoja išskirstytos į dvi grupes.NKL savaitės apžvalgoje – apie Šakių „Vyčio“
"Neptūno" dubleriai patyrė skaudžiausią pralaimėjimą šiame sezone
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (16-14) patyrė skaudžiausią sezono nesėkmę. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai išvykoje 58:92 (17:22, 11:27, 12:19, 18:24) turėjo pripažinti Šakių
NKL: L.Uleckas atvedė žalgiriečius į pergalę, "Ryto" dublerius paskandino J.Riley
Penkioliktąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė Kauno „Žalgiris-2“ (15-15), kuris namuose 88:71 (23:18, 21:22, 27:21, 17:10) susitvarkė su Jonavos „Sintek-Jonava“
Palangą palikęs buvęs žalgirietis G.Vasiliauskas keliasi į Jonavą
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) antrojo reguliariojo sezono etapo kovas šeštadienį pradėsiantis Jonavos „Sintek-Jonava“ klubas pasiekė pirminį susitarimą su
Jaunųjų žaidėjų pažangą įvertinęs T.Gaidamavičius: jie pasiekė NKL lygį (interviu)
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonas persivertė į antrąją pusę, o trečiąjį pirmenybių ratą Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ pradės jau rytoj, kuomet namuose priims
Trečiasis NKL ratas prasidėjo "Ryto" dublerių pergale Telšiuose
Šį vakarą startavo trečiasis Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reguliariojo sezono ratas. Vilniaus „Perlo“ (16-13) krepšininkai svečiuose 85:74 (26:15, 29:24, 14:17,
Iš "Žalgirio" dublerių atvykęs G.Vasiliauskas paliko "Palangos Kuršių" gretas
Trečiąjį NKL ratą „Palangos Kuršių“ komanda (17-11) pradės be vieno iš savo žaidėjų. Klubas abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su 20-mečiu Grantu Vasiliausku.Vasiliauskas
Naudingiausias NKL žaidėjas su komanda tyliai svajoja apie finalinį ketvertą
Joniškio „Delikateso“ aukštaūgis Šarūnas Beniušis šią savaitę išgyveno deja vu jausmą. Jis antrą kartą šį sezoną papildė NKL klubą
Prie "Ežerūno" vairo atleistą T.Purlį pakeitė M.Kugauda
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujantis Molėtų „Ežerūno“ klubas trečiadienį pranešė atsisveikinantis su treneriu Tomu Purliu. Trečiadienio pavakarę ekipa
Į nesėkmių liūną įklimpęs Molėtų klubas atsisveikino su treneriu T.Purliu
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujantis Molėtų „Ežerūno“ klubas trečiadienį pranešė atsisveikinantis su treneriu Tomu Purliu.Tokį sprendimą klubo vadovai
"Telšių" centras užėmė dvi aukščiausias vietas NKL gražiausių epizodų dešimtuke
Nacionalinės krepšinio lygos gražiausių savaitės epizodų dešimtuke pirmąsias dvi vietas užėmė „Telšių“ komandos vidurio puolėjas Tomas Rimša.Pirmoje vietoje
Jonavos ekipos amerikietis J.Bradley - apie R.Grigą ir draugą iš "Žalgirio"
Prie Jonavos „Sintek-Jonava“ ekipos prieš daugiau nei mėnesį prisijungęs gynėjas iš JAV Jalenas Bradley vis labiau apsipranta Lietuvoje.185 cm ūgio 25 metų krepšininkas
Po 8 mėnesių į aikštę grįžęs M.Žauneriūnas teigia, kad "Vytis" dar nepasiekė lubų
Prieš trečiąjį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ratą Šakių „Vyčio“ komanda sulaukė gerų žinių – į aikštę grįžo komandą prieš sezoną
Į NKL dar kartą sugrįžęs Š.Beniušis trečią kartą tapo savaitės MVP (visi naudingiausieji)
Į Nacionalinę krepšinio lygos po mėnesio pertraukos sugrįžęs 25-erių metų 205 cm ūgio Šarūnas Beniušis trečiąjį kartą šį sezoną tapo savaitės MVP. Daugiau
NKL apžvalga: istorinis lygos rekordas ir pasikeitęs naudingiausias krepšininkas
Nacionalinėje krepšinio lygoje sužaistas antrasis varžybų ratas, o jo pabaigoje užfiksuotas naujas pirmenybių rekordas, pasikeitė naudingiausias krepšininkas ir parodyti eilės žaidėjų
Šį sezoną su I.Daukšiu atsisveikino jau antras klubas - nepritapo ir Mažeikiuose
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujantys Mažeikių „Ereliai“ (9-19) abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su gynėjo ir puolėjo pozicijose rungtyniauti galinčiu Ignu
Sakartvelio lygoje spindėjęs puolėjas amerikietis papildė Mažeikių klubo gretas
Stabilumo Nacionalinėje krepšinio lygje (NKL) vis dar ieškantys Mažeikių „Ereliai“ (9-19) sulaukė pastiprinimo puolėjų grandyje. Prie komandos netrukus prisijungs 25-erių
NKL antrojo rato pabaiga: komandos pasidalijo į dvi grupes
Nacionalinėje krepšinio lygoje baigėsi antrasis varžybų ratas, po kurio penkiolika pirmenybių komandų skils į dvi naujas grupes bei pratęs kovas trečiajame ir ketvirtajame ratuose.Po dviejų
NKL: "Vyčio" tritaškių rekordas bei galingas žalgiriečio V.Kozio pasirodymas (rezultatai)
20 tritaškių pataikęs Šakių „Vytis“ (21-7) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė lengvą pergalę ir svečiuose 112:97 (32:19, 34:25, 24:25, 22:28) pranoko
NKL: žalgirietis L.Uleckas tritaškiais nužudė KTU, "Ryto" dubleriai sutriuškinti Šakiuose
Antrąją pergalę paeiliui NKL čempionate iškovojo Kauno „Žalgirio-2“ (12-15) komanda, kurios pagrindiniu vedliu mačo pabaigoje tapo Lukas Uleckas. 19-metis gynėjas lemiamu
Pasistiebus lentą pasiekiančiam "Ryto" dublerių puolėjui - galvos skausmas dėl svorio
Vienam Vilniaus „Perlo“ lyderių Einarui Tubučiui sunkumų krepšinyje sukelia lėtas svorio augimas, tačiau krepšininkas gali pasidžiaugti itin šioje sporto šakoje