Naujienos kraunasi...

Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos

Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas

Komentuoti
MrVycka2015-08-03 12:12:54 Cituoti
>> ViniPuchas:
galima plačiau, kas tas geras jaunimas be giedraičio ir gudaičio? ne per mažai du net ne savo užauginti, kad sakyti, jog papildoma perspektyviu jaunimu? kas tie dubleriai ne žodžiais, o realiai? kas tie geri lietuviai, kurie būtų ne vidutinio, o aukščiausio lygio?
ViniPuchas2015-08-02 21:19:37 Cituoti
Rytas zenkliai sustiprejas, o kas svarbiausia pakeites filosofija. Islaikytas tas pats treneris, islaikytas lietuviskas branduolys, atgaivinti dubleriai ir bendradarbiavimas su prospektu mokyklomis. Bandoma perimti sekminga Zalgirio strategija, kai branduoli sudaro savi gero lygio lietuviai ir papildoma jaunimu, bei stipriais 1-2 legionieriais. Jei pavyks tokia krypti islaikyti daugiau nei 1-2 sezonus, tai Zalgiris vel tures varzova savam kieme.
MrVycka2015-08-02 20:08:08 Cituoti
>> bulkistas:
sorry, kad mozerį pamiršau:( o tavo tas pasistengaliojimas reiškia, kad dabar jau RYTAS PAVARYS? ar kažką kitko? nes tas tarpsezonio pavarymas tai kas,met būna, o kaip galų gale gaunasi?..tie tavo sustiprėjimai gali ir būti kažkiek, bet tik GALI, nes jie daug metų prieš kiekvieną sezoną tik sustiprėjimai, o kas pasikeis? komjaunuoliai laimės lkl arba kibiro taurę su šita tokia pat vidutiniokų sudėtimi?..
2015-08-02 11:58:34 Cituoti
>> MrVycka:
tu tai nieko niekad nuo saves nesakai, tik "rytfanius" cituoji, pagal kuriuos "nerealiai" susilpnejo komanda :D
Is universiteto dar ir moseris buvo.

Kai komanda palieka 3 zaidejai, kurie po 4 taskus rinkdavo (Jasaitis, Baronas, Moseris) ir kurie turejo buti vos ne pagrindinio astuoneto zmones bei kuriuos keicia normalus lietuviai (tarp kuriu vienas rinkes el po 15 tasku, vienas tikrai perpektyvus prospektas, o trecias siaip padorus vidutiniokas snaiperis), sustiprejima net aklas pastebetu.

Valeika pakeistas zmogum, kuris ne tik 2x2 gali taskus imest, o dar ir tap ati kavaliauska ri jankuna lkl'e 1x1 apzaide ir dasidejo gudaitis.

Galiausiai paimtas TIKRAS izaidales persivaryt kamuoli per aikste.


visiskas sustiprejimas 4 is 5 pozicijus (klausimas del sg, bet tas pats adas uz geca rimtose geriau atrodydavo).

Aisku, jei giedraitis, runkauskas ir gailius mes po 3 taskus vidutiniskai, galesi sakyti, VA, KAIP IR SPEJAU (AR "RYTFANIAI" SPEJO) KOMANDA ZIAURIAI SUSILPNEJO.
MrVycka2015-08-02 11:45:18 Cituoti
>> Armored:
na, kiek to svarbumo, ar į kelis mačus ateis keliais šimtais daugiau ar mažiau?:) tiek kad patiems įdomiau stebėti kažkokią intrigą, o ne gulinčių spardymą...
Armored2015-08-02 11:22:07 Cituoti
>> MrVycka:
Žiūrėt įdomiau, o tai dabar finalo serija baigėsi greičiau nei dėl bronzos.
Stipresnis rytas lygiai toks pat svarbus ir Žalgiriui, nes žmonių automatiškai daugiau ateina.
MrVycka2015-08-02 11:13:02 Cituoti
>> Armored:
teoriškai ryškus, o praktiškai kas iš to?..
Armored2015-08-02 11:10:57 Cituoti
>> MrVycka:
Na, ir 4-2 rezultatas būtų labai ryškus žingsnis į priekį!
Apie Kleiza palauksiu oficialaus pranešimo.
MrVycka2015-08-02 11:05:24 Cituoti
>> bulkistas:
1. o tu tikras, kad kleiza bus lavonas? 2.o tu tikras, kad šiemet surinkti vidutiniokai bus geresni už pernai surinktus vidutiniokus/ 3.kur aš sakiau, kad esu tikras, jog dabartiniai šūdryčio naujokai prastesni už pernykščius/?..beje, kas tie tokie pernai iš universitetų surinkti, išskyrus vienintelį baroną?..tai prašyčiau tavęs paties be bebebe, o argumentuoti rimčiau...aš nesakiau, kad dabartinė sudėtis TIKRAI silpnesnė, o dar ir ne kartą minėjau, kad prie savo apgailėtinos padėties su jaunimu, su finansais, tai dar ir neblogai šiaudo griebiasi, pritariu armored, kad lkl atžvilgiu GAL net ir sustiprėjo, ir tai kitus susilpnindami, o prieš žalgirį ar europoje - koks skirtumas, jei rezultatas ir vėl bus žopa?..
2015-08-02 10:45:27 Cituoti
>> MrVycka:
o tu esi labai tikras, kad kleiza stebuklingai pirma karta per 3 metu igaus forma ir nebebus visiskas lavonas zalgiry? :D
2015-08-02 10:42:19 Cituoti
Nu ir logika... Jei kazkam patiko (pagrinde nepilnameciams) paimti pernyksciai zaidejai is universitetu, kurie parode, kad nemoka zaisti, tai siemet visi paimti reikia bus dar blogesni :D

As ziuredamas 1 prie 1 i zaidejus kas ka pakeite matau susilpnejima tik kad gecvicius isejo . O kur TU matai? Prasau be "b-b-et gi dziaugesi ju isigijimu pernai rytfaniai :((("

MrVycka2015-08-02 10:41:29 Cituoti
>> Armored:
baik tu dėl žalgirio "sunku pasakyti"...dabar jau norm, bus kleiza, centras ir sg-sf tikrai ne tokio lygio, kokius komjaunuoliai perkasi...tai žalgirio atžvilgiu skirtumas gali būti nebent dėl kitokio balanso finale, o ne dėl galutinio rezultato...
Armored2015-08-02 10:37:58 Cituoti
O gal pažaiskim žaidimą: spėk kokios komandos strategiją kopijuoja rytas dabar?
Prieš 3-5 metus strategijos nebuvo, o jei tiksliau Beobasket ftw!
Kas pernai buvo pabandyta padaryt? Nusipirktas Prienų treneris, praktiškai visa komanda. Turbūt net nereikia sakyti ką ten buvo bandoma padaryt... Deja, seni įpročiai padarė savo. Supratus, kad Prienų modelis aukštesniam lygyje neveikia, vidury sezono nutarta pakeisti komandą. Rezultatas gavosi gal net prastesnis negu jeigu būtų Šeškus stovėjęs toliau...

Taigi, ką dabar kopijuojam?
Turim gynybinį trenerį (ar bent jau tokiu tituluojamą).
Krūvą žaidėjų, kurie jau pasiekė savo piką.
Kadangi netolimas pavyzdys rodo, kad jaunimas yra visai cool, taigi reikia jaunimo.
Problema - nerasta krepšinio mokykla. Imam dublerius į NKL.
Vistiek jaunimo nėra... Susiperkam! Nusispjaut, kad yra Dambrauskas, Šeškus, kurie dar ir pusė velnio, bet tie tegu lošia kitur... Pridedam dar kitų komandų pagrindinius žaidėjus: Gailių ir Juciką.
Galiausiai perkam vieną legionierių, kuris bus lyderis (nors mano akim su pastaruoju š gausis).

Taigi, norimas rezultatas: jaunimo ir veteranų mišinys su vienu legionierium ir gynybiniu treneriu... Nieko neprimena?
Yra toks pasakymas, kad kopija nepasieks originalo kokybės.

Taigi, atsakant į klausimą ar pagerėjo ryto sudėtis... LKL mastu, tikrai taip. Nusiurbti kitų komandų pagrindiniai žaidėjai, automatiškai pastarosioms teks spręsti problemas dažniausiai žemo lygio legionieriais, kurie, kaip rodo patirtis, nevisada pasiteisina.
Koks pokytis Žalgirio atžvilgiu, sunku pasakyti kai komanda dar nebaigta formuoti.
MrVycka2015-08-02 10:00:10 Cituoti
galiausiai ir įžaidėjas nupirktas? o baronas nebuvo tas įžaidėjas, kuris garantuotai bus vienas lyderių? kuo jis skiriasi nuo dabartinio? natiažka buvo rytfanių įvardijamas kaip pagrindinis centras, o kavaliauskas jam gerai padės...leslie su mozeriu tip pat buvo priimami kaip puikūs pirkiniai, dėl leslie tai ir kai kurie žalgiriniai sakė a la "be reikalo pražiopsojo tokį žaidėją"...jasaičio atėjimas buvo rytfanių nupiešiamas maždaug "dabar tai jau tikrai nė mažiausio žalgirio pranašumo net ant popieriaus"...ir dabar visi jie neįgalūs, o vietoj tų būsimų didvyrių atsirado nauji būsimi didvyriai - nieko naujo...
MrVycka2015-08-02 09:55:59 Cituoti
>> bulkistas:
pasiskaityk rytfanių komentarus apie tavo minėtus žaidėjus prieš praeitą sezoną - nė vienas nebuvo neįgalaus, o dabar jau visi naujokai taip pat tik sustiprėjimas dar nė vienų rungtynių nesužaidę...
agurks2015-08-02 09:20:39 Cituoti
idomus tu zmogus, vienok jau isnaikinai bet kokia normalia opozicija zalgiriui sitam saite, liko jie tik patrolint ant prikolo, is kitos puses, vis tau ramybes nera ir ieskai kazkokios diskusijos.
2015-08-02 09:19:08 Cituoti
>> MrVycka:
" vieni pripažįsta, kad komanda konkrečiai susilpnėjusi, palyginus su praeitu sezonu"

kas cia tokie? Vienintelis praradimas -gecas. visi kiti moseriai,jasaicii, baronai, leslei, natyazkos -tik siukles,kurie nebuvo igalus losti.

galiausiai ir izaidejas siais metais nupirktas, tai vien tai gali radikaliai keisti komandos zaidima.
MrVycka2015-08-01 22:14:10 Cituoti
įdomu gaunasi su rytfaniais, vieni pripažįsta, kad komanda konkrečiai susilpnėjusi, palyginus su praeitu sezonu, kiti aiškina, kad dar ir kaip sustiprėjusi...nu nžn, jei ir atmesti visokius natiažkas, tai gaunasi plius gailius, runkauskas, giedraitis, gudaitis ir tas argentinietis...minus gecas, moseris, baronas, valeika, jasaitis (dėl leslio nepamenu rimtai, ar liko)...bbž ar sustiprėjo, o jei net ir taip, tai ar sustiprėjo, kad vėl nebūtų žeminami Lietuvoje bei pasiektų ką nors daugiau nei atkrintamųjų pirmas etapas kibiro taurėje?
cometinas2015-07-01 21:10:50 Cituoti
>> Markyzas:
planuoja perpirkt kontrakta?
MrVycka2015-07-01 14:30:50 Cituoti
>> Markyzas:
nu jo, tas tai afigėnas, po bahreino diunkerke pažaidė - superžaidėjas, man irgi tinka...
Markyzas2015-07-01 13:23:49 Cituoti
Lietuvos Ryto taikyklije Coleman Collins. Rob Lowery artimiausiu metu prates sutarti su VEF tai galima ramiau atsikvepti ;)
MrVycka2015-06-22 19:34:14 Cituoti
>> Albus:
tai tegu pirma paima ką nors, negi nepameni, kiek visokių garsių pavardžių buvo minima tiek į įžaidėjų, tiek į pf-c pozicijas, o paimdavo kokį š, tai dabar bent jau iškart ne kažin kas minimas, bet nereiškia, kad jis bus...
Albus2015-06-22 18:29:39 Cituoti
Eilinį kartą Ryto vadovybė šūdus dirba. Pasiima Gailių už, galima manyti, sąlyginai nemažus pinigus į poziciją, kurioje ir taip yra kam žaisti, užuot skyrę tą sumą geram PG, kuris galėtų ir komandą traukti. Šitas tai toks grynai katė maiše.
Valdas2015-06-22 16:49:08 Cituoti
Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda veda intensyvias derybas su 27 metų 188 cm ūgio Robu Lowery, skelbia Davidas Pickas. Praėjusį sezoną įžaidėjas praleido Rygos VEF ekipoje. Latvijos čempionai norėtų išsaugoti šį amerikietį savo gretose, bet jį vilioja ir „Lietuvos rytas“. Per savo karjerą R.Lowery taip pat yra rungtyniavęs Čekijoje, Turkijos antroje lygoje, Italijos antrajame divizione ir Graikijos „Koroivos“ klube. Latvijos pirmenybėse atakų organizatorius ant parketo vidutiniškai praleisdavo po 23 minutes, įmesdavo 9,8 taško, atkovodavo 3,1 kamuolio, atlikdavo 3,4 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 10,6 naudingumo balo.

MrVycka2015-06-17 15:09:14 Cituoti
>> cometinas:
valio, lkl ir lkf jau garantuoti, kibiro taurė irgi beveik...nuostabus sezonas nusimato...plius dar nereikia pamiršti, kad pavyko pratęsti sutartį su supertreneriu...
cometinas2015-06-17 14:50:05 Cituoti
>> MrVycka:
tai tau gailius jau super prastu patapo, el po 15 tasku rinkes ir neatstos ilgakasio pikulino? Perspektyvus giedraitis vaizda gadins labiau, nei plytu metytojas leslie?
runkauskas vietoj Barono, o geco vietą realiai uzims Adas, kuriam ta izaidejo pozicija niekaip neprilipo ir kuris i kelnes ne taip pridaro lemiamu kovu metu kaip gecas. Izaidejaus bus uzsienietis izaidejas, tai cia jau iskart stiprejama, ir klausimas ar beimanoma paimti legionieriu sunkuji prastesni nei dvimetrinis Moseris.
MrVycka2015-06-17 14:38:42 Cituoti
beje, dėl oreliko tai nieko negirdėjau, tiesiog grynai asmeniški samprotavimai...visgi jis labiau sf nei pf, o jei net ir žaistų kartu su gailiumi kaip pf, tai dviejų tokių savanaudžių bei panašaus stiliaus žaidėjų buvimą kartu aikštėje paaiškinti sunkoka...o kaip suprantu, tai gailius bus brangiausias žaidėjas (jei antano neįkalbins), tai nesinori tikėti, kad tiek vienam, tiek kitam galėtų karpyti sparnus ir skirti antraeilį vaidmenį...
Dorsey2015-06-17 14:23:49 Cituoti
Visai malonu butu Antanas isvysti su zaliai baltais marskineliais, nes kiek gi jis gali trintis antrarusese komandose, taip ir baigs karjera nepazaides Eurolygoje :D
MrVycka2015-06-17 14:15:30 Cituoti
>> cometinas:
šiaip jau 1.kontrakto turėjimas ne itin ką reiškia 2.ne žalgiris gi su gailiais, runkauskais pasirašinėja bei su jucikais derina...
Markyzas2015-06-17 11:54:40 Cituoti
Siek tiek ziniu is Lietuvos Ryto virtuves.Su Kavaliausku yra aktyviai deramasi ir dedamos visos pastangos jo islaikymui.Taciau pats Antanas neskuba priimti sprendimo, taciau iki liepos turetu viskas paaisketi, nes pats Antanas nenori vykti i ringtines stovykla nezinodamas del savo ateities.Taip pat Lietuvos Rytas aktyviai dairosi geresnes Billy Barono kopijos, tokio zaidejo, kuris butu toks labiau combo PG ir galetu zaisti tiek izaideju tiek reikalui esant pasislinkti per pozicija zemiau.Sklinda kalbos, jog jau yra pateiktas kontraktas Seth Curry ir dabar laukiama jo atsakymo.Bet panasu, kad izaidejo paieskos gali uztrukti, nes visa tai apsunkina faktas, jog Curry pasiruosias dalyvauti vasaros lygoj ir pasinaudoti sansu prasimusti i NBA.Apie Jucika turetu buti paskelbta oficialiai artimiausiu metu, galbut net sestadienio dienrastije.
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Ką šiuo metu klausotės? (2364)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (827)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
NBA 2014-2015 (1022)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (56)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (755)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Klaipėdos Neptūnas: naujienos, diskusijos (82)
Bandau pakurti diskusijos temą apie Neptūną. 
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (212) 06.29 11:10
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime