Naujienos kraunasi...

Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos

Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas

Komentuoti
LaVejus2015-02-15 15:48:48 Cituoti
>> gripas 3: Nusisnekejai. Negalima plakti i viena sektos ir tradicines religijos, nes tai visiskai skirtingi tipai. Ka kalvinistas turi bendro su jehovistu ? Atsakyk prasau, nes dar tokio varianto neesu girdejas. Katalikas as, tradicines, nereformuotos baznycios salininkas, kas absoliuciai neturi jokios reiksmes, nes visi mes vienodai zmones, su vienodais Dievo duotais pagrindais, nepriklausomai nuo religijos. Tiesiog vieni labiau vertina, karta is kartos, puoselejamas bociu vertybes, kitiems 'nusisikti ant visko', nauda cia ir dabar, o po manes nors ir tvanas.
2015-02-15 15:47:41 Cituoti
>> Avdotijus:
taigi temoje naujoji eurobasket versija lavejus labai aiskiai isdeste savo poziuri i tokius degradus kaip gytis ir kiti, kurie juokina kai ka, kad nereikia tokiu toleruoti portale. teisminis ieskinys butinas tokiem i vieta pastatyti.
2015-02-15 15:44:16 Cituoti
LaVejus: Dageriui tai galetum atleisti ir pareiskimo nerasyti, vis tik zmogaus informacija bole menee buvo teisinga. Bet tu man dar atsakyk - kodel tu toks grieztas ir nesuteiki kokiam gyciui antro sanso?
2015-02-15 15:31:34 Cituoti
>> Liuosiai:
lavejus su daktaru nieko bendra visai neturi. daktara ir asmeniskai pazistu, per viena meeta susipazinom, ir skaipu nuolat rysi palaikom - super humoro jausma zogus turi. del lavejus nezinosi, kada aukstu lygiu trolina, kada jo puritoniska pasauleziura prasiverzia, mazu koks kalvinistas ar jehovistas pagal tikejimo ispazinima...
LaVejus2015-02-15 14:59:45 Cituoti
>> gripas 3: Vaiku turi ? Dabar pats perskaityk ka parasei. Aisku, kad apie tai galvojama ir ne tik sita puslapi liecia tai.

>> Liuosiai: Kalbejau vakar su Sportalu, tai panasu, kad DaGger is dalies buvo teisus, Seskus gera kontrakta pasirases ir tarp remeju jo svita nepaskutini vaidmeni vaidina. Yra ir dar detaliu idomiu, bet kol kas negaliu pasakyti.
hainekenas2015-02-15 14:04:54 Cituoti
>> LaVejus:

Minties gimnazijoj to moke?
Liuosiai2015-02-15 14:04:46 Cituoti
Lavejus vietom primena Daktarą Andriejų.

Viskas labai gerai. Reikės dažniau kalbėti angliškai. Anksčiau dažniau su žaidėjais bendraudavo Arvydas Gronskis, o aš – daugiau aiškinau apie žaidimo principus. Man tai bus puikus stimulas tobulinti anglų kalbos įgūdžius“, – apie darbą su naujuoju „Lietuvos ryto“ treneriu iš Argentinos Marcelo Nicola tinklalapiui „lrytas.lt“ kalbėjo Šeškus.

Prieniškis teigė, jog apie jo rolę komandos trenerių štabe su naujuoju strategu dar nekalbėjo, bet tikisi, jog bus naudingas sostinės ekipai.

Tai dabar Virgis perims Gronskio rolę ir dažniau bendraus su žaidėjais,ypač (Leslie;Baron;Natiažka;Moser).Su naujuoju strategu,matyt ir neteks pasikalbėti,jei koks Gronskis ar LT žaidėjas pašonėj nestovės.

Jei rimtai,tai ko negali Gronskis padaryt būdamas asistentu,ką sugeba Šeškus.Šitą jo paskyrimą reikia suprasti kaip anglų kalbos kursus profesionalaus kašio klubo strategui,dabar jei norės ką rungtynių metu Šeškus patart Nicola,reiks prašyt Gronskio pavertėjaut,fantastika.Palikt trenerių štabe vien tik dėl to,kad turėtų su kuo lietuviai žaidėjai pabazarint,panašu Virgis tampa rakštim subinėj nenorėdamas grįžt į merdintį prienų klubą.

Ai tiesa,vieną ką gali padaryt Šeškus,tai atlikt py*dako išrašinėjo rolę,padalint žuvų,Pačėso stilium demoralizuot žaidėjus.


2015-02-15 13:27:33 Cituoti
panmirso pamineti, kad dar reiktu drebeti kai kuriems uz lazybu ir alkoholio skatinima nepilnameciu tarpe..
2015-02-15 12:45:25 Cituoti
Lavejau, nesustok :D
LaVejus2015-02-15 12:35:56 Cituoti
Nacionalistas :(... Zmogus yra taip sukurtas, kad turi pasirinkimo laisve, laisva valia, todel, nepriklausomai nuo Dievo, gali pats rinktis kelia, bet...Ateina diena, kai kiekvienas zmogus saves paklausia, ar as einu teisingu keliu ? Krepsinis yra tik zaidimas, maza pramoga zmogaus gyvenime(jokiu budu ne esmine) ir jeigu del krepsiniio, tu pasiryzes sutepti savo siela, tai yra labai liudna. Visais laikais atsirasdavo zmoniu kurie enge ir niekino zmones del to, kad jie turi kitokia odos spalva, lyti, yra gime kitur, serga kokia nors liga ir panasiai, bet tie zmones visda sulaukdavo teiseto atpildo. Isgamoms nenusisekdavo materialus gyvenimas, o po mirties, yra nemaza tikimybe, kad isgamos keliaudavo i pragara, amzinybei. Man kas liudniausia yra, kad isgamos tevai ir Dievas sudeda labai dideles pastangas i sagamos auklejima, bet isgama spjauna i visa tai ir tolaiu naikina save. As jau nebekreipiu demesio, kai kokia vidutinybe apsvieciu ziniom, o jis spjauna man i veida. Gaila aisku, bet neturiu kito pasirinkimo kaip kreiptis i sociuma, siuo atveju policija. Netikejau, kad diskusijose apie pramogas atsiras tiek neapykantos, bet cia jau bus antras priverstinis pareiskimas policijai, isgama Gytis uz antisemitizma jau turi pareiskima ir artimiausiu metu sulauks vizito i namus, o dabar ir sitas varguolis DaGger nesusilaike nesutepes savo sielos, bet nieko nera nepataisomo, sociumas pades istaisyti auklejimo klaidas.
DaGger2015-02-15 02:41:54 Cituoti
>> Sieras: Nežinau ar supratau ką norėjai pasakyt (ir per daug manęs tas nejaudina), bet jei supratau, tai - tam jobanam troliui neturiu ką daugiau pasakyt, o dėl argumentų, tai ir tavęs daugiau "netrugdysiu". Ir jo - gali vadint mane nacionalistu :D
Sieras2015-02-14 23:30:29 Cituoti
>> DaGger:
Когда у оппонента заканчиваются аргументы, он переходит на национальности.... (c)
pardon, daugiau netrugdau, teskit... :)
LaVejus2015-02-13 21:21:16 Cituoti
>> DaGger: Prasom uzsideti akinius ponuli, nes dabar specialiai tikrinausi ar nebuvau kirilicos isjunges, ir prasyciau nechamavoti, demonstruojamas neissiauklejimas geda ne tik paciam, bet ir tevams.
minlt2015-02-13 21:09:27 Cituoti
>> gripas 3: ir taip aišku
DaGger2015-02-13 20:53:01 Cituoti
>> Laimons: Nu aš tvirtai įsitikinęs, kad vienerių metų nesėkmė daugiau kaip 15 metų įdirbio nenubraukia, viskas paremta pakilimais ir nuosmukiais, bet dėl to ir reikia žiūrėt visumą. Būtų pernai metais 3-iose pusfinalio rungtynėse paskutinis metimas įkritęs - tai jau Žalgiris būt tapęs 3-ia LT komanda, ar ne? Kiekvienas nori žiūrėt iš jam patogesnio kampo.
Esmė, kad netikiu, kad Šeškaus kam nors rimtai reikia kaip asistento. Nei jis geba individualiai su žaidėjais dirbt, nei turbūt taktiką nagrinėt, nei vertėjaut (kam Sandis jaučiu paimtas), vienintelis jo privalumas būdavo tas "psichologinis", o padėt naujam vyriausiajam treneriui jis paprasčiausiai neturi ko. Blet jis per pusę metų taip ir neišmoko ~10 jam reikalingų anglų kalbos sakinių.

>> LaVejus: Išmok lietuviškai rašyti, abeli.
LaVejus2015-02-13 20:31:28 Cituoti
>> DaGger: "...tai ta bendrovė antra šaly savo srityje..."
Trecia.

"Bet problema yra ta (turbūt, nežinau kontraktų detalių), kad tose sutartyse nenurodyta trenerių (ar žaidėjų) atskaitomybė, minimalūs reikalavimai."

Na nevisai tu teisus, siaip jau tam ir yra keliami komandos tikslai sezonui ir tai daroma popierine israiska. Jeigu gale sezono(ar ipusejus) tikslai neivygdyti, tai yra rimta(teisine) priezastis atsisveikinti su treneriu. Paprasciausia buna ismoket likusio sezono alga ir atsisveikinti, bet galimas ir bylinejimosi variantas, o komandiniu tikslu ivygdymas yra vienas is esminiu gynybos faktoriu. Sitoje vietoje matau Vainausko neapsiziurejima, nes tikslai buvo keliami minimalus ir treneris atleistas nesufeilinus nei vieno tikslo, taigi ir neturint rimtos(teisines) priezasties. Taigi neatmesciau ir tavo varianto, galbut taip Vainauskui kainavo pigiau, siek tiek sumazino Seskui alga, kaip pazemintam iki asistento pareigu, ir nereikejo bylinetis ar ismoketi visa sezono alga vienu kartu. O gali buti, kad tiesiog Gudelio paspaustas neturejo pasirinkimo toliau Sesku laikyti vyr. treneriu, bet tuo paciu nenorejo biciuliui tokia kiaule pakisti, tai rado va toki pusiau visiems tinkanti sprendima.
Laimons2015-02-13 20:25:06 Cituoti
>> DaGger:

Kodel bendrove 2 lietuvoj? kodel ne 3? ir prastos reputacijos ne vien del sportiniu pasiekimu...
Del seskaus kaip trenerio, tai aisku visiem, isskyrus turbut tuos, kurie ji samde. Jis dirbo prienuose, normaliai tvarkesi, net gi prienu firmele federacijos taurej pasirode geriaus uz didziasias lietuvos bendroves ir as tikrai netikiu, kad koks sesko agentas (kurio jis neturi turbut) ejo po sezono i ryta ir kiso savo klienta gedvydui, purliui ar gudeliui. Patys pasikviete. Seskus, koks bebutu, matosi yra paprastas kaip 3 kapeikos, kaimo ukvedys, bet jie ji pasisamde, tad kodel jis turetu nenoret gaut iseitines dabar? atleisdziat, mokekit iseitine, kaip ir priklauso. Atsistatydint gal ir galejo, bet jis tam dar neturi patirties, delse, lauke, bijojo gal, jam gi viskas nauja. Sitoj situacijoj kalciausi yra ryto GM ir taskas. Del kolektyvo, tai netikiu, kad seskas reke, kad neatleiskit manes, neisiu, pasake laisvas ir viskas, tiek, kad pagal sutarti turbut liko isipareigojimai. Taip, galetu but punktas, tipo lievai dirbi - laisvas, bet tas pats seskas kaip sakiau, neisipaise, ji prikalbino patys, nors visa likusi krepsinio visuomene juokesi iskart, ryto gm jame mate kurtinaiti, o gal net ir obradoviciu.
Valdas2015-02-13 20:09:49 Cituoti
K.Lavrinovicius del peties traumos 2-3 sav.iskrito is rikiuotes.
DaGger2015-02-13 20:03:06 Cituoti
>> Laimons: "ir ateit i prastos reputacijos bendrove", jei jau kalbam apie bendroves, tai ta bendrovė antra šaly savo srityje ir tau suteikiamas šansas vairuoti jos laivą. Laivas klimpsta, velkasi, gauna naujo pastiprinimo, bet dirbti geriau ir nepradeda. Dabartinis LR yra Šeškaus šlapias sapnas, tiek kaip organizacija, tiek kaip pati komanda sukomplektuota (iki visiškos ejakuliacijos trūksta tik užsieniečius nafig išmest), o rezultatai - šūdini. Tarpinis finišas pasiektas, bet perspektyvos jokios. Džiaugiuosi LR sprendimu kaip ir visi rytfaniai, patys Z fanai po varžybų visur rašėt - "džiaukitės pergale, dabar Šeškus dar ilgam liks". Tokio sprendimo gal jau anksčiau reikėjo. Dėl kontrakto - taip sutartis yra sutartis ir už jos sulaužymą reikia sumokėt numatyta tvarka. Bet problema yra ta (turbūt, nežinau kontraktų detalių), kad tose sutartyse nenurodyta trenerių (ar žaidėjų) atskaitomybė, minimalūs reikalavimai. Dabar išeina taip, kad pasirašęs sutartį galiu pradėt visiškai bb voliot, skandint visą komandą ir paskui lyg niekur nieko su, R.B. žodžiais tariant, kiaulės akimis dar visų pinigėlių prašyti. Dėl dūcho. Šeškaus darbas kitoks nei paprasto samdinio - jis dirbo KOMANDOJE, kur visi susiję, pasidalinę pareigom ir atsakomybėm, siekia bendro rezultato, kur žiauriai svarbus mikroklimatas, atmosfera ir t.t. Specialiai įsikibęs vietos jis šika ne tik vadovams, bet ir visai komandai - tai yra žmonėms su kuriais dar prieš kelias dienas dirbo ranka rankon. Tikiuosi, kad tai netiesa, nes antraip tai labai neskaniai atrodo.

"kaip paskui i akis paziuresi sutiktam apsishniojusiam taboro magijos bendroves parasho valytojui?"
Nesuprantu apie ką čia šneki. Gudelį daug kartų matęs, tokio jis man visai neprimena (o pastaruoju metu LR Šv. Trejybėj viršus jo), Gedvydas su Židoniu, kad ir kokie "įdomūs" - irgi.
2015-02-13 16:38:06 Cituoti
2) Jeigu kontraktas galioja visam sezonui be galimybės nutraukti ir išsiskirti be įsipareigojimų, tai pasakyk - koks skirtumas ar jam mokėtų algą nebūnant jam klube ar dabar būnant?


skirtumas yra - jei vis tiek reikia atmojuoti pinigus, tegu nors kazkaip uz juos darbuotojas atidirba...
Laimons2015-02-13 15:21:24 Cituoti
>> DaGger:

Tai butu kaip tik duchas, jei pats savo noru atsisakytu to, kas jam pagal sutarti priklauso. Noreciau paziuret kaip tu, priciesintas mest keliu metu idirbi firmelej ir ateit i prastos reputacijos bendrove sufailintum kazka ir savo noru atsisakytum babkiu, atsiprasytum visu ir iseitum, gal dar net grazintum ismoketas anksciau algas, kad kryzius sirdy kaip radzeviciui nestovetu, juk kaip paskui i akis paziuresi sutiktam apsishniojusiam taboro magijos bendroves parasho valytojui? o jei dar jis inkaru ir duchu isvadins...
minlt2015-02-13 14:41:05 Cituoti
>> MrVycka: nu bet esme tame, jeigu yra kontraktas, tai jo ir turi būti laikomasi. Norėčiau pamatyti, kaip visi geranoriškai atsisakot babkių :D Čia yra normali praktika ir ne vienas treneris ar žaidėjas po šiai dienai bylinėjasi teismuose dėl neišmokėtų šaibų, kas pagal kontraktus priklauso.
minlt2015-02-13 14:37:08 Cituoti
>> kakadu: tai kiek uždirbo?
MrVycka2015-02-13 14:36:42 Cituoti
na, nemanau, kad nežinojo, jog panašiai baigsis, bet išankstiniai pažadai, didelės babkės, leidimas pasiimti savų žaidėjų bei prienų klubo katastrofiška padėtis leido pamiršti visus prisirišimus...
2015-02-13 14:24:26 Cituoti
>> minlt: jimboolina, Seskus per si sezona 2xtiek uzdirbo, kiek per visa iki tol buvusia karjera...
minlt2015-02-13 14:19:53 Cituoti
>> MrVycka: nu čia šiek tiek perkeltine prasme. Gal ir turi papildomos, nelegalios veiklos(ką tikrai kiek žinau seniau turėjo), bet kas liečia trenerio karjerą, logiškai mastant: iš kur jis jų uždirbo? Prienuose, kur vos žaidėjams algos būdavo išmokamos? Su audi šimtine kiek laiko važinėdavo, po to berods opel astra supuvusią turėjo(jeigu gerai pamenu). Čia jam Rytas, kaip aukso puodas buvo. Bet bendrai kalbu, kad vadovybės nejaučia atsakomybės. Prižada, prirašo kontraktų, o po to bando gražiuoju nutraukti sutartis. Tai wtf? Žmogus tiek states Prienus turėjo priimti gyvenime labai svarbų sprendimą, o čia vat pažais su juo ir ate ate.
MrVycka2015-02-13 14:09:59 Cituoti
>> minlt:
iš kur žinai apie jo turtus?..
minlt2015-02-13 14:06:39 Cituoti
>> DaGger: nesmonė tai yra, nes:
1) Jeigu kontrakto sąlygos leistų nutraukti kontraktą be įsipareigojimų, tai tiesiog būtų nutraukta be jokių žaidimų.
2) Jeigu kontraktas galioja visam sezonui be galimybės nutraukti ir išsiskirti be įsipareigojimų, tai pasakyk - koks skirtumas ar jam mokėtų algą nebūnant jam klube ar dabar būnant?
3) Pasiūlykit savo kontrakto sąlygas, kurios patvirtintų tokias mintis kaip DaGger.
4) Vienas iš variantų, kad valdyba tikėjosi, jog Šeškas geranoriškai nutrauks kontraktą ir atsisakys likusios algos.
5) Jeigu taip ir buvo, tai gerai padarė, kad nenutraukė, nes žmonėm gyventi reikia. Sutartis yra sutartis ir čia Šeškus dėl to tikrai nekaltas, kad reiktų ant jo dėl šito stumt. Nėra jis baisiai turtingas, kad praspirtas galėtų kelis metus bb voliot padėjes be darbo.
MrVycka2015-02-13 13:37:26 Cituoti
Vyriausiojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ trenerio Marcelo Nicola asistentu paskirtas Virginijus Šeškus prisipažino, kad naujasis amplua jam yra šiek tiek neįprastas, tačiau pagrindinis tikslas nesikeičia - kiek galima padėti komandai siekti aukščiausių tikslų.

„Jautėsi, kad braška kėdė. Aišku, labai keista būti asistentu, nes nesu dirbęs tokiose pareigose ir atėjęs į treniruotę galvojau, ką čia man reikės daryti. Tačiau nuo pat karjeros pradžios susidurdavau su iššūkiais. Noriu, kad komanda žygiuotų Europos taurėje bei pagaliau Lietuvos čempionais taptų. Svarbiausia, kad komandai gerai būtų“, - sakė V. Šeškus.

DaGger2015-02-13 13:36:31 Cituoti
>> Peckelis: Greičiau spėčiau, kad apsišikęs laikėsi kontrakto ir nenorėjo trauktis iš klubo geruoju, tai ir "pažemino iki asistento". Jei tiesa tai tikrai dūchas ir inkaras. Galų gale koks save gerbiantis treneris ar apskritai darbuotojas gali taip nusižeminti? O jei bando rodyti ragus, tai šika pačiai komandai.
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Ką šiuo metu klausotės? (2364)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (827)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
NBA 2014-2015 (1022)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (56)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (755)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Klaipėdos Neptūnas: naujienos, diskusijos (82)
Bandau pakurti diskusijos temą apie Neptūną. 
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (212) 06.29 11:10
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime