Visas rungtynes atsilikinėję dvidešimtmečiai iškovojo dramatišką pergalę

fiba.com
Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) rinktinė Europos čempionate kovos dėl 5-os vietos. Donaldo Kairio auklėtiniai šiandien po dramatiškos kovos 94:93 (16:27, 19:18, 31:23, 28:25) įveikė Kroatijos rinktinę.

Lietuviai labai nerezultatyviai pradėjo rungtynes ir greitai įgijo dešimties taškų deficitą (5:15), o likus žaisti dvi minutes antrajame kėlinyje komandas jau skyrė 16-a taškų (9:25).

Trečiajame kėlinyje lietuviai buvo priartėję iki 6-ių taškų (49:55), o vėliau kelis kartus sumažino deficitą iki dviejų (55:57, 64:66, 71:73), tačiau perlaužti rungtynių eigos sau palankia linkme vis nepavykdavo.

Prasidėjus paskutinei ketvirto kėlinio minutei lietuviai surengė spurtą 8:0 ir Lukas Uleckas baudų metimais persvėrė rezultatą ir leido komandai švęsti dramatišką pergalę.

LIETUVA U20: Grantas Vasiliauskas ir Vitalijus Kozys po 17 tšk., Arnas Velička 15 tšk., (6 rez. perd.), Lukas Uleckas ir Ignas Sargiūnas po 12 tšk.

KROATIJA U20: Darko Bajo 24 tšk., Jan Palokaj 20 tšk., Toni Nakič 14 tšk., Antonio Jordano 11 tšk.

Ispanija iš FIBA reitingo viršūnės pirmą sykį išstūmė amerikiečius
Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) sudaromo vyrų rinktinių reitingo viršūnėje pirmą kartą atsidūrė Ispanija, iš pirmosios vietos išstūmusi daugiau nei 12 metų
Unikalūs Lietuvos vadovų prisiminimai – nuo čempionų sutikimo 1937 m. iki Kauno sporto halės atidarymo
Lietuvos krepšinis švenčia šimtmetį, tačiau didžioji dauguma mūsų sporto pasididžiavimo gimtadieniu laiko 1937 metus. Tai metai, kurių gegužės mėnesį Rygoje Lietuvos vyrų
Lemtinga pergalė Juodkalnijoje: Lietuva užsitikrino bilietą į pasaulio čempionatą
Pasaulio čempionato atrankos K grupėje pirmadienį vakare Lietuvos rinktinė (8-2) svečiuose 65:56 (19:15, 18:15, 12:14, 16:12) įveikė Juodkalnijos rinktinę (6-4) ir užsitikrino vietą 2023-iųjų
Rinktinė kelialapį į pasaulio čempionatą galėtų užsitikrinti net ir pralaimėjusi Juodkalnijoje
Pirmadienio vakarą 20 val. Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė (7/2) Podgoricoje bandys užsitikrinti kelialapį į 2023-ųjų pasaulio čempionatą ir reabilituotis po triuškinamo pralaimėjimo,
Slogus Kemzūros sugrįžimas: Panevėžyje rinktinę triuškino prancūzai su savo žvaigžde
Lietuvos rinktinė (7-2) patyrė antrą pralaimėjimą 2023 metų pasaulio čempionato atrankos rungtynėse.Šiame FIBA atrankos lange vyriausiąjį trenerį Kazį Maksvytį pavaduojančio Kęstučio
Prancūzai atskrido į Lietuvą; mūsų rinktinė išsirinko kapitoną (sudėtys)
Europos vicečempionė Prancūzijos vyrų krepšinio rinktinė ketvirtadienio popietę pasiekė Kauną. Po dienos Vincento Collet auklėtiniai Panevėžyje žais pasaulio čempionato atrankos rungtynes
Rintinės užkulisiai – naujojoje LKF rubrikoje
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei pradėjus pasiruošimą FIBA pasaulio taurės atrankos varžybų lango rungtynėms startuoja ir nauja Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) video rubrika
Pokyčiai nacionalinėje komandoje: Gailių keičia Lietuvos jaunimo rinktinės lyderis
Lietuvos krepšinio federacija informuoja apie pokyčius Kęstučio Kemzūros vadovaujamoje rinktinėje.Dėl ligos iš rinktinės rikiuotės iškrito Deividas Gailius, jį pakeis 20-metis
Panevėžyje – pasaulio čempionato atrankos mačas
Kazį Maksvytį vyriausiojo trenerio pareigose pakeitusio Kęstučio Kemzūros treniruojama Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė 2023 metų FIBA pasaulio čempionato atrankos rungtynes su Prancūzija
Tikra krepšinio šalis: Eurobasket įsijungė pusė Lietuvos
Lietuvių rinktinės rungtynes šiame Europos krepšinio čempionate stebėjo beveik 1,5 milijono šalies gyventojų arba daugiau nei pusė Lietuvos, rodo „Kantar“ duomenys.
Kurioziška realybė – natūralizuotas žaidėjas pripažino net nežinojęs, kur yra jo atstovaujama šalis
Natūralizuotas amerikietis Jaleenas Smithas pripažino, kad jį su Kroatija sieja tik žaidimas nacionalinėje rinktinėje. Jokių ryšių su šalimis neturinčių krepšininkų invazija
 Medicinos personalo ant kojų pastatytas Valančiūnas tikisi, kad prancūzai atras motyvacijos
Titaniškai sekmadienio vakarą su vokiečiais kovojęs, bet pergalės ant savo pečių Lietuvos rinktinei taip ir neištempęs Jonas Valančiūnas po rungtynių su dviem pratęsimas buvo atidavęs
Eurobasket nebeteisėjaus: Lietuvos ir Vokietijos mače klydę arbitrai išsiųsti namo
Remiantis Graikijos žiniasklaida, FIBA ėmėsi veiksmų po kilusio skandalo Lietuvos ir Vokietijos rungtynėse, rašo Krepšinis.lt.Graikijos naujienų portalas SDNA praneša, jog FIBA
 Šalta vokiečių reakcija į lietuvių protestą ir Grigonio pesimizmas dėl rinktinės gynybos
Du pratęsimus sekmadienį ištvėrusiems vokiečiams kur kas maloniau buvo kalbėti apie jauniausią savo rinktinės atstovą, prieš Lietuvą sužaidusį gyvenimo rungtynes, nei gilintis
Lietuva pralaimėjo nervų karą su dviem pratęsimais
Europos čempionate Lietuvos rinktinė (0-3) galiausiai dramatiškiausiu įmanomu būdu liko per žingsnį nuo pirmosios pergalės.Kazio Maksvyčio auklėtiniai įspūdingame ir net dviejų pratęsimų
"Šnipas" vokiečių gretose – apie lengvai atpažįstamas lietuvių taktikos detales ir kančią "Žalgiryje"
Lietuvos krepšinio rinktinė tik antrą kartą istorijoje Europos čempionatą pradėjo dviem pralaimėjimais. Jeigu sekmadienį neįveiks ir vokiečių, Kazio Maksvyčio treniruojama komanda apskritai
Vokiečiai gūžčioja pečiais: kodėl išprotėję lietuvių sirgaliai garbina amerikiečių grupę?
Prieš Europos čempionato dvikovą sekmadienį tarp Vokietijos ir Lietuvos vietos žiniasklaida šykščiai brūkštelėjo keletą sakinių apie du Kazio Maksvyčio auklėtinių
Lietuvos rinktinė po itin atkaklios kovos nusileido prancūzams
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei (0-2) antrajame Europos čempionato B grupės mače nepavyko atsitiesti ir atsidaryti savo pergalių sąskaitos turnyre.Kazio Maksvyčio kariauna dramatiškoje
Iš "Regionų lygos" grįžęs Jokubaitis sunkiai gaudė kvapą: situacija komplikuojasi
Ketvirtame kėlinyje Lietuvos rinktinė (0/2) vėl pirmavo, bet lemiamomis minutėmis vėl nesugebėjo išlaikyti pozicijų. „Nemanau, kad esame prastesni už slovėnus ar prancūzus, žaidėme
Suomiai tiesiog sumindė lenkus, kroatai sutriuškino britus
Šeštadienį Eurobasket užfiksuotos dvi triuškinančios pergalės, kurias iškovojo Suomijos (1-1) ir Kroatijos (1-1) rinktinės.Suomiai D grupėje Prahoje 89:59 (26:16,
Legendinis slovėnų treneris: lietuviai turi geriausią centrų duetą, bet nemoka jo išnaudoti
Europos čempionų titulą ginanti Slovėnijos rinktinė pirmose rungtynėse ketvirtadienį 92:85 įveikė Lietuvos ekipą ir sulaukė aibės komplimentų. Gerų žodžių slovėnams negailėjo ir 2006-2007
Kalbėti apie Šarą nebenorintis Prancūzijos vijurkas: turime prisitaikyti prie naujos realybės (1)
Thomas Heurtelis debiutavo Prancūzijos krepšinio rinktinėje, kai ši iškovojo pirmą ir paskutinį savo titulą, 2013-ųjų Europos čempionato finale palaužusi lietuvius. 33-ejų
Maksvytis – apie žinutes iš Prancūzijos, vis dar stringančius varžovus ir pokalbius su žaidėjais (1)
Europos krepšinio čempionatą Kelne pradėjusi pralaimėjimu, šeštadienį Lietuvos rinktinė susitiks su dar viena pirmąją turnyro dieną suklupusia ekipa – olimpine vicečempione
Kroatai surengė herojišką sugrįžimą, tačiau paskutinis žodį tarė Giannis
Europos krepšinio čempionato C grupės antrame mače dėmesį kaustė permaininga Graikijos ir Kroatijos akistata, rašo Krepšinis.lt.Dvikovą sėkmingiau pradėjo kroatai (8:3), tačiau
Lietuvos rinktinė Eurobasket kovas pradėjo nesėkme
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė (0-1) kovas Europos čempionato mirtininkų (B) grupėje pradėjo nesėkme prieš vienus turnyro favoritų.Gausiai savų sirgalių palaikomi lietuviai 85:92
Vienu iš rinktinės puolimo lyderių tapęs Lekavičius įvardijo slovėnų pergalės priežastį: reikia tai pamiršti
Lietuvos krepšinio rinktinė Europos čempionatą Kelne pradėjo akistata su titulą ginančia Slovėnijos ekipa ir po permainingos kovos jai nusileido 85:92 (27:27, 21:24, 19:18, 18:23), rašo
Gardėsis užnuodytoje lėkštėje: tūkstančiai lietuvių plūsta į krepšinio dievų pamirštą miestą
Rokas Giedraitis dvejus metus gyveno Vokietijoje, bet dangų remiančias Kelno katedros bokštų smailes pirmą kartą iš arti išvydo tik atvykęs į Europos čempionatą su Lietuvos
Lietuvos ir Slovėnijos dvikovai teisėjaus olimpinėse žaidynėse dirbę arbitrai
Europos čempionato pirmose lietuvių ir slovėnų rungtynėse teisėjaus Italijos, Latvijos ir Lenkijos arbitrai.Dvikovai vadovaus italas Manuelis Mazzoni, latvis Martinas Kozlovskis ir lenkas Wojciechas

Ką šiuo metu klausotės? (2075) 11.13 14:23