38 taškus pelnęs Dimšos komandos draugas atvedė "Gran Canaria" į pergalę

Gražią pergalę Ispanijos ACB krepšinio lygos pirmenybėse iškovojo Las Palmo "Gran Canaria" (9/14) su Tomu Dimša.

A.J.Slaughterio vedama ekipa namuose per pratęsimą 97:94 (25:23, 18:17, 12:26, 30:19, 12:9) palaužė Madrido "Estudiantes" (6/16), kuriai dėl traumos vis dar negali padėti Dovydas Giedraitis.

Po trijų kėlinių aikštės šeimininkai turėjo dviženklį deficitą - 55:66, o likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes vis dar atsiliko 7 taškais - 73:80.

Vis dėlto "kanarėlės" ginklų anksčiau laiko nesudėjo ir spurtavo 7:3 ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų - 80:83. Pratęsimą komandai išplėšė A.J.Slaughteris, kuris smeigė tritaškį, o vėliau rezultatą išlygino taikliais baudų metimais.

Pratęsimo metu šeimininkai išsiveržė į priekį nuo pirmųjų minučių ir pranašumą išlaikė.

T.Dimša šiose rungtynėse per 22 minutes įmetė 8 taškus (1/3 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą perėmė kamuolį ir suklydo, išprovokavo 2 pražangas, sykį prasižengė bei surinko 6 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose nesulaikomai rungtyniavo A.J.Slaughteris, kurio kraityje net 38 taškai, Seanas Kilpatrickas pridėjo 15.

Pralaimėjusiems Aleksa Avramovičius įmetė 22, Alecas Brownas pridėjo 16.

"Real" turėjo daug vargo, bet galop žengė į finalą Ispanijoje
Pirma Ispanijos krepšinio čempionato finalo dalyve tapo Madrido „Real“ komanda. Pablo Laso auklėtiniai pusfinalio serijoje 2-1 pranoko Valensijos „Basket“ krepšininkus.Lemiamas
Po nesėkmės – Jasikevičiaus žvilgsnis į laukiantį finalo svarbos mūšį ir "nepasiektus" savo žaidėjus
Ispanijos čempionato pusfinalis „Barcelona“ ekipai kol kas klostosi pagal analogišką scenarijų kaip ir ketvirtfinalis. Antrosiose rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai
"Senukų" dvikovoje Gasolis sutiko savęs vertą varžovą: "Barcai" vėl prireiks lemiamų rungtynių
Nuostoliai Ispanijos gretose: Mirotičius praleis olimpines žaidynes
Vienas „Barcelona“ lyderių Nikola Mirotičius šią vasarą neprisijungs prie Ispanijos rinktinės, praneša AS portalas.30-metis krepšininkas nori savo dėmesį skirti
"Real" buvo sutriuškintas – pusfinalyje prireiks lemiamo mačo
Ispanijos pirmenybių reguliariojo sezono nugalėtoja Madrido "Real" komanda susidūrė su rimtomis problemomis.Pablo Laso auklėtiniai išvykoje 67:85 (18:24, 11:20, 19:20, 19:21) triuškinamai
Jasikevičius rezultatyviausią kėlinį įvertino skambiu ispanišku keiksmažodžiu
Ispanijos krepšinio čempionato pusfinalio seriją įtikinama pergale pradėjo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelonos“ komanda, namuose per vieną kėlinį sugebėjusi
Po pertraukos tiesiog sužvėrėjusi "Barcelona" efektingai priartėjo prie finalo
Lietuviškoji "Barcelona" lemiamose rungtynėse neturėjo problemų
Ispanijos lygos ketvirtfinalio serijos trečiose rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ 94:73 (25:21, 20:17, 37:14, 12:21) nugalėjo Badalonos „Joventut“
"Baskonia" su Giedraičiu ir Sedekerskiu sezoną baigė jau ketvirtfinalyje
Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" sezoną baigė jau Ispanijos pirmenybių ketvirtfinalyje pralaimėjusii kitai Eurolygoje dalyvavusiai komandai.Penktadienį
Prie sienos priremtas Jasikevičius – įpykęs: gal galvojome, kad varžovai patys pralaimės
Šarūno Jasikevičiaus veidas duodant interviu po rungtynių buvo toks pat susierzinęs kaip ir didžiąją mačo dalį, po „Barcelona“ ekipos pralaimėjimo Ispanijos čempionato ketvirtfinalyje
Šaro kariauna krito Badalonoje – ketvirtfinalyje prireiks lemiamo mačo
Vos dvi dienas po Eurolygos finalo pailsėję Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai rado jėgų pergalingai startuoti Ispanijos pirmenybių atkrintamosiose varžybose.Tačiau dar po dviejų dienų
Nesėkmingai pasirodžiusio Dimšos klubo sezoną užbaigė "Real"
Kauno "Žalgirio" Las Palmo "Gran Canaria" klubui paskolinto Tomo Dimšos sezonas baigėsi Ispanijos pirmenybių pirmajame atkrintamųjų varžybų etape."Kanarėlės"
Giedraitis vedė baskus į lemiamą ketvirtfinalio serijos mūšį
Ispanijos čempionų titulą ginanti Vitorijos "Baskonia" komanda su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu atsitiesė Ispanijos ACB ketvirtfinalio serijoje.Baskai namie 76:65 (26:16, 15:12, 21:18,
Porą dienų pailsėję Šaro auklėtiniai rado jėgų pergalingai startuoti ketvirtfinalyje
Vos dvi dienas po Eurolygos finalo pailsėję Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai rado jėgų pergalingai startuoti Ispanijos pirmenybių atkrintamosiose varžybose.Vėlų antradienio vakarą Barselonos
Po skaudžios pamokos Jasikevičiaus laukia naujas iššūkis (versis be Calatheso)
„Nusivylimas vis dar yra milžiniškas“, – antradienio rytą portalo AS komentarų skiltyje neslepia Barselonoje gyvenantis ir vietos emocijų pulsą jaučiantis katalonų rašytojas
Dimšos klubas pirmajame ketvirtfinalio mače nepasipriešino "Real"
Ispanijos pirmenybių atkrintamosiose varžybose triuškinama nesėkme startavo Tomo Dimšos atstovaujama komanda.Las Palmo "Gran Canaria" išvykoje 79:103 (11:34, 19:22, 34:22,
"Baskonia" su Giedraičiu ir Sedekerskiu apmaudžiai pralaimėjo atkrintamųjų starte
Ispanijos pirmenybėse startavo atkrintamosios varžybos, o pirmajame ketvirtfinalio mače susitiko dvi Eurolygoje rungtyniavusios komandos.Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamas Vitorijos
Už kojos kyštelėjimą gavęs nesportinę, o vėliau ir išvytas Fernandezas spaudė ranką teisėjui
Madrido „Real“ veteranas Rudy Fernandezas paskutinėse Ispanijos krepšinio čempionato reguliariojo sezono rungtynėse ant parketo praleido vos 1 min. 59 sek. ir buvo išvytas
Dimšos klubas įšoko į atkrintamąsias ir susikaus su 'Unicają" eliminavusiu "Real"
Sekmadienį į Dariaus Maskoliūno paskelbtą Lietuvos rinktinės kandidatų sąrašą įtrauktas Tomas Dimša dar turės luktelėti kelionės į gimtinę.Lietuvio atstovaujama Las Palmo „Gran
Reguliarųjį ACB lygos sezoną Giedraičio ir Sedekerskio klubas baigė nesėkme
Ispanijos čempionų titulą ginanti Vitorijos "Baskonia" (23/13) komanda su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu kovas atkrintamosiose pradės neturėdama namų aikštės pranašumo.Baskai
Puikiai atakavęs Kulboka padėjo Bilbao klubui išlikti ACB lygoje
Paskutinę akimirką vietą kito sezono Ispanijos ACB lygoje išsaugojo dviejų lietuvių atstovaujamas Bilbao „RETAbet“ (10/26) klubas.Baskai 36-ojo turo rungtynėse namuose 94:73 (15:19,
Šaro kariauna galingai finišavo reguliariajame sezone
Ispanijos ACB lygos 38 turo rungtynėse šeštadienį Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (32/4) svečiuose 96:72 (20:17, 17:13, 28:26, 31:16) įveikė Tenerifės
"Katę-pelę" pažaidusi "Barca" pabaigoje triuškino baskus; Biručio indėlio pergalei neužteko
Ispanijos ACB reguliariojo sezono finišo tiesiojoje – nesunki „Barcelonos“ pergalė. Savo aikštėje trečiadienį žaidę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sunkiai
Čempionų lygos nugalėtojus įveikęs Bilbao klubas su dviem lietuviais pabėgo iš raudonos zonos
Bilbao „Retabet“ pagaliau pajuto pagrindą po kojomis. Atidėtose Ispanijos ACB lygos rungtynėse baskai namuose 98:89 (16:20, 24:14, 37:22, 21:33) palaužė Burgoso „San Pablo“
"Unicajai" nusileidusi "Baskonia" smuktelėjo ACB pirmenybių turnyro lentelėje
Nesėkmę Ispanijos ACB pirmenybėse patyrė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (23-11). Baskų klubas namuose rezultatu 70:79 (13:12, 17:18, 18:27, 22:22)
ACB lygoje užsiautęs Kulboka nukalė Bilbao klubui žūtbūtinę pergalę
Reikalingą kaip oras pergalę Ispanijos ACB lygoje iškovojo Bilbao „RETAbet Basket“ (8/25) klubas su dviem lietuviais.Baskai namuose 87:82 (26:20, 18:22, 19:24, 24:16) įveikė Fuenlabrados
Giedraitis su Sedekerskiu buvo vieni pagrindinių "Baskonia" pergalės kalvių
Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamas Vitorijos "Baskonia" (23-10) klubas iškovojo įtikinamą pergalę Ispanijos pirmenybėse, o lietuviai buvo vieni pergalės kalvių.Čempionų
Lietuviškoje dvikovoje Ispanijoje – rezultatyvūs Kulbokos ir Dimšos pasirodymai
Trečiadienį Ispanijos pirmenybėse susidūrė komandos, kuriose rungtyniauja trys krepšininkai iš Lietuvos.Dėl išlikimo aukščiausioje lygoje kovojantis Bilbao "RETAbet"