Žalgiriečiai nusileido NKL čempionams, "Neptūno" dubleriai - "Ereliams" (rezultatai)

V.Kuralavičiaus nuotr.
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (14-3) tęsia pergalingą žygį VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.

Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 88:75 (26:19, 14:19, 22:13, 26:24) pranoko Kauno „Žalgirio-2“ (9-9) krepšininkus ir pasiekė ketvirtąją pergalę iš eilės.

Marijampoliečiai apčiuopiamą persvarą susikrovė po ilgosios pertraukos. Šarūnas Beniušis surinko 4 taškus paeiliui, Martynas Zigmantavičius smeigė tritaškį ir po spurto 7:0 „Sūduva-Mantinga“ įgijo dviženklį pranašumą – 54:44.

Jaunieji žalgiriečiai dar buvo priartėję iki 8 taškų (68:76), bet M. Zigmantavičius surinko 5 taškus paeiliui ir taip uždarė rungtynes – 81:68.

Būtent M. Zigmantavičius buvo pagrindinis pergalės kalvis. Jis pelnė 24 taškus (2/2 dvit., 5/8 trit., 5/7 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 24 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: Dominykas Stenionis 22 (6/8 trit.), Erikas Venskus 17 (7/11 dvit.), Vitalijus Kozys 8 (7 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Martynas Zigmantavičius 24 (5/8 trit.), Šarūnas Beniušis 14 (6/8 dvit., 7 atk. kam.), Tomas Galeckas 12 (4/6 trit.), Edvinas Jezukevičius 10.

„Neptūnas-Akvaservis“ atkaklioje kovoje nusileido „Ereliams“

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (12-5) namuose 72:78 (26:20, 13:26, 16:18, 17:14) pralaimėjo Mažeikių „Erelių“ (6-12) krepšininkams.

Klaipėdiečiai pirmąjį ketvirtį pradėjo spurtu 15:4, tuomet Tomo Balčiūno ir Roko Stankevičiaus pastangomis „Ereliai“ sumažino skirtumą iki 6 taškų – 20:26.

Klaipėdiečiai įpusėjus antrajam kėliniui po Mato Vaitkaus tritaškio turėjo 3 taškų persvarą (32:29). Antrojoje kėlinio dalyje „Neptūnas-Akvaservis“ sustojo ir pralaimėjo atkarpą 7:15 ir po dviejų kėlinių turėjo 7 taškų deficitą (39:46).

Trečiąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo „Erelių“ krepšininkai ir Roko Stankevičiaus dėjimo „Neptūnas-Akvaservis“ deficitas padidėjo iki 12 taškų (44:56). Iki trečiojo kėlinio pabaigos vyko lygi kova, tačiau po paskutinę sekundę pataikyto Herkaus Kumpio metimo klaipėdiečių atsilikimas sumažėjo iki 9 taškų (55:64).

Ketvirtajame kėlinyje klaipėdiečiai kilo į lemiamą šturmą ir po Luko Kreišmonto ir Klaido Metrikio baudų metimų skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 3 taškų 69:72. Likus žaisti 3 minutes Rokas Stankevičius ėmėsi iniciatyvos ir taiklių dvitaškių pagalba įtvirtino „Erelių“ pergalę.

„Neptūnas-Akvaservis“: Lukas Kreišmontas 14, Vytautas Šarakauskas 9 (6 atk. kam.) Deividas Rasys (9 atk. kam.) ir Klaidas Metrikis po 10.

„Ereliai“: Mogga Lado 22 (9 atk. kam.), Rokas Stankevičius 16, Jameelas Tayloras 14.

Ketvirtajame kėlinyje 19:0 spurtavęs „Delikatesas“ nukovė „Lūšį“

Joniškio „Delikateso“ (9-9) ekipa VIKINGLOTTO-NKL čempionate iškovojo devintąją pergalę.

Roberto Giedraičio auklėtiniai ketvirtajame kėlinyje surengė įspūdingą spurtą ir namuose 80:70 (13:19, 18:13, 15:23, 34:15) įveikė Šilalės „Lūšies“ (4-14) ekipą.

Beveik visų rungtynių metu atsilikinėję šeimininkai po trijų kėlinių turėjo 9 taškų deficitą (46:55), tačiau ketvirtajame kėlinyje surengė lemiamą spurtą.

Likus rungtyniauti 5 minutes iki lemiamo ketvirčio pabaigos „Delikatesas“ atsiliko 61:70, tačiau jau netrukus Airidas Giedraitis ir Eimantas Stankevičius smeigė po tritaškį, Mantvydas Žukauskas pelnė dvitaškį, o „Delikatesas“ 5 minučių atkarpą iš viso laimėjo net 19:0 ir pasiekė pergalę namų aikštėje.

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Eimantas Stankevičius, kuris per 33 aikštelėje praleistas minutes pelnė 33 taškus (3/8 dvit., 6/10 trit., 9/10 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, perėmė 4 kamuolius ir tiek pat kartų suklydo bei surinko 36 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Eimantas Stankevičius 33 (7 atk. kam., 4 per. kam., 36 naud. bal.), Giedrius Stankevičius 14 (10 atk. kam.), Mantvydas Žukauskas 12 (4 atk. kam., 6 rez. perd.), Airidas Giedraitis 8.

„Lūšis“: Martynas Šeputis 23 (5/7 trit., 5 atk. kam.), Valdas Undraitis 16 (8 atk. kam.), Brandonas Boldenas ir Justas Košys (6 atk. kam., 4 rez. perd.) po 8.

Juozas Balčiūnas tritaškiu išplėšė pergalę „Jonavai“

Juozas Balčiūnas likus 2,8 sek. smeigė tritaškį ir išplėšė „Jonavos“ (5-13) komandos pergalę 84:83 (24:21, 18:18, 12:23, 30:21) kovoje su Šakių „Vyčiu“ (7-11).

Likus 10 sekundžių Gabrielius Čelka nepataikė antrojo baudos metimo. Lemiamame išpuolyje kamuolį priėmęs Juozas Balčiūnas likus 2,8 sek. išmetė tritaškį per rankas, o šūvis skrodė tinklelį.

„Vyčiui“ po minutės pertraukėlės nepavyko išsimesti kamuolio, todėl Šakių klubas likus sekundei prasižengė prieš Martyną Linkevičių. Šis prametė pirmąją baudą, o antrosios nepataikė specialiai. Marijus Užupis sugriebė kamuolį, bet jo metimas per visą aikštę tikslo nepasiekė.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Jonava“ pirmavo 44:39, bet tuomet „Vytis“ spurtavo 18:3 ir pabėgo 57:47.

Lemiamo ketvirčio pradžioje sužaidus minutę „Vytis“ buvo priekyje 64:56, bet „Jonava“ po atkarpos 9:2 priartėjo iki minimalaus deficito.

Tą pačią aštuonių taškų persvarą „Vytis“ susikrovė ir likus 4 minutėms (79:71), bet Juozas Balčiūnas įmetė du dvitaškius, Martynas Linkevičius pridėjo tritaškį ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi lemiamomis akimirkomis.

Šią savaitę į „Jonavos“ ekipą sugrįžęs Martynas Linkevičius nugalėtojams per 25 minutes įmetė 9 taškus (1/4 dvit., 2/3 trit., 1/6 baudos).

Šakių ekipoje dvigubą dublį surinko Aurelijus Pukelis. Jis pelnė 24 taškus (9/11 dvit., 6/7 baudos), atkovojo 11 kamuolių, bet suklydo penkis kartus.

„Jonava“: Martynas Pacevičius 23 (10/15 metimai, 7 atk. kam.), Juozas Balčiūnas 15, Kahlilas Thomasas 12 (12 atk. kam.), Ianas Gardeneris 11, Martynas Linkevičius 9.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 24 (9/11 dvit., 6/7 baudos, 11 atk. kam.), Marijus Užupis 15 (6 atk. kam.), Justas Sakalauskas 12, Domantas Vilys 9 (3/4 trit.).

„Ežerūno“ pergalės prieš „Palangos Kuršius“ fone – Igno Lukošiaus 7 blokai

Septynis blokus atlikęs Ignas Lukošius užfiksavo Nacionalinės krepšinio lygos (VIKINGLOTTO-NKL) sezono rekordą, o jo vedama Molėtų „Ežerūno“ (10-8) ekipa namie 93:84 (24:24, 28:20, 18:18, 23:22) įveikė „Palangos Kuršius“ (6-12).

Nugalėtojams Ignas Lukošius per 30 minučių įmetė 18 taškų (8/8 dvit., 2/4 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 7 metimus ir surinko 35 naudingumo balus.

Ankstesnis sezono rekordas buvo šeši blokuoti metimai. Jis taip pat priklausė I. Lukošiui.

Vidurio puolėjas šį sezoną vidutiniškai blokuoja po 3,2 metimo ir pagal šį rodiklį lygoje yra nepralenkiamas.

„Ežerūnas“ į priekį pabėgo antrojo kėlinio pabaigoje. Iki ilgosios pertraukos likus 3 minutėms „Palangos Kuršiai“ pirmavo 42:40, bet kėlinį „Ežerūnas“ baigė spurtu 12:2 ir įgijo 8 taškų pranašumą.

Trečiajame kėlinyje Molėtų ekipa buvo pabėgusi iki 13 taškų pranašumo, bet palangiškiai pamažu savo atsilikimą mažino ir likus 2 minutėms iki mačo pabaigos priartėjo iki 3 taškų.

Visgi Mantas Šerkšnas pataikė abi baudas, sezoną Palangos komandoje pradėjęs Tautvydas Vyšniauskas smeigė tritaškį ir „Ežerūnas“ pasiekė pergalę.

Tautvydas Vyšniauskas spalio pabaigoje Molėtų ekipai buvo paskolintas iki sezono pabaigos. Pirmąjį mačą su buvusia komanda žaidęs puolėjas per 26 minutes įmetė 19 taškų (2/2 dvit., 4/7 trit., 3/3 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.

„Ežerūnas“: Dominykas Zupkauskas 20 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Tautvydas Vyšniauskas 19 (4/7 trit.), Ignas Lukošius (10 atk. kam., 7 bl.) ir Mantas Šerkšnas po 18, Justas Šukelis 13.

„Palangos Kuršiai“: Robertas Keliačius 25 (9 atk. kam.), Quincy Tayloras 18 (9 rez. perd.), Mykolas Dieninis (13 atk. kam.) ir Luka Zaharijevičius po 10, Mindaugas Reminas ir Aidas Viskontas po 9.

„Gargždai“ namuose susitvarkė su svečiais iš Tauragės

„Gargždai“ (8-9) VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse iškovojo aštuntąją pergalę. Alberto Vilimo auklėtiniai namų aikštėje 93:81 (26:23, 27:23, 19:16, 21:19) įveikė Tauragės krepšinio klubą (5-13).

Visų rungtynių metu pirmavę šeimininkai rungtynes uždarė ketvirtajame kėlinyje, kai likus rungtyniauti 4 minutes ir 40 sekundžių turėjo 10 taškų persvarą (81:71), tačiau jau netrukus Laurynas Mikalauskas įkrovė kamuolį iš viršaus, pridėjo metimą iš baudos aikštelės ir komandas skyrė 14 taškų (85:71).

Per likusį laiką svečiams sėkmingo spurto surengti nepavyko ir „Gargždai“ šventė užtikrintą pergalę.

Šeimininkų gretose rezultatyviausias buvo Laurynas Mikalauskas, kuris per 26 aikštelėje praleistas minutes pelnė 23 taškus (9/13 dvit., 5/5 baud.) taip pat atkovojo 13 kamuolių, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir triskart suklydo.

„Gargždai“: Laurynas Mikalauskas 23 (13 atk. kam.), Mantas Ruikis 18, Jonas Dumašius 17 (4 rez. perd.), Ernestas Jonkus 15, Deividas Anužis 10 (7 atk. kam., 10 rez. perd.).

Tauragės krepšinio klubas: Oskaras Pleikys 16, Rytis Biliartas (8 atk. kam.) ir Tadas Sebežiovas (4 rez. perd.) po 15, Andrius Aleksandrovas 8 (7 atk. kam.).

Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)
"Ryto" dublerių sezoną užbaigė per pratęsimą sostinėje triumfavęs "Vytis-VDU"
Dar vienas Tito Januševičiaus rezultatyvus pasirodymas padėjo Šakių „Vyčiui-VDU“ žengti į ketvirtfinalį. Šakiškiai sostinėje 110:100 (26:24, 16:23, 30:24,
Titulo gynyba tęsiasi: "Žalgirio" dubleriai Kretingoje išplėšė lemiamą mačą
„7bet-NKL“ atkrintamosios įgauna pagreitį, o jose žūtbūtinę pergalę pasiekė Kauno „Žalgiris-2“. Titulą ginantys Vytauto Pliaugos auklėtiniai aštuntfinalyje svečiuose 88:72 (25:16,
"Atletas" neįtikėtinu spurtu atėmė aikštės pranašumą iš "Perlo", "Delikatesas" išlygino serijos rezultatą
Paskutiniame kėlinyje atsibudęs Kauno r. „Atletas“ iškovojo pirmąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalyje. Remigijaus Bardausko kariauna išvykoje 83:75 (13:25,
NKL atkrintamosios: žalgiriečiai prarado namų pranašumą, "Ryto" dubleriai krito Šakiuose
„7bet-NKL“ aštuntfinalio etape – pirmoji staigmena. Žemesnę vietą reguliariajame sezone užėmusi „Kretinga“ išvykoje 67:64 (19:12, 13:15, 16:14,
Vainauskas: stengiuosi nesikišti, tačiau duodu individualius patarimus savo žaidėjams
Devintoji serialo „Tikslo link. Olimpas“ serija „Atvertos galimybės“ pasakoja apie studentų krepšinį ir Palangos „Olimpo“ bei Kauno kolegijos bendrystę. Klubo
NKL aštuntfinalio starte – pergalė nepadoriu skirtumu
Tadas Rinkūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o Ukmergės „Stekas“ įsirašė lengvą pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalio starte. Ukmergiškiai savo aikštėje
Aiškios visos NKL aštuntfinalio poros
Pasibaigus Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) reguliariojo sezono kovoms, paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.40 ture buvo sužaistos šešerios rungtynės, kuriose
Žalgiriečius įveikę "Telšiai" užsitikrino antrą vietą, "Ryto" ir Neptūno" dubleriai patyrė nesėkmes
30 pergalė „Telšiams“ (30-8) užtikrino antrąją vietą „7bet-NKL“ reguliariajame sezone. Povilo Šakinio kariauna išvykoje 79:65 (16:18, 22:16, 21:16, 20:15)
"Sūduva-Mantinga" nutraukė fantastinę "Olimpo" seriją
„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos
Dramoje su pratęsimu "Olimpas" laimėjo reguliarųjį sezoną (rezultatai)
Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18,
Žalgiriečiai nusileido marijampoliečiams, "Ryto" jaunimas nukovė autsaiderius
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) ekipa, vedama Egidijaus Dimšos, laimėjo 28 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje
Žalgiriečiai dramatiškai pralaimėjo, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšyje triumfavo klaipėdiečiai
5 pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ sezone nutraukęs Vilkaviškio „Perlas“ (17-18) namie 73:70 (21:22, 13:20, 18:13, 21:15) dramatiškai palaužė Kauno „Žalgirį-2“
Žalgiriečiai pratęsė "Vyčio-VDU" nesėkmių seriją
Š akių „Vytis-VDU“ (15-17) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo. „7bet-NKL“ čempionate šakiškiai išvykoje 87:94 (16:25, 26:22, 17:22,