Žalgiriečiai patiesė Pukelio ir Lavrinovičių vedamą "Vytį", "Ryto" dubleriai laimėjo Gargžduose

Kauno „Žalgiris-2“ (16-7) NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse sugrįžo į pergalių kelią.

Arvydo Gronskio auklėtiniai išvykoje 70:64 (21:18, 10:20, 25:11, 14:15) nugalėjo Šakių „Vyčio“ (13-4) krepšininkus.

Šiose rungtynėse nutrūko Šakių ekipos 6 iš eilės pergalių serija.

Iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms Mantas Rubštavičius smeigė tritaškį ir kauniečiai nutolo 6 taškais (64:58).

Netrukus Darjušas Lavrinovičius ir Karolis Kokoška smeigė po tritaškį ir likus 2 minutėms „Vytis“ kvėpavo varžovams į nugaras (64:66).

Vis dėlto, rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė jaunieji žalgiriečiai, Justinas Ramanauskas ir Paulius Murauskas pridėjo po dvitaškį (70:64) ir likus 30 sekundžių rungtynių baigtis tapo aiški.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo M. Rubštavičius, kuris per 30 minučių įmetė 15 taškų (3/4 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.

„Vyčio“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Aurelijus Pukelis, kuris per 24 minutes surinko 16 taškų (4/6 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo bei prarado po 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 16 (5 atk. kam., 5 kl.), Karolis Kokoška (5 atk. kam.) ir Paulius Beliavičius po 11, Kšištofas Lavrinovičius 9, Darjušas Lavrinovičius 8 (2/8 trit., 6 atk. kam., 4 per. kam.).

„Žalgiris-2“: Paulius Murauskas ir Mantas Rubštavičius (6 atk. kam.) po 15, Vitalijus Kozys 9, Gytis Nemeikša 8 (6 atk. kam.).

Rungtynių pabaigoje spurtavęs „Perlas Energija“ patiesė „Gargždus“

Svarbiausiu metu užtikrintai žaidę Vilniaus „Perlo Energijos“ (8-12) krepšininkai iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Edvino Justos auklėtiniai išvykoje 80:73 (19:21, 23:21, 20:22, 18:9) palaužė „Gargždų“ (15-8) klubą, kuriam tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

Iki susitikimo pabaigos likus 3 minutėms Modestas Kumpys įkrovė iš viršaus ir persvėrė rezultatą šeimininkų naudai (73:72).

Vis tik Arnas Adomavičius realizavo baudas bei pataikė dvitaškį, Andreas Kalogiros smeigė tritaškį, Lukas Valantinas pridėjo dar vieną tašką ir dvikovą spurtu 8:0 užbaigę vilniečiai iškovojo pergalę.

Būtent A. Adomavičius buvo pagrindinis pergalės kalvis ir surinko 21 tašką (5/9 dvit., 1/3 trit., 8/12 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 9 išprovokuotas pražangas, 3 klaidas bei 18 naudingumo balų.

„Gargždai“: Modestas Kumpys 19 (8/11 dvit., 1/5 trit.), Oskaras Pleikys (7/11 dvit., 11 atk. kam.) ir Mantas Ruikis (4/12 dvit., 2/5 trit.) po 15, Ernestas Bružas 11 (3/8 trit.).

„Perlas Energija“: Arnas Adomavičius 21 (5/9 dvit., 8/12 baud.), Andreas Kalogiros 12 (10 atk. kam.), Lukas Valantinas 9 (4/6 dvit., 10 atk. kam.).

Atsidarė: „Šilutę“ sutriuškinusi „Lūšis“ pasiekė pirmąją sezono pergalę

Pirmąją sezono pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Šilalės „Lūšis“ (1-20).

Andriaus Banio auklėtiniai 85:65 (17:14, 21:10, 15:25, 32:16) pranoko „Šilutės“ (13-9) krepšininkus.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai turėjo 17 taškų persvarą (43:26), tačiau atsitiesę „Šilutės“ krepšininkai prieš lemiamą ketvirtį deficitą nurėžė iki 4 taškų – 49:53.

Vis dėlto „Lūšis“ sugebėjo sužaisti sėkmingą atkarpą ir taip suduoti lemiamą smūgį. Ignas Daukšys smeigė du tritaškius, Justas Košys bei Mindaugas Čepauskas – po vieną, o Šilalės ekipa spurtavo 14:4 ir likus 3 minutėms iki dvikovos pabaigos nugalėtojas tapo aiškus – šeimininkai pirmavo 75:59.

„Lūšies“ gretose rezultatyviausiai žaidęs Tadas Kymantas pelnė 23 taškus (6/10 dvit., 3/7 trit., 2/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 2 sykius suklydo bei surinko 16 naudingumo balų.

„Lūšis“: Tadas Kymantas 23 (6/10 dvit., 3/7 trit.), Ignas Daukšys 19 (5/9 dvit., 2/5 trit.), Justas Košys 14 (5/6 dvit., 7 rez. perd., 6 atk. kam., 23 naud. bal.), Mindaugas Čepauskas 13 (5/7 dvit.).

„Šilutė“: Linas Lekavičius 17 (2/7 dvit., 2/7 trit., 7 kld.), Valdas Vasylius 15 (3/6 dvit., 1/4 trit.), Tadas Poška 11, Rytis Biliartas 10.

Trileryje su pratęsimu – įspūdingas M. Linkevičiaus šou ir „Perlo“ triumfas Molėtuose

Dramatišką pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Vilkaviškio „Perlas“ (10-10).

Karolio Abramavičiaus vadovaujama ekipa per pratęsimą 95:88 (26:24, 17:23, 11:13, 28:22, 13:6) nukovė Molėtų „Ežerūną-Atletą“ (7-14).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 2 minutėms Ignas Juškevičius pataikė baudą ir padidino šeimininkų persvarą iki 2 taškų (80:78). Vis tik Povilas Gaidys atsakė dvitaškiu, Edgaras Stanionis pelnė taškus iš po krepšio ir prasidėjus paskutinei minutei persvarą įgijo „Perlas“ – 82:80.

Pratęsimą išplėšė taiklios Evaldo Džiaugio baudos, iki ketvirčio pabaigos likus 20 sekundžių. Lemiama „Perlo“ ataka buvo patikėta Martynui Linkevičiui, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį.

Vis tik šiuo šansu nepasinaudojusi Vilkaviškio ekipa spurtavo pratęsime. E. Stanionis pelnė taškus su pražanga, M. Linkevičius atliko sėkmingą reidą krepšio link, o E. Stanionis pridėjo tritaškį ir 10:0 spurtavęs „Perlas“ susikrovė pergalingą pranašumą – 92:83.

Įspūdingą pasirodymą surengęs M. Linkevičius surinko 34 taškus (7/12 dvit., 5/10 trit., 5/6 baud.), 12 atkovotų ir 4 perimtus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, 6 išprovokuotas pražangas, 2 klaidas bei 42 naudingumo balus.

Puolėjui tai buvo geriausios rungtynės NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse tiek rezultatyvumo, tiek surinktų naudingumo balų prasme.

„Ežerūnas-Atletas“: Modestas Žauneriūnas 21 (3/5 dvit., 4/11 trit.), Airidas Giedraitis 17 (2/6 dvit., 4/10 trit.), Evaldas Džiaugys (2/8 trit., 13 atk. kam., 7 kld.) ir Rokas Mačiulis (4/4 trit.) po 12, Ignas Juškevičius 11 (3/9 dvit., 13 atk. kam.).

„Perlas“: Martynas Linkevičius 34 (7/12 dvit., 5/10 trit., 12 atk. kam., 42 naud. bal.), Edgaras Stanionis 21 (4/8 trit., 8 atk. kam., 24 naud. bal.), Povilas Gaidys 14 (4/7 dvit., 2/6 trit., 8 atk. kam.), Mantas Šerkšnas 11, Julius Liesis 10 (3/11 dvit.. 0/3 trit.).

Joniškyje – „Kuršių“ pergalė 45 taškų persvara

Įspūdingą pergalę NKL – VIKINGLOTTO čempionate pasiekė Palangos „Kuršių“ (10-8) klubas.

Pajūrio ekipa išvykoje 101:56 (20:4, 24:24, 23:17, 34:11) susitvarkė su Joniškio „Delikatesu“ (5-15), kuriam tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.

Palangos ekipos pergalę lėmė įspūdingai sužaistas pirmasis ketvirtis. Chase‘as Harleras surinko 8 taškus iš eilės, Laurynas Mikalauskas pridėjo dvitaškį, Taurantas Tamošiūnas atliko sėkmingą reidą krepšio link, o „Kuršiai“ kėlinį užbaigė spurtu 12:0 ir įgijo 16 taškų persvarą – 20:4.

„Delikatesas“ paskutinius taškus šiame kėlinyje pelnė, kai iki jo pabaigos dar buvo likę 5 min. 39 sek.

Po ilgosios pertraukos sėkmingiau taip pat žaidė palangiškiai, kurie laimėjo atkarpą 16:6 ir po L. Mikalausko taiklių baudos metimų pirmavo 26 taškais – 60:34.

Palangos ekipoje labiausiai išsiskyrė Ch. Harleras, kuris per 29 minutes surinko 20 taškų (4/5 dvit., 4/6 trit., 0/1 baud.), 6 rezultatyvius perdavimus, 5 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 1 bloką, 1 klaidą ir 29 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius 20 (3/8 dvit., 3/6 trit.), Ja‘wanas Davisas 13, Nedas Kancleris 7.

„Kuršiai“: Chase‘as Harleras 20 (4/5 dvit., 4/6 trit., 29 naud. bal.), Robertas Keliačius 17 (7/9 dvit.), Laurynas Mikalauskas 15 (6/8 dvit., 10 atk. kam., 6 kld.), Laurynas Lučinskas 14 (4/5 trit.), Mantvydas Žukauskas 12.

„Telšių“ puolimo mašina nepaliko vilčių „Ereliams“

Užtikrintą pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo „Telšių“ (14-6) ekipa.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 102:72 (33:20, 31:20, 24:21, 14:11) sutriuškino Mažeikių „Erelius“ (6-18) ir įsirašė jau ketvirtąją pergalę paeiliui.

Šeimininkai į priekį pabėgo jau pirmajame kėlinyje. Gytis Sirutavičius pataikė dvitaškį, Mindaugas Norkus pelnė taškus su pražanga, Deividas Rasys atseikėjo tritaškį, o „Telšiai“ spurtavo 14:2 bei įgijo 13 taškų persvarą – 19:6.

Rungtynių baigtis buvo nulemta antrajame ketvirtyje. D. Rasys pataikė baudas, G. Sirutavičius bei Ignas Razutis smeigė po tolimą metimą, Rokas Paulauskas pridėjo dar du taškus ir telšiškių pranašumas išaugo iki 22 taškų – 45:23.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Tomas Zdanavičius per 20 minučių pelnė 25 taškus (8/13 dvit., 3/3 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo bei surinko 25 naudingumo balus.

„Telšiai“: Tomas Zdanavičius 25 (8/13 dvit., 3/3 trit.), Gytis Sirutavičius 18 (4/4 trit., 24 naud. bal.), Mindaugas Norkus 14 (6/8 dvit.), Rokas Paulauskas 11 (4/6 dvit.), Ignas Razutis (10 rez. perd., 5 per. kam., 26 naud. bal.) ir Deividas Rasys po 10.

„Ereliai“: Karolis Sapiega 15 (4/4 dvit., 2/7 trit.), Robertas Žibikas 12, Ernestas Naruševičius 11 (5/8 dvit.).

Jokubaitis ir Motiejūnas įsirašė svarbias pergales Eurolygoje (Vilerbane – metų metimas?)
„Barcelona“ (21-11) su Roku Jokubaičiu ir „Monaco“ (21-11) su Donatu Motiejūnu iškovojo pergales Eurolygoje ir praktiškai užsitikrino tiesioginę vietą atkrintamosiose,
Belgrade – "Žalgiriui" palankus rezultatas, o "Baskonia" sugėrė turkišką smūgį
Tiesioginis Kauno „Žalgirio“ (14-18) konkurentas dėl vietos Eurolygos įkrintamosiose – Belgrado „Partizan“ (14-18) sugriuvo lemiamu metu ir paleido svarbią pergalę, tačiau
Karjeros rungtynes sužaidęs žalgirietis atidavė duoklę treneriui ir akcentavo mokymosi procesą
Kauno „Žalgirio“ (14-18) viltys patekti į atkrintamąsias – gyvos. Andrea Trinchieri auklėtinai Nemuno saloje 87:73 pranoko tiesioginį oponentą Milano „Olimpia“ (14-18)
"Žalgiris" neturėjo vargo su Messinos kariauna
Kauno „Žalgiris“ (14-18) toliau kabinasi į Eurolygos įkrintamąsias. Andrea Trinchieri auklėtiniai pilnoje „Žalgirio“ arenoje rezultatu 87:73 (14:17, 21:20, 24:17, 28:19) įveikė
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
NKL pusfinalių prognozės: Maksvytis mato autsaiderių finalą
Intriguojančios Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamųjų kovos nenustoja stebinti komandų sirgalių, o prieš naują etapą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai
Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Skandalas NBA: teisėjų klaida lėmė lietuvių klubams neparankią "Clippers" pergalę
Naktį iš ketvirtadiienio į penktadienį Filadelfijoje vykusiose NBA rungtynėse tarp vietos „76ers“ (39-34) ir Los Andželo „Clippers“ (45-27) krepšininkų baigėsi
Nesenstantis LeBronas surinko trigubą dublį, Greenas – vėl išvarytas
Penkta pergale iš eilės NBA čempionate džiaugėsi atkrintamųjų traukinį besivejantys Los Andželo „Lakers“ (41-32) vyrai. Jie svečiuose 136:124 (37:36, 32:25, 33:31 34:32) nugalėjo
Trinchieri gyrė geriausią versiją demonstruojančius dizaineriius bei užsiminė apie Šmito situaciją
Ketvirtadienį Eurolygos 32 ture Kauno „Žalgiris“ (13-18) namuose priims turnyro lentelės kaimynę Milano „Olimpia“ (14-17), kurią žalgiriečiai įveikė pirmame rate, rašo
"Žalgiris" – pagrindinis kandidatas prisivilioti Jokubaitį?
Kauno "Žalgiris" kitą sezoną gali susigrąžinti karjerą gimtojo miesto komandoje pradėjusį Roką Jokubaitį.Krepšinio apžvalgininkas Alessandro Luigi Magi skelbia, kad Lietuvos
Solidus Sabonio pasirodymas neišgelbėjo nuo pralaimėjimo "Mavs", Valančiūnas gavo kuklias minutes
NBA čempionate antradienį naktį Sakramento „Kings“ (42-30) namuose net 96:132 (28:31, 25:27, 23:38, 20:36) neprilygo Dalaso „Mavericks“ ekipai (43-29), rašo Krepšinis.lt.Domantas
Evansas – apie nustebinusią Trichieri mintį ir didžiausią pamoką "Žalgiryje"
Kauno „Žalgirio“ lyderis Keenanas Evansas jau antrą sezoną Eurolygoje žiba vilkėdamas žaliai baltus marškinėlius.Amerikietis prieš dar vieną išbandymą Eurolygoje
NBA slenkstį minančio Buzelio pažadas Lietuvai: kai aš ateisiu, mes laimėsime viską
Pirmą profesionalo karjeros sezoną NBA plėtojimosi lygoje baigiantis Matas Buzelis jau po kelių mėnesių išgirs savo pavardę NBA naujokų biržoje, o jo galvoje – mintys ne tik apie
Kol "Olympiakos" neigia, graikai jau aptarinėja milžinišką Evanso atlyginimą Pirėjuje
Antradienį ryte Graikijos žiniasklaida paskelbė apie Pirėjo „Olympiakos“ ir Kauno „Žalgirio“ lyderio Keenano Evanso susitarimą. Nors klubas suskubo neigti pasirodžiusią
LKL Drausmės komisija nepatenkino Viliaus apeliacijos
Kovo 16 d. vykusiose Vilniaus „Ryto“ – Klaipėdos „Neptūno“ rungtynėse dirbę teisėjai ketvirto kėlinio pabaigoje suklydo, neužfiksuodami „Ryto“ komandos
Net penkios išeivijos lietuvės yra ant merginų rinktinės slenksčio
Savaitės trukmės treniruočių stovyklai į Lietuvą atvykusios penkios išeivijos lietuvaitės padarė gerą įspūdį Lietuvos rinktinės treneriams ir turi realių šansų kovoti dėl
"Wolves" laukia medikų uždegtos žalios šviesos Žagaro sugrįžimui
Reabilitaciją po sunkios traumos tęsiantis Vilniaus „Wolves“ legionierius iš Latvijos Artūras Žagaras nekantrauja prisijungti prie komandos treniruočių. Vis tik, kovo mėnesio
Daugybės sveikinimų sulaukęs Sabonis atviras: nuostabu, bet džiaugiuosi, kad tai baigėsi
NBA rekordą pagerinęs Domantas Sabonis sulaukė daugybės sveikinimų ir pagyrų, bet pats sako besidžiaugiantis, kad pagaliau ši tema bus baigta, rašo Krepšinis.lt.Praėjusią
Istorinis pasiekimas: Sabonis pagerino NBA rekordą ir įsirašė į išskirtinę kompaniją
Domantas Sabonis pagerino visų laikų NBA rekordą, o Sakramento „Kings“ (42-29) nutraukė prakeiksmą ir iškovojo ilgai lauktą pergalę, rašo Krepšinis.lt.Lietuvio ekipa
Graikijos žiniasklaida skelbia, kad Evansas jau turi susitarimą su OLY, klubas tai neigia
Graikijos žiniasklaida skelbia, kad Kauno „Žalgirio“ lyderis Keenanas Evansas pasiekė susitarimą su Pirėjo „Olympiakos“ ekipa kitam sezonui, rašo Krepšinis.lt.Ši
Buzelis itin netaikliai šaudė iš toli, bet vis tiek buvo tarp rezultatyviausių
Pro šalį iš toli šaudęs, tačiau rezultatyviai žaidęs Matas Buzelis NBA G lygos mače nepadėjo savo atstovaujamai komandai pasidžiaugti reta pergale."G League Ignite"
"Mavericks" toliau nepaleidžia Sabonio ir "Kings", bet kitoje aikštėje – palankus rezultatas
Luka Dončičius surinko trigubą dublį, o slovėno Dalaso „Mavericks“ (42-29) toliau kaunasi dėl tiesioginės vietos NBA atkrintamosiose varžybose, rašo Krepšinis.lt.Dalaso
"Celtics" krito iššvaistę 30 taškų persvarą, "Knicks" gynėjas pagerino tritaškių rekordą
Atlantos „Hawks“ (32-39) panaikino 30 taškų deficitą ir patiesė geriausią NBA reguliaraus sezono komandą, o Niujorko „Knicks“ (43-28) gynėjas pasiekė klubo tritaškių
Tobulą kovo mėnesį "Neptūnas" užbaigė nutrauktu Utenos prakeiksmu
Klaipėdos „Neptūnas“ (10-12) tobulai užbaigė kovo mėnesį „Betsafe-LKL“ čempionate.Georgios Vovoro auklėtiniai išvykoje 96:83 (22:16, 29:21, 18:30, 27:16)
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Kurtinaitis ir Čeponis: apie "Žalgirio" viltį, "Ryto" sudorotus "Vilkus" ir Eurolygos lietuvius
„Delfi TV“ laidoje „Krepšinio zona“ treneris Rimas Kurtinaitis ir komentatorius Vaidas Čeponis dalinasi mintimis apie naujausias aktualijas bei aptariamas temas.Šį
"Betsafe Mic'd Up": Vovoro emocijos ir pergalė prieš "Rytą"
Praėjusį savaitgalį Vilniaus „Rytas“ po dramatiškos kovos namie 83:84 krito prieš Klaipėdos „Neptūną“.„Neptūnui“ tai buvo trečioji pergalė paeiliui,