Žalgiriečiai per pratęsimą įveikė "Atletą", grandų mūšyje – "Telšių" pergalė (rezultatai)

D.Repečkos nuotr.
Užsikūręs Liutauras Lelevičius pelnė 32 taškus ir jo atstovaujamas Kauno „Žalgiris-2“ (3-0) išplėšė pratęsimą bei pratęsė „7bet-NKL“ pergalių seriją iki trijų.

Vytauto Pliaugos auklėtiniai savo aikštėje 93:85 (14:19, 20:15, 15:19, 31:27) per pridėtą laiką nugalėjo Kauno r. „Atleto“ (1-2) ekipą.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Paulius Danisevičius smeigė tritaškį ir sukrovė „Atletui“ dviženklę persvarą (66:55), tačiau paskutinius 9 taškus pelnęs L. Lelevičius likus 14 sekundžių iki mačo pabaigos lygino rezultatą bei išplėšė pratęsimą (80:80).

Pratęsimą abi komandos pradėjo netaikliais metimais, bet kauniečiai galop baudomis, o vėliau ir dvitaškiais įgijo 7 taškų persvarą (87:80), bet Tautvydas Baltrušaitis atsakė 5 taškais paeiliui (85:87). Visgi kertiniu momentu prabilo Dovydas Butka ir L. Lelevičius, kurie atėmė iš „Atleto“ likusias viltis.

L. Lelevičius per 37 minutes pataikė 9 iš 13 dvitaškių, 3 iš 5 tritaškių ir 5 iš 7 baudų metimų. Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 37 naudingumo balus.

„Atletui“ Paulius Danisevičius per 22 minutes surinko 17 taškų (1/5 dvit., 3/9 trit., 6/7 baud.), atkovotą kamuolį, 4 rezultatyvius perdavimus, klaidą, 2 perimtus kamuolius bei 17 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 32 (9/13 dvit., 3/5 trit., 5/7 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 37 naud.), Gytis Nemeikša 16 (5/7 dvit., 1/5 trit., 8 atk. kam.), Dovydas Butka 14 (4/7 trit., 5 atk. kam.), Motiejus Krivas 12 (4/5 dvit., 14 atk. kam., 3 blok., 35 naud.), Dominykas Butka 8 (4/9 baud., 7 rez. perd.).

„Atletas“: Paulius Danisevičius 17 (3/9 trit., 6/7 baud., 4 rez. perd.), Egidijus Dimša 13 (5/5 dvit., 5 atk. kam.), Rolandas Alijevas (4/7 dvit.), Karolis Babkauskas (2/6 trit., 5/5 baud., 6 rez. perd.) ir Tomas Balčiūnas (4/9 dvit.) po 11, Gytis Sirutavičius 9 (2/4 trit.), Tautvydas Baltrušaitis 7 (6 atk. kam., 4 rez. perd.).

Grandų mūšyje – „Telšių“ triumfas prieš „Sūduvą-Mantingą“

Pergalę „7bet-NKL“ mohikanų dvikovoje iškovojo „Telšiai“ (3-0).  Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 77:65 (20:23, 24:13, 19:18, 14:11) įveikė Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (2-1) krepšininkus.

Jeigu pirmajame kėlinyje trapų pranašumą turėjo svečiai (23:20), tai antrojo ketvirčio metu žemaičiai perėmė iniciatyvą: spurtavo 24:13 bei į pertrauką išėjo su 8 taškų pranašumu (44:36).

Galutinai mačą „Telšiai“ įšaldė ketvirtojo kėlinio pradžioje. Vilius Pocius ir Ernestas Bružas smeigė po tritaškį, pastarasis pridėjo dar 2 taškus iš šeimininkų persvara išaugo iki 17 taškų (71:54).

Telšių komandai Ovidijus Kaminskis per 22 minutes pelnė 10 taškų (4/7 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Laurynas Kaveckis, per 25 minutes pelnęs 12 taškų (1/1 dvit., 3/5 trit.). Jis taip pat atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 11 naudingumo balų.

Marijampolės ekipos gretose išsiskyrė Aurelijus Pukelis, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 18 taškų (4/10 dvit., 0/2 trit., 10/10 baud.), 9 atkovoti kamuoliai bei 25 naudingumo balai.

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis 12 (3/5 trit., 3 per. kam.), Ernestas Bružas (2/4 trit.) ir Tomas Rimša (2/3 trit., 6 atk. kam.) po 11, Ovidijus Kaminskis (4/7 dvit., 4 rez. perd.) ir Mindaugas Norkus (5/8 dvit., 5 atk. kam.) po 10, Deividas Rasys 9 (1/5 trit., 5 rez. perd.), Vilius Pocius 7 (5 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 18 (4/10 dvit., 10/10 baud., 9 atk. kam., 2 blok., 25 naud.), Domantas Vilys 17 (4/6 dvit., 2/5 trit.), Tautvydas Kliučinykas 14 (2/4 trit.).

„Kretinga-VR Servisas“ be vargo susitvarkė su klaipėdiečiais

„7bet-NKL“ pirmenybėse „Kretinga-VR Servisas“ (1-1) iškovojo pirmąją triuškinančią pergalę.

Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai namie 92:59 (29:9, 25:18, 18:9, 20:23) įveikė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (0-3) krepšininkus, kurie vis dar lieka be laimėjimų.

Kretingos komandai Rytis Zabita per 25 minutes pelnė 14 taškų (7/10 dvit.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo bei surinko 29 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Maksimas Lutsenko, per 24 minutes pelnęs 18 taškų (4/9 dvit., 2/6 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą bei surinko 18 naudingumo balų.

Pralaimėjusiems Rytis Šakaitis per 33 minutes surinko 10 taškų (2/5 dvit., 2/6 trit., 0/2 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 2 klaidas, 2 perimtus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus bei 15 naudingumo balų.

Galingai rungtynes pradėję kretingiškiai dar pirmajame kėlinyje susikrovė 20 taškų persvarą (29:9), o iki ilgosios pertraukos pranašumą padidino iki 27 taškų (54:27).

Antroje mačo pusėje vaizdas aikštėje nesikeitė – po Valerijaus Anisimovo dvitaškio su pražanga komandas skyrė net 45 taškai – 85:40.

„Kretinga“: Maksym Lutsenko 18 (4/9 dvit., 2/6 trit., 5 rez. perd.), Martynas Mažeika 15 (8/8 baud.), Rytis Zabita 14 (7/10 dvit., 14 atk. kam., 29 naud.), Valerii Anisimov 12 (5/8 dvit., 8 atk. kam., 4 blok., 4 kld.), Edgaras Danys 10 (2/4 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Raidas Nacius 9 (3/4 trit., 5 rez. perd.), Gintaras Beniušis 8 (2/3 trit.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Repšys (2/5 trit.) ir Rytis Šakaitis (2/6 trit., 7 rez. perd.) po 10, Žygimantas Bartašius 9 (4/5 dvit.), Aringas Brazauskas 8 (4/6 dvit.), Kristupas Keinys 7.

Įspūdingai mačą pradėjusi „Šilutė“ įveikė „Delikatesą“

„Šilutės“ (2-1) ekipa iškovojo antrąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate. Šilutiškiai išvykoje 92:76 (33:13, 21:26, 22:19, 16:18) įveikė Joniškio „Delikateso“ (0-2) krepšininkus.

Reikalus Šilutės ekipa sutvarkė dar pirmajame kėlinyje, per kurį surengė įspūdingą spurtą 33:13 ir susikrovė 20 taškų persvarą.

Per likusį laiką šeimininkai sugrįžti nesugebėjo.

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė Karolis Sapiega, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 20 taškų (3/5 dvit., 3/4 trit., 5/5 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 33 naudingumo balai.

Joniškio komandai Fernando Salsamendi per 36 minutes pelnė 18 taškų (6/11 dvit., 0/2 trit., 6/7 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 21 naudingumo balą.

„Delikatesas“: Fernando Salsamendi 18 (6/11 dvit., 6/7 baud., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Darionas Rackley (5/12 dvit., 1/7 trit., 7 atk. kam., 3 per. kam., 4 kld.) ir Corey Boydas (7/14 dvit., 9 atk. kam.) po 16, Šarūnas Kulevičius 14 (3/7 trit., 8 rez. perd.), Justinas Norkus 8 (4/5 dvit.).

„Šilutė“: Karolis Sapiega (3/4 trit., 5/5 baud., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 33 naud.) ir Jalenas Warrenas (7/10 dvit., 2/7 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.) po 20, Edgaras Preibys 17 (3/4 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Linas Lekavičius 16 (3/8 trit., 6 atk. kam.), Yevhenas Balabanas 12 (3/8 dvit., 2/7 trit., 5 atk. kam.).

Lemiamu metu neklydęs R. Stankevičius padėjo „Perlui“ pranokti Mažeikius

Rokas Stankevičius surengė solidų pasirodymą ir jo vedamas Vilkaviškio „Perlas“ (1-2) pirmą kartą triumfavo naujame „7bet-NKL“ sezone.

Šarūno Zablockio auklėtiniai tarp savų sienų 83:76 (19:25, 29:19, 13:15, 22:17) pranoko Mažeikių „M Basket“ (1-2).

R. Stankevičius per 33 minutes pelnė 19 taškų (4/9 dvit., 2/5 trit., 5/5 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 25 naudingumo balus.

Likus 70 sekundžių iki mačo pabaigos Artūra Jomantas sumetė baudas ir nukirpo Mažeikių ekipos deficitą iki 5 taškų (72:77), Rokas Stankevičius pateikė atsakymą, bet Karolis Babušis įmetė tritaškį su pražanga (76:79).

Tiksint paskutinėms 27 sekundėms „M Basket“ komanda ėmėsi pražangų strategijos, tačiau R. Stankevičius realizavo baudų metimus (81:76), Artūras Jomantas prametė tolimą metimą, o tas pats R. Stankevičius rungtynėse padėjo tašką (83:76).

Svečius bandė tempti legionierius Moussa Mayaki, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 19 taškų (8/13 dvit., 3/6 baud.), 6 atkovoti kamuoliai bei 19 naudingumo balų.

„Vilkaviškis“: Rokas Stankevičius 19 (4/9 dvit., 2/5 trit., 5/5 baud., 11 atk. kam., 25 naud.), Augustine'as Ene (3/7 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 3 blok.) ir Jonas Levickas (6/7 dvit., 6 atk. kam.) po 12, Aidas Kavaliauskas 10 (2/2 trit., 7 rez. perd., 4 kld.), Gytis Mačionis ir Povilas Gaidys (5 atk. kam.) po 7.

„M Basket“: Moussa Mayaki 19 (8/13 dvit., 6 atk. kam.), Edi Sinadinovičius 15 (5/7 trit., 6 rez. perd., 6 kld.), Simas Jasaitis 13 (3/5 trit.), Artūras Jomantas 11 (5/8 dvit., 6 rez. perd.), Karolis Babušis 9.

Trileryje iki paskutinės sekundės – „Vyčio-VDU“ pergalė prieš „Kuršius“

Pergale „7bet-NKL“ čempionatą pradėjo „Vytis-VDU“ (1-0), kuris išvykoje 80:78 (19:20, 21:13, 22:27, 18:18) palaužė Palangos „Kuršius“ (1-2).

Likus 4,5 minutės iki mačo pabaigos „Kuršiai“ turėjo minimalų pranašumą (72:71), tačiau tuomet „Vytis-VDU“ spurtavo 7:2 ir po Eimanto Žiliaus dvitaškio likus 2 minutėms įgijo 4 taškų pranašumą (78:74).

Likus minutei Tadas Kararinas atsakė tritaškiu (77:78), tačiau dvitaškį pelnė Ernestas Jonkus ir „Vytis-VDU“ likus 41 sekundei pirmavo 3 taškais (80:77).

„Kuršiai“ turėjo šansą išplėšti pratęsimą: Ernestas Jaškus likus 3 sekundėms pataikė pirmąją baudą (78:80), specialiai prametė antrąją, tačiau kamuolį puolime atkovojusio Tado Budrio dvitaškis nebuvo tikslus.

Šakių ekipos gretose išsiskyrė E. Jonkus, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 15 taškų (4/5 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Titas Januševičius, per 25 minutes pelnęs 17 taškų (3/3 dvit., 3/7 trit.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 13 naudingumo balų.

Palangos komandai Reggie Clarkas per 28 minutes pelnė 17 taškų (2/4 dvit., 3/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

„Kuršiai“: Reggie Clarkas 17 (3/7 trit., 9 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kld.), Tadas Kararinas 16 (4/5 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam.), Mantas Litvinas 10 (2/6 trit.), Ernestas Jaškus 9 (7/10 baud.), Justinas Youngas 8 (4/6 dvit., 7 atk. kam.).

„Vytis“: Titas Januševičius 17 (3/7 trit.), Ernestas Jonkus 15 (4/5 dvit., 5 atk. kam.), Gabrielius Čelka 11, Eimantas Žilius 10 (4/8 dvit.), Augustinas Mikštas 8 (3/7 dvit., 10 atk. kam., 7 rez. perd.), Karolis Kokoška 7 (1/5 trit.).

78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi "Kretinga" dramatiškai prasibrovė į finalą
10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Veteranų Delininkaičio, Lukauskio ir Šarakausko vedami jurbarkiečiai išplėšė lemiamą mačą
Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21,
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
NKL pusfinalių prognozės: Maksvytis mato autsaiderių finalą
Intriguojančios Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamųjų kovos nenustoja stebinti komandų sirgalių, o prieš naują etapą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai
Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)