Naujienos kraunasi...

Čanakui liaupsių negailėjęs Maskoliūnas: mums nereikia priminti dvikovos su "Lietkabeliu"

Čanakui liaupsių negailėjęs Maskoliūnas: mums nereikia priminti dvikovos su "Lietkabeliu"
LKL nuotr.
„Betsafe-LKL“ čempionate artėja lemiamų reguliariojo sezono kovų metas. Nors kol kas daugiausiai nežinomybės galima įžvelgti turnyrinės lentelės viduryje, ne viskas baigta ir pirmojo trejeto lenktynėse.

Po vakar Jonavoje patirtos nesėkmės Kauno „Žalgiris“ (22-3) užleido pirmąją poziciją tarpusavio pranašumą turinčiam Vilniaus „Rytui“ (22-3). Vis tik pirmaujančiam duetui kortas sumaišyti dar kėsinasi Panevėžio „Lietkabelis“ (20-5). Vilniečiams siekiant pirmosios vietos svarbu neklysti ir patiems, kadangi prastesnė atkarpa vis dar gali kainuoti ne tik pirmąją, bet ir antrąją vietą.

Būtent todėl kertine dvikova reguliaraus sezono finiše galima vadinti pirmadienio vakarą Panevėžyje laukiančią akistatą tarp „Lietkabelio“ ir „Ryto“. Šių ekipų mūšį nuo 18:30 val. stebėkite per BTV ir naujos kartos televiziją Go3.

Pergalės kaina – didžiulė. Sostinės krepšininkų sėkmės atveju, būtų ne tik išlaikyta pirmoji pozicija, bet ir atimtas taškas bei pačiuptas tarpusavio pranašumas su panevėžiečiais, o tai, ko gero, nebeleistų Nenado Čanako kariaunai rimčiau pakovoti dėl namų pranašumo pusfinalio serijoje.

Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverte abi komandos turėjo nuostolių – „Rytui“ nepadėjo Speedy Smithas, o „Lietkabelis“ vertėsi be Džordže Gagičiaus – tačiau šįkart ant „Cido“ arenos parketo žengti turėtų būti pasiruošę visi ekipų žaidėjai. Po paskutinių sostinės klubo rungtynių su „Šiauliais-7bet“, kuomet nerungtyniavo Ivanas Buva, Jarvis Williamsas ir Margiris Normantas, visi trys žaidėjai sugrįžo į rikiuotę.

Šiame sezone abi komandos ietis spėjo suremti jau tris kartus. Pirmajame mače namie pergale džiaugėsi Giedriaus Žibėno auklėtiniai, tačiau kitose dvejose rungtynėse sėkmė šypsojosi jau jų varžovams. Ypatingai vilniečiai turėtų prisiminti paskutinį tarpusavio susitikimą, kuomet Citadele KMT pusfinalyje teko savų sirgalių akivaizdoje pripažinti priešininkų pranašumą. Apie tai portalą LKL.lt patikino ir „Ryto“ trenerių štabo narys Gustas Maskoliūnas.

„Tikrai mūsų žaidėjams nereikės priminti paskutinės akistatos su „Lietkabeliu“. Mes visi žinome, ką mums ta akistata reiškė – nepatekimą į finalą, nepasiekėme vieno iš sezono tikslų. Žaidėjai žais su didele motyvacija. „Lietkabelis“ yra gera komanda, bet mes jiems būsime pasiruošę“, – teigė specialistas.

LKL.lt pokalbyje su G. Maskoliūnu – trenerio asistento mintys ne tik apie rungtynes Panevėžyje, bet ir apie dabartinę sezono stadiją, praėjusią žaidybinę duobę, mėsmalę turnyro lentelės viduryje ir sunkiai išanalizuojamas N. Čanako žaidimo schemas.

– Gustai, liko kelios savaitės iki „Betsafe-LKL“ reguliaraus sezono pabaigos. Kokiomis nuotaikomis dabar gyvena komanda, atėjus pavasariui ir artėjant jau galutinei sezono fazei? Galbūt jau jaučiasi nuovargis ir vasaros laukimas?

– Sakyčiau, kad nuovargio nelabai turėtų jaustis, kadangi liko tik vienas turnyras ir yra pakankamai gerai išdėliotas planas tiek atsigauti, tiek pasiruošti svarbiausioms artėjančioms kovoms. Apie vasarą pas mus niekas negalvoja, esame visi profesionalai ir žiūrime po vienerias rungtynes į priekį – taip ir žygiuojame iki atkrintamųjų.

– Sakoma, kad per sezoną neįmanoma išvengti duobelių. Duobelė jus užklupo sausio-kovo mėnesiais. Kiek apmaudu, kad prastesnė atkarpa atėjo lemiamų kovų Citadele KMT ir Čempionų lygoje metu? Ko iš to laikotarpio galima pasimokyti?

– Sutikčiau, kad mūsų duobelė buvo vienu iš netinkamiausių momentų šį sezoną. Buvo daug skaudžių pralaimėjimų, iš kurių tikrai daug ko išmokome tiek mes, treneriai, tiek mūsų žaidėjai, kurie įgavo daugiau patirties ir išgyveno sunkių epizodų. Sakyčiau, kad tai mus užgrūdino, mes atradome savo tikrą veidą būtent duobėje, kas mums padės iškilti į viršų.

– Sulig pergale prieš „Žalgirį“ tikriausiai galima žymėti tos duobelės pabaigą. Treneris G. Žibėnas išliko kuklus, nesureikšmino laimėjimo, bet turbūt jo svarba, lipant iš duobės ir žaidžiant prieš principinį varžovą, pasitikėjimo savimi prasme, vis tiek yra didelė?

– Aš sutikčiau, kad pasitikėjimo mums ta pergalė prieš „Žalgirį“ įpūtė, bet mes jos tikrai nesureikšminame, kadangi tai vis tiek yra reguliaraus sezono rungtynės. Taip, jos buvo prieš principinį varžovą, taip, „Žalgiris“ žaidė be Lekavičiaus, mes patys matome, kiek jis jiems daug reiškia tiek Eurolygoje, tiek mūsų tarpusavio rungtynėse. Aišku, negalima lyginti „Žalgirio“, kai juos įveikėme pirmą kartą ir dabar. Ta pergalė kažkiek yra saldesnė, bet ji tik uždarė mūsų duobę ir mes jos nesureikšminame, einame ir kaunamės toliau.

– Kiek pasikeitė komandos gyvenimo ritmas, kai visa koncentracija jau yra sutelkta tik į vieną turnyrą, nėra jokių ilgesnių kelionių, rungtynės rečiau, bet jų svarba po truputį didėja?

– Pats treniruočių grafikas yra kažkiek pasikeitęs, nes turime daugiau laiko tiek pasiruošti varžovams, tiek atsigauti, susitvarkyti mikrotraumeles, kas jas turi. Visi mūsų varžovai dabar yra mums svarbūs. Reikia laimėti ir laimėti prieš visus, kad užsiimtume kuo geresnę poziciją reguliariajame sezone. Stebint situaciją žemiau trečios vietos – daug skirtingų komandų gali užimti tam tikras pozicijas. Mūsų tikslas nesikeičia, mūsų rungtynės yra mums svarbiausios ir į kiekvieną varžovą žiūrime labai atsakingai.

– Vis dar kovojate dėl pirmosios vietos ir namų aikštelės pranašumo visose atkrintamosiose varžybose. Kiek patys stebite „Žalgirio“ žaidimą su noru, kad kauniečiams nepasisektų? Ar pernelyg didelių vilčių į tai nededate ir koncentruojatės visiškai tik į savo reikalus? (pokalbis vyko dar iki „CBet“ ir „Žalgirio“ rungtynių, – aut. past.)

– Mes koncentruojamės tik į save. Stengiamės kontroliuoti tai, ką galime kontroliuoti. Kaip „Žalgiris“ sužais, taip sužais. Mes negalime kontroliuoti jų ar priešininkų, su kuriais jie žaidžia. Stebime situaciją, žiūrime rungtynes, bet nieko nesitikime, koncentruojamės į savo rungtynes.

– „Betsafe-LKL“ turnyrinėje lentelėje matome įnirtingą kovą nuo 4 iki 8 vietos, kur viskas spręsis per artimiausias savaites. Jūsų akimis, kurios iš tų komandų turi daugiausiai potencialo stipriai pabaigti reguliarųjį sezoną?

– Į visas komandas žiūrime kaip į lygius priešininkus. Reikia labai gerai išsinagrinėti, kas turi tarpusavio pranašumus. Dabar matome, kad Šiauliams nepasisekė, nes iš rikiuotės iki reguliariojo sezono galo iškrito Elmore‘as, todėl jie tampa pažeidžiama komanda. Jonava demonstruoja gerą krepšinį, žaidžia gerai. „Neptūnas“ irgi turėtų atsigauti ir rodyti gerus rezultatus. Utenos sukrėtimas irgi gali kažkiek pakeisti jų tolimesnę eigą. Yra labai sunku kažką prognozuoti.

– Iš kitos pusės, dar nėra visiškai aišku ir dėl antrosios vietos, dėl to kertine dvikova gali tapti jūsų rungtynės Panevėžyje pirmadienį. Šiemet jėgos tarp abiejų komandų atrodo kaip niekad lygios, bet Citadele KMT pusfinalyje teko pripažinti panevėžiečių pranašumą. Ar žaidėjams pirmadienį turėtų suveikti revanšo faktorius, ar reikia tokius dalykus priminti prieš rungtynes?

– Tikrai mūsų žaidėjams nereikės priminti paskutinės akistatos su „Lietkabeliu“. Mes visi žinome, ką mums ta akistata reiškė – nepatekimą į finalą, nepasiekėme vieno iš sezono tikslų. Žaidėjai žais su didele motyvacija. „Lietkabelis“ yra gera komanda, bet mes jiems būsime pasiruošę.

– Citadele KMT pusfinalyje neturėjote K. Smitho, „Lietkabelis“ – Dž. Gagičiaus. Šįkart jau turėtų žaisti abu. Kiek tai keičia visą rungtynių dinamiką, ką abiem komandoms duoda šie žaidėjai?

– Sakyčiau, kad „Lietkabelis“ su Gagičiumi yra vienokia kitokia, mes su Speedy esame irgi kitokia komanda. Gagičius yra pagrindinis „centras“, pas mus Speedy yra vienas pagrindinių žaidėjų. Keičiasi pats rungtynių planas ruošiantis žaisti su „Lietkabeliu“, keičiasi gynybinės ir puolimo taktikos. Jų buvimas aikštėje daug ką keičia. Bus tikrai gera dvikova.

– Žaisite su „Lietkabeliu“, kuris šiemet pasižymi lygiaverte sudėtimi, daug komandų net Europos taurėje turi su panevėžiečiais problemų. Kur yra pagrindinės jų žaidimo gijos, kurias nutraukus, kelias į pergalę tampa atviras?

– Šiais metais „Lietkabelis“ yra tikrai labai gerai treniruojama komanda. Nuopelnai treneriui Čanakui – jie turi tikrai daug sudėtingų taktikų, kurias yra sunku išanalizuoti. Daug skirtingų veiksmų skirtingose pusėse. Kalbant iš taktinės pusės, jų pagrindiniai žaidėjai yra akivaizdūs, bet tuo pačiu gali iššauti bet kas. Bandant išskirti tuos kertinius žaidėjus, tai – Kalaitzakis, Lipkevičius ir Gagičius. Tai žaidėjai, kurie gali pakeisti rungtynių eigą, tad tvarkymasis su jais bus viena pagrindinių užduočių.

– Lyginant varžovus, kuriuos tenka analizuoti, į kurią lentyną būtų galima dėti trenerio N. Čanako žaidimo schemas?

– Norėčiau tikrai pagirti trenerį Čanaką, nes jis yra vienas iš sunkiai išanalizuojamų trenerių, kadangi tų schemų yra daug ir jos sudėtingos. Bet kaip žaidėjai jas išpildo, jau yra kita, ko gali norėti treneris. Jie pelno daug taškų iš savo taktikų. Kaip trenerį jį dėčiau į aukštą lentyną vien pagal strategijų taktiškumą ir sudėtingumą, bet kad jis būtų labai geras slepiant taktikas – taip nėra. Yra trenerių, kurie moka užslėpti, keisti pavadinimus ir pan., Čanakas tuo neužsiima.

– Kalbant apie jūsų ekipą, kur galėtumėte įžvelgti jūsų pranašumus prieš „Lietkabelį“?

– Mūsų pagrindinis variklis bus kaip mes būsime fiziškai pasiruošę atlaikyti jų kontaktą, išlaikyti susikaupimą visas 40 minučių ir laikytis tiek puolimo, tiek gynybos plano. Naujo dviračio mes neišrasime, kaip dirbome, taip ir dirbsime. Svarbiausia, kad žaidėjai būtų susikaupę, pasiruošę. Mes įsitikinę – motyvacijos prieš „Lietkabelį“ netrūks.

– Pastaruoju metu atrodo, kad Tanneris Leissneris yra gerame ritme. Kiek daug žaidimo dabar galima „statyti“ ant jo?

– Tanneris eina vis į geresnę formą, kadangi pagaliau grįžo į savo poziciją, nes stebint visą sezoną jis turėjo žaisti sau nepalankioje pozicijoje. Jarvis buvo traumuotas, Maurice‘as išvyko, tada pagaliau atvyko Evaldas ir mes jį pagaliau galime įdėti į jam būdingą poziciją. Jis atranda, kur yra jo privalumai. Kiekvienas žaidėjas mums yra labai svarbus. Dabar geriau atrodo Tanneris, bet rungtynėse galbūt iššaus kažkas kitas ir mes kaip komanda visi esame pasiruošę, kaip sakoma, eiti ant to. Ar Tanneris, ar Buva, ar Arnas, ar Mindaugas – visi jau įeina į atkrintamųjų režimą ir kiekvienas žaidėjas turi būti optimaliausioje savo formoje. Tikėkimės, kuo daugiau tokių žaidėjų turėsime.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Rytas" prieniškių pasipriešinimą nulaužė po ilgosios pertraukos
"Rytas" prieniškių pasipriešinimą nulaužė po ilgosios pertraukos
Vilniaus „Rytas“ (3-0) tęsia sklandų Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) titulo gynimą.Giedriaus Žibėno auklėtiniai išvykoje užtikrintai 89:66 (25:21,
"Betsafe Mic'd Up": K. Žemaitis
"Betsafe Mic'd Up": K. Žemaitis
Prieš savaitę startavusį jubiliejinį „Betsafe-LKL“ čempionatą oficialiai pradėjo Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ ir Alytaus „Wolves“
Citadele KMT pirmojo etapo burtai - sekmadienį tiesiogiai per BTV
Citadele KMT pirmojo etapo burtai - sekmadienį tiesiogiai per BTV
Spalio 2 d. (sekmadienį) rungtynių tarp Kauno „Žalgirio“ ir „Šiaulių“ ilgosios pertraukos metu, įvyks Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) pirmojo
"Juventus" ilgam prarado serbą
"Juventus" ilgam prarado serbą
Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ komanda sulaukė nemalonių žinių. Pasiruošimo sezonui metu traumą patyręs Aleksa Nikoličius bus priverstas gultis ant operacinio stalo.Serbas
Antroje pusėje pabėgęs "Žalgiris" išsivežė pergalę iš Prienų
Antroje pusėje pabėgęs "Žalgiris" išsivežė pergalę iš Prienų
Pamažu įsibėgėja Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezonas, kuriame antrąjį išvykos mačą sužaidė Kauno „Žalgiris“ (2-0).Kazio Maksvyčio auklėtiniai
Užsikūręs "Rytas" nepaliko vilčių "Neptūnui" (komentarai)
Užsikūręs "Rytas" nepaliko vilčių "Neptūnui" (komentarai)
Vilniaus „Rytas“ (2-0) užsikūrė antrajame kėlinyje ir galiausiai pasiekė triuškinamą pergalę „Betsafe-LKL“. Namuose Giedriaus Žibėno auklėtiniai 93:67 (18:17, 22:10,
Įspūdingoje dramoje Šiauliuose - "Lietkabelio" pergalė (komentarai)
Įspūdingoje dramoje Šiauliuose - "Lietkabelio" pergalė (komentarai)
Šiaulių krepšinio gerbėjai trečiadienio vakarą galėjo stebėti labai intriguojančią Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) akistatą.Joje Panevėžio „7bet-Lietkabelis“
Žagaro tritaškis paskutinę sekundę palaidojo "Juventus" (komentarai)
Žagaro tritaškis paskutinę sekundę palaidojo "Juventus" (komentarai)
Trečiadienio vakarą savo pergalių sąskaitą „Betsafe-LKL“ čempionate įspūdingu būdu atsidarė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (1-1).Gedimino Petrausko auklėtiniai išvykoje
Apkartęs "Gargždų" debiutas: po atkaklios kovos pralaimėta Pasvalyje (komentarai)
Apkartęs "Gargždų" debiutas: po atkaklios kovos pralaimėta Pasvalyje (komentarai)
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) debiutines rungtynes sužaidė „Gargždų“ (0-1) klubas.Tiesa, debiutas apkarto – Pasvalyje po atkaklaus mūšio teko
Beržinš oficialiai papildė "Juventus" gretas, pakeitė amerikietį
Beržinš oficialiai papildė "Juventus" gretas, pakeitė amerikietį
Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ komandos sudėtyje įvyko pokyčiai. D.Kairio treniruojamos komandos priekinę liniją papildė 213 cm ūgio vidurio puolėjas iš Latvijos Kaspars
Sudarytas pirmasis LKL gražiausių epizodų penketukas
Sudarytas pirmasis LKL gražiausių epizodų penketukas
Savaitgalį startavęs jubiliejinis „Betsafe-LKL“ sezonas pirmąją savaitę pažėrė ne vieną įsimintiną momentą.LKL kviečia krepšinio aistruolius pasigrožėti įspūdingiausiais
Pasipriešinimo sulaukęs "Žalgiris" išsivežė sunkią pergalę iš Klaipėdos (komentarai)
Pasipriešinimo sulaukęs "Žalgiris" išsivežė sunkią pergalę iš Klaipėdos (komentarai)
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsibėgėja pirmojo turo kovos.Kauno „Žalgiris“ (1-0) svečiuose įsirašė pirmąją jubiliejinio sezono pergalę ir 79:71
Žukauskas apie "Wolves": net pačiam įdomu, ką mes galime parodyti
Žukauskas apie "Wolves": net pačiam įdomu, ką mes galime parodyti
Vienas anksčiausiai sutartį su BC „Wolves“ klubu pasirašęs puolėjas Eigirdas Žukauskas kone visą pasirengimo sezonui ciklą praleido pirmą kartą karjeroje vilkėdamas nacionalinės
Iš gilios duobės išlipęs "Rytas" tik paskutinėmis sekundėmis laimėjo Utenoje
Iš gilios duobės išlipęs "Rytas" tik paskutinėmis sekundėmis laimėjo Utenoje
Prasidėjusiame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezone atėjo laikas ir čempionų startui.Vilniaus „Rytas“ (1-0) titulo gynybą pradėjo išvykos maču prieš
Beržinš papildys "Juventus" gretas
Beržinš papildys "Juventus" gretas
Aukštaūgio ieškojusi Utenos "Juventus" ekipa, panašu, rado kandidatą, kuris jau netrukus oficialiai papildys uteniškių gretas."Juventus" aprangą apsivilks
"Barca" žengė į Ispanijos Supertaurės finalą
"Barca" žengė į Ispanijos Supertaurės finalą
Ispanijos Supertaurės finale ir vėl išvysime bekompromisę kovą tarp amžinų varžovų - Barselonos "Barcelona" ir Madrido "Real".Šarūno Jasikevičiaus treniruojama
Aukštaitijos derbyje - "Lietkabelio" pergalė
Aukštaitijos derbyje - "Lietkabelio" pergalė
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) jau pirmąjį savaitgalį įvyko Aukštaitijos derbis. Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (1-0) savo arenoje 86:74 (19:15,
LKL sezono starte - fantastiškai "Labas Gas" išplėštas pratęsimas
LKL sezono starte - fantastiškai "Labas Gas" išplėštas pratęsimas
Pirmajai „Betsafe-LKL“ jubiliejinio sezono pergalei iškovoti neužteko 4 kėlinių – po papildomų 5 minučių ja džiaugėsi Jonavos „CBet“ (1-0).Virginijaus
Lukauskis ištempė "Wolves" į istorinę pergalę (trenerių komentarai)
Lukauskis ištempė "Wolves" į istorinę pergalę (trenerių komentarai)
Alytaus „Wolves“ (1-0) komanda vangokai pradėjo rungtynes, bet galiausiai pergale atidarė jubiliejinį „Betsafe-LKL“ sezoną.Rimo Kurtinaičio auklėtiniai svečiuose 81:76 (16:26,
Pirmosios pergalės su "Wolves" sieksiantis Juškevičius: kėdainiečiai turi daug gerų metikų
Pirmosios pergalės su "Wolves" sieksiantis Juškevičius: kėdainiečiai turi daug gerų metikų
Laukimas baigėsi – jau šį šeštadienį bus duotas startas jubiliejinio 30-ojo „Betsafe-LKL“ sezono kovoms.Čempionato atidarymo rungtynės vyks šeštadienį
"Wolves" papildė legendinis Juozukas
"Wolves" papildė legendinis Juozukas
Lietuvos krepšinio lygos (LKL) debiutantų Alytaus "Wolves" gretas papildė legendinis masažuotojas Juozas Petkevičius-Juozukas.Klubo gretas papildęs patyręs specialistas pasidalino
Kontrolinių rungtynių ciklą "Žalgiris" uždarė įveikdamas Latvijos čempionus
Kontrolinių rungtynių ciklą "Žalgiris" uždarė įveikdamas Latvijos čempionus
Kauno „Žalgirio“ komanda pergalingai baigė ikisezoninių rungtynių ciklą. Ketvirtadienį kauniečiai „Žalgirio“ arenos treniruočių salėje įveikė Rygos VEF ekipą 90:77
Mačiulis: apie naujas pareigas Kėdainiuose ir komandos veidą
Mačiulis: apie naujas pareigas Kėdainiuose ir komandos veidą
Jonas Mačiulis vos prieš metus atsisveikino su krepšininko karjera ir per šį laikotarpį susidūrė su nemažai naujų iššūkių.Pernai jis prisijungė prie Kėdainių
"Wolves" pasipildė Čepukaičiu
"Wolves" pasipildė Čepukaičiu
Sezono startui mūsų komandą oficialiai papildė Vaidas Čepukaits. Su 207 cm ūgio vidurio puolėju pasirašyta 1 mėnesio trukmės sutartis, kurioje yra numatyta galimybė ją pratęsti
"Žalgiris" sutriuškino Kurtinaičio kariauną
"Žalgiris" sutriuškino Kurtinaičio kariauną
Po stovyklos Ispanijoje į Lietuvą sugrįžę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo dar vieną pergalę kontrolinėse rungtynėse. Kazio Maksvyčio auklėtiniai „Žalgirio“
Milašius: šis sezonas bus ypatingas tuo, kad bus daugiau televizinių rungtynių
Milašius: šis sezonas bus ypatingas tuo, kad bus daugiau televizinių rungtynių
„Betsafe-LKL“ naujojo sezono kovos nenumaldomai artėja – pirmasis mačas vyks jau šį šeštadienį. Tačiau prieš tai sostinėje pirmadienį buvo surengta
Skučo vedama "Juventus" įveikė lietuvio treniruojamą Latvijos ekipą
Skučo vedama "Juventus" įveikė lietuvio treniruojamą Latvijos ekipą
Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ iškovojo dar vieną pergalę kontrolinių rungtynių cikle. Uteniškiai namuose palaužė T.Keršio treniruojamą komandą iš
Šeškaus kariauna pasirengimą sezonui baigė pralaimėjimu
Šeškaus kariauna pasirengimą sezonui baigė pralaimėjimu
Jonavos "CBet" klubas pasirengimo naujajam sezonui kontrolinių rungtynių ciklą baigė nesėkme Lenkijoje vykstančiame Adamo Wojciko atminimui skirtame ALBA turnyre.Sekmadienį Virginijaus

Vartotojo meniu
Diskusijos
Ką šiuo metu klausotės? (1530) 09.21 20:45
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime