Naujienos kraunasi...

"Auksinės kartos" trenerio ambicijos rinktinėje

Autorius: Arūnas Abromaitis, "Respublika".
"Auksinės kartos" trenerio ambicijos rinktinėje
Naujasis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės strategas Kazys Maksvytis dirba pirmuosius darbus - formuoja trenerių štabą ir sudarinėja kandidatų sąrašą. 44-erių krepšinio specialistas neslepia, kad norėtų pratęsti istoriją, pradėtą su jaunių ir jaunimo komandomis, rašo "Respublika".

Tas istorijos skyrius buvo auksinis - K.Maksvyčio auklėtiniai laimėjo viską, kas įmanoma. Iškovoti medalius treneris tikisi ir su vyrų rinktine. „Juk nebus tikslas tik pasiekti kažkokį pergalių skaičių ar išeiti į kitą etapą", - teigia K.Maksvytis.

Intensyvūs metai

Rugsėjo viduryje po Lietuvos krepšinio federacijos vykdomojo komiteto posėdyje paskelbta, kad su K.Maksvyčiu pasirašyta sutartis iki olimpinio ciklo pabaigos ir jis perima rinktinės vairą iš Dariaus Maskoliūno. Šią savaitę naujasis nacionalinės komandos treneris su žurnalistais pasidalino artimiausiais planais.

„Pirmiausia laukia keli namų darbai. Pirmas iš jų - surinkti trenerių štabą. Po to - sudaryti žaidėjų sąrašą, dar vėliau - pasirengimo planą. Kol kas yra juodraštiniai planų variantai, po truputį pradedame kibti į darbus. Kai kurių trenerių sutikimą jau turiu, iš kai kurių dar laukiu. Kai kuriais atvejais reikia derinti ne tik su jais, bet ir klubais. Paprašyčiau šiek tiek palaukti", - sakė K.Maksvytis. Jis užsiminė, kad pranešimo apie suformuotą trenerių štabą galima laukti ateinančią savaitę.

Rinktinės kandidatų sąrašą K.Maksvytis turi sudaryti iki spalio 20 d. „Taip ilgai gal netempsime, juodraštį sau jau esu pasidaręs. Aišku, vienas sąrašas yra langams, kitas - vasarai. Pats sunkiausias etapas galbūt ir bus pats pirmasis, nes rinktinę „pačiupinėsiu" tik 3-4 dienas ir reikės iškart žaisti. Sunku per tokį trumpą laiką įdiegti kažkokias naujoves, susistyguoti iki galo. Pirmas turas bus labai svarbus ir norėčiau jam surinkti pačią stipriausią komandą, kokią tik įmanoma", - svarstė rinktinės treneris.

Per ateinančius 12 mėnesių jo laukia du iššūkiai. Visų pirma - 2023 m. pasaulio čempionato atranka, kurios F grupėje lietuviai varžysis su Čekija, Bosnija ir Hercegovina bei Bulgarija. Lapkričio 26 d. K.Maksvyčio auklėtiniai namie žais su bulgarais, o lapkričio 29 d. išvykoje susitiks su čekais. Antras atrankos langas atsidarys 2022 m. vasarį, trečias - liepą.

Kitas artimiausių 12 mėnesių iššūkis - 2022 m. rugsėjo 1-18 d. vyksiantis Europos čempionatas. Ir prieš jį, ir po jo teks tęsti pasaulio pirmenybių atranką. Antrojo atrankos etapo langai numatyti 2022 m. rugpjūtį ir lapkritį bei 2023 m. vasarį. Taigi per 12 mėnesių K.Maksvyčio laukia vienas čempionatas ir keturi langai.

Du atskirus sąrašus treneris paminėjo todėl, kad lapkritį ir vasarį rinktinei negalės padėti NBA ir Eurolygos klubų krepšininkai.

Subrendęs atsakomybei

Lietuvos rinktinės treneriu K.Maksvytis galėjo tapti dar 2019 m. rudenį, bet tada jo neišleido darbdaviai - Permės klubo „Parma" (Rusija) vadovai. Šįkart klubas barjerų nestatė. „Jau turėjome istoriją anksčiau ir buvome šiek tiek „apsišlifavę". Jie matė, kaip man tai buvo skausminga. Dabar apsidraudėme ir įtraukėme į sutartį šį punktą. Ir federacijos atstovai buvo labai aktyvūs, daug kalbėjo su Permės klubu. Viskas susidėjo ir šįkart nebuvo problemų", - pasakojo K.Maksvytis. Naujasis federacijos prezidentas Vydas Gedvilas dar prieš rinkimus neslėpė, kad trenerio poste mato būtent K.Maksvytį.

Ankstesnis rinktinės treneris D.Maskoliūnas kalnų nenuvertė. Jo vadovaujama komanda vargais negalais pateko į Europos čempionatą ir nepateko į Tokijo olimpines žaidynes. K.Maksvytis teigė suprantantis, kad sės į karštą kėdę, bet teigė atsakomybės nebijantis: „Reikia priprasti prie šito vardo - vyrų rinktinės treneris. Dėl atsakomybės, tai jau esu ją pajautęs. Vykstant jaunimo čempionatams, visada buvome po padidinamuoju stiklu. Vienas čempionatas vyko Lietuvoje, kitas - čia pat, Latvijoje. Iš mūsų visada reikalavo aukščiausių rezultatų. Atrodė, jei čempionai netaps čempionais dar kartą, bus labai blogai. Žinau, kad ši kėdė yra karšta. Dažniausiai visi pradeda panašiai - su entuziazmu, kaip ir aš dabar, bet po pralaimėjimų gali būti ne tik malonių akimirkų. Esu tam pasiruošęs."

Seni ryšiai padės

Kai K.Maksvytis treniravo jaunių ir jaunimo komandas, nuo 2008 iki 2012 m. laimėjusias tris Europos ir vieną pasaulio čempionatą, jose pirmuoju smuiku griežė Jonas Valančiūnas. Dabar tiek pastarasis, tiek Edgaras Ulanovas, tiek Rokas Giedraitis, tiek Arnas Butkevičius yra vyrų rinktinės nariai.

„Turėjau asmeninių ambicijų pratęsti istoriją, pradėtą su jaunimo rinktine, kol tie krepšininkai dar yra vyrų rinktinės žaidėjai. Gal, jei dabar nebūtų paskyrę, vėliau jau būtų ir ne taip įdomu tapti vyriausiuoju treneriu. Tačiau dabar norisi pratęsti istoriją ir įtampai esu pasiruošęs", - svarstė treneris.

Jo nuomone, seniai užmegzti ryšiai su krepšininkais turėtų padėti vyrų rinktinėje: „Kol kas kalbėjau tik su tais žaidėjais, su kuriais ir šiaip daugiau bendrauju. Kai kurie mane pasveikino, apsikeitėme maloniomis frazėmis. Tačiau, be abejo, reikės sėsti prie kandidatų sąrašo. Mėgstu išlaikyti gerą santykį su žaidėjais. Reikės pasikalbėti su kiekvienu kandidatu, išsiaiškinti jų situacijas.

Dabar bus kita rinktinė. Nežinau, ar buvę auklėtiniai turės pranašumą prieš kitus žaidėjus. Būnant Lietuvos rinktinės treneriu turbūt nereikėtų žiūrėti, ar krepšininkas yra iš tos „auksinės kartos", ar ne. Tačiau jie mane jau pažįsta, o aš pažįstu juos. Žinau, kaip jie elgiasi stresinėse situacijoje, jų stiprybes ir silpnybes. Manau, ši patirtis man tik padės."

Iškovojęs daug medalių su jaunimu, K.Maksvytis jų tikisi ir su vyrų rinktine. „Jei apie tai negalvočiau, neičiau į šias pareigas. Mums, treneriams, patogiau pradėti nuo kuklių tikslų, nes paskui gali prisikalbėti ir pralaimėti, nudegti. Bet aš žinau, kur einu, ir kitokių tikslų nėra. Juk nebus tikslas tik pasiekti kažkokį pergalių skaičių ar išeiti į kitą etapą. Jeigu jau einame, tikslas visada turėtų būti medaliai", - neabejojo rinktinės strategas. Nacionalinė komanda medalių neiškovojo nuo 2015 m., kai pelnė Europos čempionato sidabrą.

Tęstinumas ir permainos

Viena iš rinktinės problemų, kad geriausi jos krepšininkai - J.Valančiūnas ir Domantas Sabonis - žaidžia toje pačioje vidurio puolėjo pozicijoje. Leisti juos į aikštelę kartu bandė ir Dainius Adomaitis, ir D.Maskoliūnas, bet vaisių tai neatnešė.

K.Maksvytis mano, kad bandyti vis tiek reikia: „Pirmas tikslas yra turėti rinktinėje visus geriausius žaidėjus. Pas mus tokia situacija, kad toje pačioje pozicijoje turime žaidėjus iš geriausios pasaulio lygos. Treneriui tai yra galvos skausmas - padalinti minutes, surasti žaidimo braižą. Tačiau tai yra malonus galvos skausmas. Svarbiausia visus surinkti, o kai surinksime, bandysime viską derinti. Turėsime planą A su dviem aukštaūgiais, planą B su mobilesne sudėtimi. Manau, jei geriausi žaidėjai žaidžia vienoje pozicijoje, nereiškia, kad jų nereikia kviesti ar laikyti ant suolo."

Naujasis treneris nenori visko pradėti nuo balto lapo, jis bandys perimti pirmtakų patirtį. „Kol kas neteko su jais kalbėtis, bet būtinai reikės tai padaryti. Su D.Maskoliūnu tik apsikeitėme formaliomis žinutėmis, tačiau tikrai su juo susisieksiu paklausinėti apie užkulisius, žaidėjus, kuriais jis liko patenkintas ir kuriais galbūt nusivylė. Tikrai pasikeisime šia informacija", - teigė K.Maksvytis.

Tarp jo pagalbininkų turbūt bus ir vienas ar du krepšinio specialistai iš ankstesnių trenerių štabų. „Toks atrankos formatas, koks yra dabar, man neatrodo labai sąžiningas, nes treneris turi tik kelias treniruotes, bet po jų žaidėjai turi pergalingai žaisti už Lietuvą. Toks darbas yra nedėkingas, tačiau jį atliksime. Todėl manau, kad štabe turėtų būti bent vienas ar du žmonės, jau dirbę languose ir galintys pasidalinti savo patarimais", - paaiškino K.Maksvytis.

Permainų galima tikėtis kandidatų sąraše. Treneris neslepia norintis sugrąžinti į sudėtį savo auklėtinį Permės klube, gynėją Adą Juškevičių: „Manau, jis bus ypač reikalingas languose, kai nebus pagrindinių žaidėjų ir reikės per trumpą laiką pasiekti rezultatą. Man reikės kuo daugiau krepšininkų, kurie žino mano sistemą, yra su manimi dirbę. Bandysiu su Adu kalbėtis."

Dar vienu sugrįžėliu turėtų tapti aukštaūgis Donatas Motiejūnas. „Su D.Motiejūnu irgi kalbėjomės, jis mane pasveikino. Manau, jis irgi turėtų būti rinktinėje", - sakė K.Maksvytis. Tiesa, Eurolygoje žaisiantis D.Motiejūnas grįžti į rinktinę turbūt galės tik vasarą.

Dosjė

*Kazys Maksvytis

*Gimė 1977 m. birželio 15 d. Darbėnuose (Kretingos r.).

*Pasiekimai: su Lietuvos 16-mečių rinktine laimėjo 2008 m. Europos čempionatą, su 18-mečių rinktine - 2010 m. Europos čempionatą, su 19-mečių rinktine - 2011 m. pasaulio čempionatą, su 20-mečių rinktine - 2012 m. Europos čempionatą. Treniruodamas Klaipėdos „Neptūną", LKL čempionate 2013 m. iškovojo bronzą, o 2014 m. - sidabrą, treniruodamas Panevėžio „Lietkabelį" 2017 m. pelnė LKL sidabrą.

*Darbas klubuose: Vilniaus „Sakalai" (2011-2012 m.), Klaipėdos „Neptūnas" (2012-2015 ir 2017-2019 m.), Panevėžio „Lietkabelis" (2015-2017 m.), Permės „Parma" (nuo 2019 m.).

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
I.Thomasas jau nieko prieš rungtyniauti ir ne NBA, anksčiau juo domėjosi CSKA
I.Thomasas jau nieko prieš rungtyniauti ir ne NBA, anksčiau juo domėjosi CSKA
Su JAV rinktine atrankoje į 2023 pasaulio čempionatą dalyvavęs bei vis dar be klubo esantis Isaiah Thomasas pakeitė savo nuomonę rungtyniauti tik Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA)
Kuzminskas trina rankomis: veltui nenuėjo nei sunki kelionė, nei pramoga prieš rungtynes
Kuzminskas trina rankomis: veltui nenuėjo nei sunki kelionė, nei pramoga prieš rungtynes
Mačo su Čekijos rinktine išvakarėse Mindaugas Kuzminskas laimėjo po tautiečių treniruotės Opavoje surengtą metimų iš aikštės vidurio rungtį. Pasirodo, tai jam atnešė
Po pralaimėjimo Meksikai JAV rinktinė atsidūrė trečioje grupės vietoje
Po pralaimėjimo Meksikai JAV rinktinė atsidūrė trečioje grupės vietoje
Nesėkmę atrankos į 2023 metų pasaulio čempionatą turnyre patyrė JAV (1-1) nacionalinė komanda.Amerikiečiai išvykoje 88:97 (28:21, 29:27, 12:31, 19:18) turėjo pripažinti Meksikos (2-0)
Be nuostolių: dramą Čekijoje išgyvenę lietuviai iškovojo antrą pergalę
Be nuostolių: dramą Čekijoje išgyvenę lietuviai iškovojo antrą pergalę
Pasaulio čempionato atrankoje Lietuvos rinktinė F grupės antrame ture svečiuose 74:66 (19:23, 26:9, 9:18, 20:16) palaužė Čekijos krepšininkus ir iškovojo antrą pergalę iš
Pirmoji latvių pergalė bei lengvi prancūzų ir rusų pasivaikščiojimai (rezultatai)
Pirmoji latvių pergalė bei lengvi prancūzų ir rusų pasivaikščiojimai (rezultatai)
Atrankos į 2023-ųjų pasaulio krepšinio čempionatą turnyre Europos zonos A grupėje pirmą pergalę iškovojo latviai, kurie 82:74 (18:11, 17:23, 21:20, 26:20) palaužė Slovakijos rinktinę.Tuo
Lietuvos grupėje be pralaimėjimų žengia ir bosniai
Lietuvos grupėje be pralaimėjimų žengia ir bosniai
Atrankos į 2023-ųjų pasaulio čempionatą turnyro F grupėje, kurioje rungtyniauja ir Lietuva, be pralaimėjimų žengia ir antrą pergalę iškovojusi Bosnijos ir Hercegovinos nacionalinė komanda.Vedrano
Čekai nenukabina nosių: jei surinksime įprastą sudėtį, šansų turėsime ir Lietuvoje
Čekai nenukabina nosių: jei surinksime įprastą sudėtį, šansų turėsime ir Lietuvoje
Tuščiomis po pirmojo pasaulio čempionato atrankos „lango“ likusi Čekijos krepšinio rinktinė labiau graužiasi ne dėl rezultatų, o dėl savo netekčių.Mindaugo Kuzminsko
Čekų planą prieš lietuvius mesti Vesely sugriovė turkai (komentarai, sudėtys)
Čekų planą prieš lietuvius mesti Vesely sugriovė turkai (komentarai, sudėtys)
Į dvikovą su Lietuvos rinktine 2023 metų pasaulio čempionato atrankos rungtynėse pirmadienį čekai savo aikštėje stos be savo žvaigždės Jano Vesely. Vidurio puolėjo į gimtinę neišleido
Mačą su Bulgarija pamatė pusė milijono: šiandien laukia antroji kova (Butkevičiaus komentaras)
Mačą su Bulgarija pamatė pusė milijono: šiandien laukia antroji kova (Butkevičiaus komentaras)
Sėkmingai savo kelią atrankose į FIBA 2023 metų Pasaulio taurės turnyrą pradėjusios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės šiandien laukia antrosios rungtynės. Šįkart lietuviai
Kuzminskas rinktinėje keičia Bendžių: Maksvytį įtikino solidus debiutantas
Kuzminskas rinktinėje keičia Bendžių: Maksvytį įtikino solidus debiutantas
Kazys Maksvytis pasirinko dvyliktuką krepšininkų, kurie pirmadienį žais 2023 metų pasaulio čempionato atrankos rungtynes su Čekijos nacionaline komanda.Vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris
Kroatai ir lenkai pasaulio čempionato atrankoje lieka be pergalių (rezultatai)
Kroatai ir lenkai pasaulio čempionato atrankoje lieka be pergalių (rezultatai)
Atrankoje į 2023 metų pasaulio krepšinio čempionatą sekmadienio vakarą sužaisti dar keturi susitikimai.Be pergalių C grupėje lieka Kroatijos (0-2) krepšininkai, kurie 71:77 (15:14,
Serbai netikėtai krito Belgijoje, "Lietkabelio" puolėjas debiutavo Graikijos rinktinėje
Serbai netikėtai krito Belgijoje, "Lietkabelio" puolėjas debiutavo Graikijos rinktinėje
Serbijos krepšinio rinktinė (1-1) sulaukė netikėto antausio atrankoje į 2023 metų pasaulio čempionatą. Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai lemiamu metu subyrėjo Belgijoje, rašo
Sugrįžimas su trenksmu: parako su kaupu turi ir dar viena Argentinos legenda
Sugrįžimas su trenksmu: parako su kaupu turi ir dar viena Argentinos legenda
2023-ųjų pasaulio krepšinio čempionato atranka prasidėjo ir kituose žemynuose. Pietų Amerikos zonoje pirmąją pergalę į savo sąskaitą A grupėje įsirašė planetos vicečempionė
Turkijos krepšinio federacija apskundė žaidėjo į rinktinę neišleidusią "Barcą"
Turkijos krepšinio federacija apskundė žaidėjo į rinktinę neišleidusią "Barcą"
Sekmadienį svarbias rungtynes su Didžiąja Britanija atrankos į 2023 m. pasaulio čempionatą varžybose žaisianti Turkijos rinktinė nesulauks pastiprinimo.Šarūno Jasikevičiaus treniruojama
Savo balso nebepažinęs Maksvytis braukė prakaitą: net nepavyko išeiti į Klaipėdą pasivaikščioti
Savo balso nebepažinęs Maksvytis braukė prakaitą: net nepavyko išeiti į Klaipėdą pasivaikščioti
25:0 – tokiu spurtu po padrikos rungtynių pradžios raumenis pramankštinusi Lietuvos rinktinė Kazio Maksvyčio debiutą pavertė lengvu pasivaikščiojimu Klaipėdos pajūriu. Tokiu,
Debiutinėse Maksvyčio rungtynėse prie rinktinės vairo – triuškinanti pergalė
Debiutinėse Maksvyčio rungtynėse prie rinktinės vairo – triuškinanti pergalė
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pergale pradėjo atrankos kelią į 2023 metų pasaulio čempionatą. Penktadienį lietuviai pirmąsias F atrankos rungtynes Klaipėdoje su bulgarais laimėjo
Artimiausi Lietuvos varžovai čekai patyrė nesėkmę
Artimiausi Lietuvos varžovai čekai patyrė nesėkmę
Atrankos į 2023 metų pasaulio čempionatą F grupės rungtynėse penktadienį jėgas tarpusavyje išmėgino būsimi Lietuvos rinktinės varžovai.Bosnija ir Hercegovina savo aikštėje 97:90
Rusijos rinktinė davė pamoką italams, gruzinai Tbilisio trileryje palaužė Ukrainą
Rusijos rinktinė davė pamoką italams, gruzinai Tbilisio trileryje palaužė Ukrainą
Atranką į 2023 metų pasaulio krepšinio čempionatą sėkmingai pradėjo Rusijos rinktinė. Naujojo stratego Zorano Lukičiaus auklėtiniai Sankt Peterburge vykusiose H grupės rungtynėse penktadienį
Latvius treniruojantį italą supykdė teisėjų sprendimas Belgrade: kodėl kažkas turėjo įsikišti?
Latvius treniruojantį italą supykdė teisėjų sprendimas Belgrade: kodėl kažkas turėjo įsikišti?
Atrankos į 2023-ųjų pasaulio krepšinio čempionatą turnyras Europos zonos A grupėje prasidėjo nuo itin rezultatyvių ir permainingų rungtynių Belgrade, kur šeimininkai serbai 101:100
16 latvių tritaškių nepakako palaužti serbų, estai laimėjo Vokietijoje (visi rezultatai)
16 latvių tritaškių nepakako palaužti serbų, estai laimėjo Vokietijoje (visi rezultatai)
Ketvirtadienio vakarą įvairiose Europos šalyse prasidėjo atrankos į 2023-ųjų pasaulio krepšinio čempionatą varžybos, kuriose rinktinės dėl FIBA atrankos „langų“ laiko
Maksvytis išsirinko rinktinės dvyliktuką rungtynėms su Bulgarija
Maksvytis išsirinko rinktinės dvyliktuką rungtynėms su Bulgarija
Prie Lietuvos rinktinės vairo penktadienio vakarą Klaipėdoje debiutuosiantis Kazys Maksvytis nusprendė, kurių krepšininkų neregistruos pirmose pasaulio čempionato atrankos rungtynėse su
Naują puslapį verčiančios rinktinės žaidėjai tiki: kas paprasta – nebūtinai prasta
Naują puslapį verčiančios rinktinės žaidėjai tiki: kas paprasta – nebūtinai prasta
Kelias dienas su naujaisiais auklėtiniais pasiruošti debiutui Lietuvos rinktinės stratego pareigose turėjęs Kazys Maksvytis stengėsi neapkrauti krepšininkų galvų informacija. Žaidėjams,
TV3 ir FIBA pratęs draugystę: žiūrovai taps ne vienos Lietuvai lemtingos kovos liudininkais
TV3 ir FIBA pratęs draugystę: žiūrovai taps ne vienos Lietuvai lemtingos kovos liudininkais
Su nekantrumu visų krepšinio sirgalių laukta akimirka pagaliau atėjo – Lietuva pradeda savo kovą atrankose į FIBA 2023 metų Pasaulio taurės turnyrą. Pirmosios rungtynės, kurios jau
32 Europos rinktinės stoja į kovą dėl 12-os bilietų į pasaulio čempionatą (transliacijos)
32 Europos rinktinės stoja į kovą dėl 12-os bilietų į pasaulio čempionatą (transliacijos)
Ketvirtadienį Europos vyrų krepšinio rinktinės pradeda mūšius dėl kelialapių į 2023 metų pasaulio taurės varžybas.Pirmajame atrankos varžybų etape 32 komandos bus suskirstytos
Debiutinės rungtynės Maksvyčiui – dažniausiai sėkmingos
Debiutinės rungtynės Maksvyčiui – dažniausiai sėkmingos
Gera pradžia – pusė darbo. Šis posakis puikiai tinka vienam tituluočiausių jaunosios kartos Lietuvos krepšinio trenerių Kaziui Maksvyčiui. 44 metų specialistas iki šiol
Klaidose paskendusi moterų rinktinė neturėjo šansų Prancūzijoje
Klaidose paskendusi moterų rinktinė neturėjo šansų Prancūzijoje
Be traumuotos Justės Jocytės žaidusi Lietuvos moterų krepšinio rinktinė patyrė pirmąjį pralaimėjimą atrankoje į 2023 Europos krepšinio čempionatą.Rimanto Grigo auklėtinės išvykoje
Juškevičius buvo vienas vedlių į Maksvyčio kariaunos pergalę FIBA Europos taurės mače
Juškevičius buvo vienas vedlių į Maksvyčio kariaunos pergalę FIBA Europos taurės mače
Antrą pergalę FIBA Europos taurės varžybose iškovojo Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko atstovaujama Permės "Parma" (2-1).Kazio Maksvyčio auklėtiniai namie užtikrintai
Maksvyčio paskelbtame rinktinės sąraše – 16 LKL krepšininkų (komentaras)
Maksvyčio paskelbtame rinktinės sąraše – 16 LKL krepšininkų (komentaras)
Likus kiek mažiau nei mėnesiui iki pirmojo mačo atrankoje į 2023-ųjų Pasaulio taurės pirmenybes, vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis pristatė išplėstinį Lietuvos vyrų krepšinio

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime