"B tribūna" sutiko su Sireikos išsakytomis pastabomis

Vilniaus "Ryto" komanda pergale pradėjo "Betsafe" Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalį prieš "Šiaulių -7bet" klubą, o susitikimo pradžioje sostinės klubo aistruoliai surengė raudoną konfeti bangą, po kurios teko rungtynių startą atidėti mažiausiai 10 minučių.

Raudonus lapelius nuo parketo keliomis šluotomis pasikeisdami valė ir savanoriai vaikai, ir teisėjai, ir patys krepšininkai. Po rungtynių spaudos konferencijoje šį įvykį apžvelgęs šiauliečių strategas Antanas Sireika nebuvo patenkintas tuo, kad šios iniciatyvos padarinių pašalinimas užtruko tiek ilgai ir teigė, kad tam turėtų būti pasiruošta iš anksto.

"Reikėjo pasirūpinti, kad būtų daugiau šluotų, man nepatiko", - po mačo sakė Saulės miesto ekipos vairininkas.

"Ryto" ekipos ultros "B tribūna" šiandien socialiniame tinkle "Facebook" pasidžiaugė, kad šiuo komandos palaikymo žingsniu pavyko sukurti neeilinę atmosferą, tačiau priėmė A. Sireikos išsakytas pastabas.

"Surpantame, jog ne viskas buvo idealu - konfeti tikrai neturi valyti maži vaikai ar žaidėjai (už tai jų galima atsiprašyti). Valymo procesas turi būti greitesnis. Sireikos pastabos dėl pasiruošimo teisingos. Labai stipriai nepykite, kartu su klubu darysime išvadas", - rašė "B tribūna".

Primename, kad serijoje iki trijų pergalių vilniečiai dabar yra priekyje 1:0, o antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį Šiauliuose.

"Šiauliai" išsiskyrė su gynėju
„Šiaulių“ krepšinio klubas pasinaudojo sutartyje numatyta galimybe ir nusprendė nebepratęsti sutarties su Ernestu Jonkumi. Įžaidėjas geltonuosius marškinėlius vilkėjo
"Ryto" aukcione parduoto LKL čempionų žiedo kaina šoktelėjo 100 kartų
Dar šios savaitės pradžioje Vilniaus „Ryto“ komanda iškilmingoje ceremonijoje gavo LKL aukso žiedus. Vieną iš jų klubas pardavė aukcione už keturženklę sumą.Beveik
Pristatyti LKL čempionų žiedai, jų įteikimą bei kitų nominacijų apdovanojimus transliuos tiesiogiai
2021-2022 m. „Betsafe-LKL“ čempionams Vilniaus „Ryto“ krepšininkams, treneriams ir personalo nariams, pirmadienį bus įteikti čempionų žiedai.Žiedus kuriantys PREMIÈRE
Žibėnas: daug kas mus nurašė, buvome nekenčiamiausia komanda, bet skaičiai nemeluoja
Vilniaus „Rytas“ po 12 metų pertraukos sugrąžino Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) titulą į sostinę, o ekipos treneris Giedrius Žibėnas po lemiamo
Dramatiškame finalo trileryje triumfavęs "Rytas" sugrąžino LKL titulą į Vilnių
Vilniaus „Rytas“ turėjo galimybę savo tvirtovėje iškovoti „Betsafe-LKL“ titulą ir tai sėkmingai padarė.Giedriaus Žibėno auklėtiniai pilnoje „Jeep“ arenoje
Stebuklingai pabaigoje sužaidęs "Rytas" – per žingsnį iki titulo
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) tęsiasi finalo kovos, kuriose dėl titulo grumiasi Vilniaus „Rytas“ ir Panevėžio „Lietkabelis“.Ketvirtajame serijos
"Žalgiris" sezoną baigė pergalingai
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) mažojo finalo serija – baigta.Kauno „Žalgiris“ svečiuose 89:76 (23:26, 21:14, 23:15, 22:21) įveikė „Šiaulius-7bet“,
LKL vadovas beginklis prieš "Ryto" norą
Nepaisant pasigirdusių nuogąstavimų, jog perpildytoje „Jeep“ arenoje neįmanoma užtikrinti renginių dalyvių saugumo, Vilniaus „Rytas“ Lietuvos krepšinio lygos (LKL)
Nušalinto Čanako vairą perėmęs Eglinskas – apie emocijas Vilniuje ir kodėl buksuoja "Lietkabelis"
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalo serijoje 1:2 atsilieka nuo Vilniaus „Ryto“, bet šeštadienį rungtynes
Emocijų kupiname mače – tvirta "Ryto" pergalė prieš be Čanako likusį "Lietkabelį
Nors rungtynių rezultatas buvo kone aiškus po dviejų kėlinių, emocijos sostinės arenoje buvo panašios į Belgradą.Vilniaus „Rytas“ 85:63 (22:9, 29:18, 16:18, 18:18)
Jankūnui šventės "Žalgiris" neapkartino
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įvyko medalininkų nenulėmusios, bet itin sentimentalios rungtynės.Kauno „Žalgiris“ savo arenoje 85:70 (24:15, 27:20, 14:18,
Pirmadienį "Žalgirio" arenoje visų žalgiriečių marškinėlius puoš Jankūno pavardė
Trečiosios „Betsafe-LKL“ čempionato mažojo finalo serijos rungtynės „Žalgirio“ arenoje bus ypatingos – tai galimai bus paskutinės namų rungtynės Kauno „Žalgirio“
Panevėžyje dominavęs "Rytas" išlygino finalo serijos rezultatą (trenerių komentarai)
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalo serijoje – lygu. Kitokį savo veidą parodęs Vilniaus „Rytas“ svečiuose 88:66 (25:23, 23:18, 17:8, 23:17) nepasigailėjo
"Žalgiriui" Šiauliuose prireikė pratęsimo
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) atkrintamosios ir toliau pasižymi įtemptomis batalijomis – intrigos nešykšti ir kova dėl bronzos.Šiaulių „Šiauliai-7bet“
Žemaitis: apie rodomą charakterį, turimus rezervus ir sirgalių faktorių
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda sugrįžimą į Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalą pažymėjo pergale, kai ketvirtadienį sostinėje 77:68 nugalėjo Vilniaus
Prasta pradžia nieko nereiškė: "Lietkabelis" pergalingai startavo finale
Panevėžio „Lietkabelis“ rungtynes pradėjo vangiau, bet galiausiai perėmė iniciatyvą ir pergalingai pradėjo „Betsafe-LKL“ kovas dėl aukso.Nenado Čanako auklėtiniai išvykoje
Radzevičius prieš finalo startą: teks kautis, vietomis gal ir muštis
Ketvirtadienį „Betsafe-LKL“ čempionate – ilgai lauktas finalo serijos startas. Akis į akį tiesioginėje kovoje dėl aukso pirmą kartą lygos istorijoje susikaus Vilniaus „Rytas“
Sunkesnio finalo laukiantis Giedraitis: šį sezoną "Rytas" yra stipresnis už "Žalgirį"
3:1 – taip baigėsi „Betsafe-LKL“ pusfinalio serija tarp Panevėžio „Lietkabelio“ ir Kauno „Žalgirio“. Jei kažkas prieš sezoną būtų sakęs, jog rezultatas
Tritaškiais šiauliečius užliejęs "Žalgiris" pergalingai startavo mažajame finale
Kauno „Žalgirio“ komanda pergalingai atidarė „Betsafe-LKL“ mažojo finalo seriją.Kazio Maksvyčio auklėtiniai namie 92:75 (28:18, 29:21, 14:19, 21:17) įveikė „Šiaulius-7bet“.Serija
Finale sėkmę prognozuoja "Lietkabeliui"
„Betsafe-LKL“ atkrintamosios pasiekė aukščiausią kulminacijos tašką – liko paskutiniosios dvi serijos – bronzinė ir auksinė.Šiemet tai – istorinės
Po ilgosios pertraukos atsigavęs "Rytas" – finale
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) aiškūs pirmieji finalo dalyviai.Vilniaus „Rytas“ perlaužė rungtynes ketvirtajame kėlinyje ir svečiuose 87:77 (17:24,
Prieš išgyvenimo mūšį baimės nejaučiantis Armwoodas: Sireika – puikus vyras
Šį vakarą „Šiaulių-7bet“ komandos laukia svarbiausias sezono mūšis – ketvirtoji „Betsafe-LKL“ pusfinalio akistata su Vilniaus „Rytu“.Jei
Pusfinalių serijose laimi tik šeimininkai: "Rytas" užtikrintai nukovė šiauliečius
Vilniaus „Ryto“ komanda atitrūko po didžiosios pertraukos ir taip priartėjo prie Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalo.Trečiose pusfinalio rungtynėse Giedriaus
"Šiauliai" po 8 metų pertraukos patiesė "Rytą" ir išlygino serijos rezultatą
Sėkmingai rungtynes pradėjęs Vilniaus „Rytas“ pirmojo kėlinio pabaigoje krito į gilią duobę, iš kurios lipti pradėjo per vėlai. „Betsafe-LKL“ reguliariojo sezono
Vilniaus "Ryto" komanda pergale pradėjo "Betsafe" Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalį prieš "Šiaulių -7bet" klubą, o susitikimo pradžioje sostinės
Puikiai trečiąjį kėlinį sužaidęs "Rytas" nepaliko vilčių šiauliečiams pusfinalio starte
Vilniaus „Ryto“ komanda įjungė aukštesnę puolimo pavarą po didžiosios pertraukos ir pergalingai pradėjo „Betsafe-LKL“ pusfinalio etapą.Lietuvos vicečempionai namuose
LKL ketvirtfinalių gražiausių epizodų penketuke - įspūdingi Varno skrydžiai
Trečiadienį baigėsi Betsafe Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinaliai. Lemiamose serijos rungtynėse Kauno "Žalgiris" pranoko Klaipėdos "Neptūną" ir tapo paskutiniuoju
Sireika prieš pusfinalį su "Rytu": matau mus kaip lygiaverčius varžovus
Jau penktadienį, gegužės 13 dieną, „Betsafe-LKL“ čempionate prasideda pusfinalio etapas. Pirmąsias serijos rungtynes sužais reguliariojo sezono nugalėtojai Vilniaus „Ryto“