"Barca" išvargo pergalę Rusijoje ir atsidūrė arčiau finalo ketverto

euroleague.net
Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama Barselonos "Barcelona" gali kiek lengviau atsipūsti. Eurolygos ketvirtfinalio serijoje katalonai iš pradžių atsilikę 0:1, dabar jau išsiveržė į priekį 2:1.

Trečiose serijos rungtynėse, kurios vyko pilnutėleje aistruolių Sankt Peterburgo arenoje "Barca" po atkaklios kovos 78:70 (16:16, 18:17, 21:18, 23:19) palaužė "Zenit" krepšininkus.

Ketvirtajame kėlinyje komandas skyrė vos 3 taškai - 58:61. Tuomet svečiai sugebėjo kiek labiau atitrūkti - 65:58. Vis dėlto aikštės šeimininkai varžovams ir toliau alsavo į nugarą - 62:66.

Po Kevino Pangoso dvitaškio likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes komandas skyrė 6 taškai - 64:70. Lemiamus Rusijos klubo bandymus atlaikę Šaro auklėtiniai sugebėjo šaltakraujiškai realizuoti baudų metimus, o Brandono Davieso dvitaškiai užtikrino pergalę reguliariojo sezono nugalėtojams.

"Zenit": B.Baronas (3/5 trit.) - 19, A.Poythressas - 14, K.Pangosas (6 rez. perd.) ir W.Thomasas (9 atk. kam.) po 10, K.C.Riversas ir T.Blackas po 8 taškus.

"Barcelona": B.Daviesas (8 atk. kam.) - 22, C.Higginsas - 16, K.Kuricas (3/4 trit.) - 13, N.Mirotičius - 11, N.Calathesas - 7 taškai.

Ketvirtasis serijos mačas penktadienį vyks Rusijoje.

Gudaitis lieka Rusijos klube
Sankt Peterburgo „Zenit“ pratęsė sutartį su 27 metų 208 cm ūgio vidurio puolėju Artūru Gudaičiu dar dvejiems metams, rašo Krepšinis.lt.„Artūras praėjusį sezoną
"Valencia" vyr. trenerio kėdę paliekantis strategas lieka Ispanijoje
Pastaruosius penkerius metus Valensijos "Valencia" klubo krepšininkus treniravęs strategas Jaume Ponsarnau palieka savo postą, tačiau lieka gimtinėje.Skelbiama, kad 50-metis specialistas
Triumfuojantis Šaras: esu vienas iš tų, kurie pergales išgyvena aikštėje
Šarūnas Jasikevičius sezoną užbaigė aukšta nata: jo vadovaujama „Barcelona“ ACB lygos finalo antrame mače 92:73 (26:15, 22:15, 29:25, 15:18) sutriuškino Madrido „Real“
"Barcelonos" iškovotą trofėjų į viršų iškėlęs Gasolis durų dar neužtrenkia
Su Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelonos“ komanda Ispanijos čempionu trečiadienio naktį tapęs Pau Gasolis po rungtynių dar neištarė žodžių, kurie kiek nerimastingai
Jasikevičius pasiekė savo: "Barcelona" po ilgos pertraukos – vėl Ispanijos čempionė
Šarūnui Jasikevičiui „Barcelonos“ krepšininkų nepavyko atvesti į viršūnę Eurolygoje, tačiau komanda triumfavo 2020-2021 m. Ispanijos krepšinio pirmenybėse.Jau
Vienas rezultatyviausių Eurolygos žaidėjų oficialiai tapo Gudaičio bendraklubiu (komentarai)
Kaip jau rašėme, Artūro Gudaičio atstovaujamas Sankt Peterburgo "Zenit" rimtai nusitaikė į Belgrado "Crvena Zvezda" žvaigždę Jordaną Loydą.Anksčiau skelbėme, kad
Gerą progą Barselonoje triumfuoti turintis Jasikevičius atviras: mūsų laukia naujas karas
Antradienį „Barcelona“ savo namų arenoje gali užbaigti šį sezoną, jei ir antrose finalo serijos rungtynėse įveiks Madrido „Real“ ekipą. Katalonų ekipos strategas
Šaras su kompanija užuodžia titulą: "Barcelona" pasiuntė "Real" į nokautą
Ispanijos krepšinio čempionato finalo pirmose rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ išvykoje parbloškė Madrido „Real“ ir trumpoje
Šaro "Barca" nebejuokavo – tvirtu žingsniu nukeliavo į ACB lygos finalą
Eurolygos vicečempionų Šarūno Jasikevičiaus treniruojamų „Barcelonos“ krepšininkų laukia dar vienas finalas.Katalonai trečiose Ispanijos ACB lygos pusfinalio rungtynėse
Po nesėkmės – Jasikevičiaus žvilgsnis į laukiantį finalo svarbos mūšį ir "nepasiektus" savo žaidėjus
Ispanijos čempionato pusfinalis „Barcelona“ ekipai kol kas klostosi pagal analogišką scenarijų kaip ir ketvirtfinalis. Antrosiose rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai
"Senukų" dvikovoje Gasolis sutiko savęs vertą varžovą: "Barcai" vėl prireiks lemiamų rungtynių
"Baskonia" atakų organizatorių vilioja ir CSKA
Roko Giedraičio bendraklubiui Vitorijos "Baskonia" ekipoje Pierria Henry ir toliau netrūksta dėmesio iš Europos grandų.Skelbiama, kad 28-erių metų amerikietis turintis ir Senegalo
Jasikevičius rezultatyviausią kėlinį įvertino skambiu ispanišku keiksmažodžiu
Ispanijos krepšinio čempionato pusfinalio seriją įtikinama pergale pradėjo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelonos“ komanda, namuose per vieną kėlinį sugebėjusi
Po pertraukos tiesiog sužvėrėjusi "Barcelona" efektingai priartėjo prie finalo
Jokubaitis – pakeliui į "Barcą": žalgirietis ištarė "taip" Šaro vilionėms
Šią vasarą savo laimę NBA naujokų biržoje bandysiantis Kauno „Žalgirio“ gynėjas Rokas Jokubaitis prieš tai dar pasimatuos ne tik Lietuvos rinktinės, bet ir „Barcelonos“
Eurolygos čempionai pasiūlė Papapetrou solidų kontraktą, puolėją vilioja "Zenit" bei "Real"
Geriausią sezoną savo karjeroje sužaidęs Atėnų "Panathinaikos" puolėjas Ioannis Papapetrou sulaukė kitų Europos krepšinio turtingųjų dėmesio.Skelbiama, kad Eurolygos čempionas
Lietuviškoji "Barcelona" lemiamose rungtynėse neturėjo problemų
Ispanijos lygos ketvirtfinalio serijos trečiose rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ 94:73 (25:21, 20:17, 37:14, 12:21) nugalėjo Badalonos „Joventut“
Pangosas delsia priimti "Zenit" pasiūlymą, nes laukia skambučių iš NBA
Kanadietis Kevinas Pangosas neskubės pratęsti sutarties su Sankt Peterburgo „Zenit“, nes nepraranda vilties persikelti į NBA lygą.„Zenit“ klubas iškart po pasirodymo
Paviešinta labai solidi suma, kurią "Zenit" mokės "Crvena Zvezda" žvaigždei
Kaip jau rašėme, Artūro Gudaičio atstovaujamas sankt Peterburgo "zenit" klubas rimtai nusitaikė į Belgrado "Crvena Zvezda" žvaigždę Jordaną Loydą.Kaip praneša
Prie sienos priremtas Jasikevičius – įpykęs: gal galvojome, kad varžovai patys pralaimės
Šarūno Jasikevičiaus veidas duodant interviu po rungtynių buvo toks pat susierzinęs kaip ir didžiąją mačo dalį, po „Barcelona“ ekipos pralaimėjimo Ispanijos čempionato ketvirtfinalyje
Šaro kariauna krito Badalonoje – ketvirtfinalyje prireiks lemiamo mačo
Vos dvi dienas po Eurolygos finalo pailsėję Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai rado jėgų pergalingai startuoti Ispanijos pirmenybių atkrintamosiose varžybose.Tačiau dar po dviejų dienų
"Barcelona" sutaupė neišmokėjusi premijų, bet vis tiek teks veržtis diržus
Nors krepšininkams nelaimėjus Eurolygos „Barcelona“ ir sutaupė milijoninę premijoms už triumfą planuotą skirti sumą, šią vasarą Juano Carloso Navarro vadovaujamiems krepšinio
Porą dienų pailsėję Šaro auklėtiniai rado jėgų pergalingai startuoti ketvirtfinalyje
Vos dvi dienas po Eurolygos finalo pailsėję Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai rado jėgų pergalingai startuoti Ispanijos pirmenybių atkrintamosiose varžybose.Vėlų antradienio vakarą Barselonos
Po skaudžios pamokos Jasikevičiaus laukia naujas iššūkis (versis be Calatheso)
„Nusivylimas vis dar yra milžiniškas“, – antradienio rytą portalo AS komentarų skiltyje neslepia Barselonoje gyvenantis ir vietos emocijų pulsą jaučiantis katalonų rašytojas
Ispanijoje – priekaištai ne tik Mirotičiui: kvestionuojami ir Jasikevičiaus sprendimai
Šarūnui Jasikevičiui prie „Barcelonos“ komandos vairo nepavyko nuskinti Eurolygos čempiono trofėjaus, o iš karto po Stambulo „Anadolu Efes“ komandai pralaimėto
"Barcelonos" planuose – ir antro brolio Gasolio susigrąžinimas
Anot Ispanijos sporto komentatoriaus ir žurnalisto Antoni Damielio, turinčio ryšių „Barcelonos“ klube, Katalonijos komanda šią vasarą dės visas pastangas, kad iš
Pirmąsyk finale pralaimėjęs Jasikevičius žaibavo: šito nepaliksime, Eurolyga dar išgirs mus
Šarūnui Jasikevičiui Eurolygos finalas galėjo baigtis dar pirmame kėlinyje, kai „Barcelona“ strategas balansavo ties antros techninės pražangos riba. Tuomet lietuvis susivaldė
Trofėjus išslydo iš Jasikevičiaus glėbio: Eurolygą pirmą kartą laimėjo "Anadolu Efes"
Europos klubinis krepšinis turi naujus karalius. Sekmadienį Kelne vykusiose finalo rungtynėse po gražios ir permainingos kovos rezultatu 81:86 (22:15, 14:24, 22:26, 23:21) Stambulo „Anadolu