Šešiolikmetės nugalėjo ir Izraelio bendraamžes

Antrąją pergalę iš eilės Europos čempionate Makedonijoje iškovojo Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinė. Daliaus Ubarto auklėtinės trečiose B diviziono D grupės rungtynėse nugalėjo Izraelio bendraamžes 76:60 (21:11, 17:16, 17:15, 21:18).

Lietuvės geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių (48-38), atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (22-19), tiksliau metė tiek dvitaškius, tiek tritaškius. Abi komandos dažnai klydo. Lietuvos krepšininkės kamuolį prarado 31 kartą, Izraelio – 29.  Rezultatyviausia Lietuvos ekipos gretose buvo Karolina Kazočiūnaitė, pelniusi 18 taškų (7 atk.kam., 5 perimt. kam.). 15 taškų pridėjo Livija Sakevičiūtė.12 – Dalia Donskichytė (6 kld.). 10 – Gabija Šegždaitė (10 atk.kam., 4 rez.perd.).

Pirmosiomis minutėmis lietuvės sunkiai rinko taškus ir įpusėjus ketvirčiui turėjo 3 taškų deficitą (6:9), tačiau vėliau įsibėgėjo ir pademonstravusios gerą gynybą sukaupė 10 taškų pranašumą – 21:11.

Situaciją aikštėje Lietuvos komanda kontroliavo ir antrajame kėlinyje, kuriame tiksliau žaidė puolime ir išlaikė persvarą savo rankose (30:22, 5min.). Didesnių problemų varžovės lietuvėms nesukūrė iki pat didžiosios pertraukos – 38:27.

Įpusėjus trečiajam ketvirčiui Izraelio atstovės sumažino deficitą iki 8 taškų 43:35, bet labiau priartėti nesugebėjo. Grėsmę pajutusi Lietuvos komanda suaktyvino žaidimą ir prieš lemiamą mačo dalį atstatė dviženklę persvarą – 55:42

Užtikrintai ir ramiai Lietuvos merginos žaidė ir ketvirtajame kėlinyje. Izraelio krepšininkės sunkiai rinko taškus (69:48, 5min.) ir sukruto tik per paskutines 5 minutes, tačiau rungtynių baigties nepakeitė.

Rytoj, pirmadienį (08.17) Lietuvos rinktinė susitiks su pirmenybių šeimininke – Makedonijos komanda.

Sugrįžimo į A divizioną teks palaukti: šešiolikmetės krito ketvirtfinalyje
Pirmąkart suklupusiai Lietuvos šešiolikmečių merginų rinktinei nepavyks šiemet sugrįžti į Europos čempioanto A divizioną.Karolio Abramavičiaus auklėtinės dramatiškame
Nepriekaištingą grupės etapą šešiolikmetės užbaigė dar viena triuškinančia pergale
Lietuvos šešiolikmečių merginų rinktinė (4/0) grupės etapą Europos čempionato B divizione užbaigė be kluptelėjimų.Karolio Abramavičiaus auklėtinės nieko nelėmusiame mače 58:36
Toliau varžoves triuškinančios šešiolikmetės užsitikrino pirmąją vietą grupėje
Be kluptelėjimų Europos čempionato B divizione toliau žygiuojanti Lietuvos šešiolikmečių merginų rinktinė (3/0) užsitikrino ne tik bilietą į ketvirtfinalį, bet ir pirmąją vietą
Šešiolikmetės grupės etape užtikrintai įveikė ir slovakes
Europos čempionato B divizione besirungianti Lietuvos šešiolikmečių merginų rinktinė (2/0) grupės etape iškovojo antrąją pergalę paeiliui.Karolio Abramavičiaus treniruojama
Šešiolikmetės čempionatą pradėjo sutriuškindamos klaidų liūne paskendusias austres
Lietuvos šešiolikmečių merginų rinktinė (1/0) be didesnio vargo pasiekė pirmąją pergalę Europos čempionato B divizione, kurio kovos startavo ketvirtadienį Podgoricoje (Juodkalnija).Karolio
Lietuvaitės žengė į Europos čempionato ketvirtfinalį
Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) merginų rinktinė užtikrintai pasiekė Europos čempionato ketvirtfinalį. Viliaus Stanišausko auklėtinės 74:60 (24:15, 22:11, 16:9, 12:25) nugalėjo Vengrijos
Lietuvės Europos čempionate užėmė 11 vietą
Lietuvos jaunučių (U16) merginų krepšinio rinktinė pergalingai baigė Kaune vykstantį „Always“ Europos čempionatą. Tado Stankevičiaus auklėtinės rungtynėse dėl 11-os vietos 60:59 (24:18,
Šešiolikmečių rinktinės lyderė: turiu tikslą rungtyniauti WNBA
Iki „Always“ Europos jaunučių (U16) merginų A diviziono krepšinio čempionato liko kiek daugiau nei 2 savaitės, tačiau mūsų merginoms jis bus ypatingas – senojo žemyno
Šešiolikmetės Europos čempionatą baigė pralaimėjimu
Lietuvos merginų (U16) rinktinė Europos pirmenybes baigė pralaimėjimu. Šešiolikmetės rezultatu 59:67 (20:16, 11:13, 13:15, 15:23) pralaimėjo Nyderlandų rinktinei.Rungtynės
Lietuvos šešiolikmetės tapo Baltijos taurės turnyro čempionėmis
Lietuvos merginų (U16) rinktinė iškovojo trečiąją pergalę Baltijos taurės turnyre. Tado Stankevičiaus auklėtinės triuškinamu rezultatu 74:30 (22:7, 18:4, 19:12, 15:7)
Šešiolikmetės baudos aikštelėje neprilygo baltarusėms
Europos čempionatui besirengianti Lietuvos šešiolikmečių (U16) rinktinė penktadienį Vilniuje gavo dar vieną Baltarusijos bendraamžių pamoką. Daugiau nei pusę taškų praleidusios
Į elitą sugrįžusių lietuvaičių lyderė D.Donskichytė: B divizione mums ne vieta
Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) auklėtinei Daliai Donskichytei vasaros pabaiga buvo tobula. Krepšininkė su Lietuvos jaunučių rinktine laimėjo B diviziono Europos čempionatą,
Lietuvai - U16 merginų Europos čempionato B diviziono auksas
Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinė laimėjo Europos B diviziono čempionatą. Treniruojamos Daliaus Ubarto lietuvės sekmadienį Ohrido mieste Makedonijoje vykusiame finale
Šešiolikmetės iškovojo vietą elite ir kovos dėl aukso
Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinė pasiekė pagrindinį tikslą Makedonijoje vykstančiame Europos čempionato B divizione. Lietuvės peržengė pusfinalio barjerą ir jau
Šešiolikmetės iškovojo bilietą į pusfinalį
Po didžiosios pertraukos įsibėgėjusi Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinė nesustojo vienose iš svarbiausių rungtynių Europos B diviziono čempionate. Daliaus Ubarto
Šešiolikmetės tęsia pergalingą žygį Europos čempionate
Ketvirtąją pergalę iš eilės Europos B diviziono čempionate Makedonijoje iškovojo Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinė. Daliaus Ubarto auklėtinės po permainingos
Šešiolikmetės pasityčiojo iš makedonių - leido įmesti tik 28 taškus
Tik 28 taškus varžovėms įmesti leidusi Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinė iškovojo triuškinančią pergalę Europos B diviziono čempionate Makedonijoje.
Antrąją pergalę iš eilės Europos čempionate Makedonijoje iškovojo Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinė. Daliaus Ubarto auklėtinės trečiose B diviziono D
Šešiolikmetės sutriuškino suomes ir iškovojo pirmą pergalę čempionate
Pirmąją pergalę Europos čempionato B diviziono rungtynėse iškovojo Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinė. Daliaus Ubarto auklėtinės antrose D grupės rungtynėse
Šešiolikmetės nesėkme pradėjo Europos čempionatą
Lietuvos šešiolikmečių merginų rinktinės startas Makedonijoje vykstančiose Europos jaunučių (iki 16 metų) čempionato B diviziono kovose buvo nesėkmingas. Daliaus Ubarto auklėtinės
Šešiolikmetės vėl baltarusių neįveikė - pasirengimą čempionatui baigė nesėkme
Antroji kontrolinė dvikova su Baltarusijos bendraamžėmis Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinei nebuvo pergalinga. Daliaus Ubarto auklėtinės Vilniuje vykusiose rungtynėse
Šešiolikmetės pranoko baltaruses
Sekmadienį (08.09) Vilniuje vykusiose kontrolinėse rungtynėse Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinė iškovojo pergalę. Antrajame kėlinyje spurtavusios Daliaus Ubarto
Šešiolikmetės nugalėjo suomes
Europos čempionatui Makedonijoje besirengianti Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinė Kaune sekmadienį žaidė kontrolines rungtynes su Suomijos bendraamžėmis. Daliaus Ubarto
Baltijos taurės turnyre pergales iškovojo abi šešiolikmečių rinktinės
Baltijos taurės turnyre pergales iškovojo abi šešiolikmečių rinktinės (1)
Taline (Estija) vykstančiame Baltijos taurės turnyre Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų ir vaikinų rinktinės iškovojo antrąsias pergales.  Europos čempionatui Makedonijoje
Baltijos taurėje - skirtingi šešiolikmečių startai
Taline (Estija) prasidėjusiame Baltijos taurės turnyre skirtingaii startavo Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų ir vaikinų rinktinės. Europos čempionatui Makedonijoje besiruošiančios