Šiauliai

"Šiauliai" išsiskyrė su gynėju
„Šiaulių“ krepšinio klubas pasinaudojo sutartyje numatyta galimybe ir nusprendė nebepratęsti sutarties su Ernestu Jonkumi. Įžaidėjas geltonuosius marškinėlius vilkėjo
"Žalgiris" sezoną baigė pergalingai
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) mažojo finalo serija – baigta.Kauno „Žalgiris“ svečiuose 89:76 (23:26, 21:14, 23:15, 22:21) įveikė „Šiaulius-7bet“,
Jankūnui šventės "Žalgiris" neapkartino
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įvyko medalininkų nenulėmusios, bet itin sentimentalios rungtynės.Kauno „Žalgiris“ savo arenoje 85:70 (24:15, 27:20, 14:18,
Pirmadienį "Žalgirio" arenoje visų žalgiriečių marškinėlius puoš Jankūno pavardė
Trečiosios „Betsafe-LKL“ čempionato mažojo finalo serijos rungtynės „Žalgirio“ arenoje bus ypatingos – tai galimai bus paskutinės namų rungtynės Kauno „Žalgirio“
"Žalgiriui" Šiauliuose prireikė pratęsimo
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) atkrintamosios ir toliau pasižymi įtemptomis batalijomis – intrigos nešykšti ir kova dėl bronzos.Šiaulių „Šiauliai-7bet“
Tritaškiais šiauliečius užliejęs "Žalgiris" pergalingai startavo mažajame finale
Kauno „Žalgirio“ komanda pergalingai atidarė „Betsafe-LKL“ mažojo finalo seriją.Kazio Maksvyčio auklėtiniai namie 92:75 (28:18, 29:21, 14:19, 21:17) įveikė „Šiaulius-7bet“.Serija
Po ilgosios pertraukos atsigavęs "Rytas" – finale
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) aiškūs pirmieji finalo dalyviai.Vilniaus „Rytas“ perlaužė rungtynes ketvirtajame kėlinyje ir svečiuose 87:77 (17:24,
Prieš išgyvenimo mūšį baimės nejaučiantis Armwoodas: Sireika – puikus vyras
Šį vakarą „Šiaulių-7bet“ komandos laukia svarbiausias sezono mūšis – ketvirtoji „Betsafe-LKL“ pusfinalio akistata su Vilniaus „Rytu“.Jei
Pusfinalių serijose laimi tik šeimininkai: "Rytas" užtikrintai nukovė šiauliečius
Vilniaus „Ryto“ komanda atitrūko po didžiosios pertraukos ir taip priartėjo prie Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalo.Trečiose pusfinalio rungtynėse Giedriaus
"Šiauliai" po 8 metų pertraukos patiesė "Rytą" ir išlygino serijos rezultatą
Sėkmingai rungtynes pradėjęs Vilniaus „Rytas“ pirmojo kėlinio pabaigoje krito į gilią duobę, iš kurios lipti pradėjo per vėlai. „Betsafe-LKL“ reguliariojo sezono
"B tribūna" sutiko su Sireikos išsakytomis pastabomis
Vilniaus "Ryto" komanda pergale pradėjo "Betsafe" Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalį prieš "Šiaulių -7bet" klubą, o susitikimo pradžioje sostinės
Puikiai trečiąjį kėlinį sužaidęs "Rytas" nepaliko vilčių šiauliečiams pusfinalio starte
Vilniaus „Ryto“ komanda įjungė aukštesnę puolimo pavarą po didžiosios pertraukos ir pergalingai pradėjo „Betsafe-LKL“ pusfinalio etapą.Lietuvos vicečempionai namuose
LKL ketvirtfinalių gražiausių epizodų penketuke - įspūdingi Varno skrydžiai
Trečiadienį baigėsi Betsafe Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinaliai. Lemiamose serijos rungtynėse Kauno "Žalgiris" pranoko Klaipėdos "Neptūną" ir tapo paskutiniuoju
Sireika prieš pusfinalį su "Rytu": matau mus kaip lygiaverčius varžovus
Jau penktadienį, gegužės 13 dieną, „Betsafe-LKL“ čempionate prasideda pusfinalio etapas. Pirmąsias serijos rungtynes sužais reguliariojo sezono nugalėtojai Vilniaus „Ryto“
Sireika lieka prie "Šiaulių" vairo dar vienam sezonui
Penkis paskutinius sezonus vadovavęs „Šiaulių“ krepšininkams treneris Antanas Sireika lieka prie komandos vairo. Klubo valdyba nusprendė pratęsti sutartį su krepšinio
"Šiauliai" nepaliko vilčių Šeškaus kariaunai ir po dešimtmečio žengė į pusfinalį
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) aiškus trečiasis pusfinalių dalyvis.Šiaulių „Šiauliai-7bet“ savo arenoje 79:65 (26:7, 17:19, 23:18,
Dramatiškai Jonavą užėmę šiauliečiai – per žingsnį nuo pusfinalio
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir toliau verda įtemptų ketvirtfinalių aistros, šį kartą žėrėjusios Jonavoje.Jonavos „CBet“ savo arenoje 70:72 (11:18,
"Šiauliai" sutriuškino svečius iš Jonavos ir išlygino serijos rezultatą
Itin intriguojančioje Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) ketvirtfinalio poroje įsivyravo lygybė.Šiaulių „Šiauliai-7bet“ namie 88:66 (25:19, 18:14,
Varno benefisas nublanko prieš įspūdingą Šeškaus kariaunos išsigelbėjimą (komentarai)
Martynas Varnas per pirmąją rungtynių pusę pelnė net 23 taškus, tačiau Jonavos „CBet“ lemiamu metu spurtavo 13:2 ir „Betsafe-LKL“ atkrintamųjų starte išplėšė
Pergalingas finišas: pabaigoje įsisiautėję šiauliečiai laimėjo Pasvalyje
„Šiaulių-7bet“ (15-15) komanda pergalingai užbaigė Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) reguliarųjį sezoną. Paskutiniojo turo mače svečiuose 89:67 (15:16,
"Šiaulių" ukrainietis išplėšė pergalę paskutinėmis sekundėmis
Dėl aukštesnės vietos reguliariajame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezone kovojantys Šiaulių „Šiauliai-7bet“ (14-15) sulaukė dviejų traumas
Paskutinių sekundžių trilerį Šiauliuose laimėjo "Juventus"
Ketvirtadienio vakarą Šiauliuose svarbią pergalę „Betsafe-LKL“ turnyre pelnė Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (14-14). Ši pergalė leido uteniškiams
Maksvytis "Žalgirio" arenai prisistatė pergale prieš nukraujavusius šiauliečius
Kauno „Žalgirio“ (24-3) krepšininkai nesugadino trenerio Kazio Maksvyčio prisistatymo Kauno publikai.Žalgiriečiai po nelengvos kovos namuose 90:74 (20:19, 29:24, 19:16,
Fantastiškai debiutavęs "Šiaulių" naujokas nukalė pergalę
Ketvirtadienio vakarą sunkią pergalę po atkaklios kovos „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo „Šiauliai-7Bet“ komanda. Namuose rungtyniavę šiauliečiai
Traumų išretintą sudėtį "Šiauliai-7bet" papildė 44-uoju NBA naujokų biržos šaukimu
Traumų išretintos „Šiaulių-7bet“ komandos gynėjų grandį sustiprins legionierius iš Ukrainos Issufas Sanonas. Su 22 m. žaidėju sutartis pasirašyta iki sezono
Smarkiai nukraujavę "Šiauliai" krito Kėdainiuose
Pirmadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate šeštą sezono pergalę iškovojo Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (6-19) klubas. Gedimino Petrausko auklėtiniai
Šiaurės Europos lygoje "Šiauliai-7bet" pralaimėjo finale
Debiutiniame Šiaurės Europos krepšinio lygos (ENBL) sezone Šiaulių "Šiauliai-7bet" ekipa iškovojo sidabro medalius.Vienintelė Lietuvos atstovė šiame
ENBL finale "Šiauliai-7bet" kovos su Drungilo ekipą įveikusia "Anwil"
Į Šiaurės Europos krepšinio lygos (ENBL) finalą patekę Šiaulių "Šiaulių-7bet" krepšininkai sužinojo savo varžovus.Antano Sireikos auklėtiniams teks