"Juventus" puolimo mašinos nesustabdė ir prieniškiai

Penktadienio vakarą Prienuose vykusiose rungtynėse, svečiai iš Utenos, iškovojo 23-čiąją pergalę šio sezono „Betsafe-LKL“ čempionate.

Žydrūno Urbono vadovaujami Utenos „Juventus“ (23/13) krepšininkai rezultatu 108:94 (32:16, 22:29, 20:29, 34:20) įveikė Prienų „CBet“ (14/21) ekipą ir sustiprino savo pozicijas kovoje dėl trečiosios vietos reguliariajame sezone.

Tarpusavio komandų serijoje, „Juventus“ laimėjo visus šio sezono susitikimus.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai iš Utenos, kurie agresyvia gynyba išmušė „CBet“ iš vėžių ir jau pirmojo kėlinio viduryje turėjo 10 taškų persvarą (21:11). Tokiam „Juventus“ žaidimui prieniškiai neturėjo atsako ir jau po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo 16 taškų persvara (32:16).

Antrajame kėlinyje iniciatyvą į savo rankas perėmė Mindaugas Sušinskas, kuris per kėlinį pelnė 9 taškus ir sušvelnino „CBet“ atsilikimą iki 7 taškų (41:34). Vis tik „Juventus“ aikštės šeimininkų arčiau neprisileido ir prieš didžiąją pertrauką komandas skyrė 9 taškai (54:45).

Antrąją rungtynių pusę ir vėl sėkmingiau pradėjo Utenos krepšininkai, kurie jau trečiojo kėlinio pradžioje susigrąžino prieš tai įgytą didžiausią rungtynių persvarą (63:47). Vis tik tada Prienų ekipa surengė įspūdingą spurtą 25:8 ir įsiveržė į priekį (71:72).

Paskutinysis rungtynių ketvirtis prasidėjo esant visiškai lygybei (74:74).

Visą kėlinį komandoms kovojant taškas į tašką, paskutiniąsias rungtynių minutes sėkmingiau sužaidė „Juventus“, taip užsitikrindama 23-čiąją šio sezono pergalę (108:94).

Utenos ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Mindaugas Kupšas. Aukštaūgis pelnė 24 taškus ir surinko 32 naudingumo balus. Jam puikiai talkino Žygimantas Skučas. Šio žaidėjo sąskaitoje 23 taškai.

Prienų komandoje rezultatyviausias buvo Mindaugas Sušinskas, kuris pelnė 23 taškus.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 24 (9/10 dvitašk., 32 naud. bal.), Žygimantas Skučas 23 (29 naud. bal.), Bryantas Crawfordas 19 (6 rez. perd.), Ignas Vaitkus 18.

„CBet“: Mindaugas Sušinskas 23 (26 naud. bal.), Emmanuelis Lecomte‘as (8 rez. perd.) ir Ignas Sargiūnas (10/10 baud. met.) po 21, Simas Jarumbauskas 10.

Sireika lieka prie "Šiaulių" vairo
Treneris Antanas Sireika tęs darbą „Šiaulių” vyrų komandoje. Praėjusio čempionato rezultatus ir komandos demonstruotą žaidimą antroje čempionato pusėje įvertinusi klubo valdyba
Paaiškėjo rinktinės dvyliktukas dvikovai su Dominikos Respublikos ekipa
Po rytinės Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treniruotės, komandos trenerių štabas išsirinko dvylika žaidėjų, kurie šiandien žengs ant parketo „Žalgirio“
Smogiamasis "Bucks" duetas išplėšė lemiamą dvikovą su "Nets" žvaigždėmis
Daugiau nei pusę komandos taškų pelnę Khrisas Middletonas ir Giannis Antetokounmpo ketvirtadienį Milvokyje padėjo „Bucks“ 104:89 (26:19, 33:29, 19:19, 26:22) nugalėti Bruklino
Prie rinktinės prisijungęs Maskoliūnas – apie Kalniečio situaciją, Brazdeikio sprendimą ir žaidimo planą
Prie Kaune plušančios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės ketvirtadienį prisijungė vyriausiasis komandos treneris Darius Maskoliūnas.Su „Barcelona“ prieš keletą dienų
Prie "Ryto" vairo liekantis Žibėnas: sezono metu "B tribūna" suorganizavo kelis siurprizus
Pasibaigus Vilniaus „Ryto“ krepšinio sezonui, paskutiniame „Iš arti“ epizode sostinės ekipos nariai atvirai papasakojo apie per šiuos metus išmoktas
Sedekerskis: "Žalgiris" užtildė kritikus ir parodė, kad yra elitinė komanda
Jau pasibaigusiame Eurolygos sezone Vitorijos „Baskonia“ klubui atstovaujantis lietuvis Tadas Sedekerskis atrado savo vietą po saule ir, įrodęs savo vertę gynyboje treneriui Duško
Gudaitis lieka Rusijos klube
Sankt Peterburgo „Zenit“ pratęsė sutartį su 27 metų 208 cm ūgio vidurio puolėju Artūru Gudaičiu dar dvejiems metams, rašo Krepšinis.lt.„Artūras praėjusį sezoną
"Žalgirio" amerikiečiai linksmai susikovė "Legionierių teste"
LKL TV rubrikoje „Legionierių testas“ susirungė du Kauno „Žalgirio“ užsieniečiai – Augustine'as Rubitas bei ryškų pėdsaką Kaune palikęs ir su komanda
Trileryje Filadelfijoje triumfavo 26 taškų deficitą panaikinę "Hawks"; Jutoje laimėjo "Clippers"
Iki NBA Rytų konferencijos finalo Atlantos „Hawks“ liko vienas žingsnis. Trae Youngo vedama komanda trečiadienį Filadelfijoje 109:106 (24:38, 16:24, 29:25, 40:19) įveikė vietos „76ers“
Prienuose karjerą pradėjęs LaMelo Ballas – NBA metų naujokas
Nuo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) autsaiderių – iki geriausio NBA sezono naujoko laurų. Tokį kelią nuėjo LaMelo Ballas.ESPN apžvalgininkas Adrianas Wojnarowskis paskelbė, jog 19-metis
Rinktinė pradėjo pasirengimą, NBA bokštai įsitikinę: svarbiausia greitai susižaisti
Trečiadienį prasidėjo Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kelionė Tokijo olimpinių žaidynių svajonės link. Pirmoje treniruotėje nedalyvavo tik po antradienį laimėtų Ispanijos pirmenybių
Kaip ir buvo spėjama: Marčiulionis palieka "Rytą" ir keliasi į NCAA
Nuo mažens Vilniuje augęs ir „Ryto“ krepšinio sistemoje tobulėjęs Augustas Marčiulionis priėmė sprendimą kelti sparnus už Atlanto. Ateinantį sezoną 19-metis krepšininkas
"Juventus" direktorius mano, kad be žaidėjų netekčių sezonas galėjo baigtis kitaip (interviu)
Utenos „Juventus“ komanda pasibaigusiame „Betsafe-LKL“ sezone užėmė ketvirtąją vietą, o Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele-KMT) turnyre iškovojo bronzos medalius.Reguliariajame
Triumfuojantis Šaras: esu vienas iš tų, kurie pergales išgyvena aikštėje
Šarūnas Jasikevičius sezoną užbaigė aukšta nata: jo vadovaujama „Barcelona“ ACB lygos finalo antrame mače 92:73 (26:15, 22:15, 29:25, 15:18) sutriuškino Madrido „Real“
"Barcelonos" iškovotą trofėjų į viršų iškėlęs Gasolis durų dar neužtrenkia
Su Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelonos“ komanda Ispanijos čempionu trečiadienio naktį tapęs Pau Gasolis po rungtynių dar neištarė žodžių, kurie kiek nerimastingai
Durantas suvertė pusšimtį taškų, "Nets" – per žingsnį nuo konferencijos finalo
NBA atkrintamųjų antrame etape Bruklino „Nets“ namų arenoje 114:108 (15:29, 28:30, 38:28, 33:21) įveikė Milvokio „Bucks“ ir serijoje iki 4-ių pergalių išsiveržė
Jasikevičius pasiekė savo: "Barcelona" po ilgos pertraukos – vėl Ispanijos čempionė
Šarūnui Jasikevičiui „Barcelonos“ krepšininkų nepavyko atvesti į viršūnę Eurolygoje, tačiau komanda triumfavo 2020-2021 m. Ispanijos krepšinio pirmenybėse.Jau
Lietuvos jaunimo rinktinė dar kartą patiesė latvius (video komentarai)
Lietuvos jaunimo (U19) rinktinė tęsia pasiruošimą pasaulio čempionatui. Gedimino Petrausko auklėtiniai Kėdainiuose vykusiose kontrolinėse rungtynėse 79:67 (20:9, 24:20, 17:18, 18:20) antrąkart
"Žalgirio" sirgaliams prisistatęs Cavanaugh: noriu aptarti su treneriu, ko jis tiksliai nori iš manęs
Kauno „Žalgirio“ klubas turi pirmą sezono naujoką. Nuo kito sezono žaliai baltų garbę gins amerikietis Tyleris Cavanaugh, su kuriuo Lietuvos čempionai pasirašė sutartį pagal
Valinskas – apie sugrįžusius žiūrovus, ateitį Panevėžyje ir žmogišką Čanaką
„Bzz! Pokalbiai“ rubrikoje Paulius Vaitiekūnas šįkart „CityBee“ automobiliu vežė Panevėžio „Lietkabelio“ gynėją Paulių Valinską.Pokalbio pradžioje
Rytuose ir Vakaruose – lygybė: "Hawks" bei "Clippers" grąžino serijas į išeities tašką
Trijuose iš keturių NBA konferencijų pusfinalių po praėjusios nakties rezultatas yra vienodas – 2:2. Pusiausvyrą serijose atkūrė Atlantos „Hawks“ bei Los Andželo „Clippers“.„Vanagai“
"Žalgirio" treneris papasakojo apie pergalių šventimą bei ateities viziją
Pirmąjį sezoną Kauno „Žalgirio“ gretose pergalingai užbaigęs vyriausiasis treneris Martinas Schilleris džiaugiasi iškovotais trofėjais ir jau pasinėrė į pelnytų atostogų
Vienas rezultatyviausių Eurolygos žaidėjų oficialiai tapo Gudaičio bendraklubiu (komentarai)
Kaip jau rašėme, Artūro Gudaičio atstovaujamas Sankt Peterburgo "Zenit" rimtai nusitaikė į Belgrado "Crvena Zvezda" žvaigždę Jordaną Loydą.Anksčiau skelbėme, kad
Denveryje – išvarytas Jokičius ir sausai laimėta "Suns" serija; "Nets" prarado Irvingą ir vėl pralaimėjo
NBA atkrintamųjų antrą etapą be didesnių problemų įveikė Finikso „Suns“, kuri svečiuose 125:118 (28:22, 35:33, 33:28, 29:35) pranoko Denverio „Nuggets“ ir laimėjo seriją
Gerą progą Barselonoje triumfuoti turintis Jasikevičius atviras: mūsų laukia naujas karas
Antradienį „Barcelona“ savo namų arenoje gali užbaigti šį sezoną, jei ir antrose finalo serijos rungtynėse įveiks Madrido „Real“ ekipą. Katalonų ekipos strategas
Olimpiniam atrankos turnyrui besirengiantys lenkai nusileido rusams
Lenkijoje „Energia“ taurės finale sekmadienį jėgas išbandė šios šalies rinktinė ir Rusijos nacionalinė komanda. Susitikimą 78:63 (8:14, 22:19, 28:19, 20:11) laimėjo
Šaras su kompanija užuodžia titulą: "Barcelona" pasiuntė "Real" į nokautą
Ispanijos krepšinio čempionato finalo pirmose rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ išvykoje parbloškė Madrido „Real“ ir trumpoje
Jaunimo rinktinė užtikrintai susitvarkė su latviais
Lietuvos jaunimo (U19) rinktinė pergale pradėjo kontrolinių rungtynių ciklą. Gedimino Petrausko auklėtiniai Kėdainiuose 76:64 (17:18, 23:20, 21:15, 15:11) nugalėjo bendraamžius iš Latvijos.Lietuvos