Naujienos kraunasi...

Šlapiais vaizdais iš rūbinės pasidalinę jonaviečiai medžios "Ryto" vilką: kodėl nepasinaudoti šansu?

Autorius: Gediminas Inčiūra, Krepšinis.lt.


„Opa opa opapa! Juda juda Jonava!“ Ši skanduotė nuo sekmadienio vakaro tebeskamba mieste, kurio herbe pavaizduota sidabrinė gulbė.

Simboliška, kad šių metų Karaliaus Mindaugo taurės turnyre sidabro medalius iškovojęs Jonavos „Cbet“ klubas iš bjauriojo ančiuko, tik pernai pirmą kartą įkrypavusio į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) kiemą, virto gražuole gulbe, kuri netrukus plazdens sparnais pusfinalyje, rašo Krepšinis.lt.

Vos 7-8-ą pagal dydį biudžetą tarp Lietuvos komandų turintys jonaviečiai ketvirtfinalyje paneigė visas prognozes ir 2-0 iškaršė kailį didelių ambicijų neslepiantiems turtingiesiems „Wolves“, kurie pagal savo piniginės storį nusileidžia tik Eurolygos milijonieriui Kauno „Žalgiriui“.

„Vienas „Wolves“ starto penketo žaidėjas uždirba daugiau už visą mūsų penketą. Čia būtų kosminė pergalė. Ir įrodytume dar kartelį, kad ne pinigai žaidžia, o noras, didelis noras ir tiek“, – prieš antrąjį ketvirtfinalio mačą savo „Youtube“ kanale tikino vienas „CBet“ lyderių Edvinas Šeškus.

Po finalinės sirenos, paskelbusios antrąją jonaviečių pergalę 80:75, o tuo pačiu ir laimėtą seriją, Jonavos arenoje užsikūrė tikras vakarėlis: treneris Virginijus Šeškus iškart sviedė ant parketo savo kaklaraištį, žiūrovai šėlo tribūnose, o kai kurie – ir aikštėje.

Netrukus siautulys persikėlė į šeimininkų rūbinę, kur tas pats V. Šeškus buvo gausiai išmaudytas vandeniu ir permirkęs turėjo nešti kudašių, o jo sūnus šliuožė pilvu per šlapias grindis.

„Ką aš jums sakiau, ką aš jums sakiau?! Niekas negali tuo patikėti. „Vilkai“ nukalti. LKL liūdi, ar ne?“, – į kameras savo džiaugsmo emocijas liejo E. Šeškus.

Tiesa, visiškai pasileisti plaukų jonaviečiai negalėjo, nes pusfinalio su Vilniaus „Rytu“ pradžia grėsė jau trečiadienį. Visgi laiko atsigauti išsišokėliai turės daugiau – užsitęsus Panevėžio „Lietkabelio“ ir Utenos „Juventus“ serijai kitas atkrintamųjų etapas startuos tik šeštadienį.

„Prieš sezoną sakiau, kad pirmos keturios vietos beveik visos užimtos, bet nepagalvojau apie Jonavos komandą. Tai yra fantastika. Atsitiesti pralaiminėjant tokiai komandai, du kartus iš eilės laimėti prieš tokius varžovus – jau pareiškimas. Iki šiol įtampa mūsų nelabai slėgė. O patekus į ketvertuką mes apskritai turime žaisti ir džiaugtis, kad esame jame.

Aišku, reikia kovoti ir su „Rytu“. Visgi aš manau, kad tai, ką mes šiemet padarėme – vienas iš istorinių įvykių. Gal per artimiausius 10 metų Jonava ir vėl kada nors bus antra KMT, gal irgi pateks tarp LKL prizininkų. Bet tam, manau, reikės surinkti labai didelį biudžetą“, – svarstė V. Šeškus.

„Jokios papildomos motyvacijos čia nereikia. Jei mes dar patektume į finalą, tada jau reikėtų tapti čempionais. Tada jau krepšinį reikėtų mesti, pakabinti švarką kur nors geroje vietoje“, – juokavo Virgis.

Tiek jis, tiek E. Šeškus, tiek Dovis Bičkauskis savo laiku yra gynę „Ryto“ garbę, bet vėliau tapo nebereikalingi sostinėje.

„Manau, kad mūsų pliusas yra tas, jog tikrai nebeturime, ką prarasti, nes jau padarėme nemažą darbą. Šį sezoną jau įrodėme, kad galime žaisti su bet kuo. Tikiuosi, kad bus labai kovinga serija.

Žinome „Rytą“ kaip komandą, kuri labai mėgsta greitą puolimą ir baudžia už kiekvieną klaidą gynyboje. Taip pat jie žaidžia kietai, tad mums bus nelengva. Bet bandysime paruošti kokių netikėtumų ir išnaudoti savo stiprybes. Įdomi serija, bet mums bus daug sunkiau, nes žaisime iki trijų pergalių – nebe dviejų.

Yra šansas, kodėl juo nepasinaudoti? Mes neiname į aikštę iškart nusiteikę taip, kad varžovai stipresni ir mes pralaimėsime. Ne, mes eisime, kausimės ir žiūrėsime, kaip viskas pavyks“, – „Delfi TV“ laidoje „Krepšinio zona“ teigė Galijotą nugalėjęs Dovis Bičkauskis.

Intrigos ketvirtfinalyje tikėjęsis komentatorius Vaidas Čeponis neskuba nurašyti V. Šeškaus vyrukų ir pusfinalyje.

„Jonava jau įrodė, kad gali įveikti „Rytą“ – KMT pusfinalyje pateikė tokią staigmeną. Nors kaip dabar aiškėja, galbūt jokia tai staigmena, tiesiog jonaviečiai žaidžia protingesnį krepšinį. Komanda dabar atsigavusi, išlipusi iš duobelės ir labai geros psichologinės būsenos. Aišku, laimėti seriją iki trijų pergalių „Cbet“ bus sunku, nes Vilniaus komanda yra jaunesnė, atletiškesnė ir turi ilgesnį suolą.

Bet jeigu Jonava vėl primes varžovams savo žaidimą ir gerai stabdys jų kontratakas, ką tikrai gerai daro, tai visko gali būti. Dar jonaviečių stiprybė yra ta, kad jie turi daug kūrybingų žaidėjų, kurie gali improvizuoti, jeigu derinys nepavyksta ar atakos laikas spaudžia – tai Goranas Huskičius, E. Šeškus, D. Bičkauskis. Jie visi puikiai nusimeta kamuolį, o komanda plačiai išsidėsto, daug žaidžia vienas prieš vieną. V. Šeškus mato silpnąsias vietas ir žino, ką reikia atakuoti. Sakyčiau, kad laukia įdomi serija“, – prognozavo ekspertas.

Tuo, kad ryški favorito etiketė poroje klijuojama „Rytui“, visiškai nesistebi ir nesipiktina „Cbet“ legionierius Glynnas Watsonas.

„Tai – normalu. Mes niekada nebūname laikomi favoritais. Galime prisiminti ir KMT finalo ketvertą. Mes tai žinome, bet manau, kad turime šansą tęsti savo žygį ir pergales. Tiesiog turime žaisti savo žaidimą ir koncentruotis į artimiausias rungtynes“, – dėstė čikagietis.

Primename, kad kitame pusfinalyje ietis surems „Žalgiris“ ir „Lietkabelis“ arba „Juventus“.
 

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Crvena Zvezda" siekia dviejų Eurolygos grandams priklausančių serbų kontraktų
"Crvena Zvezda" siekia dviejų Eurolygos grandams priklausančių serbų kontraktų
Roko Giedraičio atstovaujamas Belgrado "Crvena Zvezda" klubas kitą sezoną savo gretose nori matyti du garsius Serbijos krepšininkus.Kaip skelbia "Mozzartsport", Adrijos lygos
Kulboka – apie brolių Ballų atsiliepimus ir Marijampolės krepšinį
Kulboka – apie brolių Ballų atsiliepimus ir Marijampolės krepšinį
Betsafe-LKL TV interviu kėdėje atsidūrė Vilniaus „Wolves Twinsbet“ krepšininkas Arnoldas Kulboka, trumpame pokalbyje pasidalinęs savo mintimis įvairiomis temomis.Visų pirma, 27-erių
Dar vienas "Žalgirio" talentas tobulės NCAA
Dar vienas "Žalgirio" talentas tobulės NCAA
Dar vienas Kauno "Žalgirio" sistemos auklėtinis Aleksas Bieliauskas kels sparnus už Atlanto ir tobulės NCAA pirmenybėse.Kaunėtis vilkės pajėgios Viskonsino universiteto "Budgers"
Į rimtą avariją pateko daug vilčių teikiantis "Wizards" legendos sūnus
Į rimtą avariją pateko daug vilčių teikiantis "Wizards" legendos sūnus
Vašingtono "Wizards" legendos, triskart nBA "Visų žvaigždžių" rungtynių dalyvio Gilberto Arenaso sūnus Alijah pateko į rimtą avariją."Agento Zero" įpėdinio
NBA sezono geriausiai besiginantis žaidėjas – "Cavaliers" atstovas
NBA sezono geriausiai besiginantis žaidėjas – "Cavaliers" atstovas
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) tęsia pristatinėti 2024-2025 metų sezono laureatus įvairiose kategorijose.Geriausiai besiginančiu žaidėju pripažintas Klivlando "Cavaliers"
Iš gilios duobės iššokęs "Thunder" – per žingsnį nuo pusfinalio; Detroite – masinės peštynės
Iš gilios duobės iššokęs "Thunder" – per žingsnį nuo pusfinalio; Detroite – masinės peštynės
NBA pirmenybių pirmame atkrintamųjų etape Memfio „Grizzlies“ ketvirtadienį naktį namuose 108:114 (40:29, 37:22, 18:36, 13:27) nusileido Oklahomos „Thunder“ bei serijoje varžovams
Eurolygos čempionai nusileido turkams ir prarado namų aikštės pranašumą
Eurolygos čempionai nusileido turkams ir prarado namų aikštės pranašumą
Eurolygos čempionai Atėnų "Panathinaikos" (1-1) krepšininkai išbarstė dviženklį skirtumą bei prarado namų aikštės pranašumą.Ergino Atamano auklėtiniai savo
Paryžiečiams vilčių nepalikusi Šaro kariauna – per žingsnį nuo finalo ketverto
Paryžiečiams vilčių nepalikusi Šaro kariauna – per žingsnį nuo finalo ketverto
Užtikrintai laimėję Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai atsidūrė per žingsnį nuo Eurolygos finalo ketverto varžybų.Stambulo "Fenerbahče" (2-0) namie 89:72 (29:20, 32:18, 15:19,
Dviejų "Žalgirio" jaunuolių debiutas pažymėtas dar vienu mažeikiškių sutriuškinimu
Dviejų "Žalgirio" jaunuolių debiutas pažymėtas dar vienu mažeikiškių sutriuškinimu
Kauno „Žalgiris“ (26-2) kelyje link jau 22-osios paeiliui pergalės „Betsafe-LKL“ aistruoliams pristatė du savo talentus.Andrea Trinchieri auklėtiniai namuose 109:63 (31:20,
Keliskart skaudžiai svilęs "Rytas" pagaliau revanšavosi "Neptūnui"
Keliskart skaudžiai svilęs "Rytas" pagaliau revanšavosi "Neptūnui"
Vilniaus „Ryto“ (22-6) komanda dar neseniai keliskart nudegė nuo Klaipėdos „Neptūno“ (10-18), bet šįkart namie pasiekė revanšą.Lietuvos krepšinio lygos
Eurolygos bei NBA atkrintamąsias aptaręs Kleiza "Žalgiriui" perša žinomą puolėją
Eurolygos bei NBA atkrintamąsias aptaręs Kleiza "Žalgiriui" perša žinomą puolėją
Eurolygoje prasidėjo smagiausias metų laikas – atkrintamosios varžybos. Laidoje „Kleiza vs Tiškevičius | 7bet“ Linas Kleiza būtent didelį akcentą dėjo prasidėjusiai tikrai
 		Žalgirietis Gicevičius – apie žingsnį į priekį, lyginimą su Butkevičiumi ir vasaros planą
Žalgirietis Gicevičius – apie žingsnį į priekį, lyginimą su Butkevičiumi ir vasaros planą
Proveržio metus „7bet-NKL“ čempionate užbaigusio ir bronza pasipuošusio Kauno „Žalgirio-2“ puolėjo Gvido Gicevičiaus sezono finišą apkartino trauma.Pirmame
"Žalgiris" LKL įregistravo du jaunuolius bei trumpam išleido Wongą
"Žalgiris" LKL įregistravo du jaunuolius bei trumpam išleido Wongą
Kauno „Žalgirio“ komandos paraiškoje „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynėms – naujos pavardės. Jaunimo ekipose šį sezoną rungtyniavę aštuoniolikmetis
Rungtynių pulsas: 3 įdomūs faktai apie "Ryto" ir "Neptūno" rungtynes
Rungtynių pulsas: 3 įdomūs faktai apie "Ryto" ir "Neptūno" rungtynes
Ant atkrintamųjų slenksčio balansuojantis Klaipėdos „Neptūnas“ (10-17) atvyksta į sostinę, kurioje mes iššūkį Vilniaus „Rytui“ (21-6).Šiame „Betsafe-LKL“
Po konflikto su "Ryto" sirgaliais – Jonavos klubo aistruolių pareiškimas
Po konflikto su "Ryto" sirgaliais – Jonavos klubo aistruolių pareiškimas
Pirmadienį vykusiose Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse tarp Jonavos „CBet“ ir Vilniaus „Ryto“ įvyko konfliktas tarp sirgalių, jo metu neblaivus šeimininkų ekipos
NBA – Porzingio kraujas, "Warriors" žvaigždės trauma ir tritaškių rekordas
NBA – Porzingio kraujas, "Warriors" žvaigždės trauma ir tritaškių rekordas
NBA atkrintamosiose sužaisti trys susitikimai, kuriuose netrūko aistrų ir skaudžių epizodų, rašo Krepšinis.lt.Hiustono „Rockets“ komanda namie 109:94 (28:18, 32:28, 27:25,
Vezenkovo vedamas "Olympiacos" sudorojo "Real"
Vezenkovo vedamas "Olympiacos" sudorojo "Real"
Eurolygos reguliariojo sezono nugalėtojas Pirėjo "Olympiacos" užtikrinta pergale pradėjo atkrintamąsias varžybas.Georgio Bartzoko auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 84:72 (27:14, 20:15,
"Monaco" ir be Motiejūno pagalbos nepaliko vilčių "Barcai"
"Monaco" ir be Motiejūno pagalbos nepaliko vilčių "Barcai"
Donato Motiejūno atstovaujamas Monako "Monaco" (1-0) pergalingai pradėjo Eurolygos atkrintamąsias varžybas.Vasilio Spanoulio auklėtiniai namie 97:80 (21:25, 23:17, 32:17, 21:21) pranoko
Su "Žalgiriu" aktyviai sietas Jokubaitis atskleidė, kur žais kitą sezoną
Su "Žalgiriu" aktyviai sietas Jokubaitis atskleidė, kur žais kitą sezoną
Jau kelerius metus su Kauno „Žalgiriu“ aktyviai siejamas Rokas Jokubaitis atskleidė, kokioje komandoje praleis kitą sezoną, rašo Krepšinis.lt.Po paskutinių Izraelio lygos
Jonavos ekipa darsyk pranoko lyderį praradusius uteniškius
Jonavos ekipa darsyk pranoko lyderį praradusius uteniškius
Po pralaimėjimo prieš Lietuvos čempionus Jonavos „CBet“ (16-12) ketvirtąjį ratą pradėjo sugrįždami į pergalių kelią.Manto Šerniaus auklėtiniai namuose 78:72 (24:16,
Nemalonu: Sabonis kartu su LeBronu – tarp labiausiai pervertintų NBA žaidėjų
Nemalonu: Sabonis kartu su LeBronu – tarp labiausiai pervertintų NBA žaidėjų
NBA lygoje įsibėgėjus atkrintamosioms kovoms buvo paviešinti „The Athletic“ atliktos išsamios anoniminės žaidėjų apklausos rezultatai, rašo Krepšinis.lt.Jie
Pakeista Vilniaus derbio rungtynių vieta
Pakeista Vilniaus derbio rungtynių vieta
Gegužės 4 d. vyksiantis Vilniaus komandų derbis „Betsafe-LKL“ čempionate tarp „Wolves-Twinsbet“ ir „Ryto“ komandų bus žaidžiamas ne pagrindinėje „Twinsbet“
Natūralizacijos formalumus sutvarkiusi rinktinės naujokė Nikitinaitė: esu sujaudinta
Natūralizacijos formalumus sutvarkiusi rinktinės naujokė Nikitinaitė: esu sujaudinta
Europos taurėje jos 8 rungtynių skaičiai siekė 14,6 taško (36 proc. tritaškių), 4,6 atk. kam., 5,1 rez. perd. ir 13,8 naud. bal. vidurkius.„Labai, labai, labai smagu čia būti,
Link ketverto pajudėjęs Jasikevičius – apie prabangą, kurią turi, ir raktus į pergalę
Link ketverto pajudėjęs Jasikevičius – apie prabangą, kurią turi, ir raktus į pergalę
Antradienio vakarą dviem dramatiškomis pergalėmis prasidėjo Eurolygos atkrintamųjų batalijos, rašo Krepšinis.lt.Kaip ir reguliariajame sezone, taip ir ketvirtfinalio starte Šarūno
Įniršęs Atamanas po mačo užsipuolė varžovų trenerį: jei tai tiesa, baigiu treniruoti
Įniršęs Atamanas po mačo užsipuolė varžovų trenerį: jei tai tiesa, baigiu treniruoti
Po pergalės Eurolygos ketvirtfinalio serijos starte Atėnų „Panathinaikos“ treneris Erginas Atamanas užsipuolė varžovų strategą Lucą Banch, rašo Krepšinis.lti.Reguliariajame
Dominavęs Dončičius padėjo "Lakers" išlyginti seriją, Indianoje – žaidėjų susistumdymas
Dominavęs Dončičius padėjo "Lakers" išlyginti seriją, Indianoje – žaidėjų susistumdymas
Los Andželo „Lakers“ krepšininkai atsitiesė NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje, rašo Krepšinis.lt.J. J. Redicko auklėtiniai namuose 94:85 (34:15, 24:28,
Karjeros mačą sužaidęs Hernangomezas atvedė PAO į pergalę ketvirtfinalio starte
Karjeros mačą sužaidęs Hernangomezas atvedė PAO į pergalę ketvirtfinalio starte
Sunkią pergalę pirmajame Eurolygos ketvirtfinalio mače iškovojo čempiono titulą ginantis Atėnų "Panathinaikos" (1-0).Ergino Atamano auklėtiniai namie 87:83 (21:18, 19:30, 24:24,
Šaro kariauna po įnirtingos kovos laimėjo pirmąjį ketvirtfinalio mačą
Šaro kariauna po įnirtingos kovos laimėjo pirmąjį ketvirtfinalio mačą
Eurlygos atkrintamosios varžybos prasidėjo tikru trileriu, kuriame triumfavo Stambulo "Fenerbahče" (1-0).Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai po atkaklios bei permainingos kovos pilnutėlėje

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (236) 11.08 18:22
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime